Złota myśl Racjonalisty: "Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc,
Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości. Ani też nie wierzę w przeżycie przez jednostkę śmierci jej ciała, chociaż słabe dusze żywią takie myśli z powodu strachu lub absurdalnego egotyzmu".
Płeć: Mężczyzna Liczba punktów: 200 Miejscowość: Dublin
Zarejestrowany:
2005-07-31
Forum
Data pierwszego wpisu na Forum: 2005-10-24 Oceniony: 104 razy Otrzymanych głosów negatywnych: 3 * Poprzednie pseudonimy: Grzegorz Zaiss Wypowiedzi na forum: 56 Zobacz.. Ostatnie wypowiedzi: Odp: Lata 80-te Odp: Lata 80-te Odp: Lata 80-te