Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika placownik

06-12-2008 16:59 - Odp: Kara śmierci - nie, hodowla na organy - tak
05-12-2008 23:48 - Odp: Racjonalny system redystrybucji
04-12-2008 20:17 - Odp: Kara śmierci - nie, hodowla na organy - tak
04-12-2008 20:02 - Odp: Humor
03-12-2008 21:24 - Odp: Kara śmierci - nie, hodowla na organy - tak
03-12-2008 20:20 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
03-12-2008 19:45 - Odp: KK: lepszy martwy gej niż związek gejów.
03-12-2008 19:34 - Odp: Wzrost ilości CO2 w atmosferze nie został spowodowany przez ludzi
02-12-2008 21:57 - Odp: LIST OTWARTY DO PREZYDENTA RP, RZECZNIKA PRAW OBYWATELSKICH....
02-12-2008 21:38 - Odp: Wzrost ilości CO2 w atmosferze nie został spowodowany przez ludzi
02-12-2008 21:20 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
01-12-2008 20:30 - Odp: Zespoły ateistyczne
29-11-2008 16:04 - Odp: Racjonalnie o feminizmie
29-11-2008 14:51 - Odp: Racjonalnie o feminizmie
29-11-2008 13:43 - Odp: Tego jeszcze nie widzieliście !
29-11-2008 13:41 - Odp: Zachęcam do szukania prawdy.
29-11-2008 00:58 - Odp: Zespoły ateistyczne
28-11-2008 17:24 - Odp: Religia w centrum zainteresowań ateistów?
27-11-2008 19:53 - Odp: Tolerancja wiary
27-11-2008 19:43 - Odp: Religia w centrum zainteresowań ateistów?
27-11-2008 19:29 - Odp: Tolerancja wiary
27-11-2008 18:19 - Odp: Religia w centrum zainteresowań ateistów?
27-11-2008 17:30 - Odp: Kara śmierci
27-11-2008 15:06 - Odp: Kara śmierci
27-11-2008 15:00 - Odp: Kara śmierci
27-11-2008 00:04 - Odp: Kara śmierci
26-11-2008 22:23 - Odp: Kara śmierci II
25-11-2008 21:56 - Odp: Rasizm programowy.
25-11-2008 20:47 - Odp: Prawo naturalne
24-11-2008 21:53 - Odp: Jak ja to widzę
24-11-2008 21:16 - Odp: Racjonalnie o feminizmie
24-11-2008 21:04 - Odp: Jak ja to widzę
24-11-2008 20:35 - Odp: Cuda eucharystyczne
23-11-2008 21:08 - Odp: Papież chce końca "niesprawiedliwego" świata
23-11-2008 18:30 - Odp: Po co są grzyby w lesie?
23-11-2008 17:45 - Odp: Cuda eucharystyczne
22-11-2008 22:56 - Odp: Albo zamordujemy d***krację - albo wymrzemy.
22-11-2008 21:58 - Odp: Albo zamordujemy d***krację - albo wymrzemy.
22-11-2008 20:43 - Odp: Apel przeciwko przemocy wobec kobiet w imię religii, honoru i tra
22-11-2008 19:39 - Odp: Albo zamordujemy d***krację - albo wymrzemy.
22-11-2008 18:32 - Odp: Albo zamordujemy d***krację - albo wymrzemy.
22-11-2008 18:21 - Odp: Albo zamordujemy d***krację - albo wymrzemy.
22-11-2008 17:56 - Odp: Albo zamordujemy d***krację - albo wymrzemy.
22-11-2008 17:39 - Odp: Albo zamordujemy d***krację - albo wymrzemy.
22-11-2008 17:26 - Odp: Widzol na horyzoncie
22-11-2008 17:04 - Odp: Albo zamordujemy d***krację - albo wymrzemy.
22-11-2008 16:46 - Odp: Widzol na horyzoncie
22-11-2008 15:59 - Odp: Albo zamordujemy d***krację - albo wymrzemy.
22-11-2008 14:55 - Odp: Racjonalnie o feminizmie
19-11-2008 20:37 - Odp: Racjonalnie o feminizmie
18-11-2008 21:53 - Odp: Racjonalnie o feminizmie
18-11-2008 20:30 - Odp: Racjonalnie o feminizmie
18-11-2008 20:28 - Odp: Racjonalnie o feminizmie
15-11-2008 21:17 - Odp: Czy zdjęcia duchów są prawdziwe?
15-11-2008 19:07 - Odp: Spacer z psem
15-11-2008 18:43 - Odp: Rasizm programowy.
15-11-2008 17:18 - Odp: Rasizm naukowy?
15-11-2008 13:50 - Odp: Pałka Pokoju
15-11-2008 09:59 - Odp: Pałka Pokoju
13-11-2008 21:36 - Odp: Sklerykalizowany Program Wychowawczy szkoły
13-11-2008 20:57 - Odp: Rasizm naukowy?
13-11-2008 20:53 - Odp: Rasizm naukowy?
13-11-2008 20:09 - Odp: Rasizm naukowy?
13-11-2008 20:04 - Odp: Rasizm naukowy?
12-11-2008 21:28 - Odp: rozpusta duchowa
11-11-2008 18:52 - Odp: Uwagi na Dzień Niepodległości
10-11-2008 19:16 - Odp: rozpusta duchowa
10-11-2008 17:11 - Odp: Wiara a religia
10-11-2008 17:09 - Odp: Wiara a religia
09-11-2008 20:50 - Odp: Rasizm programowy.
09-11-2008 20:26 - Odp: Prawo naturalne
09-11-2008 19:46 - Odp: Cmentarna sonda
09-11-2008 18:13 - Odp: Wiara a religia
09-11-2008 17:57 - Odp: Co należy sądzić o Rewolucji Październikowej?
09-11-2008 17:43 - Odp: Cmentarna sonda
09-11-2008 17:13 - Odp: Co należy sądzić o Rewolucji Październikowej?
09-11-2008 16:54 - Odp: Zespoły ateistyczne
08-11-2008 09:42 - Odp: Zespoły ateistyczne
07-11-2008 20:28 - Odp: Cmentarna sonda
07-11-2008 19:31 - Odp: Zespoły ateistyczne
05-11-2008 21:57 - Odp: Cmentarna sonda
04-11-2008 21:26 - Odp: Nobel nie dla Polaka
04-11-2008 21:00 - Odp: Apel przeciwko przemocy wobec kobiet w imię religii, honoru i tra
04-11-2008 20:12 - Odp: Cmentarna sonda
03-11-2008 20:20 - Odp: Zespoły ateistyczne
03-11-2008 19:46 - Odp: Cmentarna sonda
02-11-2008 20:53 - Odp: Książki o ateizmie - po polsku
02-11-2008 20:35 - Odp: Pijacki stereotyp
02-11-2008 20:02 - Odp: Cmentarna sonda
02-11-2008 17:49 - Odp: Świadomość - czy to coś wiecęj niż przeceniane słowo ?
01-11-2008 23:33 - Odp: Cmentarna sonda
01-11-2008 19:45 - Odp: Cmentarna sonda
01-11-2008 17:47 - Odp: Pseudonauka w natarciu
31-10-2008 21:36 - Odp: Biologia - racjonalna odpowiedz na nieracjonalność człowieka
31-10-2008 21:08 - Odp: Biologia - racjonalna odpowiedz na nieracjonalność człowieka
31-10-2008 20:16 - Odp: Onet propaguje zabobony
31-10-2008 19:46 - Odp: Pseudonauka w natarciu
28-10-2008 21:52 - Odp: Racjonalne sposoby na jesienną depresję.
28-10-2008 21:27 - Odp: Pseudonauka w natarciu
28-10-2008 20:57 - Odp: Pseudonauka w natarciu
Razem: 7093 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)