 |
Wypowiedzi czytelnika placownik 10-10-2007 23:33 - Odp: Polacy, do Irlandii! 10-10-2007 23:24 - Odp: Rośnie bieda w Polsce 10-10-2007 21:11 - Odp: Tekst otwarty do niejakiego Dorna... 10-10-2007 19:41 - Odp: Tekst otwarty do niejakiego Dorna... 10-10-2007 19:06 - Odp: Partia Mężczyzn 10-10-2007 18:56 - Odp: Partia Mężczyzn 10-10-2007 18:43 - Odp: Rośnie bieda w Polsce 09-10-2007 21:10 - Odp: Spotkanie Ateistów w Starej Prochowni 09-10-2007 20:57 - Odp: Spotkanie Ateistów w Starej Prochowni 08-10-2007 22:45 - Odp: Partia Mężczyzn 07-10-2007 22:03 - Odp: Zabierz babci dowód 07-10-2007 21:42 - Odp: Mini sondaż 07-10-2007 21:32 - Odp: Zapisać się czy nie zapisać ? 07-10-2007 20:27 - Odp: Babciu żegnaj, ja wyjeżdżam 07-10-2007 20:07 - Odp: Bóg, ateiści, nauka - debata w "POLITYCE" 07-10-2007 19:16 - Odp: Babciu żegnaj, ja wyjeżdżam 07-10-2007 18:25 - Odp: Koncert VDERA-Scena death rośnie w siłe! 07-10-2007 16:55 - Odp: Babciu żegnaj, ja wyjeżdżam 07-10-2007 14:57 - Odp: Podnośmy poziom 07-10-2007 10:10 - Odp: Gdy chłopiec chce włożyć spódniczkę... 06-10-2007 21:52 - Odp: Gdy chłopiec chce włożyć spódniczkę... 06-10-2007 20:46 - Odp: Dziwne efekty 06-10-2007 19:14 - Odp: Dziwne efekty 06-10-2007 19:02 - Odp: Moja odpowiedzialność za świat (?) 06-10-2007 17:21 - Odp: Egoiści do urn 06-10-2007 16:49 - Odp: Koncert VDERA-Scena death rośnie w siłe! 06-10-2007 09:14 - Odp: Podnośmy poziom 06-10-2007 08:54 - Odp: Dlaczego boicie się BOGA? 05-10-2007 22:22 - Odp: Bóg, ateiści, nauka - debata w "POLITYCE" 05-10-2007 22:20 - Odp: Podnośmy poziom 04-10-2007 20:55 - Odp: Gaypride 04-10-2007 19:09 - Odp: Gaypride 02-10-2007 22:39 - Odp: Test na spostrzegawczość 02-10-2007 22:32 - Odp: Skandal!! Polska salonowosc, osiaga szczyty bezczelnosci... 01-10-2007 22:51 - Odp: Test na spostrzegawczość 01-10-2007 22:27 - Odp: Test na spostrzegawczość 01-10-2007 21:38 - Odp: Monarchia konstytucyjna 01-10-2007 19:45 - Odp: Test na spostrzegawczość 30-09-2007 22:29 - Odp: Test na spostrzegawczość 30-09-2007 14:36 - Odp: Bazgroły Woltera, Lutra i Marksa 30-09-2007 14:11 - Odp: Bazgroły Woltera, Lutra i Marksa 30-09-2007 11:42 - Odp: Bazgroły Woltera, Lutra i Marksa 29-09-2007 19:28 - Odp: Bazgroły Woltera, Lutra i Marksa 28-09-2007 00:45 - Odp: Dla marksistów - ku pokrzepieniu serc 28-09-2007 00:18 - Odp: Dla marksistów - ku pokrzepieniu serc 26-09-2007 22:37 - Odp: Dla marksistów - ku pokrzepieniu serc 26-09-2007 22:15 - Odp: Dla marksistów - ku pokrzepieniu serc 26-09-2007 22:03 - Odp: Dla marksistów - ku pokrzepieniu serc 26-09-2007 21:19 - Odp: Dla marksistów - ku pokrzepieniu serc 26-09-2007 20:54 - Odp: Dla marksistów - ku pokrzepieniu serc 25-09-2007 20:02 - Odp: Dla marksistów - ku pokrzepieniu serc 23-09-2007 18:27 - Odp: Bierzmowanie? 23-09-2007 18:22 - Odp: Dyktatura 23-09-2007 16:48 - Odp: Pikieta OBWE 23-09-2007 15:53 - Odp: Szmalcownictwo w IV RP 23-09-2007 10:15 - Odp: Jesteśmy hipokrytami ? Czy nie ? 23-09-2007 00:16 - Odp: indoktrynacja dziecka wbrew rodzicom 23-09-2007 00:08 - Odp: indoktrynacja dziecka wbrew rodzicom 22-09-2007 22:52 - Odp: indoktrynacja dziecka wbrew rodzicom 22-09-2007 22:30 - Odp: indoktrynacja dziecka wbrew rodzicom 22-09-2007 14:50 - Odp: Nelly Rokita - jeden wielki dżołk 21-09-2007 23:22 - Odp: Nelly Rokita - jeden wielki dżołk 21-09-2007 22:56 - Odp: Plebiscyt, Andrzej Koraszewski 21-09-2007 22:23 - Odp: Ośmieszanie się Polski c.d. 21-09-2007 21:22 - Odp: Plebiscyt, Andrzej Koraszewski 21-09-2007 20:13 - Odp: Nelly Rokita - jeden wielki dżołk 18-09-2007 23:02 - Odp: indoktrynacja dziecka wbrew rodzicom 18-09-2007 22:48 - Odp: indoktrynacja dziecka wbrew rodzicom 18-09-2007 22:34 - Odp: Sąd nad Listą 17-09-2007 22:27 - Odp: Krytyka racjonalisty 16-09-2007 23:11 - Odp: indoktrynacja dziecka wbrew rodzicom 16-09-2007 22:41 - Odp: Bandycki VAT 16-09-2007 19:35 - Odp: Bandycki VAT 16-09-2007 10:02 - Odp: homoseksualizm chorobą 15-09-2007 10:17 - Odp: Bandycki VAT 15-09-2007 08:57 - Odp: Czarne barwy kampanii 14-09-2007 22:09 - Odp: You Tube - "Dla wątpiących" 14-09-2007 20:25 - Odp: Ile kosztuje "bezpłatna" szkoła? 11-09-2007 21:17 - Odp: Krzyże w szkole. 11-09-2007 20:55 - Odp: Religia w szkole 11-09-2007 20:53 - Odp: Wybory! 11-09-2007 20:38 - Odp: Wybory! 11-09-2007 20:29 - Odp: Platforma Obywatelska 11-09-2007 20:16 - Odp: Religia w szkole 09-09-2007 22:30 - Odp: Ideał agenta wywiadu wg PiS i min. Szczygły 09-09-2007 17:02 - Kłamstwo biskupa 09-09-2007 00:05 - Odp: Wybory! 08-09-2007 21:57 - Odp: Ekonomia po polsku 08-09-2007 21:14 - Odp: Wybory! 08-09-2007 20:16 - Odp: Znani polscy ateiści 08-09-2007 19:55 - Odp: Wybory! 08-09-2007 17:42 - Odp: Konkurs dla ateistów 08-09-2007 16:37 - Patroni 07-09-2007 23:57 - Odp: Wybory 07-09-2007 23:44 - Odp: Nawet nie wiem jaki dac tytul.... 06-09-2007 22:57 - Odp: Zgłoś nadużycie 06-09-2007 22:42 - Odp: Konkurs dla ateistów 06-09-2007 21:44 - Odp: Zgłoś nadużycie 06-09-2007 20:20 - Odp: Konkurs dla ateistów 06-09-2007 19:41 - Odp: Zgłoś nadużycie Razem: 7093 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |