 |
Wypowiedzi czytelnika Kowalska 12-10-2009 00:42 - Odp: Pomost. 11-10-2009 23:05 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 11-10-2009 14:27 - Odp: Dobrze nie mieć telewizora 11-10-2009 13:53 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 11-10-2009 13:33 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 11-10-2009 13:09 - Odp: Czesi, papież i my. 11-10-2009 12:42 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 11-10-2009 12:25 - Odp: Nobel dla Obamy 11-10-2009 12:10 - Odp: Czesi, papież i my. 11-10-2009 11:40 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 11-10-2009 11:26 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 11-10-2009 10:53 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 10-10-2009 20:43 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 10-10-2009 18:10 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 10-10-2009 16:31 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 10-10-2009 14:31 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 10-10-2009 13:52 - Odp: Nobel dla Obamy 10-10-2009 02:31 - Odp: Niesmak 10-10-2009 02:03 - Odp: Nobel dla Obamy 09-10-2009 23:35 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 09-10-2009 23:28 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 09-10-2009 22:39 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 09-10-2009 11:24 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 09-10-2009 09:54 - Odp: Dlaczego ludzie nie wierzą w Boga? 09-10-2009 08:44 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 09-10-2009 00:42 - Odp: ...dziwna "chmura" ? nad Moskwą 09-10-2009 00:13 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 08-10-2009 00:17 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika? 07-10-2009 22:54 - Odp: Polska demokracja 07-10-2009 22:29 - Odp: Cyfrowy anioł stróż. 07-10-2009 22:16 - Odp: Polska demokracja 07-10-2009 00:43 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!! 06-10-2009 02:12 - Odp: Kradzież przy odczynianiu uroków 06-10-2009 01:39 - Odp: To oburzające! 06-10-2009 01:12 - Odp: To oburzające! 05-10-2009 23:56 - Odp: To oburzające! 05-10-2009 04:12 - Odp: Kawa czy herbata, czyli dzień dobry :) 05-10-2009 03:16 - Odp: Majówka racjonalna na Jasnej Górze ;) 05-10-2009 02:35 - Odp: Moja definicja Humanizmu 05-10-2009 02:19 - Odp: Roman Polański a wymiar sprawiedliwości USA? 05-10-2009 00:05 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii 04-10-2009 15:15 - Odp: moja mała metamorfoza 04-10-2009 01:51 - Odp: ...a to było tak. (tobie) 04-10-2009 01:35 - Odp: Biskup do prawników 03-10-2009 22:22 - Odp: Słowo 03-10-2009 22:19 - Odp: Kinoteatrzyk Pro Polonia przedstawia 03-10-2009 03:36 - Odp: Książki obowiązkowe dla każdego ateisty 03-10-2009 03:05 - Odp: Książki obowiązkowe dla każdego ateisty 03-10-2009 02:23 - Odp: Cud eucharystyczny w Sokółce 03-10-2009 00:54 - Odp: Białostocka mniemanologia. 02-10-2009 23:40 - Odp: Białostocka mniemanologia. 02-10-2009 14:14 - Odp: Brak powiadomień 02-10-2009 12:56 - Odp: Brak powiadomień 02-10-2009 01:07 - Odp: Brak powiadomień 01-10-2009 23:49 - Odp: Biskupi zadzwonią do posłów. 01-10-2009 21:00 - Odp: Brak powiadomień 01-10-2009 15:05 - Odp: I Had A Dream... (Zagadka "Miłującego" wyjaśniona???) 01-10-2009 11:54 - Odp: Biskupi zadzwonią do posłów. 01-10-2009 01:18 - Odp: "Czy umysł jest częścią przyrody?" 01-10-2009 00:40 - Odp: Białostocka mniemanologia. 30-09-2009 23:39 - Odp: Bóg istnieje, czy nie? 30-09-2009 19:43 - Odp: Czym jest ten bóg, jeżeli czymś? 30-09-2009 18:43 - Odp: Pogarszające się jakość wypowiedzi na forum 30-09-2009 16:34 - Odp: Czym jest ten bóg, jeżeli czymś? 30-09-2009 05:14 - Odp: 40 mln !!! 29-09-2009 21:37 - Odp: 40 mln !!! 29-09-2009 20:51 - Odp: Sonda - 20 lat temu 29-09-2009 12:26 - Odp: Od apostazji do apostaty. 29-09-2009 11:50 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii 29-09-2009 11:38 - Odp: Od apostazji do apostaty. 28-09-2009 21:28 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii 28-09-2009 18:59 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii 28-09-2009 16:06 - Alternatywa dla BXVI 28-09-2009 15:40 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii 28-09-2009 15:32 - Odp: I Had A Dream... (Zagadka "Miłującego" wyjaśniona???) 28-09-2009 15:05 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii 28-09-2009 03:18 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii 27-09-2009 21:00 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii 27-09-2009 18:54 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii 25-09-2009 21:47 - Odp: moja mała metamorfoza 25-09-2009 21:41 - Odp: Stadion rozładuje korki 25-09-2009 21:01 - Odp: moja mała metamorfoza 25-09-2009 18:31 - Odp: moja mała metamorfoza 25-09-2009 13:48 - Odp: PrezydĘt zjadł "obiat" 25-09-2009 02:58 - Odp: Górnicy oddali życie za PKB 25-09-2009 02:04 - Odp: Dylematy dobra i zła 25-09-2009 01:25 - Odp: Alicja Tysiąc vs. Gość Niedzielny 22-09-2009 00:41 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!! 22-09-2009 00:19 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!! 22-09-2009 00:15 - Odp: Zapowiada się niezły interes! 21-09-2009 23:57 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!! 21-09-2009 22:12 - Odp: Żałoba narodowa once again... 21-09-2009 01:30 - Odp: Kawa czy herbata, czyli dzień dobry :) 20-09-2009 18:16 - Odp: Chcą się sądzić o przestrzeganie Kazania na Górze... 20-09-2009 17:24 - Odp: Psiowkurzacze 20-09-2009 16:32 - Odp: Psiowkurzacze 20-09-2009 14:04 - Odp: Requiem dla Puszczy Białowieskiej 20-09-2009 00:57 - Odp: TVP jaja 20-09-2009 00:26 - Odp: Psiowkurzacze 20-09-2009 00:13 - Odp: Psiowkurzacze Razem: 3271 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |