Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pedofilia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-06-2011 21:48marcin1902 (3438 punktów)Pedofilia
Ocena 2 na 4
Pedofilia, ten temat przewija się często przez forum, niczym luźny stolec przez jelito w czasie czerwonki. Zakładam więc wątek o pedofilii, aby właśnie tu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące tego tematu (nie ja będę rozwiewał, gdyż się na tym nie znam). Więc proszę o:
1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia,
2. Opis pedofilii w historii,
3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie,
4. Argumenty za pedofilią,
5. Argumenty przeciw pedofilii,
6. No i co wam przyjdzie do głowy.
Temat wzbudza emocje, jest kontrowersyjny, więc uwaga na emocje

ps. Kto porówna pierwszy przeciwnika do Hitlera przegrywa
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..
#151
19-06-2011 21:08
 Ocena 2 na 2
Domestos z Bidetu (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> mógłby się ciekawie wypowiedzieć tony hill.
>Otóż to!
>Ale tony hill jest okropnie zajęty. Tak jak i Ty.
>Ale po co Ci tony hill?
>Czy sam nie potrafisz czegoś mądrego powiedzieć?
>Ja Cię poprowadzę, jak Sokrates.
>Chodzi o to, aby nawiązać dyskusję.
>W dyskusji wszystko się okaże.

Wystarczy po grzebać w archiwach żeby zobaczyć jak to wygląda!

>Trzeba tylko zacząć.
Trzeba wiedzieć kiedy skończyć

>Ja Cię poprowadzę, jak Sokrates.

Szklaneczka cykuty? O ja Cie przepraszam,niezła perspektywa...

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
> Sceptymucha to dla mnie KLASYK już...
Ty się nie podpieraj sceptymuchą tylko myśl samodzielnie.
W takim razie jeszcze Cię dobiję cytatami jak św. Jerzy smoka!
Oto co powiedział m.in w wywiadzie prof. Jaczewski:
"- Czy pedofil swoim zachowaniem może zrobić trwałą rysę na psychice dziecka?
- Do każdego przypadku pedofilii trzeba podejść inaczej. To jest sprawa bardzo delikatna, bo tym dzieciakom więcej krzywdy robią prokuratorzy, aparat ścigania z psychologami włącznie. Wyobrażam sobie, że dla dzieci z domu dziecka, które cierpią z braku czułości i strasznie się lepią, większym urazem jest odrzucenie takich pieszczot i odepchnięcie dziecka niż to, że ktoś je za przeproszeniem podmaca. Często najlepsi wychowawcy są pedofilami i szkoda ich eliminować, jeśli nic złego dzieciom nie robią. No ale spróbujcie to powiedzieć tym oszołomom.
- Czy pedofilię się leczy?
- Nie. To nie jest choroba."
całość www.nie.com.pl/art7803.htm


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

marcin1902 (3438 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska

>Ale tony hill jest okropnie zajęty. Tak jak i Ty.

Może nie okropnie, ale trochę tak. Nie jestem emerytem mającym czas siedzieć na kompie żeby pisać na forum.

>Ale po co Ci tony hill?

Bo gdyby wszyscy mieli pogląd na sprawę jak Grabowska, to jaki jest sens dyskusji?

>Czy sam nie potrafisz czegoś mądrego powiedzieć?

Czasem potrafię, nie jestem mocny w tym temacie. Jeśli sobie życzysz mogę "mądrze" mówić o sporcie.

>Ja Cię poprowadzę, jak Sokrates.

"...Pójdę tylko tam, gdzie poprowadzi moje serce..."

>Chodzi o to, aby nawiązać dyskusję.
>W dyskusji wszystko się okaże.
>Trzeba tylko zacząć.

Widzę, że niestety zaczynają się w dyskusji wycieczki osobiste...

"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

#154
19-06-2011 21:31
 Ocena 3 na 3
Domestos z Bidetu (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> Sceptymucha to dla mnie KLASYK już...
>Ty się nie podpieraj sceptymuchą tylko myśl samodzielnie.
>W takim razie jeszcze Cię dobiję cytatami jak św. Jerzy smoka!
niczym mnie nie dobijesz.
Siebie dobijesz. Wynalezienie takich cytatów mnie nie przekonuje, ile ich jest? Jeden dwa? Trzy?
To jak z homeopatią:
to że kilku profesorów w nią wierzy nie zmienia faktu, że jest bzdurą.

1% seksuologów przeczy ogólnym opiniom - i to jest argument?

Idź no na Opokę swoją prawdę objawiona głosić

Twój Pan Profesor:

Cytat:


- I kto to mówi. Pan w swoich publikacjach z lat 60. też był zwolennikiem tezy, że homoseksualizm jest uleczalny.

- Prawda. Popełniałem wiele błędów. Podstawowym było założenie, że można to leczyć. Dziś wiem, że nie można rozpoznawać homoseksualizmu u osób niedojrzałych psychicznie, czyli u młodzieży, bo w okresie dojrzewania jest faza bardzo silnych zainteresowań homofilnych.



jak widzisz, nieomylny nie jest...
jak już się na coś zdecyduje to porozmawiamy, na razie ten temat siedzi w krzakach
Oj Lubisz Grabowska w mętnej wodzie ryby łowić...
Mnie ciekawi tylko : PO CO?

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Domestos z Bidetu
> Szklaneczka cykuty? O ja Cie przepraszam, niezła perspektywa...
Na całe szczęście marcin1902 jest mądrym chłopcem.
I zrobił ten watek specjalnie z myślą o mnie!
I czekał, aż się włączę!
I nie uważa, że kłamię, mam nadzieję.
A mylić się czasami mogę.
Errare humanum est!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

Domestos z Bidetu (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi marcin1902

>Widzę, że niestety zaczynają się w dyskusji wycieczki osobiste...

Jakie niestety?
Tu się więzi nawiązują to nie dyskusja na UJ, tylko luźna LUDZKA rozmowa.
Wcale nie chce Grabowskiej palić na stosie za poglądy tylko jak mnie w babmbuko robi to troszkę jest emocjonalnie. Ale chyba wszystko w równowadze ?


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#157
19-06-2011 21:40
 Ocena 2 na 2
Domestos z Bidetu (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> Szklaneczka cykuty? O ja Cie przepraszam, niezła perspektywa...
>Na całe szczęście marcin1902 jest mądrym chłopcem.
i w bezpiecznej odległości!

>I zrobił ten watek specjalnie z myślą o mnie!
Errare humanum est! przecież

>I czekał, aż się włączę!
>I nie uważa, że kłamię, mam nadzieję.

żałuj ze się nie widzisz ach te łzy krokodyle....

>A mylić się czasami mogę.

Czasem

masz poczucie... czasu

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi marcin1902
> >Ale po co Ci tony hill?
> Bo gdyby wszyscy mieli pogląd na sprawę jak Grabowska, to jaki jest sens dyskusji?
Nie o to mi chodzi.
Wierzę, że inteligentny człowiek sam może sobie wyrobić zdanie na dany temat, jeśli trochę pomyśli samodzielnie ,a przy okazji trochę poczyta.
Ja nie chcę Ci niczego narzucać, a jedynie chodzi mi o to, abyś samodzielnie wyciągnął wnioski z dostarczonych Ci danych.
Ale musisz te dane mieć.
> Widzę, że niestety zaczynają się w dyskusji wycieczki osobiste...
Ale chyba to nie ja?
Staram się utrzymywać jak najbardziej obiektywny i rzeczowy ton w dyskusji.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Meretseger
> Może wymysł wymiaru sprawiedliwości?
Sędzia Jacek Łabuda stwierdził, że to poszkodowani tworzyli gang. Męskich prostytutek.
> może założyć kilku niepedofilów
A , to już jest wątek, na inny wątek.
Tutaj mówimy o pedofilach i pedofilii.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#160
19-06-2011 22:01
 Ocena 2 na 2
marcin1902 (3438 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska

>Ty się nie podpieraj sceptymuchą tylko myśl samodzielnie.

No ale Grabowska czy ty nie podpierasz się ciągle kim innym?


"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Domestos z Bidetu
> ile ich jest? Jeden dwa? Trzy?
Setki!
"Pedofilia nie od dzisiaj jest przedmiotem uwagi zagranicznych psychologów, seksuologów i kryminologów. Zgromadzili oni bogatą, choć wciąż niejednoznaczną wiedzę na temat współżycia dzieci z dorosłymi, zasięgu tego zjawiska, jego skutków. Jest ona zasadniczo sprzeczna z tym, co na co dzień słyszymy i czytamy.
Niemała jest liczba badań wykazujących, że doświadczenia seksualne z dzieciństwa nie są w większości przypadków źródłem cierpień i nie powodują trwałych szkód w życiu emocjonalnym i społecznym. Wiele osób, które w dzieciństwie miały kontakty seksualne z dorosłymi, twierdzi nawet, że doświadczenia te były przyjemne i przyniosły im wiele korzyści. W głośnych badaniach amerykańskich B. Rinda, P. Tromovitcha i R. Bausermana, których wyniki ogłoszono w lipcu 1998 r. na łamach "Psychological Bulletin", pozytywne wrażenia z tego typu kontaktów przeważały u 11 proc. badanych kobiet i aż 37 proc. mężczyzn. Większość uczestników takich badań, którzy mieli kontakty seksualne w dzieciństwie, oceniła te doświadczenia jako emocjonalnie obojętne. Dorośli ci nie są ani bardziej depresyjni, ani agresywni, ani lękowi. Nie mają skłonności samobójczych, nie cierpią na zaburzenia i nie nadużywają alkoholu. Wyjątek stanowią osoby, które padły ofiarą przemocy seksualnej. "
www.nie.com.pl/art4006.htm


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi marcin1902

>No ale Grabowska czy ty nie podpierasz się ciągle kim innym?
Gdyby sceptymucha był uznanym seksuologiem i zrobił rzetelne badania w dziedzinie pedofilii to oczywiście też bym się na niego powołała!
A nawet Kowalską bym cytowała, gdyby miała jakieś pojęcie o pedofilii!


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Domestos z Bidetu
> >Na całe szczęście marcin1902 jest mądrym chłopcem.
> i w bezpiecznej odległości!
Jest blisko mojego serca!


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Domestos z Bidetu
> Mnie ciekawi tylko : PO CO?
A mnie ciekawi, PO CO stawiasz taki zacięty opór przeciwko faktom?
Ostatnio ukazała się książka, którą tutaj wielokrotnie polecałam pt. "50 wielkich mitów psychologii popularnej"


Poczytaj mit 34.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#165
19-06-2011 22:34
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Aha. Jeszcze sobie przypomniałam.
>Nie utożsamiaj pedofilów z przestępcami zakładającymi gangi i siatki.
>Pedofile tworzą legalne organizacje jak NAMBLA w USA, czy partie polityczne jak "Dobroczynność, Wolność i Różnorodność (NVD)" w Holandii.

   A ja Grabowska sobie przypomniałam, że mam w rodzinie policjanta. Opowiedziałam mu, jaką to fankę pedofilii mamy na forum.

Pozdrawiam

"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365