Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika olson

20-05-2015 21:25 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
20-05-2015 15:58 - Odp: Pomidor nie ma języka, ale to podobne uczucie
20-05-2015 15:34 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
20-05-2015 15:28 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
20-05-2015 15:10 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
20-05-2015 13:29 - Odp: Pomidor nie ma języka, ale to podobne uczucie
20-05-2015 03:07 - Odp: Pomidor nie ma języka, ale to podobne uczucie
20-05-2015 02:34 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
20-05-2015 01:45 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
19-05-2015 23:48 - Odp: Doświadczyć jedni z kosmosem
19-05-2015 15:46 - Odp: Pomidor nie ma języka, ale to podobne uczucie
19-05-2015 11:54 - Odp: Feministki
19-05-2015 11:08 - Odp: Feministki
19-05-2015 00:30 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
17-05-2015 16:10 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
17-05-2015 16:03 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
17-05-2015 15:12 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
17-05-2015 15:11 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
17-05-2015 13:04 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
17-05-2015 12:57 - Odp: Pomidor nie ma języka, ale to podobne uczucie
16-05-2015 00:26 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
16-05-2015 00:25 - Odp: Ludzie "grzyby"
16-05-2015 00:00 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
15-05-2015 16:36 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
15-05-2015 13:48 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
15-05-2015 13:42 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
15-05-2015 13:24 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę ...ewolucja a Stwórca
15-05-2015 12:59 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
14-05-2015 23:54 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
14-05-2015 23:36 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę ... a Stwórca
14-05-2015 23:26 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
14-05-2015 13:41 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
14-05-2015 13:30 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
14-05-2015 01:33 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
14-05-2015 00:48 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
13-05-2015 01:42 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
13-05-2015 01:01 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
13-05-2015 00:33 - Odp: Czy introwersja jest chorobą/zaburzeniem?
13-05-2015 00:16 - Odp: Czy introwersja jest chorobą/zaburzeniem?
13-05-2015 00:13 - Odp: Nie wiem co robić
13-05-2015 00:07 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
13-05-2015 00:02 - Odp: Rozkład liczbowy opisem hierarchii, źródłem norm i społeczeń
12-05-2015 02:18 - Odp: Ja JA steruję mózgiem, myślę?
12-05-2015 02:04 - Odp: Rozkład liczbowy opisem hierarchii, źródłem norm i społeczeń
12-05-2015 01:59 - Odp: Czy introwersja jest chorobą/zaburzeniem?
12-05-2015 01:53 - Odp: Czy introwersja jest chorobą/zaburzeniem?
12-05-2015 01:51 - Odp: Czy introwersja jest chorobą/zaburzeniem?
11-05-2015 16:20 - Odp: Powrót do jaźni
11-05-2015 16:06 - Odp: Czy introwersja jest chorobą/zaburzeniem?
11-05-2015 15:54 - Odp: Czy introwersja jest chorobą/zaburzeniem?
11-05-2015 15:00 - Odp: Nie wiem co robić
10-05-2015 23:10 - Odp: Czy introwersja jest chorobą/zaburzeniem?
10-05-2015 18:51 - Czy introwersja jest chorobą/zaburzeniem?
09-05-2015 14:54 - Odp: Nie wiem co robić
09-05-2015 14:29 - Odp: Nałogi na cztery nogi
09-05-2015 02:29 - Odp: Jak zbudować właściwy model myślenia?
09-05-2015 02:09 - Odp: Nie wiem co robić
09-05-2015 02:05 - Odp: Nie wiem co robić
09-05-2015 01:34 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
09-05-2015 01:34 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
09-05-2015 00:21 - Odp: Mediokracja w praktyce
08-05-2015 23:52 - Odp: Czy proces dojrzewania jest mitem
08-05-2015 22:41 - Odp: Nałogi na cztery nogi
08-05-2015 22:33 - Odp: Chorzy na cholesterol?
08-05-2015 22:25 - Odp: Chciwość - podstawowy motyw człowieka
08-05-2015 22:06 - Odp: Ocena debaty prezydenckiej TVP
08-05-2015 21:58 - Odp: Mediokracja w praktyce
05-05-2015 14:04 - Odp: projektant czy przypadek
03-05-2015 21:52 - Odp: Jak zbudować właściwy model myślenia?
03-05-2015 20:40 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
03-05-2015 20:34 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
03-05-2015 17:04 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
03-05-2015 15:37 - Odp: Matematyczne szczęście, czyli sposób na najefektywniejszą utopię
03-05-2015 15:03 - Odp: Korwin-Mikke - próba analizy mentalnej
03-05-2015 11:36 - Odp: Matematyczne szczęście, czyli sposób na najefektywniejszą utopię
03-05-2015 11:23 - Odp: TVN - POlityka
03-05-2015 02:32 - Jak zbudować właściwy model myślenia?
03-05-2015 01:46 - Odp: Feministki
03-05-2015 01:24 - Odp: Matematyczne szczęście, czyli sposób na najefektywniejszą utopię
03-05-2015 00:57 - Odp: Matematyczne szczęście, czyli sposób na najefektywniejszą utopię
02-05-2015 12:32 - Odp: Nałogi na cztery nogi
02-05-2015 12:28 - Odp: Co czyni wolnym?
02-05-2015 12:24 - Odp: Co czyni wolnym?
02-05-2015 00:44 - Odp: Nałogi na cztery nogi
02-05-2015 00:17 - Odp: Metody doskonalenia sie
01-05-2015 23:48 - Odp: Co czyni wolnym?
01-05-2015 21:47 - Odp: Nałogi na cztery nogi
01-05-2015 21:32 - Odp: Feministki
01-05-2015 11:37 - Odp: Nie wiem co robić
30-04-2015 21:55 - Odp: O terapeutach i terapii
30-04-2015 21:51 - Odp: O terapeutach i terapii - przenikające się światy
30-04-2015 21:34 - Odp: Nie wiem co robić
30-04-2015 21:22 - Odp: Nie wiem co robić
30-04-2015 21:21 - Odp: Nie wiem co robić
30-04-2015 21:00 - Odp: Nałogi na cztery nogi
30-04-2015 16:24 - Odp: Nie wiem co robić
30-04-2015 16:09 - Odp: Nie wiem co robić
30-04-2015 16:05 - Odp: Nie wiem co robić
30-04-2015 11:43 - Odp: Nie wiem co robić
30-04-2015 11:32 - Odp: Nie wiem co robić
Razem: 7595 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]
[61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75]
[76] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)