Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika placownik

19-03-2009 12:40 - Odp: Wyzwanie dla ateistów
19-03-2009 12:27 - Odp: Benedykt XVI sabotuje program walki z AIDS
19-03-2009 11:47 - Odp: Wyzwanie dla ateistów
18-03-2009 22:16 - Odp: Reformy dla kraju
18-03-2009 20:56 - Odp: Reformy dla kraju
18-03-2009 20:49 - Odp: Polskie stocznie
18-03-2009 20:33 - Odp: 19 wersetów mówiących o tym, że Jezus JEST Bogiem
18-03-2009 20:00 - Odp: Wyzwanie dla ateistów
18-03-2009 19:37 - Odp: Polski Kościół
18-03-2009 18:57 - Odp: Polski Kościół
17-03-2009 22:44 - Odp: Polski Kościół
17-03-2009 22:12 - Odp: Polski Kościół
17-03-2009 21:25 - Odp: Polski Kościół
17-03-2009 19:56 - Odp: Atre - w poszukiwaniu mistrza
17-03-2009 09:33 - Odp: Zakazany Pan, zakazana Pani ...
16-03-2009 22:06 - Odp: Dlaczego mózg wierzącego działa skuteczniej.
16-03-2009 21:57 - Odp: Zakazany Pan, zakazana Pani ...
16-03-2009 21:48 - Odp: Re: Mit Czarnobyla
16-03-2009 20:29 - Odp: Kolejne dane o diecie wegetariańskiej i raku
16-03-2009 19:11 - Odp: Atre - w poszukiwaniu mistrza
15-03-2009 23:03 - Odp: Atre - w poszukiwaniu mistrza
15-03-2009 19:46 - Odp: Cud uznany przez Kościół - noga po amputacji pojawiła się
15-03-2009 19:21 - Odp: Moje refleksje na temat forum
15-03-2009 19:16 - Odp: Moje refleksje na temat forum
14-03-2009 23:16 - Odp: Kara śmierci na życzenie
14-03-2009 20:35 - Odp: Panny z Avignon
14-03-2009 19:22 - Odp: Moje refleksje na temat forum
14-03-2009 19:12 - Odp: Moje refleksje na temat forum
14-03-2009 19:06 - Odp: Moje refleksje na temat forum
14-03-2009 18:58 - Odp: Moje refleksje na temat forum
13-03-2009 09:35 - Odp: Już nie wiem jaką metodą...
13-03-2009 09:20 - Odp: Cud uznany przez Kościół - noga po amputacji pojawiła się
12-03-2009 23:39 - Odp: "....wioskowy ateista..."
12-03-2009 23:30 - Odp: "....wioskowy ateista..."
12-03-2009 20:02 - Odp: "....wioskowy ateista..."
12-03-2009 19:28 - Odp: Co Wy na to? (kartel farmaceutyczny)
12-03-2009 15:21 - Odp: "....wioskowy ateista..."
12-03-2009 13:00 - Odp: Prawa kobiet
11-03-2009 18:57 - Odp: Prawa kobiet
11-03-2009 17:58 - Odp: Po co nam ta władza?
11-03-2009 17:23 - Odp: Ateizm, a rodzina.
11-03-2009 16:56 - Odp: Prawa kobiet
11-03-2009 14:32 - Odp: Ewolucja kontra Kreacjonizm- kolejne starcie.
10-03-2009 20:42 - Odp: Ojcowie Kościoła o kobietach
10-03-2009 20:39 - Odp: Prawa kobiet
10-03-2009 20:03 - Odp: Ojcowie Kościoła o kobietach
10-03-2009 19:24 - Odp: Po co nam ta władza?
10-03-2009 11:40 - Odp: Prawa kobiet
10-03-2009 00:29 - Odp: Śmierć prof. Religi... i modlitwy.
09-03-2009 23:22 - Odp: Prawa kobiet
09-03-2009 22:59 - Odp: Po co nam ta władza?
09-03-2009 22:10 - Odp: Prawa kobiet
09-03-2009 19:41 - Odp: Re: Mit Czarnobyla
09-03-2009 14:48 - Odp: Ile wydaje państwo
09-03-2009 14:32 - Odp: Re: Mit Czarnobyla
07-03-2009 20:48 - Odp: Ewolucja kontra Kreacjonizm- kolejne starcie.
06-03-2009 23:13 - Odp: Ewolucja kontra Kreacjonizm- kolejne starcie.
06-03-2009 21:47 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu
06-03-2009 19:53 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu
06-03-2009 13:05 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu
05-03-2009 22:00 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
05-03-2009 15:26 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
05-03-2009 14:35 - Odp: Korwin-Mikke o erotyce, kobietach i gwałtach
05-03-2009 14:17 - Odp: Ile wydaje państwo
04-03-2009 22:15 - Odp: Logika głęboka i płytka, czyli jak się pozbyć Nabuu..
04-03-2009 21:07 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
04-03-2009 20:39 - Odp: Dlaczego pozwalamy się tak traktować?
04-03-2009 20:00 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
04-03-2009 19:20 - Odp: O wyższości wiary nad niewiarą
04-03-2009 13:09 - Odp: Nie będziemy mieć tarczy?
04-03-2009 12:48 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
03-03-2009 22:30 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
03-03-2009 21:07 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
03-03-2009 19:12 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
03-03-2009 14:29 - Odp: Ile wydaje państwo
02-03-2009 21:43 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
02-03-2009 19:49 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
02-03-2009 19:17 - Odp: Co się stało z kasą na ratowanie banków
02-03-2009 19:01 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
02-03-2009 18:32 - Odp: Co się stało z kasą na ratowanie banków
02-03-2009 18:23 - Odp: Prawo do modyfikacji
02-03-2009 16:46 - Odp: paradoksy matematyczne
02-03-2009 16:30 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
02-03-2009 13:15 - Odp: Posty oddane z działu nauka.
01-03-2009 23:46 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
01-03-2009 19:34 - Odp: Postulaty laickie prof. Różyczki
25-02-2009 22:03 - Odp: Prawo do modyfikacji
25-02-2009 21:46 - Odp: Niech będzie pochylony
25-02-2009 14:00 - Odp: Zwolennik ewolucji nie wierzy w Boga!!!
24-02-2009 21:52 - Odp: Po debacie ewolucjonizm vs kreacjonizm w Grudziądzu
24-02-2009 19:52 - Odp: Po debacie ewolucjonizm vs kreacjonizm w Grudziądzu
24-02-2009 19:42 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu
24-02-2009 18:17 - Odp: Prawo do modyfikacji
24-02-2009 16:24 - Odp: Prawo do modyfikacji
24-02-2009 15:53 - Odp: Kryzys? Ja nie widzę kryzysu
24-02-2009 13:37 - Odp: Cierpienie
24-02-2009 12:40 - Odp: Cierpienie
23-02-2009 23:58 - Odp: Kto ma "rację"....
23-02-2009 23:45 - Odp: Cierpienie
22-02-2009 10:32 - Odp: Wiara w dementi
Razem: 7093 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)