Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika placownik

10-04-2009 09:35 - Odp: Edukacyjne szambo
09-04-2009 18:55 - Odp: Jestem oburzona !!
09-04-2009 12:54 - Edukacyjne szambo
09-04-2009 08:47 - Odp: Po co to komu było.........niepodległa Polska.
08-04-2009 22:58 - Odp: Jestem oburzona !!
08-04-2009 22:26 - Odp: Jak lubić tych którzy nas nie lubią?
08-04-2009 20:55 - Odp: Jak lubić tych którzy nas nie lubią?
08-04-2009 19:36 - Odp: Jestem oburzona !!
08-04-2009 19:11 - Odp: Po co to komu było.........niepodległa Polska.
08-04-2009 18:40 - Odp: Po co to komu było.........niepodległa Polska.
08-04-2009 12:13 - Odp: Stanowisko PSR
07-04-2009 20:50 - Odp: Drugie przyjście Chrystusa nie na rękę Watykanowi
06-04-2009 23:18 - Odp: Droga Krzyżowa na ulicy
05-04-2009 20:46 - Odp: Twarze bezpieki .
05-04-2009 10:01 - Odp: Rekolekcje.
05-04-2009 01:24 - Odp: Rekolekcje.
05-04-2009 00:20 - Odp: Rekolekcje.
04-04-2009 17:49 - Odp: Droga Krzyżowa na ulicy
04-04-2009 16:25 - Odp: Czy są tu gościnie?
03-04-2009 20:33 - Odp: Droga Krzyżowa na ulicy
03-04-2009 20:21 - Odp: Naród czy społeczeństwo ?
03-04-2009 20:17 - Odp: Postęp po czwedzku
03-04-2009 15:50 - Odp: Czy są tu gościnie?
03-04-2009 11:40 - Odp: Adopcja dzieci przez pary homoseksualne
03-04-2009 11:25 - Odp: Ewolucja kontra Kreacjonizm- kolejne starcie.
02-04-2009 23:18 - Odp: Ewolucja kontra Kreacjonizm- kolejne starcie.
02-04-2009 22:48 - Odp: Adopcja dzieci przez pary homoseksualne
02-04-2009 21:16 - Odp: Przypadek? A może ingerencja Boża?
02-04-2009 19:19 - Odp: Adopcja dzieci przez pary homoseksualne
02-04-2009 19:17 - Odp: Adopcja dzieci przez pary homoseksualne
02-04-2009 19:03 - Odp: Przypadek? A może ingerencja Boża?
02-04-2009 16:24 - Odp: Adopcja dzieci przez pary homoseksualne
02-04-2009 15:53 - Odp: Religia - narkotyk ludzkości
01-04-2009 08:22 - Odp: Seks u redemptorystów
31-03-2009 22:32 - Odp: Seks u redemptorystów
31-03-2009 21:14 - Odp: Seks u redemptorystów
31-03-2009 20:54 - Odp: Fotki i filmiki
31-03-2009 20:47 - Odp: Człowiek bez życiorysu?
31-03-2009 20:38 - Odp: Jak rozwiązać wszelkie problemy.
31-03-2009 20:08 - Odp: Seks u redemptorystów
31-03-2009 18:04 - Odp: Seks u redemptorystów
31-03-2009 14:40 - Odp: Kawały
31-03-2009 13:51 - Odp: Kawały
31-03-2009 13:17 - Odp: Seks u redemptorystów
31-03-2009 12:45 - Odp: Czy bóg jest miłosierny?
31-03-2009 00:00 - Odp: Człowiek bez życiorysu?
30-03-2009 23:34 - Odp: Człowiek bez życiorysu?
30-03-2009 23:22 - Odp: Człowiek bez życiorysu?
30-03-2009 23:14 - Odp: Człowiek bez życiorysu?
30-03-2009 22:25 - Odp: Człowiek bez życiorysu?
30-03-2009 21:55 - Odp: Człowiek bez życiorysu?
30-03-2009 20:52 - Odp: Człowiek bez życiorysu?
30-03-2009 20:27 - Odp: Człowiek bez życiorysu?
26-03-2009 21:45 - Odp: Reformy dla kraju
26-03-2009 20:45 - Odp: co jest przyczyna popularnosci religii
26-03-2009 20:37 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS
26-03-2009 20:15 - Odp: co jest przyczyna popularnosci religii
26-03-2009 20:03 - Odp: Reformy dla kraju
26-03-2009 19:35 - Odp: Neoliberalizm się skończył?
26-03-2009 19:19 - Odp: co jest przyczyna popularnosci religii
26-03-2009 18:06 - Odp: Religia - narkotyk ludzkości
25-03-2009 23:08 - Odp: Religia - narkotyk ludzkości
25-03-2009 22:31 - Odp: Religia - narkotyk ludzkości
25-03-2009 21:45 - Odp: Co z tą Polską.
25-03-2009 15:39 - Odp: Wartości chrześcijańskie
25-03-2009 15:01 - Odp: Panny z Avignon
25-03-2009 14:19 - Odp: Panny z Avignon
25-03-2009 09:22 - Odp: Wartości chrześcijańskie
25-03-2009 00:16 - Odp: Dane osobowe - z innej beczki...
24-03-2009 16:13 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS
24-03-2009 15:36 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS
24-03-2009 15:32 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS
24-03-2009 13:33 - Odp: Dlaczego należy poszukiwać prawdy?
23-03-2009 20:53 - Odp: Panny z Avignon
23-03-2009 20:30 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS
23-03-2009 19:18 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
23-03-2009 19:06 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS
23-03-2009 12:43 - Odp: Książka -Rozmowy o Biblii
22-03-2009 23:00 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
22-03-2009 22:53 - Odp: Zagrożenie dla chrześcijaństwa.
22-03-2009 22:42 - Odp: Czy mikroewolucja prowadzi do makroewolucji-pogląd z punktu widze
22-03-2009 21:49 - Odp: Zagrożenie dla chrześcijaństwa.
22-03-2009 21:22 - Odp: Czy mikroewolucja prowadzi do makroewolucji-pogląd z punktu widze
22-03-2009 18:26 - Odp: Neofita, czyli nie czyń bliźniemu...
21-03-2009 23:54 - Odp: Książka -Rozmowy o Biblii
21-03-2009 22:45 - Odp: RELIGIA - NARKOTYK LUDZKOŚCI
21-03-2009 22:03 - Odp: Reformy dla kraju
20-03-2009 20:40 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS
20-03-2009 19:36 - Odp: Moje refleksje na temat forum
20-03-2009 19:33 - Odp: Narodowość i wyznanie
20-03-2009 19:11 - Odp: Tusk za atomem, Pawlak za kukurydzą
20-03-2009 19:01 - Odp: Narodowość i wyznanie
20-03-2009 18:30 - Odp: Reformy dla kraju
20-03-2009 15:14 - Odp: brak kultury osobistej u niektórych ateuszy
20-03-2009 08:30 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS
19-03-2009 21:14 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS
19-03-2009 21:08 - Odp: Wyzwanie dla ateistów
19-03-2009 21:07 - Odp: Wyzwanie dla ateistów
19-03-2009 18:46 - Odp: Czego ludzie nie wiedzą o ewolucji
19-03-2009 13:40 - Odp: Polski Kościół
Razem: 7093 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)