Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
201.016.606 wizyt
Ponad 1065 autorów napisało dla nas 7364 tekstów. Zajęłyby one 29017 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Czy konflikt w Gazie skończy się w 2024?
Raczej tak
Chyba tak
Nie wiem
Chyba nie
Raczej nie
  

Oddano 407 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
Dobrze, gdy serce jest naiwne, a rozum nie.

Dodaj swój komentarz…
giewont
@Ondraszek
Nikt nie ocenia, bo napisałeś coś skrajnie neutralnego:-)
Autor: giewont  Dodano: 13-03-2012
Reklama
Ondraszek - Ciekawe ??
Wszyscy mają na takim portalu możliwość wypowiedzi, a na tym nawet może ona być oceniona. Tylko dlaczego nie moja? Czym sobie zasłużyłem na takiego "ignora" Pozdrawiam.
Autor: Ondraszek  Dodano: 12-03-2012
Piątkowski - przydaje się w biznesie...   3 na 3
każdy portal społecznościowy przydaje się w prowadzeniu małej firmy, której niestać na kosztowne kampanie reklamowe, sam w ten sposób promowałem i promuje firmę... Możliwość wyszukiwania klientów w obszarze działania, darmowego wysyłania ofert, czy choćby "zaznaczenia" swojej obecności, to czasem jedyna deska ratunku w dobie kryzysu. Nie mniej, sam mechanizm rejestracji do takich portali, powinien być bardziej restrykcyjny, np wymóg podania PESEL'a, dzięki czemu, można by lepiej filtrować treści, nie przeznaczone dla niepełnoletnich, a zarazem lepsze monitorowanie, tego, czy nie są oni uwodzeni przez zboczeńców. W dodatku zintegrowanie takiego portalu z bazą danych osób skazanych za przestępstwa na tle seksualnym (lub inne, np wyłudzenia), był by niesamowitym mechanizmem chroniącym jego użytkowników.
Autor: Piątkowski  Dodano: 12-03-2012
Jacek Tabisz - to dobrze   2 na 2
Moim zdaniem to dobrze, że ludzie nie są skazani na znajomości z najbliższego otoczenia. Do tego wielu z nich podchodzi twórczo do szukania partnera, co nie jest oczywiste w pubie. Ludzi częściej też łączą podobne zainteresowania, niż ładny danej nocy wygląd. Moim zdaniem Facebook to pożyteczne narzędzie z uwagi na możliwość uczestniczenia w różnych ciekawych akcjach, grupach zainteresowań, projektach. Podoba mi się też ograniczenie anonimowości - ludzie przeważnie występują pod swoim imieniem i nazwiskiem, zatem syndrom wyżycia się pod maską jest ograniczony. Jako, że utrzymuję stały kontakt artystami z  Indii i ze Sri Lanki, tym bardziej korzystam na Facebooku. Można oczywiście mailować, ale nie zawsze wiadomo, który projekt jest dla innych interesujący, nie zawsze ma się czas na maila. A tak wkleja się na Facebooka zaproszenie na koncert, zdjęcia ze spektaklu teatralnego, banery filmów, w których się brało udział. Przyjaciele, znajomi, lub potencjali współpracownicy to widzą i mogą skomentować, wziąć udział, pomóc w czymś. Ogólnie świetna sprawa, którą oceniam bardzo pozytywnie. Znacznie bardziej humanistyczne od bycia skazanym na najbliższe otoczenie, nawet jeśli jest ok.  
Autor: Jacek Tabisz  Dodano: 12-03-2012
Ondraszek - Takie czasy.
No takie nastały czasy, możliwości komunikowania się z innymi jest prawie nieograniczona. Jednak wiele osób ulega modzie, swoistemu sposobie na życie, oczywiście nie mam zamiaru nikogo krytykować. Przecież sam należę do grona dyskutantów, a dzięki portalom społecznościowym poznałem wielu zacnych ludzi. Pozdrawiam.
Autor: Ondraszek  Dodano: 11-03-2012
giewont   8 na 8
Gdzie szukać ateisty/agnostyka do pary jak nie na portalu randkowym? Ja tak znalazłam męża, zależało mi na tym, żeby to nie był typowy Polak- katolik, a przecież nie będę wypytywać wszystkich pijaków w barze.
Autor: giewont  Dodano: 11-03-2012

Pokazuj komentarze od pierwszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez Facebook lub OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365