Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pedofilia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-06-2011 21:48marcin1902 (3438 punktów)Pedofilia
Ocena 2 na 4
Pedofilia, ten temat przewija się często przez forum, niczym luźny stolec przez jelito w czasie czerwonki. Zakładam więc wątek o pedofilii, aby właśnie tu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące tego tematu (nie ja będę rozwiewał, gdyż się na tym nie znam). Więc proszę o:
1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia,
2. Opis pedofilii w historii,
3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie,
4. Argumenty za pedofilią,
5. Argumenty przeciw pedofilii,
6. No i co wam przyjdzie do głowy.
Temat wzbudza emocje, jest kontrowersyjny, więc uwaga na emocje

ps. Kto porówna pierwszy przeciwnika do Hitlera przegrywa
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Kowalska
> jaką to fankę pedofilii mamy na forum.
O Matko Boska!
A Ty znowu zamiast merytorycznie to emocjonalnie.
Pedofilia jest chorobą, a czy ja nie mogę być fanką choroby?

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
Tak sobie pomyślałam, że mogłabym się określić jako pedofilna "ateistka", czyli, że nie wierzę w te wszystkie banialuki, które się o pedofilii podaje ludziom do wierzenia.
Ale są wierzący w "pedofilię"! I to mocno, gorąco i szczerym sercem!


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#168
19-06-2011 23:10
 Ocena 4 na 4
Kowalska (14008 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>A Ty znowu zamiast merytorycznie to emocjonalnie.



>Pedofilia jest chorobą, a czy ja nie mogę być fanką choroby?

   Teraz, będąc pod taką opieką, możesz Grabowska już wszystko. Ba! Ja bym cię nawet zachęcała

Btw, to nagle pedofilia stała się chorobą?


"Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania"

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Kowalska

>Btw, to nagle pedofilia stała się chorobą?
Jak to nagle?
Przecież jest od dawna uważana za chorobę i sklasyfikowana w DSM-IV.
Ale Ty nawet pewnie nie wiesz co to jest DSM-IV.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#170
19-06-2011 23:54
 Ocena 4 na 4
Kowalska (14008 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Ale Ty nawet pewnie nie wiesz co to jest DSM-IV.

   Nerwy zaczynają puszczać? Dajesz Grabowska! Dajesz!

Yes! Yes! Yes!


"Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania"

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Kowalska

>Nerwy zaczynają puszczać?
Owszem, jestem stara i czasami zdarza mi się popuszczać.
Ale Droga Kowalska!
Wątek został założony przez uroczego marcina1902, aby wyczerpać do końca temat pedofilii. I chwała MU za to!
Swoją drogą zastanawia mnie Twoje w ten temat zaangażowanie.
Ja mogę być zboczona, chora, i świrnięta! OK! Ale TY?
Przypominasz mi trochę Cejrowskiego z pianą na ustach zwalczającego pedałów.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#172
20-06-2011 00:36
 Ocena 4 na 4
Kowalska (14008 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Owszem, jestem stara i czasami zdarza mi się popuszczać.

   Wklej nam na forum zdjęcia z tej czynności. Ponoć kobietą jesteś. Nie widzisz jak obrzydliwe jest to co piszesz? I to o samej sobie....

>Ale Droga Kowalska!
>Wątek został założony przez uroczego marcina1902, aby wyczerpać do końca temat pedofilii. I chwała MU za to!

   Biedny marcin1902 dał ci się wciągnąć jak śliwka do kompotu. Idiotę z niego publicznie robisz, a on biedaczek już nie wie w którą stronę oczy odwrócić, żeby nikomu nie spojrzeć

>Swoją drogą zastanawia mnie Twoje w ten temat zaangażowanie. Ja mogę być zboczona, chora, i świrnięta! OK! Ale TY? Przypominasz mi trochę Cejrowskiego z pianą na ustach zwalczającego pedałów.

   A mnie z kolei zastanawia twoje, Grabowska/ski zaangażowanie w obronę pedofilii.

   Zaś nazywanie mnie w sprytnie zakamuflowany sposób zboczoną, chorą i świrniętą niczego dobrego ci Grabowska nie przyniesie.

Na razie mnie jeszcze śmieszysz i co tu ukrywać, nudzisz. Ale nie chciej żebym się wkurwiła.


"Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania"

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Kowalska
> Biedny marcin1902 dał ci się wciągnąć
Niech marcin1902 sam się wypowie.
Ja go nie molestowałam, aby taki wątek otwierał.
> zaangażowanie w obronę pedofilii
Ciągle powtarzasz te same głupstwa.
Czy informowanie o wynikach badań naukowych to obrona?
LUDZIE! Wypowiedzcie się!
PanieBuku! marcinie1902, spellbinderze, Pikękny Lolu, tony_hillu!
Czy podawanie informacji to obrona?
> Zaś nazywanie mnie w sprytnie zakamuflowany sposób
A to już jakaś paranoja!


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#174
20-06-2011 01:03
 Ocena 3 na 3
Kowalska (14008 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>A to już jakaś paranoja!

   Powiedział/a Grabowska

Idź spać. Kto wie, czy o 6 rano wstać nie trzeba będzie


"Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania"

#175
20-06-2011 07:46
 Ocena 2 na 2
Domestos z Bidetu (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi marcin1902
>>Ty się nie podpieraj sceptymuchą tylko myśl samodzielnie.
>No ale Grabowska czy ty nie podpierasz się ciągle kim innym?

Ależ Marcinie! Nieelegancko tak Pani?! Prof. myśli samodzielnie
Jedynie czasem w swoje myśli "ubiera innych"

I nie podpiera! Z gracją Gracji podtrzymuję swą równowagę

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#176
20-06-2011 07:49
 Ocena 1 na 1
Domestos z Bidetu (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> ile ich jest? Jeden dwa? Trzy?
>Setki!
to dawaj linki do pierwszej setki!

MERYTORYCZNE!

i nie pitol mi gazetą "NIE" bo ja na Ciebie Terlikowskiego nie nasyłam. Merytorycznie. Za trudne słowo?


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#177
20-06-2011 07:51
 Ocena 1 na 1
Domestos z Bidetu (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> Mnie ciekawi tylko : PO CO?
>A mnie ciekawi, PO CO stawiasz taki zacięty opór przeciwko faktom?
>Ostatnio ukazała się książka, którą tutaj wielokrotnie polecałam pt. "50 wielkich mitów psychologii popularnej" Poczytaj mit 34.

Na razie wystarcza mi zabawa z mitomanką, bynajmniej nie "34"



Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#178
20-06-2011 07:55
 Ocena 1 na 1
Domestos z Bidetu (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> jaką to fankę pedofilii mamy na forum.
>O Matko Boska!
>A Ty znowu zamiast merytorycznie to emocjonalnie.

Bo tak działa prawdziwa kobieta. Troszkę się musisz jeszcze nauczyć. Naumiałaś się o pedofili a z kobiecości? dziura?

Wstyd!

>Pedofilia jest chorobą, a czy ja nie mogę być fanką choroby?

Widzisz (lub raczej nie) - fani często zatracają granicę...,

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#179
20-06-2011 07:57
 Ocena 3 na 3
Domestos z Bidetu (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>Tak sobie pomyślałam, że mogłabym się określić jako pedofilna "ateistka", czyli, że nie wierzę w te wszystkie banialuki, które się o pedofilii podaje ludziom do wierzenia.
>Ale są wierzący w "pedofilię"! I to mocno, gorąco i szczerym sercem!

i JAK WIDZĘ, jest postęp w tym natręctwie...
Zapewne niebawem opublikujesz jakieś ciekawe pamiętniki?


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#180
20-06-2011 07:59
 Ocena 4 na 4
Meretseger (61860 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>
>Btw, to nagle pedofilia stała się chorobą?
>Jak to nagle?
>Przecież jest od dawna uważana za chorobę i sklasyfikowana w DSM-IV.
>Ale Ty nawet pewnie nie wiesz co to jest DSM-IV.
W tym miejscu zacytuję przytoczony przez Ciebie w innym poście fragment wywiadu z twoim ulubionym prof. Jaczewskim:
Cytat:
- Czy pedofilię się leczy?
- Nie. To nie jest choroba."

Się zdecyduj w końcu - jest choroba czy nie jest choroba? Bo każdy Twój "ałtorytet" mówi co innego.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365