Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Kowalska

30-12-2009 00:11 - Odp: Sylwester!!!
29-12-2009 21:06 - Odp: Sylwester!!!
29-12-2009 18:53 - Odp: Sylwester!!!
29-12-2009 16:22 - Odp: Sylwester!!!
29-12-2009 15:54 - Odp: Sylwester!!!
29-12-2009 14:49 - Odp: Sylwester!!!
28-12-2009 00:59 - Odp: Sylwester!!!
27-12-2009 23:43 - Odp: Sylwester!!!
27-12-2009 23:21 - Odp: Sylwester!!!
27-12-2009 22:32 - Odp: Proszę o pomoc.
27-12-2009 22:10 - Odp: Sylwester!!!
27-12-2009 21:12 - Odp: Sylwester!!!
27-12-2009 20:12 - Odp: Proszę o pomoc.
27-12-2009 19:36 - Odp: Sylwester!!!
27-12-2009 17:46 - Odp: Sylwester!!!
27-12-2009 02:18 - Odp: Sylwester!!!
27-12-2009 01:48 - Odp: Sylwester!!!
27-12-2009 00:46 - Odp: Sylwester!!!
27-12-2009 00:06 - Odp: Sylwester!!!
27-12-2009 00:00 - Odp: Kochanowski i grypa
26-12-2009 15:45 - Kochanowski i grypa
26-12-2009 01:47 - Odp: Sylwester!!!
25-12-2009 23:23 - Odp: Boże ukaż się
25-12-2009 15:58 - Odp: Sylwester!!!
25-12-2009 15:02 - Odp: Życzenia i prezencik
25-12-2009 00:46 - Odp: Sylwester!!!
24-12-2009 16:24 - Odp: Życzenia i prezencik
24-12-2009 15:20 - Odp: Sylwester!!!
24-12-2009 02:30 - Odp: Sylwester!!!
24-12-2009 02:03 - Odp: Sylwester!!!
23-12-2009 23:27 - Sylwester!!!
22-12-2009 23:22 - Odp: Życzenia od Dziadka.
22-12-2009 21:40 - Odp: Idą święta
22-12-2009 21:01 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
22-12-2009 18:57 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
22-12-2009 12:50 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
20-12-2009 22:12 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
20-12-2009 17:52 - Odp: O "Cudzie w Sokółce" raz jeszcze - wstrząsające fakty ;
19-12-2009 21:25 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 18:48 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 18:39 - Odp: Racjonalny wybór prezydenta Polski
19-12-2009 17:59 - Odp: O "Cudzie w Sokółce" raz jeszcze - wstrząsające fakty ;
19-12-2009 17:32 - Odp: Racjonalny wybór prezydenta Polski
19-12-2009 17:24 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 17:06 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 15:22 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 15:17 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 14:06 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 00:57 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 00:53 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 00:44 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 00:41 - Odp: Piszemy serial
19-12-2009 00:22 - Odp: Piszemy serial
18-12-2009 23:51 - Odp: Piszemy serial
18-12-2009 22:41 - Odp: Piszemy serial
18-12-2009 22:22 - Odp: Piszemy serial
18-12-2009 18:55 - Piszemy serial
18-12-2009 01:26 - Odp: Nie dostałam rozgrzeszenia.Co powiedzieć przy kolejnej spowiedzi?
17-12-2009 22:35 - Odp: Czytanie jest sexy!
17-12-2009 20:34 - Odp: Nie dostałam rozgrzeszenia.Co powiedzieć przy kolejnej spowiedzi?
17-12-2009 19:44 - Odp: Nie dostałam rozgrzeszenia.Co powiedzieć przy kolejnej spowiedzi?
16-12-2009 23:23 - Odp: O Tożsamcach
16-12-2009 01:39 - Odp: Polacy nie gęsi, iż swój alfabet mają
15-12-2009 22:58 - Odp: O Tożsamcach
15-12-2009 16:03 - Odp: O Tożsamcach
15-12-2009 03:11 - Odp: Ach, czego czarnoxiężnicy jeszcze nie wymyślą...
15-12-2009 02:35 - Odp: O Tożsamcach
15-12-2009 02:15 - Odp: O Tożsamcach
15-12-2009 01:19 - Odp: O Tożsamcach
14-12-2009 22:37 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
14-12-2009 20:49 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 13:55 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 13:19 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 12:54 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 12:16 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 11:15 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 10:52 - Odp: Debata o krzyżach
12-12-2009 10:39 - Odp: Gdzie jest wasz bóg ?!!!
12-12-2009 10:05 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 09:45 - Odp: Gdzie jest wasz bóg ?!!!
12-12-2009 09:24 - Odp: Wojewódzki i Figurski : cud - śmiechem ,żartem
12-12-2009 09:07 - "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
10-12-2009 23:50 - Odp: Gdzie jest wasz bóg ?!!!
10-12-2009 22:43 - Odp: Gdzie jest wasz bóg ?!!!
10-12-2009 22:19 - Odp: Gdzie jest wasz bóg ?!!!
10-12-2009 22:08 - Odp: Inkwizycja jest tuż,tuż...
10-12-2009 15:04 - Odp: Gdzie jest wasz bóg ?!!!
10-12-2009 14:45 - Odp: Kawa czy herbata, czyli dzień dobry :)
10-12-2009 14:19 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli.
10-12-2009 13:52 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli.
10-12-2009 12:19 - Odp: Czy ma sens zrywanie okowów iluzji?
10-12-2009 11:39 - Odp: Jak wykonać ten test.
10-12-2009 10:57 - Odp: Ocean a jakość myślenia.
10-12-2009 10:32 - Odp: Żebyśmy zdrowi byli.
09-12-2009 23:31 - Odp: Czy ma sens zrywanie okowów iluzji?
09-12-2009 23:25 - Odp: Czy ma sens zrywanie okowów iluzji?
09-12-2009 23:18 - Odp: Ocean a jakość myślenia.
09-12-2009 23:06 - Odp: Poświęcone? Co to ma znaczyć?
09-12-2009 22:51 - Odp: Ocean a jakość myślenia.
09-12-2009 22:46 - Odp: Czy ma sens zrywanie okowów iluzji?
Razem: 3271 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)