 |
Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-06-2012 13:33 | Selanos (12869 punktów) | Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński
5 na 5 | Znalezione na gazeta.pl Cytat:Ponad połowa respondentów CBOS ocenia, że rząd nie zrobił wszystkiego, by wyjaśnić przyczyny katastrofy smoleńskiej; ponad dwie trzecie uważa, że Rosjanie nie ujawniają wszystkiego; co czwarty wierzy, że mógł to być zamach. Spory sukces panów Kaczyńskiego i Macierewicz, oraz mediów im podległym. Moim zdaniem nie ma jednak aż tak źle: elektorat PiSu nie należy do najmłodszych, z raku na rok będzie ich ubywać. Dziwi mnie to, ze ludzie nie są zdolni do postawienia przynajmniej dwóch pytań: -kto miałby dokonać zamachu -po co miałby dokonać zamachu (Kaczyński miał pewną przegraną w następnych wyborach) | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 #241 3 na 3 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > Zadedykuje Tobie fraszkę Leca odnośnie "pokojowych" sił rosyjskich i jakichś z nimi porozumień na piśmie.> Pogrożę mu tylko palcem - rzekł kładąc go na cynglu.  Tak się - szczęśliwie także i dla Ciebie, Konowal - składa, że tym, co jest w stosunkach międzynarodowych uznawane za wiążące, nie są Twe idiosynkrazje i domysły, a prawo i podpisane układy.
nie tylko sam nie będę należeć do żadnego towarzystwa bez zezwolenia rządu ustanowionego, lecz i donosić będę, gdzie należy, według przysięgi wiernopoddanego, gdy się dowiem, iż gdziekolwiek takowe zabronione towarzystwo otwarte zostało. (Adam Mickiewicz) |
#242 1 na 1 | Konowal (6291 punktów) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | Taaaaa szczególnie te z 39-go
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
#243 2 na 2 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > Taaaaa szczególnie te z 39-goNie do wiary  . Zdawałoby się, że nawet Ty, Konowal, powinieneś Wstydzić się Bredzić aż tak Siarczyście. Tobie się zdaje, że jak jest prawo i jest umowa - to już mocą samego tego faktu nikt ich nigdy nie będzie łamał? Owszem, będzie - i właśnie w przewidywaniu tego umowy i prawa obwarowuje się sankcjami grożącymi za ich złamanie. Tak np. Niemcy za najazd na Polskę ukarane zostały wypowiedzeniem wojny przez Anglię i Francję a tym samym - koniec końców - wojną światową (inna sprawa, że sankcja ta była ciut nierychliwa).
nie tylko sam nie będę należeć do żadnego towarzystwa bez zezwolenia rządu ustanowionego, lecz i donosić będę, gdzie należy, według przysięgi wiernopoddanego, gdy się dowiem, iż gdziekolwiek takowe zabronione towarzystwo otwarte zostało. (Adam Mickiewicz) |
Sobieski20 (1136 punktów) (zablokowany) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | Konowal o ile mi wiadomo to obowiązuje domniemanie niewinności a wiec to ty powinieneś podać dowód na to że to był zamach a nie inni obalać mnóstwo wyssanych z palca teorii. Pomyje można rzucać na wszystko i wszystkich a po latach procesów i udowadniania nie ma zazwyczaj komu przeprosić. Mechanizm rzucania bezpodstawnych oskarżeń żeby kogoś zniesławić, kto potem musi sam się tłumaczyć i próbować oczyścić to najbardziej obrzydliwa strona polskiej demokracji. |
#245 1 na 1 | Konowal (6291 punktów) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > Konowal o ile mi wiadomo to obowiązuje domniemanie niewinności a wiec to ty powinieneś podać dowód na to że to był zamach .........No jak nie zamach to nie wiem co. Przecież Wyraźnie widać z raportu MAK że pijany Błasik poszedł przekazać rozkaz Kaczyńskiego żeby Protasiuk walną w ziemię, wtedy on idzie na Wawel i PiS ma zapewnioną podstawę polityczną na najbliższe 20-30 lat
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
#246 2 na 2 lumbago (2520 punktów) (zablokowany) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > Przecież Wyraźnie widać z raportu MAK że pijany Błasik poszedł przekazać rozkaz Kaczyńskiego żeby Protasiuk walną w ziemię, wtedy on idzie na Wawel i PiS ma zapewnionąPo pierwsze, co najwyżej podpity (jak na standardy w mundurówce to praktycznie trzeźwy), po drugie, nie rozkazał walić w ziemię, tylko lądować za wszelką cenę. Typowe zachowanie osób głupich i nieodpowiedzialnych, a jak powszechnie wiadomo, taki był i Kaczyński i jego protegowany generał. Ciekawy mechanizm obronny wyznawców, jak przedszkolacy dziwią się rzeczom oczywistym: że maszyna może rozbić się o drzewo, że wojskowi chleją, że wśród polityków są durnie. |
Sobieski20 (1136 punktów) (zablokowany) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > No jak nie zamach to nie wiem co. Przecież Wyraźnie widać z raportu MAK że pijany Błasik poszedł przekazać rozkaz Kaczyńskiego żeby Protasiuk walną w ziemię, wtedy on idzie na Wawel i PiS ma zapewnioną podstawę polityczną na najbliższe 20-30 latNiestety MAK był mało obiektywny i nie widać tam tego zbyt wyraźnie. Raport MAK co by o nim nie pisać jest konkretny i opiera się na faktach i argumentach. A że Rosjanie nie przyznali się do winy? Rosjanie wielokrotnie również tego dnia odradzali polakom lądowanie na tym lotnisku i w tych warunkach. Nie rozumiem do jakiej winy mieliby się przyznawać. Gdyby odmówili przyjęcia samolotu to karzeł moralny posikał by się ze szczęścia i robił konferencje prasowe jedna za drugą jak to źli Rosjanie utrudniali mu dotarcie na uroczystości wpisując się w kłamstwo katyńskie itp... Ten człowiek znany był ze swojej głupoty która wydawała mu się odwagą (Patrz incydenty w Gruzji). Mnie najbardziej interesuje fakt że człowiek podający się za patriotę (moim zdaniem nigdy nim nie był) zabiera ze sobą na teren Rosji całe dowództwo polskiej armii, ba ląduje na lotnisku czwartej kategorii spóźniony i w gęstej mgle. Sam przecież nieraz twierdził że to wrogie państwo. Nawet gdyby bez najmniejszej wątpliwości udowodniono że Rosjanie zestrzelili ten samolot to i tak była by to jego wina bo latanie w ten sposób nad terytorium wrogiego państwa to głupota. Jego wina, Jego kancelarii i BBNu. Ale to dywagacje a liczą się fakty. Nikt nie miał motywu żeby tego karła zabić gdyby nie ta katastrofa Komor wygrał by w pierwszej turze no chyba że wielki brat bliźniak.  |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|