Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Cieślański

26-03-2020 19:16 - Odp: Racjonalista
26-03-2020 16:26 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
26-03-2020 14:33 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
26-03-2020 00:30 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
24-03-2020 23:59 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
24-03-2020 12:06 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
23-03-2020 21:53 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
23-03-2020 20:12 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
23-03-2020 17:27 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
23-03-2020 11:15 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
23-03-2020 00:40 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
22-03-2020 20:55 - Odp: Rozsądek czy głupota, które prowadzi do szczęścia?
22-03-2020 19:11 - Odp: Czy kobiety są bardziej podatne na koronohisterię???
22-03-2020 18:08 - Odp: Czy kobiety są bardziej podatne na koronohisterię???
22-03-2020 12:55 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
21-03-2020 21:39 - Odp: Rozwój emocji w ludzkim umyśle
21-03-2020 20:12 - Odp: Czy kobiety są bardziej podatne na koronohisterię???
20-03-2020 07:48 - Odp: Czy kobiety są bardziej podatne na koronohisterię???
20-03-2020 06:39 - Odp: Rozsądek czy głupota, które prowadzi do szczęścia?
19-03-2020 12:12 - Odp: Obryzgani.,
18-03-2020 23:01 - Odp: Obryzgani.,
18-03-2020 11:35 - Odp: Czy kobiety są bardziej podatne na koronohisterię???
18-03-2020 09:55 - Odp: Obryzgani.,
17-03-2020 18:40 - Odp: Obryzgani.,
17-03-2020 09:49 - Odp: Obryzgani.,
17-03-2020 00:40 - Odp: Czy kobiety są bardziej podatne na koronohisterię???
16-03-2020 23:56 - Odp: Niekochane dziecko - czy można coś zmienić ?
16-03-2020 20:02 - Odp: Czy kobiety są bardziej podatne na koronohisterię???
16-03-2020 18:56 - Odp: Czy kobiety są bardziej podatne na koronohisterię???
15-03-2020 09:47 - Odp: Czy kobiety są bardziej podatne na koronohisterię???
14-03-2020 23:06 - Odp: raj jest z dupy
14-03-2020 13:54 - Odp: komsomołki jak kapłanki Isztar
14-03-2020 11:21 - Odp: komsomołki jak kapłanki Isztar
14-03-2020 08:13 - Odp: Czy kobiety są bardziej podatne na koronohisterię???
14-03-2020 01:11 - Odp: Czy kobiety są bardziej podatne na koronohisterię???
16-06-2019 17:15 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga
24-05-2019 21:18 - Odp: Czy dojdzie do wojny religijnej w Polsce?
23-05-2019 11:56 - Odp: Dowcipy, humor. Sezon 2019-...
22-05-2019 23:53 - Odp: Bunt jako istota chrześcijaństwa?
22-05-2019 22:59 - Kobiecy orgazm - zagajenie
22-05-2019 22:35 - Odp: Kobiecy orgazm
14-05-2019 19:45 - Odp: Na jakiej wiedzy bazują Katolicy
13-05-2019 19:08 - Odp: Dla wszstkich tlumaczących pedofilię kościelną
13-05-2019 18:41 - Odp: nie wylewać.......dziecka z kąpielą
13-05-2019 18:29 - Odp: Dla wszstkich tlumaczących pedofilię kościelną
06-01-2018 09:18 - Wyobraźnia widza
29-02-2016 17:38 - Odp: Kto korzysta z rewolucji seksualnej?
10-10-2015 22:49 - Odp: Mahomet: zbrodniarz i pedofil - czy to racjonalne?
09-12-2014 15:00 - Odp: asystent szefa
09-12-2014 13:05 - Odp: asystent szefa
30-11-2014 02:08 - Odp: Pytania do niewierzących
13-11-2012 16:02 - Odp: Jak czytać książki?
17-10-2012 13:37 - Odp: Miłość jako dobór naturalny. Czy tak naprawdę jest?
17-10-2012 13:32 - Odp: Miłość jako dobór naturalny. Czy tak naprawdę jest?
17-10-2012 13:27 - Odp: Miłość jako dobór naturalny. Czy tak naprawdę jest?
16-10-2012 17:01 - Odp: Miłość jako dobór naturalny. Czy tak naprawdę jest?
25-07-2011 14:45 - Odp: Crimen sollicitationis i art. 240 KK
25-07-2011 14:43 - Odp: Crimen sollicitationis i art. 240 KK
25-07-2011 14:40 - Odp: Crimen sollicitationis i art. 240 KK
16-05-2011 16:56 - Odp: Szydzenie z księży
16-05-2011 16:56 - Odp: Szydzenie z księży
12-05-2011 15:14 - Odp: Zycie Intymne Ksiedza Biskupa Karola Wojtyly
12-05-2011 14:36 - Odp: Zycie Intymne Ksiedza Biskupa Karola Wojtyly
12-05-2011 14:34 - Odp: Zycie Intymne Ksiedza Biskupa Karola Wojtyly
12-05-2011 14:32 - Odp: Zycie Intymne Ksiedza Biskupa Karola Wojtyly
12-05-2011 13:46 - Odp: Swięty ząb i cnoty ciemnoty
12-05-2011 13:44 - Swięty ząb i cnoty ciemnoty
27-05-2010 15:24 - Odp: Czy policjant powinien nosić broń?
26-05-2010 22:30 - Odp: Tajemnica Katzyńska
26-05-2010 22:29 - Odp: Tajemnica Katzyńska
26-05-2010 22:27 - Tajemnica Katzyńska
18-05-2010 12:16 - Odp: Ujarane urojenia?
18-05-2010 12:15 - Odp: Ujarane urojenia?
18-05-2010 12:12 - Ujarane urojenia?
17-05-2010 10:25 - Odp: Smoleńsk - kolejna karkołomna interpretacja
17-05-2010 10:25 - Odp: Smoleńsk - kolejna karkołomna interpretacja
17-05-2010 10:23 - Odp: Smoleńsk - kolejna karkołomna interpretacja
16-05-2010 14:24 - Odp: I po co ten Wawel
15-05-2010 15:47 - Odp: Lech Kaczyński
15-05-2010 15:45 - Odp: Lech Kaczyński
15-05-2010 15:42 - Odp: Lech Kaczyński
15-05-2010 13:40 - Odp: Smoleńsk - kolejna karkołomna interpretacja
15-05-2010 13:39 - Odp: Smoleńsk - kolejna karkołomna interpretacja
15-09-2009 13:00 - Odp: Kocham katoliczkę
14-09-2009 12:42 - Odp: Kocham katoliczke
09-09-2009 12:54 - Odp: To się nazywa SEKSIZM...
09-09-2009 12:50 - Odp: To się nazywa SEKSIZM...
19-03-2009 18:30 - Odp: katolicy we mgle - Tygodnik Powszechny
03-01-2009 16:28 - Odp: Jezus nie istniał?
27-06-2008 11:53 - Odp: Instytut Paranoi Narodowej
17-06-2008 14:05 - Odp: Nasi znowu "wygrali"...
22-04-2008 21:11 - Odp: Królewna - racjonalistka (II).
22-04-2008 21:04 - Odp: Królewna - racjonalistka (II).
18-04-2008 15:36 - Odp: Mutanci?
17-04-2008 19:50 - Odp: Królewna - racjonalistka (II).
17-04-2008 17:38 - Odp: Królewna - racjonalistka (II).
16-04-2008 22:16 - Odp: Królewna - racjonalistka (II).
16-04-2008 20:21 - Odp: Królewna - racjonalistka (II).
16-04-2008 20:17 - Odp: Królewna - racjonalistka (II).
15-04-2008 18:33 - Odp: w Rzeszowie stał sie cud!
Razem: 633 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)