Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
207.880.597 wizyt
Ponad 1064 autorów napisało dla nas 7362 tekstów. Zajęłyby one 29015 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Czy Trump wywoła kryzys ekonomiczny?
Raczej tak
Chyba tak
Nie wiem
Chyba nie
Raczej nie
  

Oddano 59 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
Rozszerzenie zakresu swobodnych decyzji osób niewierzących w odniesieniu do ich własnego życia nie jest żadnym uszczupleniem zakresu swobodnych decyzji wyznawców takiej czy innej religii w odniesieniu do ich życia.

Dodaj swój komentarz…
marcinbiotech - dobra metodyka
Bardzo dobrze, że w badaniach wzięto pod uwagę wiele grup etnicznych z różnych kontynentów. Można by tu dopisać jeszcze Buszmenów, którzy są o średnio 10 cm niżsi od pigmejów. i jak zauważono poprawnie może być to przypadek ewolucji konwergentnej
Autor: marcinbiotech  Dodano: 31-05-2010
Reklama
Moloko - @ rudyment  -2 na 2
Z tego co pamiętam psy - nasi dość bliscy krewni - żyją najkrócej w wersji XXL. Mniejsze rasy żyją dłużej ale nie ma żelaznej reguły. Jest to niezły przykład, bo psy nie mają kultury i są hodowane w podobnych warunkach.
Autor: Moloko Dodano: 31-05-2010
rudyment - Geny?
Brak jeszcze, jak się zdaje, badań genetycznych. No i ustalenia, czy aby mniejsi przedstawiciele danego gatunku z reguły nie żyją krócej?
Autor: rudyment  Dodano: 28-05-2010

Pokazuj komentarze od pierwszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365