Racjonalista - Strona głównaDo treści
Funkcja ignorowania

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
11-10-2015 18:19Brzostowski (7067 punktów)Funkcja ignorowania
Ocena 2 na 6
Chciałem zapytać, czy na portalu nie byłoby szansy wprowadzić takiej możliwości, aby osoba przez kogoś ignorowana, nie mogła też odpowiadać na posty ignorującego.

Jak bowiem łatwo się domyślić mam tutaj problem z jednym z użytkowników. Dysksuje moje z nim trollują forum i stają się zwykłymi pyskówkami. Proponowałem temu użytkownikowi porozumienie: ja nie odpowiadam na jego posty, On na moje i po sprawie. Zwłaszcza, że sam uważa mnie za mało inteligentnego ("każda wiara ogranicza nas moralnie i intelektualnie"), zatem straty raczej dla niego nie będzie.

Jednak nie chce się na to zgodzić. Prowadzi to do sytuacji, w której ja ignorując Go, wystawiam się na niewybredne komentarze. W ten sposób On prowadzi nadal swoje pyskówki odpowiadajac na moje posty, a w wielu z nich stawia moje poglądy i mnie w złym świetle. Wydaje się, iż byłoby bardziej fair, aby też ignorowany nie mógł odpowiadać na posty ignorującego.

W sumie skoro dwoje ludzi dochodzi do wniosku, że nie chcą ze sobą dyskutować, uważają się wzajemnie za ludzi nie do dyskusji, to taka opcja powinna być. Może przynajmniej na wniosek jednej ze stron: w trosce o jakość forum.

Jedyną bowiem moją formą obrony, nie chcąc trolować forum, pozostaje informacja w stopce, że: "Ignoruję Jegomościa".
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej..
#196
16-10-2015 11:16
 0 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
>>czym "Znam odpowiedzi na wszystkie pytania" różni się od "Wiem wszystko"A Ty wiesz jaka jest ta różnica, czy znasz odpowiedź na pytanie Czym "Znam odpowiedzi na wszystkie pytania" różni się od "Wiem wszystko"? - ?
Oczywiście, tym, że jeśli posiadasz wiedzę w danej sprawie wówczas odpowiadasz zgodnie z wiedzą, natomiast jeśli nie posiadasz wiedzy możesz odesłać pytającego do źródła\specjalisty, gdzie tę wiedzę będzie mógł uzyskać, lub udzielasz odpowiedzi "nie wiem", jeśli uważasz, że nikt nie zna odpowiedzi, np. na pytanie; "Czy Bóg istnieje?" odpowiadam "Nie wiem", nie udzielam nieracjonalnej odpowiedzi "tak", lub "nie", ani nie wysyłam do "specjalisty" od nieracjonalnych odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#197
16-10-2015 11:29
 Ocena 1 na 1
Andrzej Bogusławski (52271 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Hodża
.
> Coś mi się wydaje, że tamta rozmowa jednak ciąży Ci w pamięci
www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,670578#w670804

@@@
.

#198
16-10-2015 12:03
 Ocena 2 na 2
Hodża (11172 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Quetzalcoatl




Dixi et salvavi animam meam

#199
16-10-2015 12:06
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy

>>>czym "Znam odpowiedzi na wszystkie pytania" różni się od "Wiem wszystko"
>>A Ty wiesz jaka jest ta różnica, czy znasz odpowiedź na pytanie Czym "Znam odpowiedzi na wszystkie pytania" różni się od "Wiem wszystko"? - ?
>Oczywiście, tym, że...
Pytałam czy wiesz, czy znasz odpowiedź.

Może odwrócę Ci kolejność:

Znasz odpowiedź na pytanie Czym "Znam odpowiedzi na wszystkie pytania" różni się od "Wiem wszystko"? czy jaka ta różnica jest wiesz?

"Znasz czy wiesz" jest istotą tego pytania, a na takie pytanie nie ma odpowiedzi "oczywiście".

Nie gramy w pomidora.


Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#200
16-10-2015 16:20
 Ocena 2 na 2
Quetzalcoatl (2779 punktów)
(zablokowany)
Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Hodża
Przypominam Ci, że wciąż nie odpowiedziałeś na moje pytanie o losy Twojego donosiku na mnie.

Tym sprayem to możesz się sam spryskać, tak będzie właściwiej, w końcu to Ty przyczepiłeś się do mnie, nie ja do Ciebie, i to Ty pierwszy zaatakowałeś mnie epitetem ("w sposób zdradzający intelektualnego prostaka") w sporze, który Ciebie nie powinien dotyczyć.

Zastosuj sam do siebie swoje własne mądrości ("Tego rodzaju odzywki powinny spotkać się z natychmiastową reakcją innych czytelników tego Forum, tych przynajmniej, dla których forma rozmowy jest równie ważna, co jej treść.") i nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy.

Dalszą pyskówkę z Tobą uważam za bezcelową, a na pożegnanie dedykuję Ci refren z "Ballady o rdzawym oku" Jurka Bożyka (www.youtube.com/watch?v=a9roIlxQstM); jest to doskonałe podsumowanie niektórych Twoich zachowań i jakości wielu Twoich wypowiedzi na tym forum.

#201
18-10-2015 14:18
 Ocena 3 na 3
Lilly Amina (4723 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
>To wszystko, czy postawisz jakąś tezę?
A po co? Mało Ci?
Pozdrawiam wzajemnie.

#202
22-10-2015 07:59
 0 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
> Znam odpowiedź, ale nie odpowiem zanim nie przyznasz, że
> moja odpowiedź w poprzedniej kwestii jest racjonalna

Nie ma, jak zabawa w szantażyk

> natomiast zakwestionowaną tezę nazywać dowodem świadczy
> o tym, że nie myślisz racjonalnie.

Jak zwał tak zwał, w każdym razie nikogo nie przekonałeś, że na pytanie chętnej znasz odpowiedź. Nam nie potrzeba dowodów, tu wszystko czarno na szarym napisane jest a i luki mówią same za siebie

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#203
22-10-2015 08:07
 0 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
>"Znasz czy wiesz" jest istotą tego pytania, a na takie pytanie nie ma odpowiedzi "oczywiście".

Tą zabawę ze "znajomością odpowiedzi na wszystkie pytania" znam chyba jeszcze z przedszkola - jeśli Duch myśli że jest oryginalny, to.. myśli

> Nie gramy w pomidora.

Czyżby? Przecież tylko o grę mu chodzi i o podtrzymywanie rozmowy, względnie bęcków.
Gdyby nie chodziło mu o grę, odpowiedziałby jak dorosły "Nie wiem, odpowiedzi na to pytanie udzieli Ci X" w ten sposób szanując pytającego i jego apetyt na odpowiedź.

Z szacunkiem jednak nasz Duch ma problemy od początku piśmiennictwa na forum, osobiście uważam że znacznie znacznie dłużej..
C'est la vie
Pozdrowienia

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#204
22-10-2015 08:32
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Jacek Głodzik

>Przecież tylko o grę mu chodzi i o podtrzymywanie rozmowy
>[...]
>Duch ma problemy od początku piśmiennictwa na forum
Czyli jak to jest z tym Duchem: gra, czy ma problemy?

Bo teraz powstała opcja, że to Ty grasz, względnie masz problemy.


Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#205
22-10-2015 08:40
 Ocena-1 na 3
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
Wg mnie ma problemy z szacunkiem, a gra w "poważne rozmowy z głuputkimi racjonalistami" kreując się na mędrca.

Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać

#206
22-10-2015 08:55
 Ocena 4 na 4
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
>na pytanie; "Czy Bóg istnieje?" odpowiadam "Nie wiem"

Genialne! Ja też znam odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania!

Niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ.

Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Zielony Tygrys
>>na pytanie; "Czy Bóg istnieje?" odpowiadam "Nie wiem"
>Genialne! Ja też znam odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania!
Możliwe, ale trzeba to sprawdzić. Jakie to odpowiedzi?


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#208
22-10-2015 09:39
 Ocena 3 na 3
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
>>>na pytanie; "Czy Bóg istnieje?" odpowiadam "Nie wiem"
>>Genialne! Ja też znam odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania!
>Możliwe, ale trzeba to sprawdzić. Jakie to odpowiedzi?
>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.


"nie wiem"


Niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ.

#209
22-10-2015 09:46
 Ocena-4 na 4
Duch Prawdy (14790 punktów)Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Zielony Tygrys
>>>>na pytanie; "Czy Bóg istnieje?" odpowiadam "Nie wiem"
>>>Genialne! Ja też znam odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania!
>>Możliwe, ale trzeba to sprawdzić. Jakie to odpowiedzi?
>"nie wiem"
Czyli nie znasz WSZYSTKICH odpowiedzi, a ja znam.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#210
22-10-2015 12:03
 Ocena 3 na 3
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
Odp: Funkcja ignorowania
W odpowiedzi Duch Prawdy
>>>>>na pytanie; "Czy Bóg istnieje?" odpowiadam "Nie wiem"

>>>>Genialne! Ja też znam odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania!

>>>Możliwe, ale trzeba to sprawdzić. Jakie to odpowiedzi?

>>"nie wiem"

>Czyli nie znasz WSZYSTKICH odpowiedzi, a ja znam.
>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.


Duszku ja wiem, że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją najmocniejszą stroną, ale doprawdy nie sądziłam, że dotyczy to również twoich własnych wypowiedzi

Niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365