 |
Kwestia Islamu a postawa Prawicy Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-11-2015 09:49 | Radoslavus (546 punktów) (zablokowany) | Kwestia Islamu a postawa Prawicy
13 na 13 | Parę godzin temu islamiści dokonali krwawych zamachów we Francji, dając kolejny dowód na pokojowość ich religii, a przy okazji potwierdzając, że religie same w sobie są antyhumanistyczne. Jako, że z prawej strony rozleją się komentarze typu "lewackie multikulti znowu zawiodło" oraz inne ostrzejsze, z którymi można zapoznać na stronie freikorps polen, postanowiłem założyć ten wątek.
Nie zamierzam pisać tutaj o tym jak straszne to są zamachy oraz kto i dlaczego je przeprowadził. Z Prawej strony cały czas padają ataki na multikulti - określenie, które stało się pojęciem niezwykle szerokim i w konsekwencji niezrozumiałym. Prawica zapomniała, że masowa imigracja muzułmanów do europy rozpoczęła się pod patronatem wielkiego kapitału, a celem był nacisk na obniżenie płac, osłabienie związków zawodowych, ógółem wykorzystanie niezwykle taniej siły roboczej. Multikulti było próbą integracji i zaadaptowania tych napływowych rzesz z całej Afryki/Azji do społeczeństw europejskich. I w większości się to udało, chociaż czarne czy arabskie społeczności nadal trawi mnóstwo problemów. I tutaj mam pytanie (głównie do prawej strony). Jak należy postępować z tymi milionami mieszkańców UE wyznającymi Islam? Jakie ma być ustawodawstwo, polityka wobec nich? Nigdy nie widziałem żadnych konstruktywnych rozwiązań w tej sprawie, a z racji pewnych zwycięstw ultraprawicy w kilku krajach zachodu w najbliższych latach, myślę że warto zadać to pytanie. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 #331 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > ...może dożyję dnia, w którym do tych innych> organizacji będą dopisane totalitarne Kościoły i Związki wyznanioweŻyczę Ci długiego życia (z pewnoscia w tym przypadku będzie Ci potrzebne) choć czuję się też w obowiazku przypomnieć, że wg Twoich osobistych objawień / wizji ludzkość niedługo czeka zagłada (liczebnść ponad 7 miliardów). Swoja drogą, w sprawie delegalizacji odpowiedz lepiej na pytanie szarleya www.racjonalista.pl/forum.php/s,685159#w687007
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#333 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | Zdaje się, że słowo totalitaryzm ma też inne znaczenie w SJP niż w SDP |
#334 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Zdaje się, że słowo totalitaryzm ma też inne znaczenie w SJP niż w SDPAno, to już staje się u niego normą  Jakiś czas temu wydał ponoć ksiażkę, niedługo wyda słowniki, może nawet swój własny język ułoży 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#335 2 na 4 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Chyba jednak nie od CiebieTypowe dla zadufka: sprowokować pytania, później plątać się w gumce od własnych majtek, wciąż przed sobą i innymi udawać mędrca i konsekwentnie zwlekać z odpowiedziami niemożliwie długo, by na końcu irytację interlokutora zwalić na niego.Tą samą strategię Sławek Mankiewicz przyjął w rozmowie z Andrzejem.51 Przy okazji podejrzewam, skąd ZbyszekzWarszawy czerpie wzorce  Czy Ci panowie warci są naszej rozmowy z nimi?
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#336 2 na 4 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > nie rozmawiamKtoś w końcu prawdę Ci przed oczami położył. A nie rozmawiaj, ja z Tobą od dawna nie rozmawiam. Po prostu czasem (choć nie zawsze) reaguję na głupoty, które tu wypisujesz. Robię to głównie dla pozostałych forumowiczów, czasem też dla własnej rozrywki. Niedobrze takie rzeczy zostawiać bez reakcji.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#337 1 na 1 | Duch Prawdy (14788 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > choć czuję się też w obowiazku przypomnieć, że wg Twoich osobistych objawień / wizjiA ja czuję się w obowiązku przypomnieć, że znajdujemy się na forum Racjonalista, a to zobowiązuje do racjonalnych wypowiedzi, z czym niestety często sobie nie radzisz..., wielokrotnie pisałem, że nie wierzę w objawienia i żadnych objawień / wizji nie miałem, ale do Ciebie można gadać jak do osła.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#338 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > to zobowiązuje do racjonalnych wypowiedziNie raz, nie dwa próbowałeś wprowadzić tu własne zasady rozumienia 'racjonalizmu', np. w kontakcie z bliźnim wystarcza komunikatywność, brak higieny w słownictwie powinien być przez innych akceptowalny, woda się pali, Biblię NT napisał znudzony mnich z Sakkary i inne tego rodzaju głupoty. Nie rozumiesz co to wyraz bliskoznaczny, układasz swoje definicje słów i uważasz, że inni powinni je rozumieć jak Ty, a nie jak SJP. Daj sobie wreszcie spokój z własnymi aspiracjami i uszanuj własną decyzję z 26go maja. Od roku z Twoich wpisów wieje wierutną nudą, chciejstwem, małpowaniem innych, manipulatorstwem, nadto intelektualną cienizną aż żal d** ściska.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy | > Duchu Prawdy  Chętnie tak będę pisał Sławku, ale dochodzi drugi warunek: szarley chce, byś go tytułował Duchem Prawdziwej Prawdy 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|