Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika placownik

23-11-2009 17:57 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
23-11-2009 13:16 - Odp: "Ach, to nazwisko.:)"
23-11-2009 13:00 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
23-11-2009 12:32 - Odp: Oszustwo klimatologów?
23-11-2009 01:33 - Odp: Oszustwo klimatologów?
22-11-2009 21:48 - Odp: Czy witwos to Telemach?
22-11-2009 21:36 - Odp: Oszustwo klimatologów?
22-11-2009 21:22 - Odp: Oszustwo klimatologów?
22-11-2009 19:11 - Odp: Oszustwo klimatologów?
21-11-2009 23:22 - Odp: Oszustwo klimatologów?
21-11-2009 22:58 - Odp: Oszustwo klimatologów?
21-11-2009 20:25 - Odp: Oszustwo klimatologów?
21-11-2009 17:33 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
21-11-2009 11:13 - Odp: Drugie imię Hitlera - Jakub
21-11-2009 10:50 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
21-11-2009 00:26 - Odp: Czy witwos to Telemach?
21-11-2009 00:10 - Odp: Czy witwos to Telemach?
20-11-2009 23:59 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
20-11-2009 23:29 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
20-11-2009 22:46 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
20-11-2009 21:48 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
20-11-2009 20:10 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
20-11-2009 18:58 - Odp: Trzeci biegun.
20-11-2009 13:22 - Odp: Trzeci biegun.
19-11-2009 22:30 - Odp: Chusty i krzyżyki. Muzułmanie i chrześcijanie.
19-11-2009 20:15 - Odp: Czy witwos to Telemach?
19-11-2009 19:30 - Odp: Czy witwos to Telemach?
19-11-2009 18:55 - Odp: Czy witwos to Telemach?
19-11-2009 12:52 - Odp: A może jednak zostawmy krzyże?
19-11-2009 01:02 - Odp: Trzeci biegun.
18-11-2009 21:21 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
18-11-2009 20:36 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
18-11-2009 19:49 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
18-11-2009 16:50 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
18-11-2009 16:22 - Odp: Czy witwos to Telemach?
18-11-2009 13:11 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
18-11-2009 13:04 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
18-11-2009 13:00 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
18-11-2009 00:58 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
18-11-2009 00:43 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
18-11-2009 00:07 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
17-11-2009 23:00 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
17-11-2009 22:56 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
17-11-2009 21:53 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
17-11-2009 20:55 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
17-11-2009 20:47 - Odp: Absurdalne "zakazy" księży
17-11-2009 20:38 - Czy witwos to Telemach?
17-11-2009 20:25 - Odp: Sokółka cd. - piszemy do Prokuratora Generalnego :)
17-11-2009 20:17 - Odp: Sokółka cd. - piszemy do Prokuratora Generalnego :)
17-11-2009 19:18 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
17-11-2009 12:59 - Odp: Absurdalne "zakazy" księży
17-11-2009 11:12 - Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej?
16-11-2009 18:24 - Odp: Elytomania
16-11-2009 13:10 - Odp: Być czy nie być patriotą?
16-11-2009 09:13 - Odp: Być czy nie być patriotą?
15-11-2009 21:39 - Odp: Elytomania
15-11-2009 18:15 - Odp: Krzyż - symbol miłości
15-11-2009 17:52 - Odp: Elytomania
15-11-2009 17:08 - Odp: W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: jakim sposobem "darwin
15-11-2009 16:57 - Odp: Brak iskry w sercu, masowy problem ludzkości XXI w.
15-11-2009 16:25 - Odp: Elytomania
14-11-2009 21:44 - Odp: Krzyż - symbol miłości
14-11-2009 19:41 - Odp: Być czy nie być patriotą?
14-11-2009 14:08 - Odp: Być czy nie być patriotą?
14-11-2009 13:44 - Odp: Rak grubymi nićmi szyty
14-11-2009 09:58 - Odp: Być czy nie być patriotą?
14-11-2009 01:37 - Odp: Krzyże w "przestrzeni publicznej"...
14-11-2009 01:02 - Odp: Być czy nie być patriotą?
12-11-2009 21:09 - Odp: Sześć mitów głoszonych w chrzścijaństwie
12-11-2009 15:26 - Odp: Prezydencka odpowiedź na krzyże w klasach
12-11-2009 14:15 - Odp: Sześć mitów głoszonych w chrzścijaństwie
12-11-2009 13:51 - Odp: Być czy nie być patriotą?
12-11-2009 00:30 - Odp: Być czy nie być patriotą?
11-11-2009 22:22 - Odp: Być czy nie być patriotą?
11-11-2009 22:00 - Odp: Sześć mitów głoszonych w chrzścijaństwie
11-11-2009 19:02 - Odp: Sześć mitów głoszonych w chrzścijaństwie
11-11-2009 16:04 - Odp: Być czy nie być patriotą?
11-11-2009 15:38 - Odp: Być czy nie być patriotą?
10-11-2009 23:51 - Odp: Krzyże w klasie
10-11-2009 23:06 - Odp: Bóg urojony?
10-11-2009 22:42 - Odp: Gerontokracja
09-11-2009 23:28 - Odp: Gerontokracja
09-11-2009 23:12 - Odp: Elita słowo zużyte?
09-11-2009 22:53 - Odp: Gerontokracja
09-11-2009 21:52 - Odp: Elita słowo zużyte?
09-11-2009 21:36 - Odp: Elita słowo zużyte?
08-11-2009 20:15 - Odp: Strasburg: "Nie" dla krzyży w klasach.
07-11-2009 22:35 - Odp: Sześć mitów głoszonych w chrzścijaństwie
07-11-2009 22:19 - Odp: Masa Ziemi a jej orbita.
07-11-2009 21:49 - Odp: E-book
07-11-2009 20:59 - Odp: Sześć mitów głoszonych w chrzścijaństwie
07-11-2009 10:08 - Odp: Selekcja naturalna
07-11-2009 00:16 - Odp: Przesłanie JM Rektora UJ
06-11-2009 23:56 - Odp: Przesłanie JM Rektora UJ
06-11-2009 14:47 - Odp: Masa Ziemi a jej orbita.
06-11-2009 14:01 - Odp: Klub czytelniczy
06-11-2009 13:58 - Odp: Klub czytelniczy
06-11-2009 13:42 - Odp: Przesłanie JM Rektora UJ
06-11-2009 13:03 - Odp: Nowa krakowska specjalność.
05-11-2009 22:32 - Odp: Uczciwość i racjonalizm.
Razem: 7093 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)