Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Kowalska

13-11-2010 00:31 - Odp: Biedroń i policja
12-11-2010 23:47 - Odp: Kościół Latającego Potwora Spaghetti
12-11-2010 14:49 - Odp: Panteizm - co o tym myślicie?
12-11-2010 01:22 - Odp: Definicje science-fiction
12-11-2010 00:59 - Odp: Definicje science-fiction
12-11-2010 00:41 - Odp: Definicje science-fiction
11-11-2010 23:53 - Odp: Mam kaca moralnego po kupieniu u szarlatanki
11-11-2010 23:12 - Odp: Technical Journal a arka
11-11-2010 22:51 - Odp: Mam kaca moralnego po kupieniu u szarlatanki
11-11-2010 22:36 - Odp: Mam kaca moralnego po kupieniu u szarlatanki
11-11-2010 22:10 - Odp: Mam kaca moralnego po kupieniu u szarlatanki
11-11-2010 16:14 - Odp: Porozumienie 11 Listopada
11-11-2010 03:45 - Odp: szczescie
11-11-2010 02:45 - Odp: Myśleć czy działać?
11-11-2010 02:31 - Odp: Uwagi w związku z debatą o in vitro
11-11-2010 02:15 - Odp: Celebryta u koryta
11-11-2010 01:02 - Odp: Czy politycy mają poglądy?
11-11-2010 00:28 - Odp: Moja praca na maturę
10-11-2010 23:50 - Odp: Leczenie pedofilii
10-11-2010 16:11 - Odp: CMAH
10-11-2010 15:04 - Odp: Porozumienie 11 Listopada
10-11-2010 14:53 - Odp: Porozumienie 11 Listopada
10-11-2010 14:08 - Odp: Kłopot z PRLem
10-11-2010 14:01 - Odp: Kłopot z PRLem
10-11-2010 13:29 - Odp: Kłopot z PRLem
10-11-2010 12:54 - Odp: Badania opinii publicznej - poparcie dla Kluzik-Rostkowskiej
10-11-2010 01:19 - Odp: Jakie są racjonalne argumenty za parytetem płci ?
10-11-2010 01:05 - Odp: Badania opinii publicznej - poparcie dla Kluzik-Rostkowskiej
10-11-2010 00:52 - Odp: Serce się raduje
09-11-2010 22:53 - Odp: Kłopot z PRLem
09-11-2010 22:31 - Odp: Propozycja zmiany regulaminu
09-11-2010 14:34 - Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
09-11-2010 12:54 - Odp: Czy Mojżesz był Egipcjaninem?
09-11-2010 12:22 - Odp: Kłopot z PRLem
09-11-2010 11:59 - Odp: Kłopot z PRLem
09-11-2010 01:14 - Odp: Kolejna darowizna dla KK.
08-11-2010 18:16 - Odp: Czy możliwy jest dyskurs na temat Boga?
08-11-2010 17:35 - Odp: TOK FM - Magazyn 'Naukowy'
08-11-2010 17:18 - Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
08-11-2010 17:00 - Odp: Moja praca na maturę
08-11-2010 16:46 - Odp: Młodzież mamy naprawdę mądrą
08-11-2010 16:25 - Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
08-11-2010 14:40 - Odp: ateizm - czy ateisci potrafia udowodnic ze bog nie istnieje
08-11-2010 12:10 - Odp: Mamy największego!!
08-11-2010 11:56 - Odp: Mamy największego!!
08-11-2010 11:41 - Odp: Czytaliście ostatnie Forum?
08-11-2010 00:35 - Odp: Świecki święty
07-11-2010 23:24 - Odp: Świecki święty
07-11-2010 21:28 - Odp: Mamy największego!!
07-11-2010 20:23 - Odp: Mamy największego!!
07-11-2010 19:56 - Odp: Jak odróżnić prawdziwego księdza od fałszywego?
07-11-2010 19:52 - Odp: Kalendarz z imionami dla racjonalistów.
07-11-2010 08:18 - Odp: Temperatura w centrach handlowych
06-11-2010 23:17 - Odp: Krzysztof Kuszeja - artysta czy pedofil?
06-11-2010 22:59 - Odp: Krzysztof Kuszeja - artysta czy pedofil?
06-11-2010 21:00 - Odp: Młodzież mamy naprawdę mądrą
06-11-2010 20:24 - Młodzież mamy naprawdę mądrą
06-11-2010 12:56 - Odp: Kluzik-Rostkowska wyrzucona
06-11-2010 12:20 - Odp: Rytuały, wierzenia i fenomeny dotyczące śmierci i pochówków.
06-11-2010 12:04 - Odp: Wolna myśl, lewica, komunizm
06-11-2010 11:14 - Odp: Krzysztof Kuszeja - artysta czy pedofil?
05-11-2010 23:06 - Odp: Co mnie zwalilo z krzesla...
05-11-2010 22:35 - Odp: Kluzik-Rostkowska wyrzucona
05-11-2010 15:32 - Odp: Krzysztof Kuszeja - artysta czy pedofil?
05-11-2010 15:07 - Odp: Krzysztof Kuszeja - artysta czy pedofil?
05-11-2010 13:58 - Odp: Krzysztof Kuszeja - artysta czy pedofil?
05-11-2010 01:15 - Odp: Krzysztof Kuszeja - artysta czy pedofil?
04-11-2010 18:19 - Odp: Polska Agencja Prasowa o diabłach
04-11-2010 14:58 - Odp: "Pedofilski" absurd
04-11-2010 14:23 - Odp: Trwoga
03-11-2010 21:09 - Polska Agencja Prasowa o diabłach
03-11-2010 18:53 - Odp: Kara a może jednak nie?
03-11-2010 17:39 - Odp: Nienawiść
03-11-2010 16:37 - Nienawiść
02-11-2010 20:42 - Odp: Czy wierząc w Boga można być racjonalistą?
02-11-2010 18:43 - Odp: Nowe metody nauczania
02-11-2010 17:57 - Odp: Nowe metody nauczania
02-11-2010 17:05 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu
02-11-2010 01:51 - Odp: Filozofia dla opornego
01-11-2010 21:31 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu
31-10-2010 23:34 - Odp: Czy biskup przegiął pałę?
31-10-2010 21:56 - Odp: Przetarg na moderatora
27-10-2010 21:36 - Odp: "Pedofilski" absurd
27-10-2010 20:34 - Odp: Komentarze pod artykułem
27-10-2010 00:25 - Odp: Coś dla ludzi,od nas samych...projekty, wynalazki, porady...
26-10-2010 23:33 - Odp: "Pedofilski" absurd
26-10-2010 22:39 - Odp: "Pedofilski" absurd
26-10-2010 22:19 - Odp: Bazgroły urodzinowe
26-10-2010 21:58 - Odp: "Pedofilski" absurd
26-10-2010 20:33 - Odp: "Pedofilski" absurd
26-10-2010 08:51 - Odp: Inwigilacja PiS
26-10-2010 08:38 - Odp: W jakiego Boga bym uwierzył ?
26-10-2010 08:04 - Odp: Inwigilacja PiS
25-10-2010 21:40 - Odp: Inwigilacja PiS
25-10-2010 21:28 - Odp: Wyobraźnia
25-10-2010 21:14 - Odp: ...bo palić można tylko kadzidło!
25-10-2010 21:09 - Odp: Inwigilacja PiS
25-10-2010 21:03 - Odp: Inwigilacja PiS
25-10-2010 20:50 - Odp: Brak boga = brak szacunku?
25-10-2010 20:36 - Odp: ...bo palić można tylko kadzidło!
Razem: 3271 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)