Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika placownik

05-09-2007 21:58 - Odp: Ekonomia po polsku
05-09-2007 21:38 - Odp: Ideologia UE
05-09-2007 20:10 - Odp: Ja w Boga nie wierzę - artykuł w GW
02-09-2007 20:45 - Odp: Apel do niewierzących
02-09-2007 20:29 - Odp: Czy judaizm jest monoteistyczny?
02-09-2007 18:26 - Odp: Opozycja?
02-09-2007 17:52 - Odp: Opozycja?
02-09-2007 17:48 - Odp: Opozycja?
02-09-2007 17:00 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
29-08-2007 22:37 - Odp: Fundacje po polsku
29-08-2007 22:14 - Odp: Szkodliwa polityka faktow dokonanych Rządu RP
28-08-2007 22:47 - Odp: Szczyt hipokryzji!!!
27-08-2007 21:17 - Odp: Fundacje po polsku
26-08-2007 22:20 - Odp: Polska jest do de
26-08-2007 22:17 - Odp: Gejomania
26-08-2007 21:04 - Odp: Polska jest do de
26-08-2007 19:33 - Odp: Nowy Wielki Kryzys?
26-08-2007 15:28 - Odp: Gejomania
26-08-2007 13:49 - Odp: Polak potrafi..
26-08-2007 10:14 - Odp: OT-To nie ludzie to bydło!
25-08-2007 22:32 - Odp: Podejrzany ateizm
25-08-2007 21:42 - Odp: Ilu ludzi żyło na ziemi ?
25-08-2007 21:07 - Odp: Rzeczowa krytyka strony
25-08-2007 20:55 - Odp: Nowy Wielki Kryzys?
25-08-2007 20:49 - Odp: Podejrzany ateizm
25-08-2007 20:37 - Odp: Wybór religii - dochodzenie "prawdy". czy bezmyślne naś
25-08-2007 20:18 - Odp: Hannibal ad portas!
25-08-2007 18:55 - Odp: OT-To nie ludzie to bydło!
25-08-2007 17:23 - Odp: Hannibal ad portas!
25-08-2007 16:57 - Odp: Rzeczowa krytyka strony
25-08-2007 16:01 - Odp: Nowy Wielki Kryzys?
25-08-2007 15:46 - Odp: misjonarze internetu
25-08-2007 15:37 - Odp: Political fiction
23-08-2007 20:34 - Odp: Rzeczowa krytyka strony
23-08-2007 20:24 - Odp: Nowy Wielki Kryzys?
23-08-2007 18:45 - Odp: Rzeczowa krytyka strony
23-08-2007 17:32 - Odp: Brak poprawnych wzorców
22-08-2007 22:11 - Odp: śmierć - nic się nie stało lub megatragedia, czyli do wyboru
22-08-2007 21:42 - Odp: Czy nauka może wyjaśnic rolę Boga w stworzeniu?
22-08-2007 21:06 - Odp: Nowy Wielki Kryzys?
22-08-2007 20:12 - Odp: resentyment
22-08-2007 19:35 - Odp: Brak poprawnych wzorców
21-08-2007 18:05 - Odp: Sądząc po punktach diagnoza prawidłowa
20-08-2007 23:09 - Odp: Niech zyje grzecznosc
20-08-2007 22:48 - Odp: Jak stales sie ateista?
20-08-2007 22:44 - Odp: Pokora
20-08-2007 22:30 - Odp: niech ŻYJE GRZECZNOŚĆ
20-08-2007 20:32 - Odp: Nowy Wielki Kryzys?
20-08-2007 20:16 - Odp: niech ŻYJE GRZECZNOŚĆ
20-08-2007 20:11 - Odp: Ocena z religii - co na to Konstytucja?
20-08-2007 19:55 - Odp: Nowy Wielki Kryzys?
20-08-2007 19:22 - Odp: Całe szczęście, że jest J.K. Rowling...
20-08-2007 19:03 - Odp: Psi raj
20-08-2007 18:44 - Odp: Polityka - co ja mam czynić?
20-08-2007 12:22 - Odp: Klerykom dziękujemy
19-08-2007 22:28 - Odp: Ocena z religii - co na to Konstytucja?
19-08-2007 17:04 - Odp: Niech zyje grzecznosc
19-08-2007 09:50 - Odp: Czy nauka może wyjaśnic rolę Boga w stworzeniu?
18-08-2007 21:08 - Odp: Czy nauka może wyjaśnic rolę Boga w stworzeniu?
18-08-2007 18:10 - Odp: Jak stales sie ateista?
18-08-2007 17:09 - Odp: Czy nauka może wyjaśnic rolę Boga w stworzeniu?
17-08-2007 17:57 - Odp: Psychopaci w polityce
17-08-2007 17:28 - Odp: Psychopaci w polityce
16-08-2007 18:22 - Odp: Szczyt hipokryzji!!!
15-08-2007 19:51 - Odp: Szczyt hipokryzji!!!
15-08-2007 19:39 - Odp: tak mi dopomóż głupoto
15-08-2007 19:30 - Odp: Znani polscy ateiści
15-08-2007 16:42 - Odp: Religia w szkole - czy trzeba być pełnoletnim aby zrezygnować?
13-08-2007 22:22 - Odp: Demokracja to nie tylko wybory
13-08-2007 21:58 - Odp: Religia w szkole - czy trzeba być pełnoletnim aby zrezygnować?
13-08-2007 19:29 - Odp: Demokracja to nie tylko wybory
13-08-2007 18:05 - Demokracja to nie tylko wybory
12-08-2007 18:24 - Odp: Wytłumaczcie mądrzy ludkowie
12-08-2007 18:17 - Odp: Religia w szkole - czy trzeba być pełnoletnim aby zrezygnować?
11-08-2007 15:40 - Odp: Do ateistów i agnostyków
10-08-2007 15:33 - Odp: Znani polscy ateiści
09-08-2007 21:26 - Odp: Recenzja "Boga urojonego" Dawkinsa na Tarace
09-08-2007 20:52 - Odp: Recenzja "Boga urojonego" Dawkinsa na Tarace
09-08-2007 20:47 - Odp: Recenzja "Boga urojonego" Dawkinsa na Tarace
09-08-2007 18:42 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
09-08-2007 18:33 - Odp: W związku z aktualną sytuacją w kraju...
09-08-2007 15:36 - Odp: Znani polscy ateiści
09-08-2007 14:54 - Odp: Recenzja "Boga urojonego" Dawkinsa na Tarace
09-08-2007 14:50 - Odp: Recenzja "Boga urojonego" Dawkinsa na Tarace
08-08-2007 21:53 - Odp: W związku z aktualną sytuacją w kraju...
08-08-2007 20:28 - Odp: Głosować na faceta z muszką!
08-08-2007 20:24 - Odp: Głosować na faceta z muszką!
08-08-2007 18:14 - Odp: Nowy język polski?
07-08-2007 23:02 - Odp: Usunięcie odpowiedzi
07-08-2007 22:51 - Odp: Głosować na faceta z muszką!
30-07-2007 20:45 - Odp: Giertych a poziom naszej edukacji
30-07-2007 19:56 - Odp: Presja większości.
29-07-2007 16:47 - Odp: Dusza po śmierci
29-07-2007 16:39 - Odp: Dusza po śmierci
29-07-2007 16:34 - Odp: Dusza po śmierci
28-07-2007 19:08 - Odp: Oaza spokoju
28-07-2007 17:34 - Odp: Co na temat istoty duszy mówi kościół, a co nauka
28-07-2007 17:12 - Odp: Invocatio Dei dla Wawy
28-07-2007 15:30 - Odp: Co na temat istoty duszy mówi kościół, a co nauka
28-07-2007 15:23 - Odp: Co na temat istoty duszy mówi kościół, a co nauka
Razem: 7093 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)