Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
183.152.899 wizyt
Ponad 1064 autorów napisało dla nas 7351 tekstów. Zajęłyby one 29006 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Zamierzasz się zaszczepić na SARS-CoV-2?
Tak
Raczej tak
Raczej nie
Nie
Poczekam jeszcze z decyzją
  

Oddano 3602 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
"Dziennikarze w TVP traktowani są przedmiotowo i poddani stałej presji wynikającej z niejasnych wewnętrznych układów i z motywów politycznych. Wolność słowa i przekonań w TVP nie istnieje."

Dodaj swój komentarz…
fluxon - pecunia non olet
Nie jestem w stanie poprzeć ani obalić tezy autora o ilości ofiar KL Auschwitz, bo nie jestem historykiem i nie posiadam odpowiedniej wiedzy na ten temat. Jednak mogę poprzeć tezę autora o dogadaniu się Niemców z rządem Izraela co do powolnego, aczkolwiek widocznego procesu relatywizacji odpowiedzialności Niemiec za tę potworną zbrodnię. Dowodów tego procesu dostarczają nachalne i często powtarzane kłamstwa o "polskich obozach koncentracyjnych", w których mordowano Żydów. Jeszcze raz tryumfuje stara maksyma rzymska "pecunia non olet"
Autor: fluxon Dodano: 05-05-2005
Reklama
karol - komentarz
To b.dobry i potrzebny artykuł!Nawet niektórzy NIEMIECCY naukowcy i pisarze o tym mówią.Chodzi o zwalenie części zbrodni niemieckich na ZSRR.Niemcy jako kraj nowoczesny i europejski chcą pozbyć się makabrycznego wizerunku, który za nimi idzie.Dlatego wybielają się i zaniżają ofiary Auschwitz.Na wyższej uczelni w Polsce (!) wykładowca twierdzi, że w Oświęcimiu nie było polskich więźniów, a hitlerowcy bronili Polski przed najazdem dzikich hord radzieckich...NAPRAWDĘ!!!I nikt go za to nie pociągnie do odpowiedzialności.Widziałem notatki innych studentów-to zgroza!"naród polski był zafascynowany zagładą Żydów i Polacy pomagali Niemcom..."-to cytat z zeszytu.Tak teraz się uczy!I studenci w to wierzą.Jednocześnie ten sam wykladowca patologicznie gnoił Rosjan-mordercy,chamstwo itp.
Tymczasem prawdziwa liczba Polaków represjonowanych przez ZSRR w czasie wojny to 250.000-dwieście pięćdziesiąt tys.osób!w podręcznikach podaje się 2.000.000.Ten 1.750.000 przypada na NIEMCÓW.Ale zostało to przerzucone na konto rosyjskie.To dalszy ciąg do tematu artykułu.Polacy to pieski, które za niemieckie pieniądze gotowi są sfałszować własną historię ui sprzedać się...żałosne.
Autor: karol Dodano: 22-05-2005

Pokazuj komentarze od najnowszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez Facebook lub OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365