 |
Wypowiedzi czytelnika placownik 10-04-2009 09:35 - Odp: Edukacyjne szambo 09-04-2009 18:55 - Odp: Jestem oburzona !! 09-04-2009 12:54 - Edukacyjne szambo 09-04-2009 08:47 - Odp: Po co to komu było.........niepodległa Polska. 08-04-2009 22:58 - Odp: Jestem oburzona !! 08-04-2009 22:26 - Odp: Jak lubić tych którzy nas nie lubią? 08-04-2009 20:55 - Odp: Jak lubić tych którzy nas nie lubią? 08-04-2009 19:36 - Odp: Jestem oburzona !! 08-04-2009 19:11 - Odp: Po co to komu było.........niepodległa Polska. 08-04-2009 18:40 - Odp: Po co to komu było.........niepodległa Polska. 08-04-2009 12:13 - Odp: Stanowisko PSR 07-04-2009 20:50 - Odp: Drugie przyjście Chrystusa nie na rękę Watykanowi 06-04-2009 23:18 - Odp: Droga Krzyżowa na ulicy 05-04-2009 20:46 - Odp: Twarze bezpieki . 05-04-2009 10:01 - Odp: Rekolekcje. 05-04-2009 01:24 - Odp: Rekolekcje. 05-04-2009 00:20 - Odp: Rekolekcje. 04-04-2009 17:49 - Odp: Droga Krzyżowa na ulicy 04-04-2009 16:25 - Odp: Czy są tu gościnie? 03-04-2009 20:33 - Odp: Droga Krzyżowa na ulicy 03-04-2009 20:21 - Odp: Naród czy społeczeństwo ? 03-04-2009 20:17 - Odp: Postęp po czwedzku 03-04-2009 15:50 - Odp: Czy są tu gościnie? 03-04-2009 11:40 - Odp: Adopcja dzieci przez pary homoseksualne 03-04-2009 11:25 - Odp: Ewolucja kontra Kreacjonizm- kolejne starcie. 02-04-2009 23:18 - Odp: Ewolucja kontra Kreacjonizm- kolejne starcie. 02-04-2009 22:48 - Odp: Adopcja dzieci przez pary homoseksualne 02-04-2009 21:16 - Odp: Przypadek? A może ingerencja Boża? 02-04-2009 19:19 - Odp: Adopcja dzieci przez pary homoseksualne 02-04-2009 19:17 - Odp: Adopcja dzieci przez pary homoseksualne 02-04-2009 19:03 - Odp: Przypadek? A może ingerencja Boża? 02-04-2009 16:24 - Odp: Adopcja dzieci przez pary homoseksualne 02-04-2009 15:53 - Odp: Religia - narkotyk ludzkości 01-04-2009 08:22 - Odp: Seks u redemptorystów 31-03-2009 22:32 - Odp: Seks u redemptorystów 31-03-2009 21:14 - Odp: Seks u redemptorystów 31-03-2009 20:54 - Odp: Fotki i filmiki 31-03-2009 20:47 - Odp: Człowiek bez życiorysu? 31-03-2009 20:38 - Odp: Jak rozwiązać wszelkie problemy. 31-03-2009 20:08 - Odp: Seks u redemptorystów 31-03-2009 18:04 - Odp: Seks u redemptorystów 31-03-2009 14:40 - Odp: Kawały 31-03-2009 13:51 - Odp: Kawały 31-03-2009 13:17 - Odp: Seks u redemptorystów 31-03-2009 12:45 - Odp: Czy bóg jest miłosierny? 31-03-2009 00:00 - Odp: Człowiek bez życiorysu? 30-03-2009 23:34 - Odp: Człowiek bez życiorysu? 30-03-2009 23:22 - Odp: Człowiek bez życiorysu? 30-03-2009 23:14 - Odp: Człowiek bez życiorysu? 30-03-2009 22:25 - Odp: Człowiek bez życiorysu? 30-03-2009 21:55 - Odp: Człowiek bez życiorysu? 30-03-2009 20:52 - Odp: Człowiek bez życiorysu? 30-03-2009 20:27 - Odp: Człowiek bez życiorysu? 26-03-2009 21:45 - Odp: Reformy dla kraju 26-03-2009 20:45 - Odp: co jest przyczyna popularnosci religii 26-03-2009 20:37 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS 26-03-2009 20:15 - Odp: co jest przyczyna popularnosci religii 26-03-2009 20:03 - Odp: Reformy dla kraju 26-03-2009 19:35 - Odp: Neoliberalizm się skończył? 26-03-2009 19:19 - Odp: co jest przyczyna popularnosci religii 26-03-2009 18:06 - Odp: Religia - narkotyk ludzkości 25-03-2009 23:08 - Odp: Religia - narkotyk ludzkości 25-03-2009 22:31 - Odp: Religia - narkotyk ludzkości 25-03-2009 21:45 - Odp: Co z tą Polską. 25-03-2009 15:39 - Odp: Wartości chrześcijańskie 25-03-2009 15:01 - Odp: Panny z Avignon 25-03-2009 14:19 - Odp: Panny z Avignon 25-03-2009 09:22 - Odp: Wartości chrześcijańskie 25-03-2009 00:16 - Odp: Dane osobowe - z innej beczki... 24-03-2009 16:13 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS 24-03-2009 15:36 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS 24-03-2009 15:32 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS 24-03-2009 13:33 - Odp: Dlaczego należy poszukiwać prawdy? 23-03-2009 20:53 - Odp: Panny z Avignon 23-03-2009 20:30 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS 23-03-2009 19:18 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu... 23-03-2009 19:06 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS 23-03-2009 12:43 - Odp: Książka -Rozmowy o Biblii 22-03-2009 23:00 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu... 22-03-2009 22:53 - Odp: Zagrożenie dla chrześcijaństwa. 22-03-2009 22:42 - Odp: Czy mikroewolucja prowadzi do makroewolucji-pogląd z punktu widze 22-03-2009 21:49 - Odp: Zagrożenie dla chrześcijaństwa. 22-03-2009 21:22 - Odp: Czy mikroewolucja prowadzi do makroewolucji-pogląd z punktu widze 22-03-2009 18:26 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu... 21-03-2009 23:54 - Odp: Książka -Rozmowy o Biblii 21-03-2009 22:45 - Odp: RELIGIA - NARKOTYK LUDZKOŚCI 21-03-2009 22:03 - Odp: Reformy dla kraju 20-03-2009 20:40 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS 20-03-2009 19:36 - Odp: Moje refleksje na temat forum 20-03-2009 19:33 - Odp: Narodowość i wyznanie 20-03-2009 19:11 - Odp: Tusk za atomem, Pawlak za kukurydzą 20-03-2009 19:01 - Odp: Narodowość i wyznanie 20-03-2009 18:30 - Odp: Reformy dla kraju 20-03-2009 15:14 - Odp: brak kultury osobistej u niektórych ateuszy 20-03-2009 08:30 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS 19-03-2009 21:14 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS 19-03-2009 21:08 - Odp: Wyzwanie dla ateistów 19-03-2009 21:07 - Odp: Wyzwanie dla ateistów 19-03-2009 18:46 - Odp: Czego ludzie nie wiedzą o ewolucji 19-03-2009 13:40 - Odp: Polski Kościół Razem: 7093 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |