Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Kowalska

02-10-2010 22:57 - Odp: Obiektywizm uczestników forum
02-10-2010 21:54 - Odp: Wierzę w Polskę Nowoczesną
02-10-2010 16:54 - Odp: Korczak czy Maryja? Konflikt kompetencyjny w Przemyślu
02-10-2010 16:16 - Odp: Szczęście a egzystencja
02-10-2010 15:55 - Odp: Korczak czy Maryja? Konflikt kompetencyjny w Przemyślu
02-10-2010 15:36 - Odp: Wierzę w Polskę Nowoczesną
02-10-2010 15:22 - Odp: Humor z dyskusji internetowych
02-10-2010 15:10 - Odp: Szczęście a egzystencja
01-10-2010 23:50 - Odp: Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!
01-10-2010 23:39 - Odp: Wyślij parę jednopłciową z Polski w kosmos!
01-10-2010 23:06 - Odp: Czas postawić na Palikota
01-10-2010 22:52 - Odp: Szczęście a egzystencja
01-10-2010 22:30 - Odp: Czas postawić na Palikota
01-10-2010 22:13 - Odp: Czas postawić na Palikota
01-10-2010 17:31 - Odp: Gliese 581 g - Druga Ziemia odkryta.
01-10-2010 16:53 - Odp: Krytyka czystego rozumu, czyli koniec historii.
01-10-2010 15:41 - Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
01-10-2010 14:30 - Odp: Humor z dyskusji internetowych
01-10-2010 00:08 - Odp: Zagadka
30-09-2010 23:08 - Odp: Obraza uczuć religijnych czy satyryczny komentarz?
30-09-2010 22:57 - Odp: Zagadka
30-09-2010 22:49 - Odp: Zagadka
30-09-2010 22:29 - Odp: Zagadka
30-09-2010 16:36 - Odp: Zagadka
30-09-2010 14:27 - Odp: Zagadka
29-09-2010 23:04 - Odp: Obraza uczuć religijnych czy satyryczny komentarz?
29-09-2010 22:02 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego
29-09-2010 19:42 - Odp: Promuję "Wprost"
29-09-2010 18:11 - Odp: Antyklerykalny = przyzwoity (nowe znaczenie niektórych słów)
29-09-2010 17:51 - Odp: Ja noszę dres...
29-09-2010 17:37 - Odp: Zagadka
29-09-2010 17:12 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego
29-09-2010 16:36 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego
29-09-2010 15:34 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego
29-09-2010 15:26 - Odp: Desant "logików" od Cejrowskiego
29-09-2010 01:48 - Odp: Do braci ateistów
29-09-2010 01:32 - Odp: Nowoczesna Polska
29-09-2010 01:08 - Odp: Zagadka
28-09-2010 23:44 - Odp: Utrzymanie kapelnów w szpitalach
28-09-2010 23:24 - Odp: Ja noszę dres...
28-09-2010 22:54 - Odp: Ja noszę dres...
28-09-2010 22:26 - Odp: Zagadka
28-09-2010 22:16 - Odp: Ja noszę dres...
28-09-2010 21:46 - Odp: Zagadka
28-09-2010 21:35 - Odp: Zagadka
28-09-2010 21:20 - Odp: Zagadka
28-09-2010 20:47 - Zagadka
28-09-2010 20:14 - Odp: Ja noszę dres...
28-09-2010 18:20 - Odp: Szkoda, że nie radziecki.
27-09-2010 01:17 - Odp: Wierzący i seks.
26-09-2010 02:11 - Odp: Nieskończoność poznania, jedynym bogiem (prze mała literę).
26-09-2010 01:25 - Odp: Wierzący i seks.
26-09-2010 00:58 - Odp: Chrzest albo życie - wybór nie należy do ciebie
26-09-2010 00:42 - Odp: Nowy, smutny dzień wolny
25-09-2010 23:57 - Odp: Problem z seksem.
25-09-2010 23:35 - Odp: Chrzest albo życie - wybór nie należy do ciebie
24-09-2010 21:07 - Odp: Problem z seksem.
23-09-2010 21:53 - Odp: Problem z seksem.
23-09-2010 21:42 - Odp: Komisja majątkowa - kolejne pytania
23-09-2010 20:15 - Odp: Problem z seksem.
22-09-2010 00:49 - Odp: Wzięli się za nich na serio?
21-09-2010 23:45 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ?
21-09-2010 22:55 - Odp: Czemu Planety krążą wokół słońca?
21-09-2010 22:30 - Odp: Wzięli się za nich na serio?
21-09-2010 22:11 - Odp: Księża nie wierzą w Boga!
21-09-2010 21:25 - Odp: Jezus królem Polski
21-09-2010 20:15 - Odp: Czemu Planety krążą wokół słońca?
21-09-2010 20:04 - Odp: Czemu Planety krążą wokół słońca?
21-09-2010 19:49 - Odp: Księża nie wierzą w Boga!
21-09-2010 19:26 - Odp: Wzięli się za nich na serio?
21-09-2010 18:58 - Odp: Księża nie wierzą w Boga!
21-09-2010 18:28 - Odp: Księża nie wierzą w Boga!
21-09-2010 13:06 - Odp: Jezus królem Polski
21-09-2010 12:28 - Odp: "Rewelacje" księdza Tomasika
21-09-2010 12:05 - Odp: Wolniej wolniej
21-09-2010 01:36 - Odp: Jezus królem Polski
20-09-2010 23:57 - Odp: Przysłowia mądrością narodu?
20-09-2010 23:44 - Odp: David Irving wybiera się do Polski
20-09-2010 23:31 - Odp: Przysłowia mądrością narodu?
20-09-2010 22:45 - Odp: Jezus królem Polski
20-09-2010 21:52 - Odp: Jezus królem Polski
20-09-2010 21:35 - Odp: Przysłowia mądrością narodu?
20-09-2010 20:51 - Odp: Przysłowia mądrością narodu?
20-09-2010 20:32 - Odp: Jezus królem Polski
20-09-2010 20:02 - Odp: Jezus królem Polski
20-09-2010 19:45 - Odp: Jezus królem Polski
20-09-2010 19:10 - Odp: Wniosek o bana dla "Logika"
20-09-2010 11:49 - Odp: Kiedy
20-09-2010 10:50 - Odp: David Irving wybiera się do Polski
20-09-2010 08:54 - Odp: Jezus królem Polski
19-09-2010 22:10 - Odp: Antypapieski protest UK: 2 czy 20 tys.?
19-09-2010 20:26 - Odp: "Rewelacje" księdza Tomasika
19-09-2010 19:33 - Odp: Śmierć Pańska na kółkach
19-09-2010 17:18 - Odp: Wieszczem był! Wieszczył!
19-09-2010 16:24 - Odp: Wiara, religia, Kościół, Bóg - definicje i istota sporu ...
19-09-2010 15:30 - Odp: Śmierć Pańska na kółkach
18-09-2010 23:51 - Odp: Kolonoskopia Ducha Polskiego
18-09-2010 19:17 - Odp: Coś jednak się zmieniło w narodzie.
18-09-2010 15:34 - Odp: wolna wola - czy to pojęcie ma w ogóle sens?
18-09-2010 15:09 - Odp: Papież
Razem: 3271 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)