 |
Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-01-2015 18:01 | kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
25 na 29 | Zgłaszam wniosek o zablokowanie użytkownika artem20135. Uzasadnienie: Użytkownik artem2035 zaśmieca forum wypowiedziami, które skłaniają do podejrzenia, że albo jest kompletnym tumanem, albo kolejnym trollem na tym forum. Poza tym jego wpisy łamią wiele zasad języka polskiego, co jest niezgodne z regulaminem forum. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 |
kolego kulka uzywasz niecenzuralnego slownika obrazajac nowego uczestnika forum sam kwalifikujesz sie do usunecia z tego forum . jezeli brakuje ci argumentow na moje wypowiedzi swiadczy to tylko o ewidentnym braku wiedzy . byc moze wychowales sie w srodowsku z plebsu i stad poslugujesz slownictwem plebsu . twoje wypowiedzi moga swiadczyc o tym ze jestes typowym marksista z gminu .
|
#92 1 na 3 artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 |
panie kulka widze ze zwolal pan posiedzenie parti  hasla panu zabrakolo |
artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 |
przypomina mi to folwark zwierzecy  |
#94 -1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 |
> uzywasz niecenzuralnego slownika obrazajac nowego uczestnika Obrażanie to umowna kwestia, fochy najlepiej sobie odpuścić. .
Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem. |
artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | zartuje powaznie nie traktuje tego portalu bo z tego co tu pisza to swiadczy o tym ze maja waskie horyzonty mysdlowe i siedza tu przewaznie jakies dzieci, ktore do chrztu noszene byly na widlach i w dziecinstwie kolysane w betoniarce:D > |
#96 1 na 3 artem2035 (141 punktów) (zablokowany) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | kulka musze ci sie pochwalic ze ci co zglaszaja wniosek o ignorowanie mnie ciagle do mnie pisza kolega glodzik kolega drobner i inni hehe > proponuje zebys zarzyl lek na uspokojenie bo takie skumulowanie zlych emocji moze sie dla ciebie zle skonczyc |
#97 5 na 5 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | . Dlatego nieco się zdziwiłem, że Brzostowski poparł czyjąś blokadę, skoro sam nie jest tu osobą powszechnie akceptowaną.> Jestem na tym portalu ponad 7 lat, napisałem ponad 2,7 tys. postów, zostałem oceniony 3370 razy w tym 836 negatywnie, co uważam za bardzo dobry wynik uwzględniając fakt, iż: (Jeżeli ktoś walczy za pomocą minusów, to nic dziwnego, że je otrzymuje. Proszę policzyć ile Pan dostał minusów ode mnie {choć należało się z kilkaset}, a ile Pan mnie ich kliknął?) > 1. jestem praktycznie rzecz biorac wierzący,Co to w ogóle znaczy "praktycznie wierzący"? Czy niepraktycznie jest Pan niewierzącym? Prawie wszystkie Pańskie posty pokazują, iż jest Pan fideistą ze swoim zespołem mitów. > 2. mam dość konserwatywne poglądy i nie kryję się z nimi,Tak broni Pan ślepo katolickiego klerykalizmu oraz propaguje tu ideologię bliską PiS-owi. (Niezależnie od Pańskiej przynależności do tej partii.)> 3. nieraz zagoniłem na tym forum "powierzchownych" antyklerykałów w przysłowiowy kozi róg, dlatego mszczą się gdy tylko mogą minusami, mam tu takich fanów, że wpadają i minusują "jak leci", wg mnie bez czytania nawet postów, dla zasady... dzięki Bogu że jest ograniczenie minusów...Żenujące jest samochwalstwo. Przecież większość naszego forum ciągle jeszcze stanowią inteligentni czytelnicy, którzy potrafią dokonywać samodzielnych ocen. Jakoś nie zauważyłem, aby któregokolwiek z poważniejszych dyskutantów zapędził Pan tu w kozi róg. Bardzo proszę o zalinkowanie, chętnie to zobaczę. Natomiast pamiętam Pańskie ogromne samokompromitacje - choćby w rozmowach z panem Fizykiem, czy Andrzejem.51. > 4. niestety mam też "fanów" poważniejszych", np Bogusławskiego,Tak, dlatego że Bogusławski nie chce ignorować wypisywanych tu głupot, gdyż ignorowane zalewają nam całą rzeczywistość i później głupcy się chwalą, że to oni prawem większości mają rację. Ignorowanie głupot wypisywanych przez pana Brzostowskiego prowadzi do dalszego obniżania poziomu forum, gdyż i on obniża swój poziom i wchodzą tu następni o wiele głupsi i bardziej upierdliwi. > który nie podejmuje dysksusji merytoruycznej ze mną,Nie podejmuje się dyskusji z wiarą, gdyż nikt wierzącego nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne, gdy on wierzy inaczej. Pan tu udowodnił wszystkim racjonalistom, że na jakąkolwiek argumentację sprzeczną z Pańską wiarą jest Pan całkowicie teflonowy. Do Pana zupełnie nic nie dociera. Natomiast mam zwyczaj merytorycznego odnoszenia się nawet do głupot, gdy jeszcze to jest możliwe, a Pańskie wypowiedzi zdarzają się inspirujące i wtedy wykazuję bezwzględnie stojącą za nimi pustkę intelektualną. Jeszcze nie zdarzyło się aby wykazał Pan, że nie mam w tym racji. > ale robi wszystko abym w oczach innych stał się trollem, też przez to trollując forum, dlatego m.in. Go ignoruję.Nic z tego proszę Szanownego Pana. Jak bardzo ktoś by się nie starał, to nie da rady nas skompromitować bez naszego większościowego w tym dziele udziału. Zajadłych wrogów na naszym portalu, to miałem i mam znacznie więcej niż Pan, gdyż wymagam od uczestników inteligencji i samodzielnego myślenia, ale jakoś - dopóki jego większość stanowi właśnie taka samodzielnie myśląca inteligencja - kompromitacji się nie boję. Tak, wykazałem, że większość Pańskich postów spełnia warunki trollingu. > Niestety On mnie nie chce ignorować.Ależ ja Pana spokojnie mogę ignorować lub nie. Jest mi Pan raczej obojętnym. Ja tylko nie chcę tolerować wypisywanych tu przez Pana głupot. > Chcę też napisać, że wg mnie trole to też Ci, którzy są aroganccy, chamscy i patrzą z góry na innych forumowiczów, a takich też tutaj sporo było i jeszcze jest.Tak, kliką są wszyscy, którzy nie należą do mojej kliki. Dla mnie właśnie Pan jest arogancki, chamski i patrzy z góry na forumowiczy - "nieraz zagoniłem na tym forum "powierzchownych" antyklerykałów w przysłowiowy kozi róg" - nawet nie zdając sobie sprawy z własnej samokompromitacji. > Niektórzy tutaj np wspominają big zyda, był to ktoś inteligentny,Bardzo inteligentny i o ogromnej wiedzy. Wprost przygważdżał faktami ideologów próbujących tu kit wciskać. > ale "oszczędnie gospodarował kulturą"Tak ewidentne udowodnienie głupoty, jest bezpośrednim dowodem na brak kultury, a nawet wprost na arogancję i chamstwo. > i o ile pamiętam nie chciał gospdoarowac tą kulturą nieco lepiej, dlatego wyleciał.To źle Pan pamięta. W obronie poziomu forum i jego dotychczasowej moderacji użył zbyt ostrych (wprost wulgarnych, albo "ministerialnych") argumentów. Wyleciał zgodnie z regulaminem, ale moim zdaniem strata dla forum jest większa niż dla niego samego. > Trollowanie to także hipokryzja intelektualna, która rozgrzewa przeciwników do czerwoności i niestety wzbudza wiele negatywnych emocji, co przenosi się na jakosć dyskusji.Znowu używa Pan pustych zwrotów, których sam nie rozumie. Co to znaczy hipokryzja intelektualna? Jeżeli miałoby to być udawanie tu innych poglądów od posiadanych, to należałoby zacząć od siebie samego. > Jak mawiał mój zacny profesor: "chciałoby się pracować tylko z noblistami, ale skoro się samemu nie jest..."Pański profesor miał wielkie wymagania, ale dobrze zauważył, że sam powinien zacząć od zdobycia Nobla. Ja chciałbym tylko na racjonalistycznym mieć jak najmniej do czynienia z ewidentnymi głupotami. @@@ . |
#98 4 na 4 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | . > Czym jest wg Pana inteligencja?www.racjon(*)m.php/z,0/d,5/s,590321#w595120szyszkowsk(*)LSKIEJ-INTELIGENCJI,index.html> Na pewno obydwaj zgodzilibyśmy się z tym elementem definicji inteligencji, który głosi, że inteligencja nie poradzi stać w szeregu i słuchać komend. Stanie w szeregu wyklucza pełnienie inteligenckiej misji. Stanowczo wyklucza. I nie ma najmniejszego znaczenia, kto wyznacza linię szeregu.Tak. > Twierdzi Pan :Cytat: Samodzielne myślenie to dobre dla racjonalnej inteligencji, a ona jakoś dziwnie, ale prawie zakończyła swą działalność wraz z "realnym socjalizmem". > To prawda, że inteligencja traci na znaczeniu. Nie tylko w Polsce. Wiejski lekarz, nauczyciel czy dawniej organista przestał po prostu być potrzebny w takim samym stopniu jak kiedyś.Wedle stawu grobla. Ja nie do każdego mam takie same wymagania. Akademicki profesor, to nie wiejski nauczyciel, a sławny publicysta to nie redaktor powiatowej gazetki. > Dziś każdy rolnik sam sobie gazety czyta i pismo do sądu a do starostwa sam pisze.Właśnie o to chodzi, dla każdego kto ma sprawny umysł i intelektualne potrzeby wiedza stoi otworem. (Na naszym forum spotka Pan bardzo ciekawe i przemyślane wypowiedzi ludzi, którzy mają spore braki w formalnym wykształceniu oraz z głupotą tych, którzy odwołują się do swoich stopni i tytułów.)> Za to intelektualiści są coraz bardziej potrzebni.Komu? Moim zdaniem inteligencji, ale gdy jej brak, to komu? Intelektualistów zastępują celebryci, gdyż oni zaspokajają potrzeby wzorców wśród niedouczonych mas. Ogólny poziom oświaty w Polsce znacznie się obniżył.> Tym bardziej, o ile bardziej powszechne staje się wykształcenie,Jakie? Wykształcenie formalne? Tak, mamy ludzi z wyższym wykształceniem po licencjacie w Wyższej Szkole w Pcimiu Dolnym. SMS-owa inteligencja. > bo po co inżynierowi studia, skoro nie poradzi krytycznie myśleć?Krytycznie myśleć to potrafili już absolwenci polikwidowanych techników. Teraz mamy masy niedouczonych absolwentów różnych szkółek, choć także są grupy absolwentów prestiżowych uczelni na światowym poziomie, ale dotyczy to raczej różnych specjalizacji zawodowych niż wykształcenia humanistycznego pozwalającego na refleksję intelektualną na wysokim poziomie. Oczywiście moje spostrzeżenia to tylko uogólnienia i nie dotyczą konkretnych przypadków. > Nie zgadzam się z poglądem, że ludzi krytycznie myślących jest coraz mniej,Fajnie, że się Pan nie zgadza, ale gdzie można ich spotkać, gdzie ich publikacje poczytać? Na jakich i czyich ideowych wizjach opierają swoje programy polskie partie? > ale zgadzam się z poglądem że ta buntownicza klasa społeczna jest coraz cichsza, coraz mniej sieje fermentu.Została bardzo skutecznie wyrolowana, przez neoliberałów, a teraz to sobie może pokrzyczeć "Precz z komuną", czy "Sierpem i młotem w czerwoną hołotę". Lewica w Europie osłabła, a w Polsce praktycznie nie istnieje. Nie jestem zwolennikiem spiskowej teorii dziejów, ale jestem przekonanym, że społeczeństwa są manipulowane i poznanie rzeczywistych mechanizmów rządzących społecznym światem dostępne jest tylko nielicznym. Może warto sięgnąć do książek: www.bractw(*)e/212-kryzys-bez-koca-recenzjawww.gandal(*)ospodarka-swiatowa-potrzebuje/Może zastanowić się nad artykułem: jeznach.ne(*)t/117083,trzecie-pietro-wladzyAle można też oportunistycznie klaskać, że jest ciepła woda w kranach. > Nie zgadzam się z Pańskim poglądem, że inteligencja "prawie zakończyła swą działalność wraz z realnym socjalizmem". Ten proces, to schody w dół.Tyle, iż ja z pamięci wymienię kilkadziesiąt nazwisk powojennych intelektualistów. (I nie mam zamiaru ich ograniczać tylko do "niemarksistów", gdyż dorobek intelektualny polskich marksistów też jest znaczący.) Z tamtych czasów (to znaczy tych, którzy ukończyli studia - co najmniej - przed 90 rokiem, czyli urodzonych w latach 60.) pozostało jeszcze trochę nazwisk ludzi coraz starszych i naturalnie wymierających. Już powinno się pokazywać pokolenie ludzi ukształtowanych intelektualnie w "Wolnej Polsce" niech Pan wrzuci tu tych wartych uwagi, których rozwojowi warto się przyglądać. (Oczywiście paru znam, a paru jeszcze się pojawi.)> Polska w latach 50-tych to był kraj intelektualnego fermentu. Mimo wielkich strat Sonderaktion Krakau i innych aktion, to był kraj poważnego intelektualnego fermentu. Polskie uniwersytety w tej części Europy nie miały sobie równych, przede wszystkim na skutek niepokorności, samodzielności myślenia polskich uczonych.Dokładnie tak, choć znakomita większość inteligencji opowiedziała się po 1945 za socjalizmem, to tylko niewielka garstka uległa stalinowskiemu, czy tylko partyjnemu, zaczadzeniu. Warto też zwrócić uwagę, że znaczna część, o ile nie większość, przywódców antyPRL-owskiej opozycji wywodziła się z PZPR-u. Uczeni jako ogół dali odpór ideologicznemu zaślepieniu, choć przy pojedynczych nazwiskach zupełnie różnie to wyglądało. Każdy może zostać jakoś tam zmanipulowany i dać się ponieść jakiejś religii/ideologii aż za daleko, ale inteligencja myśląca krytycznie potrafi się zreflektować i odnieść krytycznie nawet do samego siebie, ale niektórzy są tak zaczadzeni, że idąc do przodu potrafią się cofać jak tu np. pan Brzostowski. Wiara - niezależnie od jej przedmiotu/podmiotu - zaślepia, a im głębsza to tym bardziej. CDN @@@ . |
#99 3 na 3 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | . > 3. nieraz zagoniłem na tym forum "powierzchownych" antyklerykałów w przysłowiowy kozi róg, dlatego mszczą się gdy tylko mogą minusami, mam tu takich fanów, że wpadają i minusują "jak leci", wg mnie bez czytania nawet postów, dla zasady... dzięki Bogu że jest ograniczenie minusów...Tak, wpadnie na forum jakiś tam wielgaśny autorytet intelektualny np. Wielce Szanowny Pan "father Tucker" www.racjonalista.pl/forum.php/z,6/t,40740 i w przeciągu 10 minut kliknie mi dziesięć minusów jak leci. (Pani Władysławie Rybnik 20 kliknięcie 20 minusów zajęło aż tydzień, ale ona miała też innych swoich osobistych wrogów.)Podobnych im mądrali (klikających mi minusy hurtowo), to już sporo tu spotkałem, a to nawet nie są trolle, tylko prostaccy głupole, którzy brak argumentów, a nawet i słów, zastępują pałą. I nie ma znaczenia, że czynią tak zgodnie z regulaminem. Tak, wolno im tak czynić bez żadnych uzasadnień, ja jednak wolę wprost napisać, że ktoś tu bredzi i przedstawić na uzasadnienie mojego zdania odpowiednią argumentację. Właśnie dlatego, niektórzy tak bardzo mnie nienawidzą. (Zawsze łatwiej strzelać do przeciwników swojej wiary - jak dziś w Paryżu - niż znaleźć racjonalne argumenty taką wiarę uzasadniających. Nota bene, jacy ci Bogowie są bezsilni, gdy do obrony swojego dobrego imienia morderców potrzebują.)
@@@ . |
kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | Zapytać możesz, ale czy to na pewno pytanie do mnie? |
#101 2 na 2 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | > Ciągle liczę na redaktora Agnosiewicza, gdyż dotychczasowa znajomość jego dorobku pokazuje, iż jest to mądry facet, zaś to co teraz się tu dzieje jest poza możliwościami mojego rozumienia.Panie Andrzeju, nie udawaj Pan hipokryty. To nie Panu brakuje zrozumienia, ale właśnie red. Agnosiewiczowi brakuje mądrości, aby utrzymywać ten portal na niegdysiejszym poziomie. A może nie mądrości, co po prostu chęci? |
#102 1 na 1 | Selanos (12869 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | > Zapytać możesz, ale czy to na pewno pytanie do mnie?Do każdego kto zna odpowiedź. Próbowałem pytać bardziej oficjalnymi kanałami, z kiepskim skutkiem. |
#103 1 na 1 | Sygnał (4252 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | Użytkownika artem2035 zbanowano, ale sekundę po banie pojawił się użytkownik vipe, który też piszę jakby nie miał połowy klawiszy (a alt to już na pewno) i jest aktywny w tych samych wątkach. Moderacja chyba wie, co należy zrobić. |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | > >Jestem na tym portalu ponad 7 lat, napisałem ponad 2,7 tys. postów, zostałem oceniony 3370 razy w tym 836 negatywnie,> W tym nie odpowiedziałem na XXXX pytań.> XXXX odpowiedzi zignorowałemTak bywa. Niestety czasem nie jestem w stanie, gdy rzuci się na mnie 20 forumowiczów odpowiadać każdemu, nie mam tyle siły i czasu, zwląszcza że niektóre posty są agresywne, to i mi się nie chce. Na każde powazniejsze pytanie staram się odpowiadać. czasem tez wpadnę w wir pracy np 2 tygodnie, to i już zapominam trochę o fR. Jednocześnie zapewniam Cię, że nie boję się żadengo pytania i żadnej odpowiedzi.
Ignoruję Bogusławskiego i rafała73 |
#105 1 na 1 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035 | A troll dalej swoje ...
Ignoruję Bogusławskiego i rafała73 |
1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|