 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-06-2011 21:48 | marcin1902 (3438 punktów) | Pedofilia
2 na 4 | Pedofilia, ten temat przewija się często przez forum, niczym luźny stolec przez jelito w czasie czerwonki. Zakładam więc wątek o pedofilii, aby właśnie tu rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące tego tematu (nie ja będę rozwiewał, gdyż się na tym nie znam). Więc proszę o: 1. Wyjaśnienie czym jest pedofilia, 2. Opis pedofilii w historii, 3. Jak wygląda stosunek do pedofilii w świecie, 4. Argumenty za pedofilią, 5. Argumenty przeciw pedofilii, 6. No i co wam przyjdzie do głowy. Temat wzbudza emocje, jest kontrowersyjny, więc uwaga na emocje  ps. Kto porówna pierwszy przeciwnika do Hitlera przegrywa  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..#136 3 na 3 | Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów) | Odp: Pedofilia |
> No właśnie, takich nierzeczowych odpowiedzi nie lubię.Ale przypisywanie komuś czegoś czego nie powiedział jest ok? Nie lubię jak ktoś kłamie i jakoś się tym specjalnie nie przejmujesz. To jeszcze raz, dla utrwalenia: Cytat:Tyle, ze Meretseger przedstawia/ukazuje fakty, Ty je wymyślasz/fabrykujesz. Kłamczuszek jest kłamczuszkiem. A zwalanie wszystkiego na innych raczej Cię nie uwiarygodni. FAKT - może pomogę Ci poprzez powtarzanie: Cytat: A tak na marginesie, to zaczyna się rzucać w oczy Twój styl retoryczny. Ja nazywam go "stylem katola spod krzyża pod Pałacem Prezydenckim". Nazwa ta wynika z wielu godzin dyskusji z obrońcami krzyża. To tak jakby Małysz stawał w ringu z Pudzianem - ogólnie komedia. Otóż katole (podobnie jak większość chrześcijan, świadków Jehowy itp.) wybierają sobie te fragmenty Biblii, które są im NA TĘ CHWILĘ potrzebne i pasujące, odrzucając te, które W DANYM MOMENCIE mogłyby posłużyć do obalenia ich stanowiska. Ty robisz dokładnie to samo. POCZYTAJ raz jeszcze
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | Droga Meretseger, bardzo proszę, nie rozśmieszaj mnie. Handlarze pornografią to jednak nie pedofile, tak jak handlarze narkotykami to nie narkomani.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#138 1 na 1 | Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów) | Odp: Pedofilia | > >dokąd sam sobie ich w książce nie znajdę,> Znowu?dyskutując z tworem Prof.Grabowska trzeba pamiętać, że troszkę lubi przekłamywać. Tak więc, to co podaje jako czyjeś myśli, idee, niekoniecznie jest prawdą. Autor, rok wydania i strona - musisz sprawdzić czy tak jest. Inaczej? Możesz się zdziwić. Grabowska to "AFERĄ", ja kłamstwem. Cała zabawa w taką dyskusję traci sens. 4. Argumenty za pedofilią, 5. Argumenty przeciw pedofilii, Proponuje - zapytaj osoby chorej na raka: Argumenty za rakiem i argumenty przeciw rakowi. Potem te same pytania zadaj rodzinie osoby zmarłej na raka.
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | > Nie lubię jak ktoś kłamie i jakoś się tym specjalnie nie przejmujesz.Gdzie kłamię? Jeśli Ci chodzi o tego nieszczęsnego Bussa to się przyznaję i kajam. TAK popełniłam błąd. Czego jeszcze chcesz? Popełniłam błąd, popełniłam błąd, popełniłam błąd, popełniłam błąd! Nie manipuluj, bo się na tym trochę znam! Odpowiedz na cytat z Imielińskiego.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | Szanowny marcinie1902 nie wiem czy zwróciłeś uwagę na mój post dotyczący leczenia pedofilii. Czy uważasz ,że jest to sprawa marginalna, nie wymagająca uwagi? Jeśli pedofilia jest chorobą, to wymaga pilnego leczenia! Ale już zauważam, że wątek się robi coraz węższy. Nie wiem czy zdążymy omówić wszystkie kwestie?
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#141 2 na 2 | Domestos z Bidetu (exPanBuk)) (6257 punktów) | Odp: Pedofilia | > > Nie lubię jak ktoś kłamie i jakoś się tym specjalnie nie przejmujesz.> Gdzie kłamię?> Jeśli Ci chodzi o tego nieszczęsnego Bussa to się przyznaję i kajam. TAK popełniłam błąd. Czego jeszcze chcesz?> Popełniłam błąd, popełniłam błąd, popełniłam błąd, popełniłam błąd!nie popełniłam błąd tylko KŁAMAŁAM. Dla mnie to zasadnicza różnica. > Nie manipuluj, bo się na tym trochę znam! Odpowiedz na cytat z Imielińskiego.znasz jak na wszystkim kiepsko... na odpowiedź przyjdzie czas, dla mnie ważna jest droga nie cel. Nie zamierzam za szybko psuć sobie wybornej zabawy. Którą sponsorujesz właśnie. =>  Kłamczuchu >Jeśli Ci chodzi o tego nieszczęsnego Bussa to się przyznaję i kajam.To nie jest obrażanie - to wniosek po dotychczasowej rozmowie z Grabows/ką/kim-kolwiek jest. i taka mała perełka: Cytat:www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,356674#w356760> Gdyby nie było dobrowolnych kontaktów seksualnych dzieci z dorosłymi [...].Takich kontaktów po prostu nie ma. Są jedynie kontakty dorosłych z dziećmi, a to wielka różnica, Grabowski. > Już choćby przez grzeczność któryś mógł odpisać ,że jestem głupia i mam wszy.To właśnie grzeczność nakazała im milczenie, Grabowski... Pamiętasz? Sceptymucha to dla mnie KLASYK już... mam go cytować czy SamA się nad sobą zastanowisz  ?? cały czas liczę na Twą inteligencję... Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że się MYLĘ  ?????
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T. |
#142 2 na 2 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Pedofilia | > Droga Meretseger, bardzo proszę, nie rozśmieszaj mnie.> Handlarze pornografią to jednak nie pedofile, tak jak handlarze narkotykami to nie narkomani.Rozumiem. Masz kłopoty z przeczytaniem tego. Wyrazy współczucia.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu. |
| marcin1902 (3438 punktów) | Odp: Pedofilia | > >>dokąd sam sobie ich w książce nie znajdę,> >Znowu?Jesteś kobietą czy mężczyzną? Oto kaman... > dyskutując z tworem Prof.Grabowska trzeba pamiętać, że troszkę lubi przekłamywać.> Tak więc, to co podaje jako czyjeś myśli, idee, niekoniecznie jest prawdą. Autor, rok wydania i strona - musisz sprawdzić czy tak jest. Inaczej? Możesz się zdziwić.Spoko, rozumiem. > 4. Argumenty za pedofilią,> 5. Argumenty przeciw pedofilii,> Proponuje - zapytaj osoby chorej na raka:> Argumenty za rakiem i argumenty przeciw rakowi.> Potem te same pytania zadaj rodzinie osoby zmarłej na raka.Tyle, że większość społeczeństwa uważa pedofilię za chorobę i zło w czystej postaci, lecz zdecydowana mniejszość twierdzi iż stosunki dorosłego z dzieckiem nie są szkodliwe dla dziecka. Porównanie do raka jest chybione. Pisałem po co założyłem wątek, przepraszam jeśli zrobiłem to "niezgrabnie". Niestety nie jestem wybitnym intelektualistą żeby pisać dosyć jasno i czytelnie, ale staram się jak mogę. 
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki |
| marcin1902 (3438 punktów) | Odp: Pedofilia | > Szanowny marcinie1902 nie wiem czy zwróciłeś uwagę na mój post dotyczący leczenia pedofilii.> Czy uważasz ,że jest to sprawa marginalna, nie wymagająca uwagi?Z tego co zauważyłem na temat leczenia mógłby się ciekawie wypowiedzieć tony hill. Lecz odnoszę wrażenie, że mimo ogromnej wiedzy w tej dziedzinie, ten człowiek traktuje nas nieco z góry... 
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki |
#145 2 na 2 | Domestos z Bidetu (6257 punktów) | Odp: Pedofilia |
hmmm... powiem tak: mamy prawo. czy chcesz czy nie ono jest. jeżeli coś zrobisz, poniesiesz konsekwencje. dlaczego przestrzegasz prawa? inaczej - stworzyłeś wątek, poczytałeś. Teraz czas na samodzielne wnioski. > Tyle, że większość społeczeństwa uważa pedofilię za chorobę i zło w czystej postaci, lecz zdecydowana mniejszość twierdzi iż stosunki dorosłego z dzieckiem nie są szkodliwe dla dziecka.ok - miałem odpisać Grabowskiej, ale i tak przeczyta: www.polity(*)eks-dla-dziecka-to-trauma.readwww.pedofil.pl/skutki/www.racjonalista.pl/forum.php/s,356674#w356730www.racjonalista.pl/forum.php/s,356674#w356754> No właśnie. Pogłaskanie dziecka po głowie też można uznać za formę przemocy.- moja uwaga: a forme manipulacji? www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,356674#w356760www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,356674#w356760Cytat: >Gdyby nie było dobrowolnych kontaktów seksualnych dzieci z dorosłymi [...]. Takich kontaktów po prostu nie ma. Są jedynie kontakty dorosłych z dziećmi, a to wielka różnica, Grabowski. >Już choćby przez grzeczność któryś mógł odpisać ,że jestem głupia i mam wszy. To właśnie grzeczność nakazała im milczenie, Grabowski...
www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,356674#w356796www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,356674#w356796www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,356674#w356866Cytat: "Podobne wyniki znajdujemy w wydanej w 1981 r. w USA książce "Children and Sex: New Findings, New Perspectives". Autor Larry Constantine podaje, że 75 proc. badanych przez niego mężczyzn nie odniosło w wyniku uwiedzenia w dzieciństwie żadnych zauważalnych szkód.
=> a niezauwazalne? bzdurzenie do potęgi! kiedy nastapiło zadarzenie, kiedy badanie. A zjawisko wyparcia? www.racjon(*)m.php/z,0/d,3/s,356674#w356943> Porównanie do raka jest chybione.skoro tak twierdzisz, ja jednak mam inne zdanie. > Pisałem po co założyłem wątek, przepraszam jeśli zrobiłem to "niezgrabnie". Niestety nie jestem wybitnym intelektualistą żeby pisać dosyć jasno i czytelnie, ale staram się jak mogę.  Akurat w Twoje intencje nie wątpię, w przeciwieństwie do 
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T. |
#146 1 na 1 | Domestos z Bidetu (6257 punktów) | Odp: Pedofilia |
> Z tego co zauważyłem na temat leczenia mógłby się ciekawie wypowiedzieć tony hill. Lecz odnoszę wrażenie, że mimo ogromnej wiedzy w tej dziedzinie, ten człowiek traktuje nas nieco z góry...  no litości, nie bierz tego tak do siebie - a jak ma traktować manipulacje Grabowskiej? Nie każdy ma czas(i nerwy) na jej niańczenie!
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T. |
| marcin1902 (3438 punktów) | Odp: Pedofilia | > no litości, nie bierz tego tak do siebieNie biorę do siebie, podchodzę do wszystkiego z dystansem  > - a jak ma traktować manipulacje Grabowskiej?> Nie każdy ma czas(i nerwy) na jej niańczenie!Niech potraktuję Grabowską jak pacjenta, do którego trza mieć cierpliwość 
"...nie warto o tym dziś gadać, cały ten dzień to jest zdrada..." Pablopavo i Ludziki |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | > Nie każdy ma czas(i nerwy) na jej niańczenie!A tuś mi bratku! Już Cię wyczułam! Boisz się i obawiasz! A nuż, widelec stara Grabowska ma rację!
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Pedofilia | > mógłby się ciekawie wypowiedzieć tony hill.Otóż to! Ale tony hill jest okropnie zajęty. Tak jak i Ty. Ale po co Ci tony hill? Czy sam nie potrafisz czegoś mądrego powiedzieć? Ja Cię poprowadzę, jak Sokrates. Chodzi o to, aby nawiązać dyskusję. W dyskusji wszystko się okaże. Trzeba tylko zacząć.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#150 2 na 2 | Domestos z Bidetu (6257 punktów) | Odp: Pedofilia | > > Nie każdy ma czas(i nerwy) na jej niańczenie!> A tuś mi bratku!> Już Cię wyczułam!> Boisz się i obawiasz!> A nuż, widelec stara Grabowska ma rację!A to Kłamczuszka z czego wyczytała? Kolejna "mała nadinterpretacja"? 
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|