 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-06-2011 21:48 | marcin1902 (3438 punktów) | Pedofilia
2 na 4 | Pedofilia, ten temat przewija się często przez forum, niczym luźny stolec przez jelito w czasie czerwonki. Zakładam więc wątek o pedofilii, aby właśnie tu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące tego tematu (nie ja będę rozwiewał, gdyż się na tym nie znam). Więc proszę o: 1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia, 2. Opis pedofilii w historii, 3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie, 4. Argumenty za pedofilią, 5. Argumenty przeciw pedofilii, 6. No i co wam przyjdzie do głowy. Temat wzbudza emocje, jest kontrowersyjny, więc uwaga na emocje  ps. Kto porówna pierwszy przeciwnika do Hitlera przegrywa  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | schlawiner (400 punktów) | Odp: Pedofilia | > >Szczerze mówiąc, nie widzę w twojej odpowiedzi zbyt wiele powiązania z tematem. Sensu w sumie też nie widzę.> Huuu... Myślałem, że tylko ja.Może tak rzeczywiście jest. Nie potraktowałem sprawy zbyt serio. Znajdę jedno ważne źródło w oryginale i dam definitywną odpowiedź. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia |
> Udało się zdać. To gratulacje! > lecz czy to koniec?Koniec czego? Czekam , aż się odezwie fachowiec. tony_hill. Założyłeś wątek trudny! Bardzo trudny! Mało kto chce i umie się kompetentnie wypowiedzieć, co jest poniekąd zrozumiałe, w obliczu permanentnej dezinformacji. A opluwać jest najłatwiej, jak to czyni pewna Pani, której nazwiska nie wymienię.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
| marcin1902 (3438 punktów) | Odp: Pedofilia | > > Udało się zdać.> To gratulacje!Dzięki. > > lecz czy to koniec?> Koniec czego?Picia! Na razie koniec. > Czekam , aż się odezwie fachowiec. tony_hill.Też czekam... Czekając na tonegohilota?  > Założyłeś wątek trudny! Bardzo trudny!Tak, bo warto rozmawiać.  
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki |
#319 -3 na 3 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | "Robił im zdjęcia pornograficzne." Na siłę? "puszczał im filmy, ale pedofilskie" A oczy im zapałkami podpierał, żeby oglądali! "Podejrzeń, co do mężczyzny, nabrała jedna z pracownic świetlicy " "podzieliła się nimi z policją" A dlaczego dzieci się nie podzieliły? Powiem ci Kowalska, że mnie też ,jak byłam dziewczynką pewien mężczyzna w czarnej sukience pokazywał obrazki z Chrystusem w koronie cierniowej i straszył piekłem. Ale na niego nikt na policję nie doniósł.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia |
> Czekając na tonegohilota?Właśnie. Czekając na Niego porozmawiajmy sami. Masz, jak przypuszczam, więcej czasu? Napisałam do spellbindrera, abyśmy porozmawiali o tzw. leczeniu pedofilii , ale On na razie nie odpisał. Więc jeśli chcesz to przeczytaj (ponownie?) owe moje posty i się do nich odnieś, albo też sam się wypowiedz na czym Twoim zdaniem powinno polegać leczenie pedofilii. Tylko przeczytaj owe dwa artykuły do których Ci dałam onego czasu linki. Będzie Ci wtedy łatwiej pewne rzeczy zrozumieć. Mam nadzieję, że wtedy wątek jeszcze nie umrze śmiercią naturalną. PS Tuszę, że to nie była złośliwość z Twojej strony, ten Pośpieszalski? Że co, że niby ja do Pospieszalskiego jestem podobna? Że manipuluję, jak mi tutaj co poniektórzy zarzucają?
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#321 6 na 6 | Kowalska (14008 punktów) | Odp: Pedofilia | > "Robił im zdjęcia pornograficzne." >Na siłę?> "puszczał im filmy, ale pedofilskie" >A oczy im zapałkami podpierał, żeby oglądali!> "Podejrzeń, co do mężczyzny, nabrała jedna z pracownic świetlicy " "podzieliła się nimi z policją" >A dlaczego dzieci się nie podzieliły? Myślisz Grabowska, że takimi odrażającymi tekstami kogoś tu sprowokujesz? Nie taki syf, niestety, po necie się plącze. Wpadniesz i ty Grabowska. Kwestia czasu.
"Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania" |
#322 1 na 1 | schlawiner (400 punktów) | Odp: Pedofilia | > Dożywocie jest ciężą karą, więcej kosztuje i czasami daje szansę na poprawę.Mniejsza z tym, że taka kara jest przyznaniem się "społeczeństwa" do porażki. Podstawowe ryzyko stanowi, że koncłagry "dla pedofilów" będą stosowane przeciw np. tym z odstającymi uszami. > Pedofilia jest straszną rzeczą, tu pełna zgoda.Co najmniej równie straszną jest nieodwracalne kalectwo w wyniku wypadku spowodowanego przez kogoś po pijaku (zwrócono już na to uwagę - rzadki tu przebłysk intelektu). Różnica leży w akceptacji społecznej. Sam widziałem, jak w tym nieszczęsnym kraju jeszcze za komuny wsadzano gościa za kierownicę. Nie stało się nic, bo po przejechaniu paru metrów znalazł się w rowie. Kary powinny być porównywalne, przy czym oskarżenie ma do wykazania zaistniałe szkody. |
#323 -1 na 1 | schlawiner (400 punktów) | Odp: Pedofilia | > >>>> Można być kazirodcą - pedofilem, Grabowska.Ano można - jak wspomniany już Wytrychowski ze Świętochłowic. Ale nie za jednym śmignięciem. > Grabowska pisze "nie jest tak całkiem na pewno - zaprzeczają temu fachowcy", podczas gdy fachowcy temu nie zaprzeczają, a czołowe podręczniki psychiatrii i seksuologii kazirodztwo względem dzieci traktują jako dodatkowo nacechowany podtyp pedofilii, co już Grabowskiej klarowałam niejednokrotnie. Niekoniecznie należy uznawać za jedyną możliwą interpretację, twierdzenie jednak, iż jest odwrotnie oraz, że wersja odwrotna jest jedyną słuszną wersją w oczach seksuologów, jest ewidentnym łgarstwem.Grabowska pisze "Seksuolodzy zaprzeczają temu", a nie " Wszyscy seksuolodzy etc.". Zapomniała dodać " Wybitni seksuolodzy etc.". Niechlujstwo, nie kłamstwo. > Nic podobnego - wykluczają się tylko w pojedynczym akcie (ewentualnie wymagają nieco gimnastyki i zastosowania formy zbiorowej), ale spokojnie mogą sobie współistnieć.O pojedynczym akcie idzie też przecież debata. Weźmy sytuację: synek tatusia, a ten posuwa strusia. Mamy zoo- , "pedofilię" (ładna mi ofiara!) i "kazirodztwo" (nieskuteczne). Ale akty są dwa, chociaż jednoczesne, pewnie skoordynowane i z jednym aktantem wspólnym. Inny z twoich pięknych pomysłów - brat, siostra i kozioł w odwodzie - odpada jako argument z tego samego powodu. > Toteż nie każda forma kazirodztwa jest tożsama z pedofilią.Dłuuugo szukałem tego tricku w "Erystyce" Schopenhauera. Numer 27. odpada, bo brak znamion prowokacji. Ładnie bym się ośmieszył, gdybym upierał się przy przeciwieństwie. Ale już numer 1. pasuje całkiem nieźle: "Rozszerzenie. Wyprowadzać twierdzenie przeciwnika ponad jego (twierdzenia) naturalne granice, interpretować je (twierdzenie) możliwie ogólnie, pojmować je w możliiwie szerokim sensie, przesadzać z nim; swoje własne w możliwie ograniczonym sensie (pojmować ?), sprowadzać do możliwie wąskich granic: ponieważ im ogólniejsze staje się twierdzenie, tym na więcej ataków jest ono odkryte." gutenberg.spiegel.de/buch/4994/3Nie jestem św. Antonim z Padwy, więc czasem też podobne numery stosuję. |
#324 1 na 1 | Sylwek (15472 punktów) | Odp: Pedofilia | To niesamowite doświadczenie czytać bełkot Grabowskiej i jeszcze gorszy kontrbełkot. By nie przedłużać: jeśli coś jest aberracją to działania i zachowania mające na celu "przedłużenie gatunku" bo tego dobór naturalny w żaden sposób nie może faworyzować. |
#325 4 na 4 | Sylwek (15472 punktów) | Odp: Pedofilia |
> Należy go leczyć. Najlepszym lekarstwem jest kula w łeb!Zabawne, że jedne troll (Grabowska) aktywuje innych. Za gwałty na kobietach też sugerujesz kulę w łeb, czy tylko dzieci są tak wartościowe? |
#326 5 na 5 | liliac (147340 punktów) | Odp: Pedofilia | Może przestań bełkotać, schlawiner. Zwłaszcza w temacie, na którym się nieszczególnie znasz. |
#327 2 na 2 | Sylwek (15472 punktów) | Odp: Pedofilia |
> Kończę temat, bo mnie ponosi. Jedź do muzułmanów Grabowska, tyle Ci zostaje.Ale bez rasistowskich wycieczek, pliss. Równie dobrze powiedzieć można: "Zostań tutaj grabowska, gdzie to małe dziewczynki i mali chłopcy ponoszą winę za to, że zgwałcił ich sukinsyn w koloratce". Albo: "zostań tutaj Grabowska, gdzie kobieta sama chciała jak ją Lepper gwałcił". |
| Sylwek (15472 punktów) | Odp: Pedofilia | |
| Zeusxamp (196 punktów) | Odp: Pedofilia | > Mniejsza z tym, że taka kara jest przyznaniem się "społeczeństwa" do porażki.Porażka to, jest dać takiemu osobnikowi funkcjonować dalej normalnie. > Podstawowe ryzyko stanowi, że koncłagry "dla pedofilów" będą stosowane przeciw np. >tym z odstającymi uszami.No ja rozumiem, że trzeba szanować życie ludzkie. Jest też ryzyko błędu. Jednak do tego tematu "kancłagry jako środek eliminacji przeciwnika", to ja bym tak się nie zgodził do końca. Dlaczego? Ponieważ wsadzenie delikwenta na resztę życia do paki, miało by taki sam skutek jak zabicie. To po co sobie ręce brudzić w takim razie? > >Pedofilia jest straszną rzeczą, tu pełna zgoda.> Co najmniej równie straszną jest nieodwracalne kalectwo w wyniku wypadku >spowodowanego przez kogoś po pijaku (zwrócono już na to uwagę - rzadki tu przebłysk >intelektu). Różnica leży w akceptacji społecznej. Sam widziałem, jak w tym >nieszczęsnym kraju jeszcze za komuny wsadzano gościa za kierownicę. Nie stało się >nic, bo po przejechaniu paru metrów znalazł się w rowie.Nie chodzi o akceptacje wcale, przynajmniej, jeśli o mnie chodzi. Wypadek z definicji, jest przypadkowy lub niespodziewany. Pewna doza winy jest taka, ze ktoś prowadził "napruty". Pedofil wie co robi, jest świadomy. Dzieci to jest nasza przyszłość, to oni będą kiedyś tutaj rządzić. Czyli napastuje z rozmysłem to co mamy najcenniejsze. Jak ja mogę, czuć jakiekolwiek współczucie do takiej osoby? Ktoś może powiedzieć, ale on "musi" bo czuje popęd seksualny. To jest ŻADNE tłumaczenie. Sam jestem singlem, ale nie chodzę i nie napastuje kobiet. > Kary powinny być porównywalne, przy czym oskarżenie ma do wykazania zaistniałe szkody.> Porównywalne do czego? Mają odpowiadać przewinieniu. Nie wiem co tam oskarżenie ma okazać. Czyn jest zakazany, bez względu na to czy ktoś jest mniej lub bardziej poszkodowany. Jeżeli ofiara to dobrze znosi to bym sie cieszył, a oprawce sam bym wyeliminował przy spotkaniu. By mnie wsadzili za to, ale bym miał świadomość, że "wyrwałem chwast". |
| Zeusxamp (196 punktów) | Odp: Pedofilia | > Zabawne, że jedne troll (Grabowska) aktywuje innych.> Za gwałty na kobietach też sugerujesz kulę w łeb, czy tylko dzieci są tak wartościowe?Czytaj wyżej mój post. Może poznasz inne wartości. Bo na razie jesteś na poziomie nazywania ludzi "troll". Ciekawa kwestia z tym "trollem". Kto nim w rzeczywistości tak naprawdę jest? Bo ja myślę, że ta osoba co zostaje tak nazwana przeważnie nie ma wiele wspólnego z tym słowem. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|