Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Kowalska

12-10-2009 00:42 - Odp: Pomost.
11-10-2009 23:05 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
11-10-2009 14:27 - Odp: Dobrze nie mieć telewizora
11-10-2009 13:53 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
11-10-2009 13:33 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
11-10-2009 13:09 - Odp: Czesi, papież i my.
11-10-2009 12:42 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
11-10-2009 12:25 - Odp: Nobel dla Obamy
11-10-2009 12:10 - Odp: Czesi, papież i my.
11-10-2009 11:40 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
11-10-2009 11:26 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
11-10-2009 10:53 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
10-10-2009 20:43 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
10-10-2009 18:10 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
10-10-2009 16:31 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
10-10-2009 14:31 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
10-10-2009 13:52 - Odp: Nobel dla Obamy
10-10-2009 02:31 - Odp: Niesmak
10-10-2009 02:03 - Odp: Nobel dla Obamy
09-10-2009 23:35 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
09-10-2009 23:28 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
09-10-2009 22:39 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
09-10-2009 11:24 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
09-10-2009 09:54 - Odp: Dlaczego ludzie nie wierzą w Boga?
09-10-2009 08:44 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
09-10-2009 00:42 - Odp: ...dziwna "chmura" ? nad Moskwą
09-10-2009 00:13 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
08-10-2009 00:17 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
07-10-2009 22:54 - Odp: Polska demokracja
07-10-2009 22:29 - Odp: Cyfrowy anioł stróż.
07-10-2009 22:16 - Odp: Polska demokracja
07-10-2009 00:43 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
06-10-2009 02:12 - Odp: Kradzież przy odczynianiu uroków
06-10-2009 01:39 - Odp: To oburzające!
06-10-2009 01:12 - Odp: To oburzające!
05-10-2009 23:56 - Odp: To oburzające!
05-10-2009 04:12 - Odp: Kawa czy herbata, czyli dzień dobry :)
05-10-2009 03:16 - Odp: Majówka racjonalna na Jasnej Górze ;)
05-10-2009 02:35 - Odp: Moja definicja Humanizmu
05-10-2009 02:19 - Odp: Roman Polański a wymiar sprawiedliwości USA?
05-10-2009 00:05 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii
04-10-2009 15:15 - Odp: moja mała metamorfoza
04-10-2009 01:51 - Odp: ...a to było tak. (tobie)
04-10-2009 01:35 - Odp: Biskup do prawników
03-10-2009 22:22 - Odp: Słowo
03-10-2009 22:19 - Odp: Kinoteatrzyk Pro Polonia przedstawia
03-10-2009 03:36 - Odp: Książki obowiązkowe dla każdego ateisty
03-10-2009 03:05 - Odp: Książki obowiązkowe dla każdego ateisty
03-10-2009 02:23 - Odp: Cud eucharystyczny w Sokółce
03-10-2009 00:54 - Odp: Białostocka mniemanologia.
02-10-2009 23:40 - Odp: Białostocka mniemanologia.
02-10-2009 14:14 - Odp: Brak powiadomień
02-10-2009 12:56 - Odp: Brak powiadomień
02-10-2009 01:07 - Odp: Brak powiadomień
01-10-2009 23:49 - Odp: Biskupi zadzwonią do posłów.
01-10-2009 21:00 - Odp: Brak powiadomień
01-10-2009 15:05 - Odp: I Had A Dream... (Zagadka "Miłującego" wyjaśniona???)
01-10-2009 11:54 - Odp: Biskupi zadzwonią do posłów.
01-10-2009 01:18 - Odp: "Czy umysł jest częścią przyrody?"
01-10-2009 00:40 - Odp: Białostocka mniemanologia.
30-09-2009 23:39 - Odp: Bóg istnieje, czy nie?
30-09-2009 19:43 - Odp: Czym jest ten bóg, jeżeli czymś?
30-09-2009 18:43 - Odp: Pogarszające się jakość wypowiedzi na forum
30-09-2009 16:34 - Odp: Czym jest ten bóg, jeżeli czymś?
30-09-2009 05:14 - Odp: 40 mln !!!
29-09-2009 21:37 - Odp: 40 mln !!!
29-09-2009 20:51 - Odp: Sonda - 20 lat temu
29-09-2009 12:26 - Odp: Od apostazji do apostaty.
29-09-2009 11:50 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii
29-09-2009 11:38 - Odp: Od apostazji do apostaty.
28-09-2009 21:28 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii
28-09-2009 18:59 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii
28-09-2009 16:06 - Alternatywa dla BXVI
28-09-2009 15:40 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii
28-09-2009 15:32 - Odp: I Had A Dream... (Zagadka "Miłującego" wyjaśniona???)
28-09-2009 15:05 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii
28-09-2009 03:18 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii
27-09-2009 21:00 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii
27-09-2009 18:54 - Odp: Zakaz mówienia o pozytywnych aspektach pedofilii
25-09-2009 21:47 - Odp: moja mała metamorfoza
25-09-2009 21:41 - Odp: Stadion rozładuje korki
25-09-2009 21:01 - Odp: moja mała metamorfoza
25-09-2009 18:31 - Odp: moja mała metamorfoza
25-09-2009 13:48 - Odp: PrezydĘt zjadł "obiat"
25-09-2009 02:58 - Odp: Górnicy oddali życie za PKB
25-09-2009 02:04 - Odp: Dylematy dobra i zła
25-09-2009 01:25 - Odp: Alicja Tysiąc vs. Gość Niedzielny
22-09-2009 00:41 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
22-09-2009 00:19 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
22-09-2009 00:15 - Odp: Zapowiada się niezły interes!
21-09-2009 23:57 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
21-09-2009 22:12 - Odp: Żałoba narodowa once again...
21-09-2009 01:30 - Odp: Kawa czy herbata, czyli dzień dobry :)
20-09-2009 18:16 - Odp: Chcą się sądzić o przestrzeganie Kazania na Górze...
20-09-2009 17:24 - Odp: Psiowkurzacze
20-09-2009 16:32 - Odp: Psiowkurzacze
20-09-2009 14:04 - Odp: Requiem dla Puszczy Białowieskiej
20-09-2009 00:57 - Odp: TVP jaja
20-09-2009 00:26 - Odp: Psiowkurzacze
20-09-2009 00:13 - Odp: Psiowkurzacze
Razem: 3271 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)