Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
176.978.127 wizyt
Ponad 1064 autorów napisało dla nas 7340 tekstów. Zajęłyby one 28964 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Zamierzasz się zaszczepić na SARS-CoV-2?
Tak
Raczej tak
Raczej nie
Nie
Poczekam jeszcze z decyzją
  

Oddano 1316 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
Wielu ludzi uważa Boga za służącego; chcieliby, aby wykonywał za nich brudną robotę.

Dodaj swój komentarz…
irek - Plac Tiananmen i cool
To są trochę sztuczne, dobrze sprzedające się tematy. Do twarzy z nimi. Proponowałbym Pani Profesor zająć się tematami poważniejszymi, na przykład: bezrefleksyjne i bezekspiacyjne zabijanie milionów zwierząt w Polsce, Bóg nie był i nie jest Stwórcą, pijaństwo i wulgaryzm młodzieży, pornografia w Internecie, kult erotyzmu, konsumpcjonizm bożkiem młodzieży, nienawiść i pogarda Polaków wobec Białorusi i Rosji, marksizm jako jedyna humanistyczna i racjonalna nauka, Jedwabne lustrem dla Polaka-katolika, i podobne. W tych tematach młody człowiek może się sprawdzić. I nauczyciel także.
Autor: irek Dodano: 18-12-2007
Reklama
Franek Dolas - buhahaha
Brednie i brednie...Poziom tolerancji w szkołach jest gorzej niz tragiczny.Świadkowie Jehowi czy inni odmieńcy są szykanowani i bici przez uczniów-katolików(wylewanie gorącej zupy na twarz, zakaz wstępu do stołówki szkolnej,izolacja).Geja by zamordowali.Ateista to dla nich to samo co satanista-nie ma różnicy.Każdy nie-katolik to satanista.Jan Paweł 2 to najwybitniejszy człowiek na świecie.Taka jest świadomość młodzieży.Murzyn to czarnuch i asfalt a Żydów trzeba gazować.Te przypadki zebrałem z własnych obserwacji i wypowiedzi gimnazjalnej młodzieży.
Autor: Franek Dolas Dodano: 18-12-2007
kluno - szkola nietolerancji
tolerancja jest zalezna od typu szkoly. W liceach ogolnoksztalcacych z reguly uczniowie sa tolerancyjni, ale gdyby ta pani chciala wejsc z takimi tematami do zawodowki czy nawet technikum to by ja wysmiali.
Ja chodzilem do technikum i tam np. za same wypowiedzi w obronie homoseksualistow czesc ludzi zaklasyfikowala mnie jako geja. W zawodowkach to jest jescze gorzej, kazdego innego nalezy lac.
W gimnazjum to jest zbieranina, w duzej mierze powielajaca bezmyslnie stereotypy od rodziny i kolegow. Srodowisko rowiesnicze szczegolnie meskie generuje niechec do wszelkiej innosci i hasla typu bij pedala, asfalta, zyda.

odnosnie wypowiedzi Franka Dolasa to nie wiem do jakiej szkoly ty chodzisz(les), ale generalnie mlodziez jest bardzo antyklerykalna w wiekszosci, a epatowanie wiara jest wysmiewane.
Autor: kluno Dodano: 19-12-2007
Franek Dolas - uczyłem
Nie chodziłem tylko uczyłem kilka lat(obecnie zmieniłem pracę).Byłem nauczycielem i obserwowałem to na codzień.Poziom tolerancji jest tragiczny.
Autor: Franek Dolas Dodano: 20-12-2007
kluno - ....
poziom tolerancji w szkole nie rozni sie niczym od tolerancji polskiego spoleczenstwa.
Ostatni rok pracuje jako robotnik na obczyznie i widze jak "super" tolerancyjni sa polacy zwlaszcza ci z nizszych sfer. Maja takie same albo i jescze gorsze poglady niz obserwowani przez ciebie gomnazjalisci. Zreszta nie jest to bynamniej typowo polska cecha, anglicy przynajmniej ci pracujacy w branzy budowlanej niczym sie pod wzgledem tolerancji nie roznia.
Autor: kluno Dodano: 20-12-2007
Walpurg - BRAWO!
Od dawna śledzę poczynania pani Marzanny i napiszę tylko jedno: cieszę się, że są tacy nauczyciele!

BRAWO!
Autor: Walpurg Dodano: 20-12-2007
amdman - Nie do końca to prawda
Widzę że większość z Was ma jakieś przykre doświadczenia ze szkół o braku tolerancji, ja jej praktycznie ani nie doświadczyłem, ani nie widziałem, chodź może dlatego że chodziłem do liceum.Uważam się za osobę tolerancyjną, właściwie uznaję zasadę że wolność Wasza, Twoja ma granice....tam gdzie zaczyna się moja wolność. Wedle tej zasady nie mam nic do Żydów, homoseksualistów[to że te grupy wymieniam to nie przypadek], z prostego powodu bo co oni mi zrobili? Nic, mogę mieć sąsiadów dwóch gejów i mogą oni być lepsi niż wiele tzw" normalnych rodzin". Ale mam prawo nie akceptować, mówiąc delikatnie pedofilii, bo np. jeden z nich może skrzywdzić moją siostrę, albo inne dziecko, czuję do nich obrzydzenie, bo stanowią zagrożenie dla naszych dzieci,rodzeństwa. Kara śmierci, tutaj mam duże trudności gdy słyszę o jakimś mordercy, co zabił z premedytacją mam ochotę osobiście go "skasować" ale potem odzywa się rozsądek, co do da...nic...Ale należy zmienić więzienia, bo krew we mnie się gotuje że bandziory[mordercy, gangsterzy] żyją na nasz koszt..oni powinni to odpracować odczuć na sobie karę...ale wtedy obrońcy przestępców podniosą raban, zamiast bronić praw człowieka.
Autor: amdman Dodano: 21-12-2007
mirek
Od pierwszej wzmianki w Gazecie Wyborczej o "donosie na samą siebie" wiedziałem, że Marzanna robi coś dobrego i odważnego zarazem w kraju chałaśliwie zaanektowanym przez PiS, eLPeeRy, tzw. ojca Rydzyka, biskupią konserwę i usłużnych urzędników MEN-u.
Dlatego poparłem Jej działania i z wymiany kilku maili z Nią jestem dumny.
Po prostu franciszkańskie oblicze (mam nadzieję) MOJEGO kraju jest mi droższe niż chore urojenia Benderów, Michalczyków, J.R. Nowaków, ...etc.
Pozdrowienia dla Marzanny i życzenia nowego Nowego Roku 2008.
Mirek P.
Autor: mirek Dodano: 30-12-2007

Pokazuj komentarze od najnowszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez Facebook lub OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365