Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika placownik

28-10-2008 18:52 - Odp: Pseudonauka w natarciu
28-10-2008 18:17 - Odp: Pseudonauka w natarciu
28-10-2008 18:11 - Odp: Pseudonauka w natarciu
27-10-2008 23:34 - Odp: Potrzebny bardziej lajtowy Racjonalista
27-10-2008 22:39 - Odp: Pseudonauka w natarciu
26-10-2008 22:45 - Odp: Potrzebny bardziej lajtowy Racjonalista
26-10-2008 22:26 - Odp: Nobel nie dla Polaka
26-10-2008 20:54 - Odp: Nobel nie dla Polaka
26-10-2008 19:41 - Odp: Nobel nie dla Polaka
26-10-2008 18:56 - Odp: Nobel nie dla Polaka
26-10-2008 16:12 - Odp: Pseudonauka w natarciu
26-10-2008 09:51 - Odp: Przymusowa cytologia , mamografia, badanie prostaty i co dalej ??
25-10-2008 20:44 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
25-10-2008 17:13 - Odp: Czy przed Wielkim Wybuchem był Bóg?
25-10-2008 16:58 - Odp: Przymusowa cytologia , mamografia, badanie prostaty i co dalej ??
25-10-2008 15:49 - Pseudonauka w natarciu
24-10-2008 21:59 - Odp: Racjonalnie o feminizmie
24-10-2008 20:28 - Odp: Wałęsa - mędrzec, czy trol?
24-10-2008 20:18 - Odp: Powołanie
24-10-2008 20:06 - Odp: Przymusowa cytologia , mamografia, badanie prostaty i co dalej ??
22-10-2008 21:27 - Odp: Przymusowa cytologia , mamografia, badanie prostaty i co dalej ??
22-10-2008 19:39 - Odp: Patron
19-10-2008 18:28 - Odp: Globalne Oc***enie
19-10-2008 17:26 - Odp: Polacy, to najdowcipniejszy naród na świecie.
19-10-2008 17:15 - Odp: Globalne Oc***enie
19-10-2008 16:32 - Odp: Globalne Oc***enie
19-10-2008 16:05 - Odp: Globalnego "ocipienia" ciąg dalszy.
18-10-2008 22:48 - Odp: Globalne Oc***enie
18-10-2008 18:58 - Odp: Cuda eucharystyczne
18-10-2008 17:05 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
18-10-2008 10:18 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
16-10-2008 20:42 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
16-10-2008 19:42 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
15-10-2008 21:59 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
15-10-2008 21:28 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
13-10-2008 22:37 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
13-10-2008 21:08 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
13-10-2008 20:07 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
12-10-2008 21:32 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
12-10-2008 19:56 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
12-10-2008 19:25 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
12-10-2008 19:15 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
12-10-2008 18:38 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
12-10-2008 17:37 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
12-10-2008 17:22 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
12-10-2008 16:29 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
12-10-2008 14:03 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
12-10-2008 13:48 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
12-10-2008 13:24 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
12-10-2008 13:15 - Odp: Feminizm a macierzyństwo
12-10-2008 10:27 - Feminizm a macierzyństwo
10-10-2008 21:08 - Odp: Nobel nie dla Polaka
10-10-2008 20:22 - Odp: Teatr TV "Złodziej w sutannie".
10-10-2008 20:01 - Odp: KUL finansowany z NASZEGO PORTFELA ...
10-10-2008 19:55 - Odp: Noc długich minusów?
10-10-2008 19:35 - Odp: Nobel nie dla Polaka
10-10-2008 19:25 - Odp: KUL finansowany z NASZEGO PORTFELA ...
08-10-2008 21:52 - Odp: Nowy pomysł Platformy Obywatelskiej
08-10-2008 20:57 - Odp: YouTube: sekcja zwłok hostii
08-10-2008 20:22 - Odp: Teatr TV "Złodziej w sutannie".
07-10-2008 22:42 - Odp: Nowy pomysł Platformy Obywatelskiej
07-10-2008 20:58 - Odp: Emblemat ateisty
07-10-2008 20:43 - Odp: YouTube: sekcja zwłok hostii
06-10-2008 20:18 - Odp: Jak toczy się światek?
06-10-2008 20:16 - Odp: Jak toczy się światek?
06-10-2008 20:06 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
06-10-2008 19:42 - Odp: Jak toczy się światek?
05-10-2008 22:23 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
05-10-2008 21:32 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
05-10-2008 18:55 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
05-10-2008 18:24 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
05-10-2008 10:23 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
04-10-2008 20:06 - Odp: Trudne pytania dla katolików...
04-10-2008 18:52 - Odp: Kapitalizm
04-10-2008 18:20 - Odp: Kościół wie, że słabnie?
04-10-2008 17:44 - Odp: Kościół wie, że słabnie?
04-10-2008 09:14 - Odp: Szamanizm w Instytucie Psychologii
03-10-2008 22:03 - Odp: Kościół rośnie w siłę
03-10-2008 21:26 - Odp: Szamanizm w Instytucie Psychologii
02-10-2008 21:59 - Odp: Szamanizm w Instytucie Psychologii
02-10-2008 21:40 - Odp: Gaudeamus Jezus Chrystus
02-10-2008 20:55 - Odp: Gaudeamus Jezus Chrystus
02-10-2008 20:28 - Odp: Gaudeamus Jezus Chrystus
02-10-2008 20:20 - Odp: Wolna wola
01-10-2008 21:25 - Odp: Kto byl ojcem Jana Chrzciciela i Jezusa
01-10-2008 20:37 - Odp: Wolna wola
29-09-2008 20:40 - Odp: Matura
29-09-2008 20:30 - Odp: Odpowiedź Kościoła na apostazję
28-09-2008 21:36 - Odp: Polskie znaki diakrytyczne
28-09-2008 21:25 - Odp: racjonalista.pl - oaza spokoju
28-09-2008 21:04 - Odp: Polskie znaki diakrytyczne
28-09-2008 20:53 - Odp: Polskie znaki diakrytyczne
28-09-2008 20:40 - Odp: Szamanizm w Instytucie Psychologii
28-09-2008 20:11 - Odp: Matura
28-09-2008 19:46 - Odp: Apostazja
28-09-2008 19:43 - Polskie znaki diakrytyczne
27-09-2008 15:21 - Odp: Apostazja
27-09-2008 09:34 - Odp: Apostazja
27-09-2008 00:14 - Odp: Przymusowa cytologia , mamografia, badanie prostaty i co dalej ??
26-09-2008 23:48 - Odp: Apostazja
Razem: 7093 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)