 |
Wypowiedzi czytelnika Paweł Rek (rexus) 28-11-2021 20:24 - kwantowanie czasu 03-02-2021 22:38 - Odp: ciemna materia po raz wtóry 01-02-2021 22:25 - Odp: ciemna materia po raz wtóry 01-02-2021 19:30 - ciemna materia po raz wtóry 15-12-2019 22:41 - Odp: powrót do przyszłości 7 15-12-2019 00:36 - powrót do przyszłości 7 14-12-2019 22:46 - Odp: Systemy pojęciowe a świadomość 14-12-2019 00:19 - Odp: Siła odśrodkowa napędem kosmicznym w Heliocentryźmie? 03-01-2015 21:30 - Odp: Lekarze i minister 02-01-2015 23:50 - Odp: Zapaść demograficzna jako kluczowe wyzwanie Polski 02-01-2015 23:16 - Odp: Lekarze i minister 10-02-2014 18:44 - Odp: Pseudointeraktywność polskiej tv? 16-11-2013 22:24 - Odp: Dziwne powody do dumy 02-09-2013 21:02 - Odp: Banki skartelizowane przez państwo 26-08-2013 00:14 - Odp: Iloraz inteligencji a poglądy polityczne 27-04-2013 13:43 - Odp: Ostateczna kompromitacja Palikota? 02-01-2013 21:41 - Odp: Moj niezly kryzys wiary 11-12-2012 22:19 - Odp: Czy Palikot przejdzie do historii polskiego parlamentaryzmu? 28-11-2012 21:03 - Odp: Nie ma to jak dystans... 26-11-2012 23:35 - Odp: Napruci ziołami byli, są i będą 18-11-2012 14:32 - Odp: Religia w szkole - spektakl trwa. 16-11-2012 22:15 - Odp: Dziś jestem dumny z RP :) 16-11-2012 21:57 - Odp: Religia w szkole - spektakl trwa. 03-06-2012 15:25 - Odp: Żyd gorszy od chama? 03-06-2012 15:18 - Odp: Żyd gorszy od chama? 18-03-2012 00:20 - Odp: Minister edukacji przypomina! 18-03-2012 00:04 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym. 17-03-2012 23:54 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym. 17-03-2012 23:40 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym. 04-03-2012 23:59 - Odp: wykluczenie czy może coś innego? 04-03-2012 19:42 - Odp: Jak prawo jazdy zmienia kierowcę 04-03-2012 19:28 - Odp: Sens życia 04-03-2012 00:23 - Odp: Ojciec Gowin 03-03-2012 23:39 - Odp: Czy wiedza o telomerach ułatwi wydłużanie naszego życia 05-02-2012 22:18 - Odp: Obrażony przedmiot kultu 15-01-2012 00:47 - Odp: Ustawa refundacyjna, umowy z NFZ - ciąg dalszy 07-01-2012 22:21 - Odp: Dlaczego Keynesizm jest ciągle w modzie? 30-12-2011 23:02 - Odp: Racjonalizm a wiara w Boga 24-12-2011 13:25 - Odp: Tusk Patriotą? 23-12-2011 18:44 - Tusk Patriotą? 20-12-2011 20:17 - Odp: PKB a deficyt budzetowy 20-12-2011 18:47 - Odp: PKB a deficyt budzetowy 20-12-2011 18:46 - Odp: Lament po śmierci Kim Dzong Ila 19-12-2011 21:26 - Odp: Dzieci - zabójcy 16-12-2011 21:41 - Odp: Wolontariat czy wyzysk? 15-12-2011 18:58 - Odp: Składka na ratowanie UE 12-12-2011 21:10 - Odp: Koszmar Darwina 11-12-2011 22:06 - Odp: Koszmar Darwina 11-12-2011 16:30 - Odp: Koszmar Darwina 06-12-2011 17:03 - Odp: Niejawne aspekty masonerii 05-12-2011 17:36 - Odp: GRUPA wciskająca kit... (nie muszę chcieć) 04-12-2011 23:11 - Odp: W jaki sposób amerykanie zarabiają na swoich wojnach? 20-11-2011 00:14 - Odp: Lista przekleństw zakazanych przez Kościół: 19-11-2011 22:48 - Odp: Chętni mile widziani 19-11-2011 22:28 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery 19-11-2011 16:31 - Odp: Chętni mile widziani 19-11-2011 10:12 - Odp: Chętni mile widziani 19-11-2011 00:21 - Odp: Chętni mile widziani 18-11-2011 23:23 - Chętni mile widziani 18-11-2011 22:01 - Odp: Kryzys strefy euro a Goldman Sachs 18-11-2011 16:20 - Odp: Największa w historii nagonka medialna na FiM 17-11-2011 00:31 - Odp: Największa w historii nagonka medialna na FiM 16-11-2011 23:41 - Odp: Kotliński versus Olejnik 16-11-2011 23:30 - Odp: Włoski rząd ekspertów 16-11-2011 23:22 - Odp: Największa w historii nagonka medialna na FiM 16-11-2011 23:00 - Odp: Morderca ks. Popiełuszki pisze dla "Faktów i Mitów" 15-11-2011 00:13 - Odp: Breivik a sprawa polska z 11.11.11 12-11-2011 23:22 - Odp: 11.11.11. 11-11-2011 13:30 - Odp: Kotliński versus Olejnik 10-11-2011 13:50 - Odp: Kolejne wojny 10-11-2011 00:49 - Odp: Ironia? 10-11-2011 00:15 - Odp: Kolejne wojny 09-11-2011 21:59 - Kolejne wojny 07-11-2011 21:52 - Odp: 9 zmysł. 07-11-2011 00:07 - Odp: Orły kontra Wrona 04-11-2011 21:42 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany. 03-11-2011 21:33 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany. 01-11-2011 22:48 - Odp: Blokada marszu faszystowskiego 11 listopada 31-10-2011 22:43 - Odp: Wątpliwość dotycząca horyzontu zdarzeń 31-10-2011 22:18 - Odp: Czerwone żelki lukrecjowe 31-10-2011 21:48 - Odp: Pierścień grzybiczy 24-10-2011 20:57 - Odp: Ruch oburzonych - ale jakie postulaty? 23-10-2011 22:22 - Odp: Ruch oburzonych - ale jakie postulaty? 22-10-2011 02:12 - Odp: Ach ta demokracja, czyli "słupy" wyborcze 22-10-2011 01:48 - Odp: kto nie lubi marychy ? 21-10-2011 00:06 - Odp: nareszcie mówi się ile zarabia KrK 20-10-2011 23:23 - Odp: Ruch Palikota - czy to realna partia, a finanse? 19-10-2011 18:43 - Odp: Ruch Palikota - czy to realna partia, a finanse? 17-10-2011 19:18 - Odp: Intronizować Palikota na Króla Polski ;) 16-10-2011 22:49 - Odp: Intronizować Palikota na Króla Polski ;) 08-10-2011 02:19 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce 08-10-2011 01:56 - Odp: Zabawa w wynik wyborczy 06-10-2011 21:29 - Odp: też jestem przeciwko agitacji wyborczej 05-10-2011 21:47 - Odp: przemyślenia przedwyborcze 05-10-2011 21:33 - Odp: przemyślenia przedwyborcze 05-10-2011 05:31 - Odp: przemyślenia przedwyborcze 04-10-2011 21:05 - Odp: przemyślenia przedwyborcze 04-10-2011 18:25 - przemyślenia przedwyborcze 03-10-2011 22:40 - Odp: twierdzenie Goedla 29-09-2011 21:29 - Odp: wzruszający list Razem: 1198 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |