 |
Wypowiedzi czytelnika placownik 19-03-2009 12:40 - Odp: Wyzwanie dla ateistów 19-03-2009 12:27 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS 19-03-2009 11:47 - Odp: Wyzwanie dla ateistów 18-03-2009 22:16 - Odp: Reformy dla kraju 18-03-2009 20:56 - Odp: Reformy dla kraju 18-03-2009 20:49 - Odp: Polskie stocznie 18-03-2009 20:33 - Odp: 19 wersetów mówiących o tym, że Jezus JEST Bogiem 18-03-2009 20:00 - Odp: Wyzwanie dla ateistów 18-03-2009 19:37 - Odp: Polski Kościół 18-03-2009 18:57 - Odp: Polski Kościół 17-03-2009 22:44 - Odp: Polski Kościół 17-03-2009 22:12 - Odp: Polski Kościół 17-03-2009 21:25 - Odp: Polski Kościół 17-03-2009 19:56 - Odp: Atre - w poszukiwaniu mistrza 17-03-2009 09:33 - Odp: Zakazany Pan, zakazana Pani ... 16-03-2009 22:06 - Odp: Dlaczego mózg wierzącego działa skuteczniej. 16-03-2009 21:57 - Odp: Zakazany Pan, zakazana Pani ... 16-03-2009 21:48 - Odp: Re: Mit Czarnobyla 16-03-2009 20:29 - Odp: Kolejne dane o diecie wegetariańskiej i raku 16-03-2009 19:11 - Odp: Atre - w poszukiwaniu mistrza 15-03-2009 23:03 - Odp: Atre - w poszukiwaniu mistrza 15-03-2009 19:46 - Odp: Cud uznany przez Kościół - noga po amputacji pojawiła się 15-03-2009 19:21 - Odp: Moje refleksje na temat forum 15-03-2009 19:16 - Odp: Moje refleksje na temat forum 14-03-2009 23:16 - Odp: Kara śmierci na życzenie 14-03-2009 20:35 - Odp: Panny z Avignon 14-03-2009 19:22 - Odp: Moje refleksje na temat forum 14-03-2009 19:12 - Odp: Moje refleksje na temat forum 14-03-2009 19:06 - Odp: Moje refleksje na temat forum 14-03-2009 18:58 - Odp: Moje refleksje na temat forum 13-03-2009 09:35 - Odp: Już nie wiem jaką metodą... 13-03-2009 09:20 - Odp: Cud uznany przez Kościół - noga po amputacji pojawiła się 12-03-2009 23:39 - Odp: "....wioskowy ateista..." 12-03-2009 23:30 - Odp: "....wioskowy ateista..." 12-03-2009 20:02 - Odp: "....wioskowy ateista..." 12-03-2009 19:28 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny) 12-03-2009 15:21 - Odp: "....wioskowy ateista..." 12-03-2009 13:00 - Odp: Prawa kobiet 11-03-2009 18:57 - Odp: Prawa kobiet 11-03-2009 17:58 - Odp: Po co nam ta władza? 11-03-2009 17:23 - Odp: Ateizm, a rodzina. 11-03-2009 16:56 - Odp: Prawa kobiet 11-03-2009 14:32 - Odp: Ewolucja kontra Kreacjonizm- kolejne starcie. 10-03-2009 20:42 - Odp: Ojcowie Kościoła o kobietach 10-03-2009 20:39 - Odp: Prawa kobiet 10-03-2009 20:03 - Odp: Ojcowie Kościoła o kobietach 10-03-2009 19:24 - Odp: Po co nam ta władza? 10-03-2009 11:40 - Odp: Prawa kobiet 10-03-2009 00:29 - Odp: Śmierć prof. Religi... i modlitwy. 09-03-2009 23:22 - Odp: Prawa kobiet 09-03-2009 22:59 - Odp: Po co nam ta władza? 09-03-2009 22:10 - Odp: Prawa kobiet 09-03-2009 19:41 - Odp: Re: Mit Czarnobyla 09-03-2009 14:48 - Odp: Ile wydaje państwo 09-03-2009 14:32 - Odp: Re: Mit Czarnobyla 07-03-2009 20:48 - Odp: Ewolucja kontra Kreacjonizm- kolejne starcie. 06-03-2009 23:13 - Odp: Ewolucja kontra Kreacjonizm- kolejne starcie. 06-03-2009 21:47 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu 06-03-2009 19:53 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu 06-03-2009 13:05 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu 05-03-2009 22:00 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 05-03-2009 15:26 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 05-03-2009 14:35 - Odp: Korwin-Mikke o erotyce, kobietach i gwałtach 05-03-2009 14:17 - Odp: Ile wydaje państwo 04-03-2009 22:15 - Odp: Logika głęboka i płytka, czyli jak się pozbyć Nabuu.. 04-03-2009 21:07 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 04-03-2009 20:39 - Odp: Dlaczego pozwalamy się tak traktować? 04-03-2009 20:00 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 04-03-2009 19:20 - Odp: O wyższości wiary nad niewiarą 04-03-2009 13:09 - Odp: Nie będziemy mieć tarczy? 04-03-2009 12:48 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 03-03-2009 22:30 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 03-03-2009 21:07 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 03-03-2009 19:12 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 03-03-2009 14:29 - Odp: Ile wydaje państwo 02-03-2009 21:43 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 02-03-2009 19:49 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 02-03-2009 19:17 - Odp: Co się stało z kasą na ratowanie banków 02-03-2009 19:01 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 02-03-2009 18:32 - Odp: Co się stało z kasą na ratowanie banków 02-03-2009 18:23 - Odp: Prawo do modyfikacji 02-03-2009 16:46 - Odp: paradoksy matematyczne 02-03-2009 16:30 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 02-03-2009 13:15 - Odp: Posty oddane z działu nauka. 01-03-2009 23:46 - Odp: To na tym polega antysemityzm? 01-03-2009 19:34 - Odp: Postulaty laickie prof. Różyczki 25-02-2009 22:03 - Odp: Prawo do modyfikacji 25-02-2009 21:46 - Odp: Niech będzie pochylony 25-02-2009 14:00 - Odp: Zwolennik ewolucji nie wierzy w Boga!!! 24-02-2009 21:52 - Odp: Po debacie ewolucjonizm vs kreacjonizm w Grudziądzu 24-02-2009 19:52 - Odp: Po debacie ewolucjonizm vs kreacjonizm w Grudziądzu 24-02-2009 19:42 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu 24-02-2009 18:17 - Odp: Prawo do modyfikacji 24-02-2009 16:24 - Odp: Prawo do modyfikacji 24-02-2009 15:53 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu 24-02-2009 13:37 - Odp: Cierpienie 24-02-2009 12:40 - Odp: Cierpienie 23-02-2009 23:58 - Odp: Kto ma "rację".... 23-02-2009 23:45 - Odp: Cierpienie 22-02-2009 10:32 - Odp: Wiara w dementi Razem: 7093 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |