 |
Wypowiedzi czytelnika Kowalska 12-12-2009 10:05 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 12-12-2009 11:15 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 12-12-2009 12:16 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 12-12-2009 12:54 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 12-12-2009 13:19 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 12-12-2009 13:55 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 14-12-2009 20:49 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 14-12-2009 22:37 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" * 09-04-2011 09:39 - Odp: "Bogacze" 13-04-2011 20:54 - Odp: "Bogacze" 13-04-2011 23:12 - Odp: "Bogacze" 13-08-2009 03:35 - Odp: "Boska anarchia" - felieton 18-03-2011 15:59 - Odp: "Bóg z Siebie drwić bez końca nie da !" 22-06-2011 21:45 - Odp: "Cała Polska z WAS się śmieje, gdzie są drogi i koleje" 22-06-2011 22:02 - Odp: "Cała Polska z WAS się śmieje, gdzie są drogi i koleje" 07-01-2010 20:32 - Odp: "Choć nasze życie splunięcia nie warte - Eviva L'Arte!" 19-02-2011 00:08 - Odp: "Czarno na białym", dziś w piątek 20:23 07-03-2011 19:36 - Odp: "Człowiek Pruszkowa i kościelna komisja majątkowa" - 7 01-10-2009 01:18 - Odp: "Czy umysł jest częścią przyrody?" 08-09-2009 20:29 - Odp: "Jak?...", czyli know how 08-09-2009 21:55 - Odp: "Jak?...", czyli know how 08-09-2009 23:09 - Odp: "Jak?...", czyli know how 09-09-2009 12:54 - Odp: "Jak?...", czyli know how 09-09-2009 18:01 - Odp: "Jak?...", czyli know how 29-03-2011 01:01 - Odp: "Krzyż"-Solidarni 2010 -> "10.04.10" 29-03-2011 22:53 - Odp: "Krzyż"-Solidarni 2010 -> "10.04.10" 30-03-2011 00:34 - Odp: "Krzyż"-Solidarni 2010 -> "10.04.10" 30-03-2011 02:04 - Odp: "Krzyż"-Solidarni 2010 -> "10.04.10" 24-02-2011 23:35 - Odp: "Kultura" chopinowska 11-11-2009 16:51 - Odp: "Lista Żydów w zniewalanej Polsce" 17-02-2010 16:26 - Odp: "Mein kampf" wg łaski bozi daru 19-03-2010 18:43 - Odp: "Niepodważalne świadectwo" cierpiącego Mesjasza żydów 03-03-2010 23:51 - Odp: "pedał" wygrał z Polską 03-03-2010 23:55 - Odp: "pedał" wygrał z Polską 04-03-2010 00:14 - Odp: "pedał" wygrał z Polską 04-03-2010 00:36 - Odp: "pedał" wygrał z Polską 04-03-2010 00:51 - Odp: "pedał" wygrał z Polską 04-03-2010 00:54 - Odp: "pedał" wygrał z Polską 04-03-2010 01:20 - Odp: "pedał" wygrał z Polską 04-03-2010 01:46 - Odp: "pedał" wygrał z Polską 04-03-2010 02:01 - Odp: "pedał" wygrał z Polską 04-03-2010 22:09 - Odp: "pedał" wygrał z Polską 26-10-2010 20:33 - Odp: "Pedofilski" absurd 26-10-2010 21:58 - Odp: "Pedofilski" absurd 26-10-2010 22:39 - Odp: "Pedofilski" absurd 26-10-2010 23:33 - Odp: "Pedofilski" absurd 27-10-2010 21:36 - Odp: "Pedofilski" absurd 04-11-2010 14:58 - Odp: "Pedofilski" absurd 10-05-2011 23:34 - Odp: "Portal skojarzeniowy" 09-07-2009 11:32 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora" 11-07-2009 17:26 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora" 11-07-2009 18:16 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora" 12-07-2009 17:04 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora" 13-07-2009 23:08 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora" 14-07-2009 09:31 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora" 04-09-2009 18:02 - Odp: "Przemysł dysleksji" 15-11-2009 20:59 - Odp: "Pycha" Racjonalistów 15-11-2009 22:56 - Odp: "Pycha" Racjonalistów 15-11-2009 23:54 - Odp: "Pycha" Racjonalistów 16-11-2009 02:47 - Odp: "Pycha" Racjonalistów 18-09-2010 14:44 - Odp: "Rewelacje" księdza Tomasika 19-09-2010 20:26 - Odp: "Rewelacje" księdza Tomasika 21-09-2010 12:28 - Odp: "Rewelacje" księdza Tomasika 17-01-2011 07:27 - Odp: "spór między religią a nauką" 17-01-2011 18:11 - Odp: "spór między religią a nauką" 01-11-2010 21:31 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu 02-11-2010 17:05 - Odp: "Spór" o in vitro to objaw katolickiego szariatu 24-10-2010 17:45 - Odp: "Tradycja" związana z apostazją 23-02-2010 20:42 - Odp: "Wielka księga cipek" 23-02-2010 21:52 - Odp: "Wielka księga cipek" 23-02-2010 22:46 - Odp: "Wielka księga cipek" 23-02-2010 23:17 - Odp: "Wielka księga cipek" 24-02-2010 21:07 - Odp: "Wielka księga cipek" 24-02-2010 23:58 - Odp: "Wielka księga cipek" 25-02-2010 00:11 - Odp: "Wielka księga cipek" 25-02-2010 00:38 - Odp: "Wielka księga cipek" 25-02-2010 12:19 - Odp: "Wielka księga cipek" 25-02-2010 12:32 - Odp: "Wielka księga cipek" 07-05-2011 18:25 - Odp: 'biedacy' z KGHM 07-05-2011 23:32 - Odp: 'biedacy' z KGHM 08-05-2011 18:26 - Odp: 'biedacy' z KGHM 08-05-2011 20:33 - Odp: 'biedacy' z KGHM 28-07-2011 23:55 - Odp: -Heh- 04-10-2009 01:51 - Odp: ...a to było tak. (tobie) 25-10-2010 20:36 - Odp: ...bo palić można tylko kadzidło! 25-10-2010 21:14 - Odp: ...bo palić można tylko kadzidło! 09-10-2009 00:42 - Odp: ...dziwna "chmura" ? nad Moskwą 14-03-2011 19:56 - Odp: 1% - racjonalnie! 14-03-2011 20:35 - Odp: 1% - racjonalnie! 11-02-2010 22:15 - Odp: 10 powodów dla których warto żyć 13-11-2010 22:00 - Odp: 10 Prawdziwych Przykazań Bożych 19-07-2011 11:33 - Odp: 13-letnia Ola urodziła Michasia. 19-07-2011 13:56 - Odp: 13-letnia Ola urodziła Michasia. 20-07-2011 14:12 - Odp: 13-letnia Ola urodziła Michasia. 06-10-2010 13:18 - Odp: 15 punktów Palikota 06-11-2009 20:02 - Odp: 29 października 16-11-2010 13:47 - Odp: 3 lata rządów PO 16-11-2010 14:13 - Odp: 3 lata rządów PO 18-11-2010 12:01 - Odp: 3 lata rządów PO 18-11-2010 12:48 - Odp: 3 lata rządów PO Razem: 3271 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |