 |
Wypowiedzi czytelnika Kowalska 18-09-2010 14:44 - Odp: "Rewelacje" księdza Tomasika 17-09-2010 19:28 - Odp: Coś jednak się zmieniło w narodzie. 25-05-2010 21:06 - Odp: Kolejna "osobliwość" języka polskiego 25-05-2010 20:49 - Odp: Czy godność człowieka zakłada religijność? 25-05-2010 19:52 - Odp: Kowalska w Lesie 25-05-2010 18:24 - Odp: Kowalska w Lesie 24-05-2010 23:53 - Odp: Wniosek o nałożenie bana 24-05-2010 23:26 - Odp: Jak sprawdzić czy konto jest fikcyjne? 24-05-2010 22:57 - Odp: Wiara czyni cuda . 24-05-2010 21:27 - Odp: Kolejna "osobliwość" języka polskiego 24-05-2010 20:52 - Odp: Kopernik i kk.......nowa paranoja ? 24-05-2010 20:31 - Odp: Kolejna "osobliwość" języka polskiego 23-05-2010 22:11 - Kowalska w Lesie 07-05-2010 13:11 - Odp: Upadek 07-05-2010 09:57 - Odp: Upadek 06-05-2010 22:36 - Odp: Upadek 06-05-2010 21:08 - Odp: Upadek 06-05-2010 20:40 - Odp: Upadek 06-05-2010 20:22 - Odp: Upadek 06-05-2010 20:14 - Odp: Upadek 06-05-2010 20:00 - Odp: Upadek 06-05-2010 00:58 - Odp: Upadek 05-05-2010 14:11 - Odp: Upadek 05-05-2010 13:15 - Odp: Upadek 05-05-2010 11:49 - Odp: Upadek 05-05-2010 11:24 - Odp: Upadek 04-05-2010 18:10 - Odp: Kawały raz jeszcze 04-05-2010 16:42 - Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. 04-05-2010 16:31 - Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. 04-05-2010 15:45 - Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. 04-05-2010 15:37 - Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. 04-05-2010 15:22 - Odp: Upadek 04-05-2010 15:11 - Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. 04-05-2010 14:15 - Odp: Upadek 04-05-2010 12:23 - Odp: Durnowate Święto Flagi. 04-05-2010 01:20 - Odp: Upadek 03-05-2010 22:31 - Odp: Orkiestra Pana Owsiaka 03-05-2010 21:50 - Odp: Kawały raz jeszcze 03-05-2010 21:20 - Odp: Kawały raz jeszcze 03-05-2010 21:11 - Odp: Orkiestra Pana Owsiaka 03-05-2010 18:19 - Odp: Durnowate Święto Flagi. 03-05-2010 17:56 - Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. 03-05-2010 16:38 - Odp: Upadek 03-05-2010 16:26 - Odp: Upadek 02-05-2010 02:32 - Odp: Orkiestra Pana Owsiaka 02-05-2010 00:23 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni? 01-05-2010 23:23 - Odp: Zakaz zakrywania twarzy w Belgii. 01-05-2010 21:01 - Odp: Upadek 01-05-2010 01:29 - Odp: Upadek 01-05-2010 00:30 - Odp: Kler rzeszowski także kocha dzieci 01-05-2010 00:04 - Odp: Kler rzeszowski także kocha dzieci 30-04-2010 23:13 - Odp: Kler rzeszowski także kocha dzieci 30-04-2010 23:02 - Odp: Upadek 30-04-2010 22:08 - Odp: Upadek 30-04-2010 14:52 - Odp: Upadek 30-04-2010 02:46 - Odp: Upadek 29-04-2010 23:35 - Odp: Upadek 29-04-2010 21:21 - Odp: Upadek 29-04-2010 20:58 - Odp: Upadek 29-04-2010 19:27 - Upadek 28-04-2010 23:57 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni? 28-04-2010 21:47 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni? 28-04-2010 18:08 - Odp: Petycja w sprawie minusów 28-04-2010 16:45 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni? 28-04-2010 00:57 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni? 27-04-2010 20:05 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni? 27-04-2010 02:01 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni? 27-04-2010 01:40 - Odp: Grajmy w otwarte karty - kim jest Malaria i kto ją chroni? 27-04-2010 00:39 - Odp: Przy Wielkim Czwartku o pedofilii księżej jeszcze słów parę 27-04-2010 00:24 - Odp: Nowy dział 26-04-2010 23:38 - Odp: Nowy dział 26-04-2010 18:35 - Odp: Przy Wielkim Czwartku o pedofilii księżej jeszcze słów parę 26-04-2010 18:01 - Odp: Wątek widmo 4 25-04-2010 13:21 - Odp: Petycja w sprawie minusów 25-04-2010 10:28 - Odp: Petycja w sprawie minusów 23-04-2010 22:30 - Odp: Czego się boicie? 23-04-2010 00:58 - Odp: Katastrofa samolotu a państwo polskie 22-04-2010 23:34 - Odp: Petycja w sprawie minusów 22-04-2010 23:21 - Odp: Katastrofa samolotu a państwo polskie 22-04-2010 22:51 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 22-04-2010 22:27 - Odp: Religia ucząca tolerancji...? 22-04-2010 22:02 - Odp: Petycja w sprawie minusów 22-04-2010 20:32 - Odp: Petycja w sprawie minusów 22-04-2010 18:29 - Odp: Petycja w sprawie minusów 22-04-2010 02:17 - Odp: Katolicy przeciwko "sekcie wojtylian" :-) 22-04-2010 00:04 - Odp: O zasadzie sprzeczności u Arystotelesa? 21-04-2010 23:36 - Odp: Petycja w sprawie minusów 21-04-2010 23:27 - Odp: Petycja w sprawie minusów 21-04-2010 21:19 - Odp: Petycja w sprawie minusów 21-04-2010 00:11 - Odp: O zasadzie sprzeczności u Arystotelesa? 20-04-2010 22:50 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 20-04-2010 21:43 - Odp: Uprzejmie donosze ze ja to pier.dole 20-04-2010 21:31 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 20-04-2010 19:11 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 20-04-2010 18:44 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 20-04-2010 11:59 - Odp: Uprzejmie donosze ze ja to pier.dole 20-04-2010 11:27 - Odp: Katolicy przeciwko "sekcie wojtylian" :-) 19-04-2010 19:25 - Odp: Benedykt XVI wstrząśnięty (ale nie zmieszany) 19-04-2010 00:20 - Odp: Płuca pękają ze śmiechu. 18-04-2010 21:06 - Odp: Refleksja o różnych przejawach miłości. Razem: 3271 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |