Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika

02-12-2008 10:50 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
02-12-2008 11:12 - Odp: O co chodzi "grinpisowcom"?
25-09-2007 11:55 - Odp: Dla marksistów - ku pokrzepieniu serc
30-04-2008 13:45 - Odp: Dlaczego?
01-05-2008 09:04 - Odp: Dlaczego?
01-05-2008 09:16 - Odp: Dlaczego?
19-08-2008 11:30 - Odp: Dyskryminacja - semantyczna? Mentalna?
19-08-2008 14:26 - Odp: Dyskryminacja - semantyczna? Mentalna?
19-08-2008 14:31 - Odp: Dyskryminacja - semantyczna? Mentalna?
19-08-2008 16:34 - Odp: Dyskryminacja - semantyczna? Mentalna?
20-08-2008 18:21 - Odp: Dyskryminacja - semantyczna? Mentalna?
21-06-2009 08:41 - Odp: Pytanie o ateizm.
01-06-2008 07:00 - Odp: Racjonalista versus racjonalność.
03-06-2008 10:32 - Odp: Racjonalista versus racjonalność.
30-05-2008 17:23 - Odp: Sprawiedliwość po mikkemu.
31-05-2008 06:33 - Odp: Sprawiedliwość po mikkemu.
11-04-2006 14:01 - Odp: W obronie kultury, poezji....
11-04-2006 20:02 - Odp: W obronie kultury, poezji....
06-07-2006 17:32 - Odp: " cytat tygodnia"
12-03-2009 10:49 - Odp: "....wioskowy ateista..."
12-03-2009 11:29 - Odp: "....wioskowy ateista..."
15-03-2009 10:59 - Odp: "....wioskowy ateista..."
15-03-2009 12:18 - Odp: "....wioskowy ateista..."
15-03-2009 12:53 - Odp: "....wioskowy ateista..."
15-03-2009 14:22 - Odp: "....wioskowy ateista..."
28-06-2007 12:48 - Odp: "Akademia Orła"
28-06-2007 14:41 - Odp: "Akademia Orła"
28-06-2007 16:55 - Odp: "Akademia Orła"
14-12-2009 15:37 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
14-12-2009 23:44 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
15-12-2009 11:40 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
15-12-2009 22:05 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
10-05-2010 12:04 - Odp: "Bóg stworzył świat, dla potrzeb powodzi i telewizji"
12-03-2010 20:16 - Odp: "Ciepła, wełniana szubienica"
08-07-2007 10:23 - Odp: "GW" kontra MS
24-04-2009 17:22 - Odp: "Homofobia" piękności szkodzi?
11-06-2010 12:44 - Odp: "Jestem pedofilem" - artykuł z drugiej strony
11-06-2010 12:47 - Odp: "Jestem pedofilem" - artykuł z drugiej strony
11-06-2010 13:09 - Odp: "Jestem pedofilem" - artykuł z drugiej strony
14-06-2010 13:52 - Odp: "Jestem pedofilem" - artykuł z drugiej strony
28-06-2010 19:32 - Odp: "Jestem pedofilem" - artykuł z drugiej strony
28-06-2010 22:39 - Odp: "Jestem pedofilem" - artykuł z drugiej strony
02-12-2008 20:39 - Odp: "Kościoł na ławie oskarżonych" - Wrocław, debata na PWR
19-12-2008 19:08 - Odp: "Kościoł na ławie oskarżonych" - Wrocław, debata na PWR
04-05-2008 13:56 - Odp: "Kremacja to zło, które niesie cywilizacja laicka"
26-01-2010 20:38 - Odp: "MyWy-Iści" czyli mój protest.
17-03-2010 16:40 - Odp: "Niepodważalne świadectwo" cierpiącego Mesjasza żydów
28-11-2007 21:57 - Odp: "Niewierzący - praktykujący"
07-07-2008 17:05 - Odp: "Podszepty Gabriela"
12-09-2009 15:27 - Odp: "Polska będzie jednym z głównych mocarstw XXI wieku"
09-07-2009 09:35 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora"
09-07-2009 09:38 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora"
09-07-2009 14:27 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora"
14-07-2009 09:02 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora"
22-04-2008 19:10 - Odp: "PSR" w treściach postów
30-04-2008 19:28 - Odp: "PSR" w treściach postów
17-11-2009 07:04 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
17-11-2009 07:11 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
17-11-2009 10:02 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
17-11-2009 11:20 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
17-11-2009 11:30 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
17-11-2009 11:36 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
17-11-2009 12:22 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
17-11-2009 12:29 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
17-11-2009 12:37 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
17-11-2009 12:49 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
17-11-2009 13:00 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
30-11-2009 22:29 - Odp: "Pycha" Racjonalistów
03-10-2007 15:16 - Odp: "Raj za daleko" Radosława Markiewicza - opinia
05-10-2007 17:01 - Odp: "Raj za daleko" Radosława Markiewicza - opinia
18-09-2010 08:25 - Odp: "Rewelacje" księdza Tomasika
22-08-2010 14:30 - Odp: "Tylko pod tym znakiem"
23-08-2010 12:33 - Odp: "Tylko pod tym znakiem"
06-04-2006 14:54 - Odp: "Uciekajcie do swych ziem....tutaj trąd i zaraza..."
21-04-2007 18:32 - Odp: "Umiłowanie mądrości".
23-04-2007 10:00 - Odp: "Umiłowanie mądrości".
23-04-2007 20:15 - Odp: "Umiłowanie mądrości".
15-03-2009 19:17 - Odp: "W bólach rodzić bedziesz."
13-03-2010 21:21 - Odp: "Warto rozmawiać" wspierane przez konserwatystów
20-03-2010 05:05 - Odp: "Warto rozmawiać" wspierane przez konserwatystów
04-07-2010 22:00 - Odp: "Wygrana Komorowskiego oznacza wygraną z klerem"
05-07-2010 11:57 - Odp: "Wygrana Komorowskiego oznacza wygraną z klerem"
05-07-2010 12:01 - Odp: "Wygrana Komorowskiego oznacza wygraną z klerem"
06-11-2007 10:14 - Odp: "Wyznanie Boniego"
15-03-2009 11:56 - Odp: '' Dżungla'' - pewien stan świadomości społecznej.
24-02-2009 17:32 - Odp: .."okrakiem na barykadzie"...
08-06-2006 21:02 - Odp: .........
09-06-2006 08:49 - Odp: .........
08-05-2009 15:58 - Odp: ...faktem jednak jest. (c.d.)
18-08-2008 22:56 - Odp: ...litosci...
19-08-2008 00:18 - Odp: ...litosci...
19-08-2008 11:10 - Odp: ...litosci...
11-02-2010 20:55 - Odp: 10 powodów dla których warto żyć
05-03-2009 15:58 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska
07-03-2009 19:39 - Odp: 10. Wielka Manifa Warszawska
27-01-2010 21:11 - Odp: 1000 zł brutto
30-01-2010 12:57 - Odp: 1000 zł brutto
30-01-2010 13:01 - Odp: 1000 zł brutto
30-01-2010 13:18 - Odp: 1000 zł brutto
30-01-2010 13:22 - Odp: 1000 zł brutto
Razem: 3623 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)