Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Celecrin

15-03-2017 12:56 - Odp: izraelscy ambasadorzy o rasizmie w Izraelu
15-03-2017 11:26 - Odp: dlaczego nie ma państwa palestyńskiego - I
14-03-2017 18:04 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji?
12-03-2017 12:48 - Odp: artykuł - akt oskarżycielski
11-03-2017 18:28 - Odp: jest kradzieżą
11-03-2017 13:20 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji?
11-03-2017 09:37 - Poziom
11-03-2017 08:57 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji?
10-03-2017 14:35 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji?
10-03-2017 14:08 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji?
10-03-2017 12:55 - Odp: Rząd pseudo premier Szydło do dymisji?
10-03-2017 12:06 - Rząd pseudo premier Szydło do dymisji?
09-03-2017 19:35 - Odp: istota sporu
08-03-2017 12:16 - Antycypowane istotne metody i treści- tak?
07-03-2017 17:30 - Odp: plagiator
07-03-2017 14:14 - Odp: Fikanie
06-03-2017 15:24 - Odp: młynarz sadysta?
06-03-2017 13:15 - Odp: uwaga o "pasaniu krów"
06-03-2017 11:22 - Odp: hucpa Einsteina
05-03-2017 15:46 - Odp: Polska szkoli muzułmańskich pilotów z Arabii Saudyjskiej w Dęblin
05-03-2017 12:51 - Odp: za promowanie prawdy
03-03-2017 10:00 - Odp: Sprawa Anakond wreszcie jest w mass mediach
01-03-2017 13:36 - Zaoranie.
28-02-2017 15:56 - Odp: Gwałt na Temidzie w Izraelu metodą a rebours.
27-02-2017 19:36 - Odp: Gwałt na Temidzie w Izraelu metodą a rebours.
27-02-2017 16:13 - No coz...
27-02-2017 15:54 - Odp: Gwałt na Temidzie w Izraelu metodą a rebours.
27-02-2017 14:29 - Odp: Gwałt na Temidzie w Izraelu metodą a rebours.
27-02-2017 09:09 - Odp: Gwałt na Temidzie w Izraelu metodą a rebours.
26-02-2017 14:42 - Odp: Gwałt na Temidzie w Izraelu metodą a rebours.
25-02-2017 16:01 - Odp: sukces?
24-02-2017 22:08 - Odp: Polska pierwszy raz na szczycie G20
24-02-2017 15:42 - Odp: Polska pierwszy raz na szczycie G20
24-02-2017 15:38 - Odp: sukces?
24-02-2017 14:01 - Odp: Gwałt na Temidzie w Izraelu metodą a rebours.
24-02-2017 13:47 - Zaoranie....
24-02-2017 13:28 - Odp: sukces?
24-02-2017 13:01 - Odp: Polska pierwszy raz na szczycie G20
22-02-2017 21:49 - Odp: Żydożerca talmudyzujący????????
22-02-2017 16:25 - Odp: talmudyzowanie
22-02-2017 13:31 - Odp: Gwałt na Temidzie w Izraelu metodą a rebours.
21-02-2017 10:09 - Odp: Romaro i inni
20-02-2017 13:15 - Odp: Romaro i inni
19-02-2017 22:20 - Odp: Romaro i inni
18-02-2017 17:50 - Odp: czy bękart imperializmu ma prawo do "podstaw prawnych?"
18-02-2017 13:43 - Odp: czy bękart imperializmu ma prawo do "podstaw prawnych?"
17-02-2017 20:16 - Odp: czy bękart imperializmu ma prawo do "podstaw prawnych?"
17-02-2017 17:35 - Odp: czy bękart imperializmu ma prawo do "podstaw prawnych?"
17-02-2017 09:50 - Odp: czy bękart imperializmu ma prawo do "podstaw prawnych?"
16-02-2017 21:22 - Odp: czy bękart imperializmu ma prawo do "podstaw prawnych?"
16-02-2017 21:19 - Odp: Żydzi i ich agresja
16-02-2017 09:24 - Odp: RPA - Izrael - analogie i ich konsekwencje
16-02-2017 09:18 - Odp: czy bękart imperializmu ma prawo do "podstaw prawnych?"
16-02-2017 09:02 - Odp: RPA - Izrael - analogie i ich konsekwencje
14-02-2017 08:02 - Odp: ad vocem terrorysty z arafatką - I
13-02-2017 16:47 - Bełkot.
13-02-2017 10:09 - Odp: kto wygra?
12-02-2017 21:36 - Partyzantka to nie OT
12-02-2017 05:13 - Odp: HejtStart
12-02-2017 04:22 - Odp: Czy się dzieje i co się dzieje?
12-02-2017 00:03 - Odp: Czy się dzieje i co się dzieje?
12-02-2017 00:00 - Odp: ludzie dobrej roboty
11-02-2017 23:37 - Odp: ludzie dobrej roboty
11-02-2017 09:59 - Odp: ludzie dobrej roboty
11-02-2017 00:46 - Odp: ludzie dobrej roboty
10-02-2017 22:54 - Odp: ludzie dobrej roboty
08-02-2017 02:40 - Wielki blef Wielkiego Inkwizytora.
02-02-2017 23:55 - Dlaczego?
02-02-2017 22:10 - Sprawa Anakond wreszcie jest w mass mediach
02-02-2017 08:11 - Nie na temat
02-02-2017 06:49 - Odp: Grafen olejowy
02-02-2017 06:27 - Odp: WOŚP nominowany do Nagrody Nobla.
01-02-2017 22:32 - Hanba
01-02-2017 21:47 - Odp: WOŚP nominowany do Nagrody Nobla.
31-01-2017 08:40 - Odp: Ramówka TVP
30-01-2017 17:05 - Odp: Ramówka TVP
30-01-2017 05:17 - Odp: Ramówka TVP
28-01-2017 22:24 - Odp: Z drogi chamy!
26-01-2017 18:57 - Odp: Z drogi chamy!
26-01-2017 15:52 - Z drogi chamy!
21-01-2017 16:26 - Odp: Lepszy od Caracala?
21-01-2017 01:06 - Lepszy od Caracala?
21-01-2017 00:45 - Udźwig!
19-01-2017 07:54 - Odp: Tysiąc Misiewiczów na 1000-lecie Polski (Kaczyńskiej)
19-01-2017 01:41 - Odp: Dwa równa się Sześć, algebra dobrej zmiany
19-01-2017 01:36 - Odp: Dwa równa się Sześć, algebra dobrej zmiany
19-01-2017 01:13 - Odp: Tysiąc Misiewiczów na 1000-lecie Polski (Kaczyńskiej)
18-01-2017 15:01 - Odp: Edukacja za PRL i IIIRP
18-01-2017 14:47 - Odp: Tysiąc Misiewiczów na 1000-lecie Polski (Kaczyńskiej)
17-01-2017 20:31 - Odp: Tysiąc Misiewiczów na 1000-lecie Polski (Kaczyńskiej)
17-01-2017 18:56 - Odp: Tysiąc Misiewiczów na 1000-lecie Polski (Kaczyńskiej)
17-01-2017 18:36 - Odp: Tysiąc Misiewiczów na 1000-lecie Polski (Kaczyńskiej)
17-01-2017 15:42 - Odp: Tysiąc Misiewiczów na 1000-lecie Polski (Kaczyńskiej)
17-01-2017 14:39 - Odp: Dwa równa się Sześć, algebra dobrej zmiany
17-01-2017 14:18 - Odp: Tysiąc Misiewiczów na 1000-lecie Polski (Kaczyńskiej)
17-01-2017 13:02 - Tysiąc Misiewiczów na 1000-lecie Polski (Kaczyńskiej)
17-01-2017 12:49 - Odp: Dobra zmiana, dobry retusz...
16-01-2017 20:00 - Lajdactwo
16-01-2017 17:28 - Odp: Dwa równa się Sześć, algebra dobrej zmiany
16-01-2017 09:17 - Idzmy w drony!
Razem: 2271 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)