 |
Wypowiedzi czytelnika Celecrin 25-10-2013 15:10 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ? 24-10-2013 17:35 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ? 24-10-2013 17:02 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ? 22-10-2013 22:06 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ? 21-10-2013 21:48 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ? 21-10-2013 21:42 - Odp: Dlaczego nie lubię nowoczesnej lewicy 21-10-2013 17:04 - Odp: Dlaczego nie lubię nowoczesnej lewicy 21-10-2013 14:32 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ? 21-10-2013 12:53 - Odp: Dlaczego nie lubię nowoczesnej lewicy 21-10-2013 12:44 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ? 21-10-2013 12:37 - Odp: Dlaczego nie lubię nowoczesnej lewicy 21-10-2013 12:21 - Odp: Jak będzie wyglądała Europa A.D. 2100? 20-10-2013 18:03 - Odp: Dlaczego nie lubię nowoczesnej lewicy 20-10-2013 17:38 - Odp: Nie teista, nie ateista więc kto ? 19-10-2013 19:13 - Odp: Dlaczego nie lubię nowoczesnej lewicy 16-10-2013 21:16 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 16-10-2013 20:55 - Odp: Ubój rytualny a prawa podstawowe... 16-10-2013 18:01 - Odp: Ubój rytualny a prawa podstawowe... 16-10-2013 11:54 - Odp: Ubój rytualny a prawa podstawowe... 16-10-2013 11:46 - Odp: Ubój rytualny a prawa podstawowe... 05-10-2013 11:25 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 05-10-2013 11:07 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 04-10-2013 21:16 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 04-10-2013 20:59 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 04-10-2013 09:40 - Odp: Amazon da 6 tys. Polaków pracę za grosze - cieszy się J. K. Biele 03-10-2013 20:15 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 03-10-2013 18:06 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 03-10-2013 18:03 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 03-10-2013 13:52 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 03-10-2013 13:30 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 03-10-2013 13:03 - Odp: 3 biliony długu .......... a tu cisza. 24-09-2013 00:25 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią 12-09-2013 21:15 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią 11-09-2013 21:30 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią 11-09-2013 21:21 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią 11-09-2013 18:11 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią 11-09-2013 16:36 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią 11-09-2013 16:29 - Odp: Zabrali mi kapitał z OFE i kłamią 06-09-2013 21:15 - Odp: Wolność ... ? 03-09-2013 22:13 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP 03-09-2013 21:09 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP 03-09-2013 19:11 - Odp: Fundamenty PRL-u i niestety IIIRP 30-08-2013 14:57 - Odp: Breivik jest... nie halal 29-08-2013 11:55 - Odp: Do kogo chcą strzelać w Syrii... 26-08-2013 14:28 - Odp: Breivik jest... nie halal 25-08-2013 17:21 - Breivik jest... nie halal 25-08-2013 13:21 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 25-08-2013 12:22 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 24-08-2013 11:18 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 24-08-2013 11:06 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 23-08-2013 21:43 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 23-08-2013 21:35 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 23-08-2013 21:29 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 21-08-2013 18:55 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 21-08-2013 18:47 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 21-08-2013 18:27 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 20-08-2013 19:51 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 16-08-2013 13:31 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 16-08-2013 13:01 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 15-08-2013 11:38 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 13-08-2013 21:23 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 12-08-2013 14:01 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 12-08-2013 12:42 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 12-08-2013 10:57 - Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 12-08-2013 10:42 - Odp: Albo oni albo ja 11-08-2013 10:37 - Odp: Po co nam państwo!? 11-08-2013 10:35 - Odp: Po co nam państwo!? 11-08-2013 10:12 - Odp: 300 lat na parze 10-08-2013 14:59 - Odp: 300 lat na parze 10-08-2013 14:54 - Odp: Po co nam państwo!? 10-08-2013 11:35 - Odp: Po co nam państwo!? 10-08-2013 11:17 - Odp: Po co nam państwo!? 09-08-2013 08:54 - Odp: Po co nam państwo!? 09-08-2013 08:51 - Odp: Po co nam państwo!? 08-08-2013 16:56 - Odp: 300 lat na parze 08-08-2013 00:21 - Odp: 300 lat na parze 25-07-2013 16:23 - Odp: Jakub Szela - bohater na trudne czasy? 23-07-2013 23:32 - Odp: Jakub Szela - bohater na trudne czasy? 15-07-2013 15:00 - Odp: Zakaz uboju rytualnego gorszy od Holokaustu 15-07-2013 01:55 - Odp: Dla muzułmanów kompromis jest zdradą 14-07-2013 17:15 - Odp: Dla muzułmanów kompromis jest zdradą 14-07-2013 14:47 - Dla muzułmanów kompromis jest zdradą 13-07-2013 13:51 - Odp: Sejmowi "eksperci" 13-07-2013 13:46 - Odp: Sejmowi "eksperci" 11-07-2013 18:13 - Odp: Głosowanie w sprawie uboju rytualnego jest dla mnie ważne 11-07-2013 16:00 - Odp: Głosowanie w sprawie uboju rytualnego jest dla mnie ważne 11-07-2013 15:19 - Odp: Degeneracja III RP, czyli likwidacja OFE. 10-07-2013 17:30 - Odp: Głosowanie w sprawie uboju rytualnego jest dla mnie ważne 09-07-2013 20:47 - Odp: Czy socjalizm jest racjonalny ? 09-07-2013 20:25 - Odp: Degeneracja III RP, czyli likwidacja OFE. 09-07-2013 12:10 - Odp: Degeneracja III RP, czyli likwidacja OFE. 09-07-2013 12:07 - Odp: Degeneracja III RP, czyli likwidacja OFE. 09-07-2013 12:04 - Odp: Degeneracja III RP, czyli likwidacja OFE. 07-07-2013 21:57 - Odp: Degeneracja III RP, czyli likwidacja OFE. 05-07-2013 11:42 - Odp: Czy socjalizm jest racjonalny ? 05-07-2013 11:35 - Odp: Czy prostytucja to praca jak każda inna? 05-07-2013 11:30 - Odp: Czy socjalizm jest racjonalny ? 05-07-2013 11:14 - Odp: Czy socjalizm jest racjonalny ? 05-07-2013 11:09 - Odp: Czy socjalizm jest racjonalny ? 04-07-2013 22:37 - Odp: Kolejna rewolucja w Egipcie. Razem: 2271 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |