Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pedofilia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-06-2011 21:48marcin1902 (3438 punktów)Pedofilia
Ocena 2 na 4
Pedofilia, ten temat przewija się często przez forum, niczym luźny stolec przez jelito w czasie czerwonki. Zakładam więc wątek o pedofilii, aby właśnie tu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące tego tematu (nie ja będę rozwiewał, gdyż się na tym nie znam). Więc proszę o:
1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia,
2. Opis pedofilii w historii,
3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie,
4. Argumenty za pedofilią,
5. Argumenty przeciw pedofilii,
6. No i co wam przyjdzie do głowy.
Temat wzbudza emocje, jest kontrowersyjny, więc uwaga na emocje

ps. Kto porówna pierwszy przeciwnika do Hitlera przegrywa
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..
#121
19-06-2011 12:43
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska

>> od głośnych spraw siatek pedofilskich
>Jesteś naiwny jak dziecko! Wierzysz w jakieś "siatki pedofilskie"
Profesorowo, przywołuję Cię do porządku. Przestępcze siatki pedofilskie to nie jest coś a'la Bozia, w co można wierzyć lub nie. To fakt z historii kryminalistyki.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Meretseger
> Przestępcze siatki pedofilskie to nie jest coś , w co można wierzyć lub nie. To fakt z historii kryminalistyki.
Według mnie są to wymysły pismaków. Ale jak znasz jakieś fakty, a nie mity, to będę wdzięczna za informację.
Tylko proszę mi nie pisać O Belgii.
Samsona też próbowano uwikłać w "siatkę". Prokuratura wydała masę kasy, naszej podatników, na poszukiwanie śladów tejże. Z wynikiem żadnym. Wczoraj oglądałam na Zone Europa film pt. "Fakty i akty" (tytuł oryginalny: Wag the Dog) jak się manipuluje społeczeństwem.
Jeśli chodzi o Kościół katolicki, to możesz go potraktować jako siatkę, o tyle , że księża , tak jak lekarze, prawnicy, policjanci, należą do jednego zawodu i się nawzajem wspierają.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#123
19-06-2011 13:38
 Ocena 2 na 2
Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>w których już bezpośrednio powołuję się na naukowców i cytuję wyniki ich badań.

dokąd sam sobie ich w książce nie znajdę, Twoje wpisy nie są dla mnie wiarygodne.
Przykro mi, ale robienie ludzi w babmbuko ma konsekwencje.

>ustosunkować się do moich innych postów
koń by się uśmiał?


Nie stosunkuje się z Twoimi postami!


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#124
19-06-2011 13:43
 Ocena 2 na 2
Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> Przestępcze siatki pedofilskie to nie jest coś , w co można wierzyć lub nie. To fakt z historii kryminalistyki.
>Według mnie są to wymysły pismaków. Ale jak znasz jakieś fakty, a nie mity, to...

Ale jak Ty się kochaniutka na faktach poznasz?
Bo z mitów, jak właśnie odwodniłaś masz Prof.
I to jeszcze - z mitów własnych

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Meretseger
Aha. Jeszcze sobie przypomniałam.
Nie utożsamiaj pedofilów z przestępcami zakładającymi gangi i siatki.
Pedofile tworzą legalne organizacje jak NAMBLA w USA, czy partie polityczne jak "Dobroczynność, Wolność i Różnorodność (NVD)" w Holandii.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#126
19-06-2011 13:45
 Ocena 6 na 6
Meretseger (61860 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> Przestępcze siatki pedofilskie to nie jest coś , w co można wierzyć lub nie. To fakt z historii kryminalistyki.
>Według mnie są to wymysły pismaków. Ale jak znasz jakieś fakty, a nie mity, to będę wdzięczna za informację.
Profesorowo, macie Google? To "se" poszukajcie. Hasła "pedofilia", "pornografia dziecięca" z dodatkiem "siatka przestępcza".
>Tylko proszę mi nie pisać O Belgii.
Dlaczego nie? To klasyczny przykład organizacji przestępczej, zwanej w mediach "siatką pedofilską".
>Jeśli chodzi o Kościół katolicki, to możesz go potraktować jako siatkę, o tyle , że księża , tak jak lekarze, prawnicy, policjanci, należą do jednego zawodu i się nawzajem wspierają.
Ale to nie o to chodzi, wiesz?
Sprawdź sobie tu:
www.policj(*)ESPOL_DW_Z_HANDLEM_LUDZMI.html
Masz podany kontakt do podkomisarza Kończyka, jeśli nie racjonaliści, to może on Cię wreszcie uświadomi.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
> Ale jak Ty się kochaniutka na faktach poznasz?
To Meretseger twierdzi ,że są jakieś fakty, tak więc ciężar dowodu na niej spoczywa.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
W odpowiedzi Meretseger
> To "se" poszukajcie.
Ale ja proszę o konkretny przykład siatki pedofilskiej.
Na przykład słynny gang pedofilów z Dworca Centralnego w Warszawie.
Kompletny wymysł pismaków!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#129
19-06-2011 13:55
 Ocena 4 na 4
Meretseger (61860 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska

No i co? Zrobili mu coś? Nic. Uznali swoją pomyłkę i przeprosili.
Cały incydent dowodzi tylko tego, że ludzie traktują problem pedofilii poważnie. I bardzo dobrze.


Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

#130
19-06-2011 14:05
 Ocena 3 na 3
Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> Ale jak Ty się kochaniutka na faktach poznasz?
>To Meretseger twierdzi ,że są jakieś fakty, tak więc ciężar dowodu na niej spoczywa.

Tyle, ze Meretseger przedstawia/ukazuje fakty, Ty je wymyślasz/fabrykujesz.

Kłamczuszek jest kłamczuszkiem. A zwalanie wszystkiego na innych raczej Cię nie uwiarygodni.


FAKT - może pomogę Ci poprzez powtarzanie:
Cytat:

A tak na marginesie, to zaczyna się rzucać w oczy Twój styl retoryczny. Ja nazywam go "stylem katola spod krzyża pod Pałacem Prezydenckim". Nazwa ta wynika z wielu godzin dyskusji z obrońcami krzyża. To tak jakby Małysz stawał w ringu z Pudzianem - ogólnie komedia. Otóż katole (podobnie jak większość chrześcijan, świadków Jehowy itp.) wybierają sobie te fragmenty Biblii, które są im NA TĘ CHWILĘ potrzebne i pasujące, odrzucając te, które W DANYM MOMENCIE mogłyby posłużyć do obalenia ich stanowiska. Ty robisz dokładnie to samo.

POCZYTAJ raz jeszcze

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

#131
19-06-2011 14:46
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska

>To Meretseger twierdzi ,że są jakieś fakty, tak więc ciężar dowodu na niej spoczywa.
www.rmf24.(*)andlarzy-pornografia,nId,81867
www.info.i(*)ych-pornografie-dziecieca.html

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

marcin1902 (3438 punktów)Odp: Pedofilia
>dokąd sam sobie ich w książce nie znajdę,

Znowu?


"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
> dokąd sam sobie ich w książce nie znajdę
Bardzo proszę. Służę wszelką pomocą. A i podaję tytuły oraz wydawnictwo z rokiem wydania, niekiedy i numery stron odnośnych.
> koń by się uśmiał?

No właśnie, takich nierzeczowych odpowiedzi nie lubię.
Typu, "puknij się w czoło", "daj spokój", "spojrzyj w lustro" itp.
To nic nie wnosi do dyskusji.
> Nie stosunkuję się z Twoimi postami!
No to do cytatów i badań tam przedstawionych.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#134
19-06-2011 16:05
 Ocena 5 na 5
Meretseger (61860 punktów)Odp: Pedofilia
W odpowiedzi prof. Grabowska

>Na przykład słynny gang pedofilów z Dworca Centralnego w Warszawie.
>Kompletny wymysł pismaków!
Taaak? Pismaków? Może wymysł wymiaru sprawiedliwości?
www.rmf24.(*)ow-w-rekach-policji,nId,139170
www.rmf24.(*)esu-klubu-pedofilow,nId,162513
Nie chodzi jednak tylko o sytuację, gdzie grupka pedofilów zakłada szajkę i dopuszcza się karalnych czynów pedofilskich. Organizację przestępczą, zwaną "siatką pedofilską" może założyć kilku niepedofilów, którzy tylko dostarczają pedofilom materiały pornograficzne i ofiary. Weźże raz wreszcie zrozum.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pedofilia
> Tyle, ze Meretseger przedstawia/ukazuje fakty, Ty je wymyślasz/fabrykujesz.
Dobrze, to jeszcze raz zacytuję uważanego za autorytet, twórcę polskiej seksuologii zmarłego św. pamięci profesora Kazimierza Imielińskiego.
I bardzo proszę napisz mi co Ty myślisz o tym co on napisał.
Bez wykrętów i manipulacji.

"Mylne jest mniemanie, że pedofile zwykle doprowadzają do praktyk seksualnych z dziećmi używając siły. Zdarza się to jedynie wyjątkowo. Zachowanie uwodzonych dzieci jest różne. Wiele spostrzeżeń przemawia za tym, że duża część dzieci nie stawia żadnego oporu, a równie duża ich część chętnie podejmuje te praktyki, a nawet zachowuje się prowokująco wobec "uwodziciela". Vietor (1969) podał, że badając 17 osób, które popełniły przestępstwa seksualne wobec dzieci, w 11 przypadkach odkrył prowokację lub współdziałanie ze strony "ofiary". W jednym przypadku przybrana córka szantażowała ojczyma, że ujawni matce ich kontakty, jeśli on nie będzie chciał mieć z nią stosunków. W ten sposób codziennie zmuszała go do praktyk seksualnych. Autor stwierdził, że w większości przypadków między przestępcą pedofilnym a ofiarą istnieje więź oraz współpraca. A więc oficjalne ustosunkowanie się prawa do tego rodzaju kontaktów seksualnych jest na fałszywej drodze. W przypadkach tych nie można mówić o przestępcy seksualnym i jego ofierze, ponieważ obydwoje oni pozostają z sobą w pewnym związku i obydwoje mają korzyść i satysfakcję z tego rodzaju kontaktów. W wielu przypadkach stwierdza się nawet aktywną postawę "ofiary" wobec sprawcy."

"b. Nie można wykazać bezpośredniego związku przyczynowego między przeżyciami erotycznymi dziecka z osobami dorosłymi a zaburzonym rozwojem jego osobowości. Wyniki badań empirycznych przemawiają za tym, że nie powoduje to trwałych szkód. Kontakt seksualny dziecka z dorosłym jest objawem błędnego już rozwoju osobowości, a nie jego przyczyną. U zdrowego dziecka, wychowującego się w niezaburzonym otoczeniu, przeżycie seksualne z osobą dorosłą bez użycia przemocy nie powoduje żadnych następstw."
prof. Kazimierz Imieliński
"Seksiatria" (część 5 "Patologia seksualna", pkt 3 "Pedofilia") wydanej w 1990 roku przez PWN.



Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365