Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika placownik

25-01-2010 11:40 - Odp: Informacja
25-01-2010 09:01 - Odp: Kolor skóry a inteligencja
25-01-2010 00:14 - Odp: Kolor skóry a inteligencja
24-01-2010 23:22 - Odp: Kolor skóry a inteligencja
24-01-2010 23:01 - Odp: Kolor skóry a inteligencja
24-01-2010 22:40 - Odp: Kolor skóry a inteligencja
24-01-2010 22:22 - Odp: Kolor skóry a inteligencja
24-01-2010 21:47 - Odp: Ksiądz Dziewiecki wali w ateistów jak w bęben
24-01-2010 17:40 - Odp: Fundamenty Kościoła
24-01-2010 16:37 - Odp: O seksie prawie racjonalnie...
24-01-2010 16:12 - Odp: Kolor skóry a inteligencja
23-01-2010 22:49 - Odp: Kolor skóry a inteligencja
23-01-2010 21:49 - Odp: Kolor skóry a inteligencja
23-01-2010 01:06 - Odp: Jak to jest naprawdę?
22-01-2010 23:14 - Odp: Jak to jest naprawdę?
22-01-2010 20:57 - Odp: Jak to jest naprawdę?
22-01-2010 20:36 - Odp: O seksie prawie racjonalnie...
22-01-2010 14:18 - Odp: zaczyn do rewolucji
22-01-2010 14:13 - Odp: zaczyn do rewolucji
22-01-2010 14:02 - Odp: O seksie prawie racjonalnie...
22-01-2010 13:28 - Odp: O seksie prawie racjonalnie...
21-01-2010 23:09 - Odp: zaczyn do rewolucji
21-01-2010 22:58 - Odp: Racjonalizm vs odzywianie.
21-01-2010 22:49 - Odp: King Crimson - ale ...
21-01-2010 21:48 - Odp: O seksie prawie racjonalnie...
21-01-2010 21:18 - Odp: O seksie prawie racjonalnie...
21-01-2010 21:04 - Odp: King Crimson - ale ...
21-01-2010 20:57 - Odp: O seksie prawie racjonalnie...
21-01-2010 20:50 - Odp: zaczyn do rewolucji
21-01-2010 20:36 - Odp: zaczyn do rewolucji
21-01-2010 20:13 - Odp: zaczyn do rewolucji
21-01-2010 20:11 - Odp: zaczyn do rewolucji
21-01-2010 19:48 - Odp: zaczyn do rewolucji
21-01-2010 19:30 - Odp: zaczyn do rewolucji
21-01-2010 15:21 - Odp: zaczyn do rewolucji
21-01-2010 15:20 - Odp: zaczyn do rewolucji
21-01-2010 00:47 - Odp: Dziś - 19.50 UWAGA TVN Homeopatia - szarlataneria
20-01-2010 22:53 - Odp: zaczyn do rewolucji
20-01-2010 13:34 - Odp: Nie taki straszny gen
20-01-2010 13:12 - Odp: Nie taki straszny gen
20-01-2010 13:02 - Odp: Fakt ewolucji, czyli prawdopodobieństwa ciąg dalszy.
20-01-2010 12:56 - Odp: Fakt ewolucji, czyli prawdopodobieństwa ciąg dalszy.
20-01-2010 12:25 - Odp: Nie taki straszny gen
19-01-2010 22:07 - Odp: Fakt ewolucji, czyli prawdopodobieństwa ciąg dalszy.
19-01-2010 21:31 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka...
19-01-2010 20:34 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka...
19-01-2010 20:17 - Odp: Fakt ewolucji, czyli prawdopodobieństwa ciąg dalszy.
19-01-2010 17:58 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka...
19-01-2010 15:38 - Odp: Fakt ewolucji, czyli prawdopodobieństwa ciąg dalszy.
19-01-2010 15:06 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka...
19-01-2010 13:26 - Odp: Kropiwnicki odwołany!
18-01-2010 22:33 - Odp: Kropiwnicki odwołany!
18-01-2010 19:42 - Odp: PIUS XII obrońcą Żydów (?!)
18-01-2010 15:58 - Odp: PIUS XII obrońcą Żydów (?!)
18-01-2010 15:31 - Odp: Nie taki straszny gen
18-01-2010 14:59 - Odp: Nie taki straszny gen
17-01-2010 20:01 - Odp: Skupmy się na nauce
17-01-2010 19:17 - Odp: Skupmy się na nauce
17-01-2010 19:06 - Odp: Skupmy się na nauce
17-01-2010 09:40 - Odp: Nie taki straszny gen
17-01-2010 01:15 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
16-01-2010 22:59 - Odp: Nergalu, miej jaja!
16-01-2010 21:07 - Odp: Jak przyznać się do... bycia ateistą ;)
16-01-2010 20:39 - Odp: PIUS XII obrońcą Żydów (?!)
16-01-2010 19:34 - Odp: Konstytucja według PiS
16-01-2010 10:07 - Odp: Nie taki straszny gen
15-01-2010 21:27 - Odp: Dziecko - protezą...?
15-01-2010 19:59 - Odp: Joanna Senyszyn
15-01-2010 17:34 - Odp: Żydzi a homoseksualiści.
15-01-2010 14:15 - Odp: Żydzi a homoseksualiści.
15-01-2010 14:05 - Odp: Żydzi a homoseksualiści.
15-01-2010 13:55 - Odp: Artykuł dotyczący porównania ateizmu i agnostycyzmu
15-01-2010 00:31 - Odp: Dziecko - protezą...?
14-01-2010 23:06 - Odp: Dziecko - protezą...?
14-01-2010 22:56 - Odp: Dziecko - protezą...?
14-01-2010 22:44 - Odp: Dziecko - protezą...?
14-01-2010 22:25 - Odp: Dziecko - protezą...?
14-01-2010 01:09 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE?
13-01-2010 21:44 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE?
13-01-2010 21:40 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE?
13-01-2010 21:37 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE?
13-01-2010 16:29 - Odp: Dziecko - protezą...?
13-01-2010 15:30 - Odp: Dziecko - protezą...?
13-01-2010 15:23 - Odp: Dziecko - protezą...?
13-01-2010 15:11 - Odp: Dziecko - protezą...?
12-01-2010 23:28 - Odp: Dzieci homoseksualistów
12-01-2010 23:16 - Odp: Boski kanik znowu miał rację
12-01-2010 17:59 - Odp: Dziecko - protezą...?
12-01-2010 17:14 - Odp: Dziecko - protezą...?
12-01-2010 16:09 - Odp: Dziecko - protezą...?
12-01-2010 16:01 - Odp: Dzieci homoseksualistów
12-01-2010 15:58 - Odp: Dzieci homoseksualistów
12-01-2010 15:16 - Odp: Dzieci homoseksualistów
12-01-2010 14:53 - Odp: Ból tworzenia
12-01-2010 14:33 - Odp: Dziecko - protezą...?
12-01-2010 13:55 - Odp: Dlaczego Matka Boża płacze?
12-01-2010 13:06 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE?
12-01-2010 00:53 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE?
12-01-2010 00:19 - Odp: Dzieci homoseksualistów
11-01-2010 15:52 - Odp: Dzieci homoseksualistów
Razem: 7093 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)