Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Kowalska

12-12-2010 01:00 - Odp: Dlaczego czarni lekkoatleci są najlepsi?
11-12-2010 23:13 - Odp: Panie pilocie, dziura w głowie.
11-12-2010 22:01 - Odp: Panie pilocie, dziura w głowie.
11-12-2010 20:56 - Odp: Panie pilocie, dziura w głowie.
11-12-2010 20:26 - Odp: Panie pilocie, dziura w głowie.
09-12-2010 22:28 - Odp: Kto ty jesteś?
08-12-2010 23:22 - Odp: Seksistowskie bąki Prezydenta Komorowskiego
08-12-2010 21:21 - Odp: Hospicjum
07-12-2010 23:37 - Odp: Inteligentni, a religijni
07-12-2010 23:11 - Odp: Hospicjum
07-12-2010 23:00 - Odp: Co mnie zwalilo z krzesla...
07-12-2010 20:32 - Odp: Panie pilocie, dziura w głowie.
07-12-2010 20:08 - Odp: Szef wikileaks aresztowany
07-12-2010 19:30 - Odp: Czarny mesjasz już w Sejmie. Koniec cywilizacji katolickiego czło
07-12-2010 18:56 - Odp: Hospicjum
07-12-2010 08:42 - Odp: Hospicjum
07-12-2010 08:05 - Hospicjum
06-12-2010 20:17 - Odp: Kondominium kontratakuje
06-12-2010 18:24 - Odp: Wypełnione proroctwo Biblijne
05-12-2010 23:39 - Odp: Wypełnione proroctwo Biblijne
05-12-2010 16:46 - Odp: Satysfakcja z pracy
05-12-2010 16:29 - Odp: Polscy luteranie
05-12-2010 11:24 - Odp: Koniec żartów w Olsztynie
04-12-2010 16:29 - Odp: Czy masturbacja może prowadzić do stanów depresyjnych...?
04-12-2010 15:50 - Odp: Kondominium kontratakuje
04-12-2010 00:54 - Odp: Icek, bój ty sze ,,Racjonalisty.pl''
04-12-2010 00:38 - Odp: Kondominium kontratakuje
03-12-2010 22:24 - Odp: Czy masturbacja może prowadzić do stanów depresyjnych...?
02-12-2010 21:30 - Odp: Bóg jako potrzeba, tylko do diabła czyja?
02-12-2010 15:32 - Odp: Bóg jako potrzeba, tylko do diabła czyja?
02-12-2010 14:24 - Odp: Jestem tu nowa!!!
29-11-2010 23:50 - Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy.
29-11-2010 23:09 - Odp: Mamy największego!!
28-11-2010 22:22 - Odp: Wypełnione proroctwo Biblijne
28-11-2010 20:21 - Odp: Wielki przeciek
25-11-2010 21:34 - Odp: Jaruzelski na naradzie
25-11-2010 20:52 - Odp: Jaruzelski na naradzie
25-11-2010 01:02 - Odp: Dylemat
25-11-2010 00:16 - Odp: Dylemat
24-11-2010 23:58 - Odp: Jaruzelski na naradzie
24-11-2010 23:22 - Odp: Dylemat
24-11-2010 23:01 - Odp: Dylemat
24-11-2010 22:55 - Odp: Jaruzelski na naradzie
24-11-2010 22:16 - Odp: Dylemat
24-11-2010 22:02 - Odp: Jaruzelski na naradzie
23-11-2010 21:43 - Odp: Inteligentni, a religijni
23-11-2010 21:10 - Odp: 3 lata rządów PO
22-11-2010 21:59 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
22-11-2010 21:03 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
22-11-2010 20:39 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
22-11-2010 20:00 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
21-11-2010 19:23 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
21-11-2010 18:18 - Odp: Poleć książkę
21-11-2010 18:02 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
21-11-2010 17:44 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
21-11-2010 15:46 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
21-11-2010 15:32 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
21-11-2010 15:24 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
21-11-2010 15:04 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
21-11-2010 14:59 - Odp: Czy ze śmiercią da się żyć?
21-11-2010 14:42 - Czy ze śmiercią da się żyć?
21-11-2010 13:54 - Odp: Kto wie?
21-11-2010 12:11 - Odp: Kto wie?
20-11-2010 17:30 - Odp: Czy Pius XII pomógł dojść do władzy NSDAP?
20-11-2010 17:18 - Odp: 3 lata rządów PO
20-11-2010 14:32 - Odp: Proces Jerzego K.
20-11-2010 13:33 - Odp: Proces Jerzego K.
20-11-2010 12:44 - Odp: Czy Pius XII pomógł dojść do władzy NSDAP?
20-11-2010 12:07 - Odp: 3 lata rządów PO
20-11-2010 10:50 - Odp: Porozumienie 11 Listopada
19-11-2010 23:18 - Odp: Europejskie Centrum Humoru
19-11-2010 20:36 - Odp: Miłość nie wyklucza.
19-11-2010 20:23 - Odp: Porucznik Columbo - faszystą!
19-11-2010 20:15 - Odp: Miłość nie wyklucza.
19-11-2010 20:05 - Odp: Porozumienie 11 Listopada
19-11-2010 18:49 - Odp: Czy Pius XII pomógł dojść do władzy NSDAP?
19-11-2010 16:50 - Odp: Polska krajem absurdu
19-11-2010 10:57 - Odp: Niewidomi a wybory
19-11-2010 02:58 - Odp: Niewidomi a wybory
19-11-2010 00:19 - Odp: Mamy największego!!
18-11-2010 15:12 - Odp: a propos świeckiego państwa
18-11-2010 12:48 - Odp: 3 lata rządów PO
18-11-2010 12:01 - Odp: 3 lata rządów PO
16-11-2010 20:15 - Odp: Maskotka Euro 2012: Bliźniacy polsko-ukraińscy
16-11-2010 17:49 - Odp: Czy Katolicyzm to krypto kanibalizm?
16-11-2010 17:32 - Odp: Czy Katolicyzm to krypto kanibalizm?
16-11-2010 16:18 - Odp: Czy Katolicyzm to krypto kanibalizm?
16-11-2010 14:13 - Odp: 3 lata rządów PO
16-11-2010 14:02 - Odp: Czy Katolicyzm to krypto kanibalizm?
16-11-2010 13:47 - Odp: 3 lata rządów PO
15-11-2010 15:27 - Odp: Chrześcijan irackich pamięci żałobny rapsod.
15-11-2010 11:54 - Odp: Kościół będzie uczył etyki
15-11-2010 00:15 - Odp: Europejskie Centrum Humoru
14-11-2010 23:48 - Kościół będzie uczył etyki
13-11-2010 23:50 - Odp: Kłopot z PRLem
13-11-2010 23:05 - Odp: Kościół łupi na podatkach
13-11-2010 22:00 - Odp: 10 Prawdziwych Przykazań Bożych
13-11-2010 11:18 - Odp: Nowoodkryta część Drogi Mlecznej
13-11-2010 01:35 - Odp: Nowoodkryta część Drogi Mlecznej
13-11-2010 01:06 - Odp: Sprawa Elmera i podejście do prawa
Razem: 3271 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)