Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Celecrin

23-07-2015 01:22 - Odp: Juz Pan usłyszał!
23-07-2015 00:28 - Odp: Inny dziś w kominach wiatr
22-07-2015 18:48 - Odp: Inny dziś w kominach wiatr
22-07-2015 15:43 - Odp: Ssie w żołądku
21-07-2015 18:59 - Odp: Mędrcy Sanhedrynu
21-07-2015 13:49 - Odp: Pochwała małych gospodarstw
20-07-2015 19:33 - Odp: Perskim okiem
20-07-2015 19:24 - Odp: Perskim okiem
18-07-2015 00:52 - Odp: Passusy
17-07-2015 16:23 - Odp: Czy ISIS zniknie?
17-07-2015 00:16 - Odp: Osłabić wpływ Iranu w regionie
16-07-2015 21:08 - Odp: Uprzedzenia
16-07-2015 15:26 - Odp: Perskim okiem
15-07-2015 17:19 - Odp: Kooperacja
14-07-2015 15:20 - Odp: Rozbiór Grecji cd.
13-07-2015 19:42 - Odp: Rozbiór Grecji cd.
13-07-2015 14:08 - Odp: Rozbiór Grecji cd.
10-07-2015 19:12 - Odp: Zorba tańczy
10-07-2015 19:11 - Pochwała nieróbstwa
10-07-2015 16:45 - Odp: Hang Seng odbija, czyli socjalizm giełdowy
08-07-2015 15:31 - Odp: Zorba tańczy
07-07-2015 14:22 - Odp: Afera taśmowa: Kwaśniewski i Kalisz
06-07-2015 09:22 - Odp: Zorba tańczy
04-07-2015 18:33 - Odp: Pomysły ekonomiczne Pis-u
02-07-2015 21:47 - Odp: Kulturowy genocyd w kraju klonowego liścia
02-07-2015 11:51 - Odp: Kulturowy genocyd w kraju klonowego liścia
02-07-2015 11:35 - Odp: Kulturowy genocyd w kraju klonowego liścia
26-06-2015 21:19 - Odp: Skutki wieloletniej polit-poprawności
26-06-2015 14:46 - Odp: Opolskie
26-06-2015 10:55 - Odp: Skutki wieloletniej polit-poprawności
26-06-2015 09:47 - Odp: Skutki wieloletniej polit-poprawności
25-06-2015 19:02 - Odp: Skutki wieloletniej polit-poprawności
23-06-2015 09:53 - Charkanie Arminiusa
22-06-2015 15:39 - Odp: Śmieszny subiektywizm?
22-06-2015 10:52 - Odp: Nasze wrażenia
22-06-2015 10:26 - Odp: Płoną kościoły w Izraelu
21-06-2015 20:31 - Odp: Płoną kościoły w Izraelu
21-06-2015 11:52 - Odp: PiS a "polskie obozy zagłady"
18-06-2015 12:41 - Odp: Gwałt na tłumaczce
15-06-2015 21:18 - Odp: boga na pewno nie ma - przypadki umysłu
15-06-2015 16:57 - Odp: boga na pewno nie ma - przypadki umysłu
15-06-2015 16:51 - Odp: boga na pewno nie ma - przypadki umysłu
15-06-2015 15:07 - Odp: boga na pewno nie ma - przypadki umysłu
15-06-2015 15:03 - Odp: boga na pewno nie ma - przypadki umysłu
15-06-2015 11:28 - Odp: boga na pewno nie ma - przypadki umysłu
14-06-2015 12:27 - Odp: Czym są prawa człowieka
14-06-2015 08:28 - Odp: Czym są prawa człowieka
13-06-2015 19:51 - Odp: Czym są prawa człowieka
04-06-2015 11:53 - Odp: Wiesiek rządzi.
04-06-2015 11:43 - Odp: Wiesiek rządzi.
30-05-2015 17:20 - Odp: Oświadczenie
30-05-2015 16:56 - Odp: Oświadczenie
30-05-2015 00:44 - Odp: Oświadczenie
28-05-2015 16:47 - Odp: Czy walka z onanizmem ma sens?
28-05-2015 08:13 - Odp: Nowe decyzje MON
27-05-2015 22:34 - Odp: Czy walka z onanizmem ma sens?
27-05-2015 17:41 - Odp: Czy walka z onanizmem ma sens?
27-05-2015 02:22 - Odp: Wiesiek rządzi.
27-05-2015 00:34 - Odp: Wiesiek rządzi.
27-05-2015 00:29 - Odp: Wypowiedź Angeli Merkel
26-05-2015 19:35 - Odp: Wiesiek rządzi.
26-05-2015 18:27 - Wiesiek rządzi.
25-05-2015 21:26 - Odp: Glupia smierc geniusza
25-05-2015 00:59 - Glupia smierc geniusza
24-05-2015 17:34 - Odp: Wypowiedź Angeli Merkel
23-05-2015 23:04 - Odp: Równouprawnienie-fakt czy fikcja?
23-05-2015 18:23 - Odp: Równouprawnienie-fakt czy fikcja?
23-05-2015 00:10 - Odp: Wypowiedź Angeli Merkel
22-05-2015 22:19 - Odp: Gdybyście zachorowali na raka, poszlibyście do uzdrowiciela?
22-05-2015 14:44 - Odp: Wicepremier o spiskowej teorii węgla
22-05-2015 13:37 - Odp: Wypowiedź Angeli Merkel
21-05-2015 18:10 - Odp: Nowe decyzje MON
21-05-2015 18:03 - Odp: Nowe decyzje MON
19-05-2015 19:14 - Odp: Co ma pług do PMS?
18-05-2015 23:17 - Odp: Co ma pług do PMS?
18-05-2015 19:15 - Odp: Co ma pług do PMS?
15-05-2015 11:47 - Odp: Co ma pług do PMS?
10-05-2015 15:29 - Odp: Nowe decyzje MON
07-05-2015 09:22 - Odp: Nowe decyzje MON
06-05-2015 15:00 - Odp: Nowe decyzje MON
04-05-2015 16:14 - Odp: Nowe decyzje MON
04-05-2015 12:54 - Nowe decyzje MON
04-05-2015 09:40 - Odp: Katestory - nowa telenowela informacyjna
03-05-2015 18:36 - Odp: Nasze socjalne państwo.
03-05-2015 11:33 - Odp: Nasze socjalne państwo.
03-05-2015 10:39 - Odp: Zagłębie lubelskie, Bogdanka i Australijczycy
29-04-2015 16:58 - Odp: Nasze socjalne państwo.
29-04-2015 15:49 - Odp: Nasze socjalne państwo.
24-04-2015 13:42 - Odp: Pokochajmy UPA
24-04-2015 13:39 - Odp: Pokochajmy UPA
22-04-2015 08:02 - Odp: Pokochajmy UPA
20-04-2015 19:45 - Odp: Pokochajmy UPA
20-04-2015 16:58 - Odp: Pokochajmy UPA
20-04-2015 13:20 - Odp: Pokochajmy UPA
20-04-2015 13:18 - Odp: Pokochajmy UPA
14-04-2015 12:29 - Odp: Różnica
14-04-2015 11:52 - Odp: Obiektywizując
12-04-2015 17:21 - Odp: Obiektywizując
11-04-2015 21:34 - Odp: Obiektywizując
11-04-2015 17:39 - Odp: Ukraina - Polska
Razem: 2271 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)