 |
Wypowiedzi czytelnika placownik 23-11-2009 17:57 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 23-11-2009 13:16 - Odp: "Ach, to nazwisko.:)" 23-11-2009 13:00 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 23-11-2009 12:32 - Odp: Oszustwo klimatologów? 23-11-2009 01:33 - Odp: Oszustwo klimatologów? 22-11-2009 21:48 - Odp: Czy witwos to Telemach? 22-11-2009 21:36 - Odp: Oszustwo klimatologów? 22-11-2009 21:22 - Odp: Oszustwo klimatologów? 22-11-2009 19:11 - Odp: Oszustwo klimatologów? 21-11-2009 23:22 - Odp: Oszustwo klimatologów? 21-11-2009 22:58 - Odp: Oszustwo klimatologów? 21-11-2009 20:25 - Odp: Oszustwo klimatologów? 21-11-2009 17:33 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 21-11-2009 11:13 - Odp: Drugie imię Hitlera - Jakub 21-11-2009 10:50 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 21-11-2009 00:26 - Odp: Czy witwos to Telemach? 21-11-2009 00:10 - Odp: Czy witwos to Telemach? 20-11-2009 23:59 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 20-11-2009 23:29 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 20-11-2009 22:46 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 20-11-2009 21:48 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 20-11-2009 20:10 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 20-11-2009 18:58 - Odp: Trzeci biegun. 20-11-2009 13:22 - Odp: Trzeci biegun. 19-11-2009 22:30 - Odp: Chusty i krzyżyki. Muzułmanie i chrześcijanie. 19-11-2009 20:15 - Odp: Czy witwos to Telemach? 19-11-2009 19:30 - Odp: Czy witwos to Telemach? 19-11-2009 18:55 - Odp: Czy witwos to Telemach? 19-11-2009 12:52 - Odp: A może jednak zostawmy krzyże? 19-11-2009 01:02 - Odp: Trzeci biegun. 18-11-2009 21:21 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 18-11-2009 20:36 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 18-11-2009 19:49 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 18-11-2009 16:50 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 18-11-2009 16:22 - Odp: Czy witwos to Telemach? 18-11-2009 13:11 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 18-11-2009 13:04 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 18-11-2009 13:00 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 18-11-2009 00:58 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 18-11-2009 00:43 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 18-11-2009 00:07 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 17-11-2009 23:00 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 17-11-2009 22:56 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 17-11-2009 21:53 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 17-11-2009 20:55 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 17-11-2009 20:47 - Odp: Absurdalne "zakazy" księży 17-11-2009 20:38 - Czy witwos to Telemach? 17-11-2009 20:25 - Odp: Sokółka cd. - piszemy do Prokuratora Generalnego :) 17-11-2009 20:17 - Odp: Sokółka cd. - piszemy do Prokuratora Generalnego :) 17-11-2009 19:18 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 17-11-2009 12:59 - Odp: Absurdalne "zakazy" księży 17-11-2009 11:12 - Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 16-11-2009 18:24 - Odp: Elytomania 16-11-2009 13:10 - Odp: Być czy nie być patriotą? 16-11-2009 09:13 - Odp: Być czy nie być patriotą? 15-11-2009 21:39 - Odp: Elytomania 15-11-2009 18:15 - Odp: Krzyż - symbol miłości 15-11-2009 17:52 - Odp: Elytomania 15-11-2009 17:08 - Odp: W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: jakim sposobem "darwin 15-11-2009 16:57 - Odp: Brak iskry w sercu, masowy problem ludzkości XXI w. 15-11-2009 16:25 - Odp: Elytomania 14-11-2009 21:44 - Odp: Krzyż - symbol miłości 14-11-2009 19:41 - Odp: Być czy nie być patriotą? 14-11-2009 14:08 - Odp: Być czy nie być patriotą? 14-11-2009 13:44 - Odp: Rak grubymi nićmi szyty 14-11-2009 09:58 - Odp: Być czy nie być patriotą? 14-11-2009 01:37 - Odp: Krzyże w "przestrzeni publicznej"... 14-11-2009 01:02 - Odp: Być czy nie być patriotą? 12-11-2009 21:09 - Odp: Sześć mitów głoszonych w chrzścijaństwie 12-11-2009 15:26 - Odp: Prezydencka odpowiedź na krzyże w klasach 12-11-2009 14:15 - Odp: Sześć mitów głoszonych w chrzścijaństwie 12-11-2009 13:51 - Odp: Być czy nie być patriotą? 12-11-2009 00:30 - Odp: Być czy nie być patriotą? 11-11-2009 22:22 - Odp: Być czy nie być patriotą? 11-11-2009 22:00 - Odp: Sześć mitów głoszonych w chrzścijaństwie 11-11-2009 19:02 - Odp: Sześć mitów głoszonych w chrzścijaństwie 11-11-2009 16:04 - Odp: Być czy nie być patriotą? 11-11-2009 15:38 - Odp: Być czy nie być patriotą? 10-11-2009 23:51 - Odp: Krzyże w klasie 10-11-2009 23:06 - Odp: Bóg urojony? 10-11-2009 22:42 - Odp: Gerontokracja 09-11-2009 23:28 - Odp: Gerontokracja 09-11-2009 23:12 - Odp: Elita słowo zużyte? 09-11-2009 22:53 - Odp: Gerontokracja 09-11-2009 21:52 - Odp: Elita słowo zużyte? 09-11-2009 21:36 - Odp: Elita słowo zużyte? 08-11-2009 20:15 - Odp: Strasburg: "Nie" dla krzyży w klasach. 07-11-2009 22:35 - Odp: Sześć mitów głoszonych w chrzścijaństwie 07-11-2009 22:19 - Odp: Masa Ziemi a jej orbita. 07-11-2009 21:49 - Odp: E-book 07-11-2009 20:59 - Odp: Sześć mitów głoszonych w chrzścijaństwie 07-11-2009 10:08 - Odp: Selekcja naturalna 07-11-2009 00:16 - Odp: Przesłanie JM Rektora UJ 06-11-2009 23:56 - Odp: Przesłanie JM Rektora UJ 06-11-2009 14:47 - Odp: Masa Ziemi a jej orbita. 06-11-2009 14:01 - Odp: Klub czytelniczy 06-11-2009 13:58 - Odp: Klub czytelniczy 06-11-2009 13:42 - Odp: Przesłanie JM Rektora UJ 06-11-2009 13:03 - Odp: Nowa krakowska specjalność. 05-11-2009 22:32 - Odp: Uczciwość i racjonalizm. Razem: 7093 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |