Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
184.101.957 wizyt
Ponad 1064 autorów napisało dla nas 7352 tekstów. Zajęłyby one 29008 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Zamierzasz się zaszczepić na SARS-CoV-2?
Tak
Raczej tak
Raczej nie
Nie
Poczekam jeszcze z decyzją
  

Oddano 4039 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
"Gdybym został królem świata, to bym się nazywał Walery Armata… Pewnie nic bym nie robił. Uważam, że najlepiej się ludziom nie wcinać. Pozostawić ich samym sobie, z ich własną aktywnością. Wtrącać im się w jak najmniej rzeczy. Zapewnić szeroko pojęte bezpieczeństwo, możliwość osądzania tych, którzy szkodzili by innym i nic więcej. Pozostawić sobie wpływ na wojsko, policję i sądy, a do niczego..

Dodaj swój komentarz…
CHOLEWA - Ligę Muzułmanek
proponuję utworzyć w Wielkiej Brytanii. Podstawą walki o ich godność powinny stanowić Prawa Człowieka. Nie rozumiem indolencji rządu brytyjskiego.
Autor: CHOLEWA  Dodano: 10-05-2009
Reklama
Maciek - do cholewy   1 na 1
Nie muzułmanek (bo ich mężowie już przecież mają swoje bractwa więc im jako MUZUŁMANKOM nie są potrzebne) tylko Ex-Muzułmanów. A to już jest więc się spóźniłeś (na szczęście). www.ex-muslim.org.uk/ Natomiast indolencji rządu brytyjskiego ja też nie rozumiem. To już wszystkich zaczyna porządnie wk...ć. Mała grupa ekstremistów robi to samo co Kościół katolicki w Polsce - dajcie, dajcie, dajcie, bo my jesteśmy podstawą moralności i kompasem narodu ple ple ple. Somalijczycy na przykład prawie w ogóle nie pracują, bo mają inne "wartości kulturowe" - u nich żeby coś zdobyć trzeba zabić właściciela z kałacha (vide: piraci w Rogu Afryki).
Autor: Maciek  Dodano: 10-05-2009
CHOLEWA - Do Maćka
Dziękuję za sprostowanie mojego komentarza. Pozdrawiam
Autor: CHOLEWA  Dodano: 11-05-2009
wolkar - S... w banię!   2 na 2
Ja w żaden islam z ludzką twarzą nie wierzę! Ma on na tyle dużo wspólnego z  hitleryzmem i stalinizmem, że zaliczany jest do faszyzmów i nazywany zresztą zielonym faszyzmem (przede wszystkim chęć zawojowania całego świata). Islam jest prymitywny, nieludzki, arogancki, butny, roszczeniowy... Tych negatywnych przymiotników można dokładać w nieskończoność, a każdy będzie pasował do tej odpychającej ideologii jak ulał. Poza tym nie bardzo tą panią rozumiem. Jeśli czuje się po części chrześcijanką, żydówką, sikhem, hinduistką, to nietrudno powinno jej przyjść rozstanie z islamem, od którego tylu krzywd, jako kobieta, doznaje. Tylko wtedy stałaby się dla mnie wiarygodna (a mądra, po odstawieniu w kąt wszystkich tych porąbanych religii).
Autor: wolkar Dodano: 11-05-2009

Pokazuj komentarze od najnowszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez Facebook lub OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365