 |
Wypowiedzi czytelnika sinapis 12-05-2013 21:24 - Odp: Aktualna książeczka sanepidowska wymagana od księży? 05-03-2013 20:11 - Odp: Anonimowość w sieci 21-03-2012 22:37 - Odp: Antyutopie 23-09-2013 06:14 - Odp: Asymetryczny sceptycyzm i konsensus naukowy. 23-09-2013 22:25 - Odp: Asymetryczny sceptycyzm i konsensus naukowy. 24-09-2013 00:21 - Odp: Asymetryczny sceptycyzm i konsensus naukowy. 24-09-2013 16:38 - Odp: Asymetryczny sceptycyzm i konsensus naukowy. 01-07-2011 05:52 - Odp: Ateistom potrzeba katechezy ? 01-07-2011 15:46 - Odp: Ateistom potrzeba katechezy ? 06-09-2011 21:40 - Odp: Ateiści w nic nie wierzą, tylko domagają się dowodów 06-09-2011 23:20 - Odp: Ateiści w nic nie wierzą, tylko domagają się dowodów 14-08-2011 07:52 - Odp: Ateiści w okopach 22-10-2011 20:30 - Odp: Ateizm a wiedza na temat chrześcijaństwa 22-10-2011 23:00 - Odp: Ateizm a wiedza na temat chrześcijaństwa 30-10-2011 09:44 - Odp: Ateizm a wiedza na temat chrześcijaństwa 01-07-2011 15:47 - Odp: Automatyczne logowanie 30-10-2010 11:31 - Odp: Behe o wici bakteryjnej 16-08-2011 05:48 - Odp: Bierzcie i (k)pijcie z tego wszyscy... 30-05-2013 09:49 - Odp: Biskupi ostrzegają przed (obcymi) wróżkami... 30-05-2013 09:52 - Odp: Biskupi ostrzegają przed (obcymi) wróżkami... 09-10-2013 23:56 - Odp: Biskupi ponad prawem! 10-10-2013 16:21 - Odp: Biskupi ponad prawem! 23-08-2011 21:24 - Odp: Byłem na mszy! 15-08-2011 12:01 - Odp: Chińska szkoła prania mózgu 01-06-2013 12:58 - Odp: Chrystofobia 29-06-2013 21:55 - Odp: Co było początkiem wszystkiego. 06-10-2011 21:22 - Odp: Co dla nas znaczy słowo "Bóg"? 06-10-2011 22:15 - Odp: Co dla nas znaczy słowo "Bóg"? 13-10-2013 08:02 - Odp: Co o tym sądzicie? 23-09-2011 23:57 - Odp: Co powiedział Papież... 16-07-2011 21:17 - Odp: Co robić? 25-07-2011 15:48 - Odp: co z rozumem i wolą, skoro decyzje zapadają nieświadomie? 25-07-2011 20:51 - Odp: co z rozumem i wolą, skoro decyzje zapadają nieświadomie? 25-07-2011 20:57 - Odp: co z rozumem i wolą, skoro decyzje zapadają nieświadomie? 26-07-2011 05:29 - Odp: co z rozumem i wolą, skoro decyzje zapadają nieświadomie? 02-07-2013 18:23 - Odp: Cudowne głosowanie 29-09-2011 23:23 - Odp: Czas przypomnieć że piekło (nie)istnieje 05-06-2011 02:14 - Odp: Czechy oczami Davida Cerny'ego 04-08-2011 20:56 - Odp: Czy aby na pewno drugi księżyc Ziemi? 30-09-2011 18:18 - Odp: Czy co cztery lata czeka na horror? 02-08-2013 22:04 - Odp: Czy grozi nam wojna nuklearna? 07-11-2010 23:15 - Odp: Czy możliwy jest dyskurs na temat Boga? 18-04-2012 20:03 - Odp: Czy można winić coś, co nie istnieje? 13-09-2011 21:13 - Odp: Czy patrzenie pożądliwe na kobietę jest już grzechem? 20-09-2011 19:44 - Odp: Czy patrzenie pożądliwe na kobietę jest już grzechem? 10-11-2010 17:26 - Odp: Czy politycy mają poglądy? 24-03-2012 08:50 - Odp: Czy potrzebne jest jeszcze państwo narodowe? 24-03-2012 20:48 - Odp: Czy potrzebne jest jeszcze państwo narodowe? 24-03-2012 23:07 - Odp: Czy potrzebne jest jeszcze państwo narodowe? 26-03-2012 00:00 - Odp: Czy potrzebne jest jeszcze państwo narodowe? 01-08-2011 00:05 - Odp: Czy prawda może hańbić? 29-06-2011 23:11 - Odp: czy przeszczep mózgu jest możliwy? 19-07-2013 07:31 - Odp: czy racjonaliści piją? 28-12-2011 21:05 - Odp: Czy są bezpieczne granice eksperymentów? 21-07-2013 07:33 - Odp: Czy Starowiczowi nie należy wierzyć, bo studiował na KUL-u? 03-10-2011 22:03 - Odp: Czy świadomość, to produkt uboczny? 16-03-2013 15:50 - Odp: Czy wieczne męki piekielne są sprawiedliwą karą? 21-11-2010 19:50 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć? 29-06-2013 07:36 - Odp: Czym jest dla Was wolność ? 16-08-2011 06:01 - Odp: Dantejskie piekło, czyli pytanie czy ksiądz Natanek ma brata 25-09-2011 20:46 - Odp: Dealer 23-03-2013 21:36 - Odp: Demokracja pozorna, demokracja rzeczywista 23-03-2013 22:15 - Odp: Demokracja pozorna, demokracja rzeczywista 23-03-2013 23:28 - Odp: Demokracja pozorna, demokracja rzeczywista 22-10-2013 06:15 - Odp: Dla kogo jesteśmy i jak rozmawiamy? Poziom i kultura f 22-10-2013 18:43 - Odp: Dla kogo jesteśmy i jak rozmawiamy? Poziom i kultura f 22-10-2013 18:50 - Odp: Dla kogo jesteśmy i jak rozmawiamy? Poziom i kultura f 10-07-2013 23:49 - Odp: Dla siebie. 27-04-2013 09:11 - Odp: Dlaczego kobiety żyją dłużej od mężczyzn? 30-04-2013 21:11 - Odp: Dlaczego wierzymy w boga (ów). Dyskusja na temat książki 20-07-2011 23:28 - Odp: DNA umie myśleć? 07-08-2013 17:14 - Odp: Do 2041 ateizm stanie się dominującą postawą na świecie 11-12-2011 08:10 - Odp: Dobra, niech mi to ktoś Racjonalnie wyjaśni... 07-12-2011 20:39 - Odp: Dostęp do broni palnej 20-04-2012 23:17 - Odp: Dylemat(z przymrużeniem oka) 26-09-2011 23:22 - Odp: Dyskusja Z religią, dyskusja O religii 27-09-2011 22:26 - Odp: Dyskusja Z religią, dyskusja O religii 24-10-2010 21:11 - Odp: Dziecięce rozterki - jak nie myśleć? 02-09-2013 21:35 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura... 12-09-2011 22:15 - Odp: Dzisiaj 90-ta rocznica urodzin Stanisława Lema 01-06-2013 17:38 - Odp: Dziwisz na ambonie równy Chomeiniemu... 09-01-2011 08:49 - Odp: Egipski Potop 26-12-2012 21:20 - Odp: Energia gwiazd na Ziemi 02-08-2013 18:41 - Odp: Ewangelizacja na "Sunrise Festiwal" 30-09-2011 22:22 - Odp: Ewolucja 30-09-2011 23:58 - Odp: Ewolucja 01-10-2011 14:25 - Odp: Ewolucja 01-10-2011 17:29 - Odp: Ewolucja 02-10-2011 09:45 - Odp: Ewolucja 02-10-2011 09:52 - Odp: Ewolucja 02-10-2011 13:05 - Odp: Ewolucja 03-03-2013 21:47 - Odp: ewolucja 23-09-2011 21:26 - Odp: Ewolucja gdzie jej szukać? 23-09-2011 23:39 - Odp: Ewolucja gdzie jej szukać? 20-10-2013 23:05 - Odp: Ewolucja w akcji? 21-10-2013 06:07 - Odp: Ewolucja w akcji? 21-10-2013 22:13 - Odp: Ewolucja w akcji? 06-08-2013 06:11 - Odp: Fajne, tylko po co? 17-12-2011 21:53 - Odp: Fałszywy korzeń chrześcijaństwa? 20-12-2011 00:07 - Odp: Fałszywy korzeń chrześcijaństwa? Razem: 427 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |