 |
Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-06-2012 13:33 | Selanos (12869 punktów) | Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński
5 na 5 | Znalezione na gazeta.pl Cytat:Ponad połowa respondentów CBOS ocenia, że rząd nie zrobił wszystkiego, by wyjaśnić przyczyny katastrofy smoleńskiej; ponad dwie trzecie uważa, że Rosjanie nie ujawniają wszystkiego; co czwarty wierzy, że mógł to być zamach. Spory sukces panów Kaczyńskiego i Macierewicz, oraz mediów im podległym. Moim zdaniem nie ma jednak aż tak źle: elektorat PiSu nie należy do najmłodszych, z raku na rok będzie ich ubywać. Dziwi mnie to, ze ludzie nie są zdolni do postawienia przynajmniej dwóch pytań: -kto miałby dokonać zamachu -po co miałby dokonać zamachu (Kaczyński miał pewną przegraną w następnych wyborach) | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Dalej..#16 1 na 1 | Jaza (218 punktów) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | Przekonanych nie przekona. Ale jest cała rzesza ludzi, których przekona. Powołam się na Kleibera. |
#17 4 na 4 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > >Jedna czwarta - czyli z grubsza tyle ile wynosi elektorat PiS. Ten twardy, konserwatywny i gotowy głosować na Jarosława Kaczyńskiego nawet jak przegra po raz 10-ty. Naprawdę Cię to dziwi?> Dziwi, bo przespałem moment w którym z grona wyborców PiSu wyfrunęli wszyscy choć trochę inteligentni, albo przynajmniej zdolni do samodzielnego myślenia.Rozumiem że to jest albo-albo: albo inteligenty albo samodzielnie myślący (jedno nie implikuje drugiego). Człowiek inteligenty i samodzielnie myślący (obie cechy łącznie) nie może być aż tak naiwny i zaślepiony. Oczywiście są wyjątki, ale to są jakieś osobliwości ewolucyjne, jak prof. Staniszkis - od 20 lat jej analizy są z kosmosu a prognozy mają gorszą sprawdzalność niż wizje Jackowskiego, bo ona niezmiennie i gorąco wierzy w Jarosława, i jego zwycięstwo wieszczy.... i wieszczy... i wieszczy... Ale takie to raz na parę milionów się rodzą, ciężko z tego uzbierać elektorat. PIS to partia wodzowska w stylu leninowskim. A to oznacza, że poparcie dla PIS jest poparciem dla tego co robi i mówi Kaczyński i dla jego stylu sprawowania rządów w partii. A Prezes nie lubi, jak ktoś w jego partii niezależnie myśli.
"Religion is the opiate of the masses - - and we all know you should never give drugs to kids" |
#18 2 na 2 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > >Dziwi mnie to, ze ludzie nie są zdolni do postawienia przynajmniej dwóch pytań:> >-kto miałby dokonać zamachu> Bo tu żadnych pytań stawiać nie trzeba. Putin, Tusk, KomuchRuski, KGB, NWO, GMO...A gdzie Michnik Władca Wszechświata, hę?? 
"Religion is the opiate of the masses - - and we all know you should never give drugs to kids" |
#19 2 na 2 Romański (2650 punktów) (zablokowany) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > Przekonanych nie przekona. Ale jest cała rzesza ludzi, których przekona. Powołam się na Kleibera.Ale na co konkretnie? Na jego tezę, że ekspertyza naukowa rozwiąże problem? A co on wie o zachowaniach społecznych ludzi i ich emocjach? W końcu to fizyk. Może wierzyć w moc sprawczą dowodu naukowego, ale to mit. Gdyby tak było - nie było by potrzeby tworzyć taki serwis jak ten.
Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, czego podważyć się nie da. - Tadeusz Kotarbiński |
#20 2 na 2 | wacus47 (666 punktów) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > >>Dziwi mnie to, ze ludzie nie są zdolni do postawienia przynajmniej dwóch pytań:> >>-kto miałby dokonać zamachu> >Bo tu żadnych pytań stawiać nie trzeba. Putin, Tusk, KomuchRuski, KGB, NWO, GMO...> A gdzie Michnik Władca Wszechświata, hę??Szechter !! Szechter, ile razy trzeba to powtarzać ? >  > "Religion is the opiate of the masses -> - and we all know you should never give drugs to kids" |
#21 3 na 3 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > A gdzie Michnik Władca Wszechświata, hę??W Salonie. Za kulisami  . Razem z Bilderbergiem za sznurki pociąga  .
Wszystkie te kolacje, przyjęcia, bale to ciężka praca. (z raportu przedstawiciela brytyjskiego na Konferencji Antyniewolniczej w Brukseli 1889-1890) |
#22 3 na 3 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > >Spory sukces panów Kaczyńskiego i Macierewicz, oraz mediów im podległym. Moim zdaniem nie ma jednak> Mediów podległych rządowi jest znacznie więcej.> >aż tak źle: elektorat PiSu nie należy do najmłodszych, z raku na rok będzie ich ubywać.> Zapoznaj się z poparciem dla partii wśród najmłodszych.Ktoś robił ankiety w przedszkolach? > Wcześniej nic nie pozwalało mi dopuszczać możliwości zamachu (nie interesuję się tematyką smoleńską). Teraz muszę z dwóch względów:> -nie zrobiono MESowskiej symulacji zderzenia,Ach, ta wiara w symulacje... Dzieci ery grafiki komputerowej nie zrozumieją, jak się im filmu nie pokaże. > -wszystkie artykuły w tematyce smoleńskiej, które przeczytałem były paszkwilami o Maciereiwczu i innych.Dlaczego winisz innych za własny dobór lektury?
"Religion is the opiate of the masses - - and we all know you should never give drugs to kids" |
#23 2 na 2 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > >>>Dziwi mnie to, ze ludzie nie są zdolni do postawienia przynajmniej dwóch pytań:> >>>-kto miałby dokonać zamachu> >>Bo tu żadnych pytań stawiać nie trzeba. Putin, Tusk, KomuchRuski, KGB, NWO, GMO...> >A gdzie Michnik Władca Wszechświata, hę??> Szechter !! Szechter, ile razy trzeba to powtarzać ?Sorry. Przyzwyczajenia z konspiry. Nigdy po nazwisku. 
"Religion is the opiate of the masses - - and we all know you should never give drugs to kids" |
#24 2 na 2 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > Szechter !! Szechter, ile razy trzeba to powtarzać ?Nie wiem, ile - ale trzeba na pewno, bo mnie dopiero teraz Olśniło...  Szechter Donieck przecież...  To stąd to EURO teraz... 
Wszystkie te kolacje, przyjęcia, bale to ciężka praca. (z raportu przedstawiciela brytyjskiego na Konferencji Antyniewolniczej w Brukseli 1889-1890) |
#25 7 na 7 | martok (1115 punktów) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński |
> Tutaj experimentum crucis potrzeba.> Został jeszcze jeden tupolew i jeden Kaczyński a w role pozostałych pasażerów-bohaterów na pewno chętnie wcielą się członkowie Zespołu Macierewicza. Wystarczy tylko pilota-patriotę znaleźć. To byłoby rzeczywiście experimentum crucis, gdyby nie pewna słabość Twojego projektu. Co zrobisz, gdy w czasie tego drugiego lotu Rosjanie, udając baranki, jakimś cudem powstrzymają od przeprowadzenia kolejnego zamachu - ot tak, z czystej złośliwości? To do nich podobne. * |
#26 5 na 5 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > To byłoby rzeczywiście experimentum crucis, gdyby nie pewna słabość Twojego projektu. Co zrobisz, gdy w czasie tego drugiego lotu Rosjanie, udając baranki, jakimś cudem powstrzymają od przeprowadzenia kolejnego zamachu - ot tak, z czystej złośliwości? To do nich podobne.To będzie przynajmniej efektowny pokaz polskiej innowacyjności - jak Twórczo Zastosować odrzutowiec w charakterze kosiarki do drzew. Voila! 
Wszystkie te kolacje, przyjęcia, bale to ciężka praca. (z raportu przedstawiciela brytyjskiego na Konferencji Antyniewolniczej w Brukseli 1889-1890) |
#27 1 na 1 | Jaza (218 punktów) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | Miałem na myśli, że przekona Kleibera, jeśli nie jest przekonany. Przekona mnie czy wiele innych osób. |
#28 1 na 1 Romański (2650 punktów) (zablokowany) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | Ale tylko zakładając, że bierzesz realnie pod uwagę, iż mógł to być zamach a nie wypadek lotniczy. Co dla mnie jest hipotezą na tyle absurdalną, że jej nawet nie biorę pod uwagę. Ale pewnie - można zrobić symulację, choć nie widzę szansy na zmianę czyichkolwiek przekonań.
Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, czego podważyć się nie da. - Tadeusz Kotarbiński |
| wacus47 (666 punktów) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > >Szechter !! Szechter, ile razy trzeba to powtarzać ?> Nie wiem, ile - ale trzeba na pewno, bo mnie dopiero teraz Olśniło...  A widzisz  nigdy nie jest za późno |
#30 1 na 1 | Jaza (218 punktów) | Odp: Jedna czwarta Polaków wierzy w zamach smoleński | > Ktoś robił ankiety w przedszkolach?wiadomosci(*)go,wid,14551018,wiadomosc.html> Ach, ta wiara w symulacje... Dzieci ery grafiki komputerowej nie zrozumieją, jak się im filmu nie pokaże.Wiesz o czym mówisz? Jakie są Twoje zarzuty dotyczące MESu w mechanice ciała stałego? > Dlaczego winisz innych za własny dobór lektury?Nikogo nie winię. Stwierdzam, że artykuły o tematyce smoleńskiej, które przeczytałem w prorządowej prasie były paszkwilami. To zapala lampkę ostrzegawczą. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|