Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Kowalska

25-06-2009 00:44 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 00:30 - Odp: Rozum a Serce
25-06-2009 00:14 - Odp: Nasi ulubieńcy
25-06-2009 00:02 - Odp: zbłądziłam
24-06-2009 23:29 - Odp: Nasi ulubieńcy
24-06-2009 21:28 - Odp: Nasi ulubieńcy
24-06-2009 19:09 - Odp: Nasi ulubieńcy
24-06-2009 08:19 - Odp: Pij mleko będziesz stary
24-06-2009 07:46 - Odp: zbłądziłam
24-06-2009 06:18 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
23-06-2009 13:16 - Odp: KomĘtatornia
23-06-2009 13:00 - Odp: KomĘtatornia
23-06-2009 12:54 - Odp: KomĘtatornia
23-06-2009 12:41 - Odp: KomĘtatornia
23-06-2009 00:14 - Odp: Szczątki Jana Pawła II mogą być zawiezione do Polski
22-06-2009 23:20 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
22-06-2009 23:07 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
22-06-2009 22:54 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
22-06-2009 22:30 - Odp: Oaza spokoju, czy... ?
20-06-2009 21:26 - Odp: Dobry Wieczór:)
20-06-2009 20:40 - Odp: Proste pytanie w sprawie adopcji.
20-06-2009 20:17 - Odp: Dobry Wieczór:)
20-06-2009 18:46 - Odp: Proste pytanie w sprawie adopcji.
20-06-2009 17:54 - Odp: Dobry Wieczór:)
20-06-2009 17:33 - Odp: Proste pytanie w sprawie adopcji.
19-06-2009 01:28 - Odp: Policzmy się!!!
19-06-2009 00:10 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
18-06-2009 23:32 - Odp: Proste pytanie w sprawie adopcji.
16-06-2009 01:21 - Odp: Witam wszystkich "Racjonalistów"
16-06-2009 00:51 - Odp: Co zrobić z Koreą?
16-06-2009 00:01 - Odp: Plusy i minusy hurtowego wlepiania minusów - obserwacje własne.
15-06-2009 13:00 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
15-06-2009 00:21 - Odp: Konkurs Erekcjato 2009
15-06-2009 00:05 - Odp: Chcesz być sławy: obraź katolika
14-06-2009 23:38 - Odp: Fotki, filmiki, obrazki itp. BIS
14-06-2009 23:00 - Odp: Fotki, filmiki, obrazki itp. BIS
13-06-2009 13:28 - Odp: The Best Of Kampania Wyborcza :P
13-06-2009 01:00 - Odp: Pandemia głupoty?
13-06-2009 00:49 - Odp: Homosie, homo-nie-wiadomo, chłopaki.. co z nimi?!
12-06-2009 23:22 - Odp: KomĘtatornia
12-06-2009 21:33 - Odp: Plusy i minusy hurtowego wlepiania minusów - obserwacje własne.
11-06-2009 23:52 - Odp: Kontrasty
11-06-2009 23:25 - Odp: Dlaczego katole mają mieć lepiej?!
11-06-2009 20:13 - Odp: Biblia powiada.....
11-06-2009 13:02 - Odp: Biblia powiada.....
11-06-2009 00:49 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
11-06-2009 00:03 - Odp: KomĘtatornia
10-06-2009 18:54 - Odp: Biblia powiada.....
10-06-2009 11:31 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
10-06-2009 11:30 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
10-06-2009 02:22 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
10-06-2009 01:23 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
09-06-2009 23:12 - Odp: Co kryje mózg psychologa?
09-06-2009 22:31 - Odp: Szopieżwał, czyli Polska w pigułce
09-06-2009 22:05 - Odp: Fotki, filmiki, obrazki itp. BIS
09-06-2009 21:55 - Odp: Szopieżwał, czyli Polska w pigułce
09-06-2009 17:42 - Odp: KomĘtatornia
08-06-2009 15:33 - Odp: Problem z Religią
08-06-2009 14:40 - Odp: Jaki jest Bóg?
08-06-2009 12:06 - KomĘtatornia
08-06-2009 01:28 - Odp: Haniebna profanacja "świętych" Błoni
08-06-2009 00:57 - Odp: Witam wszystkich "Racjonalistów"
08-06-2009 00:39 - Odp: Witam wszystkich "Racjonalistów"
08-06-2009 00:26 - Odp: Jaki jest Bóg?
07-06-2009 21:46 - Odp: Jaki jest Bóg?
07-06-2009 19:48 - Odp: Dzień Dziecka
07-06-2009 01:13 - Odp: Ruch Potulnych Żon - kierunkiem ewolucji?
07-06-2009 00:55 - Odp: Głupiemu wolno wszystko?
07-06-2009 00:35 - Odp: Ruch Potulnych Żon - kierunkiem ewolucji?
06-06-2009 22:45 - Odp: Watykan: Nowe procedury
06-06-2009 20:11 - Odp: Napełnienie tej ziemi
05-06-2009 18:59 - Odp: Czym kierowcy naszych dróg "grzeszą" najbardziej?
05-06-2009 18:17 - Odp: Znowu ktoś odgrzewa stary kotlet...
05-06-2009 17:17 - Odp: Prawo do życia
05-06-2009 17:03 - Odp: Prawo do życia
05-06-2009 16:43 - Odp: The Best Of Kampania Wyborcza :P
05-06-2009 16:06 - Odp: Prawo do życia
05-06-2009 02:14 - Odp: Przepraszam belvedere
04-06-2009 19:36 - Odp: Życie
04-06-2009 18:17 - Odp: Życie
04-06-2009 01:15 - Odp: Niepełnosprawni, jako najmilsze owieczki Boga
04-06-2009 00:43 - Odp: Niepełnosprawni, jako najmilsze owieczki Boga
04-06-2009 00:40 - Odp: Niepełnosprawni, jako najmilsze owieczki Boga
03-06-2009 22:44 - Odp: doktorat
03-06-2009 17:06 - Odp: Kobieto, puchu marny
03-06-2009 16:47 - Odp: Kobieto, puchu marny
03-06-2009 16:25 - Odp: Biblia powiada.....
03-06-2009 14:39 - Odp: Biblia powiada.....
03-06-2009 13:23 - Odp: Załóżmy, że Bóg istnieje.
03-06-2009 01:11 - Odp: Dzień Dziecka
02-06-2009 23:04 - Odp: Starzy ludzie....
02-06-2009 22:05 - Odp: Apel do polskich intelektualistów
02-06-2009 18:21 - Odp: The Best Of Kampania Wyborcza :P
01-06-2009 22:33 - Odp: Przepraszam belvedere
01-06-2009 13:00 - Odp: Listy JPII do przyjaciółki opóźnią beatyfikację?
01-06-2009 11:56 - Odp: Lepiej późno, niż wcale
31-05-2009 23:30 - Odp: Lepiej późno, niż wcale
31-05-2009 22:46 - Odp: Lepiej późno, niż wcale
31-05-2009 15:25 - Odp: Lepiej późno, niż wcale
31-05-2009 02:39 - Odp: Starzy ludzie....
Razem: 3271 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)