Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Paweł Rek (rexus)

28-11-2021 20:24 - kwantowanie czasu
03-02-2021 22:38 - Odp: ciemna materia po raz wtóry
01-02-2021 22:25 - Odp: ciemna materia po raz wtóry
01-02-2021 19:30 - ciemna materia po raz wtóry
15-12-2019 22:41 - Odp: powrót do przyszłości 7
15-12-2019 00:36 - powrót do przyszłości 7
14-12-2019 22:46 - Odp: Systemy pojęciowe a świadomość
14-12-2019 00:19 - Odp: Siła odśrodkowa napędem kosmicznym w Heliocentryźmie?
03-01-2015 21:30 - Odp: Lekarze i minister
02-01-2015 23:50 - Odp: Zapaść demograficzna jako kluczowe wyzwanie Polski
02-01-2015 23:16 - Odp: Lekarze i minister
10-02-2014 18:44 - Odp: Pseudointeraktywność polskiej tv?
16-11-2013 22:24 - Odp: Dziwne powody do dumy
02-09-2013 21:02 - Odp: Banki skartelizowane przez państwo
26-08-2013 00:14 - Odp: Iloraz inteligencji a poglądy polityczne
27-04-2013 13:43 - Odp: Ostateczna kompromitacja Palikota?
02-01-2013 21:41 - Odp: Moj niezly kryzys wiary
11-12-2012 22:19 - Odp: Czy Palikot przejdzie do historii polskiego parlamentaryzmu?
28-11-2012 21:03 - Odp: Nie ma to jak dystans...
26-11-2012 23:35 - Odp: Napruci ziołami byli, są i będą
18-11-2012 14:32 - Odp: Religia w szkole - spektakl trwa.
16-11-2012 22:15 - Odp: Dziś jestem dumny z RP :)
16-11-2012 21:57 - Odp: Religia w szkole - spektakl trwa.
03-06-2012 15:25 - Odp: Żyd gorszy od chama?
03-06-2012 15:18 - Odp: Żyd gorszy od chama?
18-03-2012 00:20 - Odp: Minister edukacji przypomina!
18-03-2012 00:04 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym.
17-03-2012 23:54 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym.
17-03-2012 23:40 - Odp: Prezydent Palikot ? Nie chciałbym.
04-03-2012 23:59 - Odp: wykluczenie czy może coś innego?
04-03-2012 19:42 - Odp: Jak prawo jazdy zmienia kierowcę
04-03-2012 19:28 - Odp: Sens życia
04-03-2012 00:23 - Odp: Ojciec Gowin
03-03-2012 23:39 - Odp: Czy wiedza o telomerach ułatwi wydłużanie naszego życia
05-02-2012 22:18 - Odp: Obrażony przedmiot kultu
15-01-2012 00:47 - Odp: Ustawa refundacyjna, umowy z NFZ - ciąg dalszy
07-01-2012 22:21 - Odp: Dlaczego Keynesizm jest ciągle w modzie?
30-12-2011 23:02 - Odp: Racjonalizm a wiara w Boga
24-12-2011 13:25 - Odp: Tusk Patriotą?
23-12-2011 18:44 - Tusk Patriotą?
20-12-2011 20:17 - Odp: PKB a deficyt budzetowy
20-12-2011 18:47 - Odp: PKB a deficyt budzetowy
20-12-2011 18:46 - Odp: Lament po śmierci Kim Dzong Ila
19-12-2011 21:26 - Odp: Dzieci - zabójcy
16-12-2011 21:41 - Odp: Wolontariat czy wyzysk?
15-12-2011 18:58 - Odp: Składka na ratowanie UE
12-12-2011 21:10 - Odp: Koszmar Darwina
11-12-2011 22:06 - Odp: Koszmar Darwina
11-12-2011 16:30 - Odp: Koszmar Darwina
06-12-2011 17:03 - Odp: Niejawne aspekty masonerii
05-12-2011 17:36 - Odp: GRUPA wciskająca kit... (nie muszę chcieć)
04-12-2011 23:11 - Odp: W jaki sposób amerykanie zarabiają na swoich wojnach?
20-11-2011 00:14 - Odp: Lista przekleństw zakazanych przez Kościół:
19-11-2011 22:48 - Odp: Chętni mile widziani
19-11-2011 22:28 - Odp: A imię jego czterdzieści i cztery
19-11-2011 16:31 - Odp: Chętni mile widziani
19-11-2011 10:12 - Odp: Chętni mile widziani
19-11-2011 00:21 - Odp: Chętni mile widziani
18-11-2011 23:23 - Chętni mile widziani
18-11-2011 22:01 - Odp: Kryzys strefy euro a Goldman Sachs
18-11-2011 16:20 - Odp: Największa w historii nagonka medialna na FiM
17-11-2011 00:31 - Odp: Największa w historii nagonka medialna na FiM
16-11-2011 23:41 - Odp: Kotliński versus Olejnik
16-11-2011 23:30 - Odp: Włoski rząd ekspertów
16-11-2011 23:22 - Odp: Największa w historii nagonka medialna na FiM
16-11-2011 23:00 - Odp: Morderca ks. Popiełuszki pisze dla "Faktów i Mitów"
15-11-2011 00:13 - Odp: Breivik a sprawa polska z 11.11.11
12-11-2011 23:22 - Odp: 11.11.11.
11-11-2011 13:30 - Odp: Kotliński versus Olejnik
10-11-2011 13:50 - Odp: Kolejne wojny
10-11-2011 00:49 - Odp: Ironia?
10-11-2011 00:15 - Odp: Kolejne wojny
09-11-2011 21:59 - Kolejne wojny
07-11-2011 21:52 - Odp: 9 zmysł.
07-11-2011 00:07 - Odp: Orły kontra Wrona
04-11-2011 21:42 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany.
03-11-2011 21:33 - Odp: Atak na Iran? Brytyjczycy szykują plany.
01-11-2011 22:48 - Odp: Blokada marszu faszystowskiego 11 listopada
31-10-2011 22:43 - Odp: Wątpliwość dotycząca horyzontu zdarzeń
31-10-2011 22:18 - Odp: Czerwone żelki lukrecjowe
31-10-2011 21:48 - Odp: Pierścień grzybiczy
24-10-2011 20:57 - Odp: Ruch oburzonych - ale jakie postulaty?
23-10-2011 22:22 - Odp: Ruch oburzonych - ale jakie postulaty?
22-10-2011 02:12 - Odp: Ach ta demokracja, czyli "słupy" wyborcze
22-10-2011 01:48 - Odp: kto nie lubi marychy ?
21-10-2011 00:06 - Odp: nareszcie mówi się ile zarabia KrK
20-10-2011 23:23 - Odp: Ruch Palikota - czy to realna partia, a finanse?
19-10-2011 18:43 - Odp: Ruch Palikota - czy to realna partia, a finanse?
17-10-2011 19:18 - Odp: Intronizować Palikota na Króla Polski ;)
16-10-2011 22:49 - Odp: Intronizować Palikota na Króla Polski ;)
08-10-2011 02:19 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce
08-10-2011 01:56 - Odp: Zabawa w wynik wyborczy
06-10-2011 21:29 - Odp: też jestem przeciwko agitacji wyborczej
05-10-2011 21:47 - Odp: przemyślenia przedwyborcze
05-10-2011 21:33 - Odp: przemyślenia przedwyborcze
05-10-2011 05:31 - Odp: przemyślenia przedwyborcze
04-10-2011 21:05 - Odp: przemyślenia przedwyborcze
04-10-2011 18:25 - przemyślenia przedwyborcze
03-10-2011 22:40 - Odp: twierdzenie Goedla
29-09-2011 21:29 - Odp: wzruszający list
Razem: 1198 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)