 |
Wypowiedzi czytelnika placownik 25-01-2010 11:40 - Odp: Informacja 25-01-2010 09:01 - Odp: Kolor skóry a inteligencja 25-01-2010 00:14 - Odp: Kolor skóry a inteligencja 24-01-2010 23:22 - Odp: Kolor skóry a inteligencja 24-01-2010 23:01 - Odp: Kolor skóry a inteligencja 24-01-2010 22:40 - Odp: Kolor skóry a inteligencja 24-01-2010 22:22 - Odp: Kolor skóry a inteligencja 24-01-2010 21:47 - Odp: Ksiądz Dziewiecki wali w ateistów jak w bęben 24-01-2010 17:40 - Odp: Fundamenty Kościoła 24-01-2010 16:37 - Odp: O seksie prawie racjonalnie... 24-01-2010 16:12 - Odp: Kolor skóry a inteligencja 23-01-2010 22:49 - Odp: Kolor skóry a inteligencja 23-01-2010 21:49 - Odp: Kolor skóry a inteligencja 23-01-2010 01:06 - Odp: Jak to jest naprawdę? 22-01-2010 23:14 - Odp: Jak to jest naprawdę? 22-01-2010 20:57 - Odp: Jak to jest naprawdę? 22-01-2010 20:36 - Odp: O seksie prawie racjonalnie... 22-01-2010 14:18 - Odp: zaczyn do rewolucji 22-01-2010 14:13 - Odp: zaczyn do rewolucji 22-01-2010 14:02 - Odp: O seksie prawie racjonalnie... 22-01-2010 13:28 - Odp: O seksie prawie racjonalnie... 21-01-2010 23:09 - Odp: zaczyn do rewolucji 21-01-2010 22:58 - Odp: Racjonalizm vs odzywianie. 21-01-2010 22:49 - Odp: King Crimson - ale ... 21-01-2010 21:48 - Odp: O seksie prawie racjonalnie... 21-01-2010 21:18 - Odp: O seksie prawie racjonalnie... 21-01-2010 21:04 - Odp: King Crimson - ale ... 21-01-2010 20:57 - Odp: O seksie prawie racjonalnie... 21-01-2010 20:50 - Odp: zaczyn do rewolucji 21-01-2010 20:36 - Odp: zaczyn do rewolucji 21-01-2010 20:13 - Odp: zaczyn do rewolucji 21-01-2010 20:11 - Odp: zaczyn do rewolucji 21-01-2010 19:48 - Odp: zaczyn do rewolucji 21-01-2010 19:30 - Odp: zaczyn do rewolucji 21-01-2010 15:21 - Odp: zaczyn do rewolucji 21-01-2010 15:20 - Odp: zaczyn do rewolucji 21-01-2010 00:47 - Odp: Dziś - 19.50 UWAGA TVN Homeopatia - szarlataneria 20-01-2010 22:53 - Odp: zaczyn do rewolucji 20-01-2010 13:34 - Odp: Nie taki straszny gen 20-01-2010 13:12 - Odp: Nie taki straszny gen 20-01-2010 13:02 - Odp: Fakt ewolucji, czyli prawdopodobieństwa ciąg dalszy. 20-01-2010 12:56 - Odp: Fakt ewolucji, czyli prawdopodobieństwa ciąg dalszy. 20-01-2010 12:25 - Odp: Nie taki straszny gen 19-01-2010 22:07 - Odp: Fakt ewolucji, czyli prawdopodobieństwa ciąg dalszy. 19-01-2010 21:31 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka... 19-01-2010 20:34 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka... 19-01-2010 20:17 - Odp: Fakt ewolucji, czyli prawdopodobieństwa ciąg dalszy. 19-01-2010 17:58 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka... 19-01-2010 15:38 - Odp: Fakt ewolucji, czyli prawdopodobieństwa ciąg dalszy. 19-01-2010 15:06 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka... 19-01-2010 13:26 - Odp: Kropiwnicki odwołany! 18-01-2010 22:33 - Odp: Kropiwnicki odwołany! 18-01-2010 19:42 - Odp: PIUS XII obrońcą Żydów (?!) 18-01-2010 15:58 - Odp: PIUS XII obrońcą Żydów (?!) 18-01-2010 15:31 - Odp: Nie taki straszny gen 18-01-2010 14:59 - Odp: Nie taki straszny gen 17-01-2010 20:01 - Odp: Skupmy się na nauce 17-01-2010 19:17 - Odp: Skupmy się na nauce 17-01-2010 19:06 - Odp: Skupmy się na nauce 17-01-2010 09:40 - Odp: Nie taki straszny gen 17-01-2010 01:15 - Odp: Równouprawnienie w Polsce 16-01-2010 22:59 - Odp: Nergalu, miej jaja! 16-01-2010 21:07 - Odp: Jak przyznać się do... bycia ateistą ;) 16-01-2010 20:39 - Odp: PIUS XII obrońcą Żydów (?!) 16-01-2010 19:34 - Odp: Konstytucja według PiS 16-01-2010 10:07 - Odp: Nie taki straszny gen 15-01-2010 21:27 - Odp: Dziecko - protezą...? 15-01-2010 19:59 - Odp: Joanna Senyszyn 15-01-2010 17:34 - Odp: Żydzi a homoseksualiści. 15-01-2010 14:15 - Odp: Żydzi a homoseksualiści. 15-01-2010 14:05 - Odp: Żydzi a homoseksualiści. 15-01-2010 13:55 - Odp: Artykuł dotyczący porównania ateizmu i agnostycyzmu 15-01-2010 00:31 - Odp: Dziecko - protezą...? 14-01-2010 23:06 - Odp: Dziecko - protezą...? 14-01-2010 22:56 - Odp: Dziecko - protezą...? 14-01-2010 22:44 - Odp: Dziecko - protezą...? 14-01-2010 22:25 - Odp: Dziecko - protezą...? 14-01-2010 01:09 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE? 13-01-2010 21:44 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE? 13-01-2010 21:40 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE? 13-01-2010 21:37 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE? 13-01-2010 16:29 - Odp: Dziecko - protezą...? 13-01-2010 15:30 - Odp: Dziecko - protezą...? 13-01-2010 15:23 - Odp: Dziecko - protezą...? 13-01-2010 15:11 - Odp: Dziecko - protezą...? 12-01-2010 23:28 - Odp: Dzieci homoseksualistów 12-01-2010 23:16 - Odp: Boski kanik znowu miał rację 12-01-2010 17:59 - Odp: Dziecko - protezą...? 12-01-2010 17:14 - Odp: Dziecko - protezą...? 12-01-2010 16:09 - Odp: Dziecko - protezą...? 12-01-2010 16:01 - Odp: Dzieci homoseksualistów 12-01-2010 15:58 - Odp: Dzieci homoseksualistów 12-01-2010 15:16 - Odp: Dzieci homoseksualistów 12-01-2010 14:53 - Odp: Ból tworzenia 12-01-2010 14:33 - Odp: Dziecko - protezą...? 12-01-2010 13:55 - Odp: Dlaczego Matka Boża płacze? 12-01-2010 13:06 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE? 12-01-2010 00:53 - Odp: Jak tam przeżyliście wizyty DUSZ-PASTERSKIE? 12-01-2010 00:19 - Odp: Dzieci homoseksualistów 11-01-2010 15:52 - Odp: Dzieci homoseksualistów Razem: 7093 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |