 |
Wypowiedzi czytelnika placownik 27-04-2010 00:15 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni? 26-04-2010 23:56 - Odp: Nowy dział 26-04-2010 23:54 - Odp: Czy Marszałek Sejmu p.o. Prezydenta RP złamał polskie prawo? 26-04-2010 21:16 - Odp: Czym się różnią 26-04-2010 20:48 - Odp: Kolejne ciekawe 'zagadki' z książki ;) 26-04-2010 17:58 - Odp: Nowy dział 26-04-2010 17:48 - Odp: Paradoks goni paradoks 26-04-2010 17:33 - Odp: Nowy dział 26-04-2010 14:48 - Odp: Kolejne ciekawe 'zagadki' z książki ;) 26-04-2010 14:15 - Odp: Kolejne ciekawe 'zagadki' z książki ;) 26-04-2010 13:17 - Odp: Nowy dział 26-04-2010 13:13 - Odp: Nowy dział 26-04-2010 13:06 - Odp: Nowy dział 25-04-2010 22:55 - Odp: Słowiczy śpiew 25-04-2010 22:37 - Odp: Kolejne ciekawe 'zagadki' z książki ;) 25-04-2010 21:49 - Odp: Petycja w sprawie minusów 25-04-2010 19:57 - Odp: Petycja w sprawie minusów 25-04-2010 19:36 - Odp: Nowy dział 25-04-2010 17:22 - Odp: Petycja w sprawie minusów 25-04-2010 17:10 - Odp: Petycja w sprawie minusów 25-04-2010 17:07 - Odp: Petycja w sprawie minusów 25-04-2010 16:07 - Nowy dział 24-04-2010 21:12 - Odp: Petycja w sprawie minusów 24-04-2010 21:06 - Odp: Petycja w sprawie minusów 24-04-2010 16:39 - Odp: Petycja w sprawie minusów 24-04-2010 16:28 - Odp: Petycja w sprawie minusów 24-04-2010 14:52 - Odp: Petycja w sprawie minusów 23-04-2010 23:22 - Odp: Po co ta filozofia? 22-04-2010 22:37 - Odp: Prędkość Ziemi 22-04-2010 22:07 - Odp: Petycja w sprawie minusów 22-04-2010 20:29 - Odp: Petycja w sprawie minusów 22-04-2010 13:24 - Odp: Prędkość Ziemi 22-04-2010 12:16 - Odp: Petycja w sprawie minusów 22-04-2010 01:07 - Odp: Po co ta filozofia? 22-04-2010 00:18 - Odp: Wątek widmo 3 21-04-2010 23:51 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 21-04-2010 18:58 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 21-04-2010 16:58 - Odp: Czego się boicie? 21-04-2010 16:27 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ? 21-04-2010 13:50 - Odp: Inne spojrzenie na żałobę i patriotyzm 21-04-2010 12:46 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 21-04-2010 12:35 - Odp: Lista oszołomów - po 'tragedii narodowej' 21-04-2010 01:01 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ? 21-04-2010 00:53 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ? 21-04-2010 00:24 - Odp: poziom edukacji w szkołach 20-04-2010 23:52 - Odp: Lista oszołomów - po 'tragedii narodowej' 20-04-2010 22:49 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 20-04-2010 20:54 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 20-04-2010 18:54 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 20-04-2010 18:51 - Odp: Inne spojrzenie na żałobę i patriotyzm 20-04-2010 18:32 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ? 20-04-2010 17:11 - Niech mi to ktoś wytłumaczy 20-04-2010 16:39 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ? 20-04-2010 16:00 - Odp: Hipokryzja, zaniki pamięci? 20-04-2010 13:37 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ? 20-04-2010 12:49 - Odp: Rosjanie nie mają mnie za co przepraszać. 20-04-2010 10:34 - Odp: Rosjanie nie mają mnie za co przepraszać. 19-04-2010 22:37 - Odp: Piegrzymka do Pałacu. 19-04-2010 19:49 - Odp: Piegrzymka do Pałacu. 19-04-2010 19:23 - Odp: Jak nie dać się podzielić 19-04-2010 17:38 - Odp: Jak nie dać się podzielić 19-04-2010 16:50 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę" 19-04-2010 16:27 - Odp: Własne siły 19-04-2010 15:37 - Odp: Wyczerpana formuła czyli co chciał powiedzieć prezydent 19-04-2010 13:55 - Odp: Charakter tego forum a działania PSR 19-04-2010 12:31 - Odp: Dlaczego komunizm w Polsce był złym ustrojem ? 18-04-2010 22:25 - Odp: "Śmierć uczyniła z niego narodową ikonę" 18-04-2010 22:20 - Odp: Religia ucząca tolerancji...? 18-04-2010 21:44 - Odp: Nowa flaga Polski? 18-04-2010 21:16 - Odp: Charakter tego forum a działania PSR 18-04-2010 19:03 - Odp: Nowa flaga Polski? 18-04-2010 01:33 - Odp: Zamiast nożyczek, akceptacja wypowiedzi. Czyli witamy Osnowę znow 17-04-2010 22:42 - Odp: Ignorowanie pier.dolenia 17-04-2010 22:33 - Odp: Ignorowanie pier.dolenia 17-04-2010 21:55 - Odp: Nowa flaga Polski? 17-04-2010 21:31 - Odp: Wyczerpana formuła czyli co chciał powiedzieć prezydent 17-04-2010 21:19 - Odp: Nowa flaga Polski? 17-04-2010 21:15 - Odp: Nowa flaga Polski? 17-04-2010 20:32 - Odp: Nowa flaga Polski? 17-04-2010 19:03 - Odp: Suma, sumka i podsumowanie. 16-04-2010 22:39 - Odp: Do sympatyków... 16-04-2010 21:45 - Jak nie dać się podzielić 16-04-2010 20:03 - Odp: Do sympatyków... 16-04-2010 19:01 - Odp: Charakter tego forum a działania PSR 16-04-2010 18:41 - Odp: Do sympatyków... 16-04-2010 18:35 - Odp: Do sympatyków... 16-04-2010 13:56 - Odp: Demokracja - władza "cudu" 16-04-2010 13:20 - Odp: Czego się boicie? 16-04-2010 12:41 - Odp: Osobliwe zaproszenie 15-04-2010 23:54 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu 15-04-2010 23:51 - Odp: Demokracja - władza "cudu" 15-04-2010 23:47 - Odp: Demokracja - władza "cudu" 15-04-2010 23:38 - Odp: Lista oszołomów - po 'tragedii narodowej' 15-04-2010 18:18 - Odp: Czy Wawel nas podzieli? 15-04-2010 15:26 - Odp: Czy Wawel nas podzieli? 14-04-2010 22:54 - Odp: Zabić Księdza! 14-04-2010 22:13 - Odp: Do sympatyków... 14-04-2010 20:20 - Odp: Dziwiszowe podwórko - Wawel 14-04-2010 18:05 - Odp: Dziwiszowe podwórko - Wawel 14-04-2010 14:01 - Odp: Emocje społeczne Razem: 7093 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |