 |
Komu odpowiada linkowanie? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 13-03-2016 13:33 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Komu odpowiada linkowanie?
7 na 7 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..#31 7 na 7 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Komu odpowiada linkowanie? |
> Rozumiem według Wielce Szanownej Pani kastrowanie tekstów oponenta jest cacyTo, co nazwałeś "kastrowaniem" nazywa się "wycinaniem niepotrzebnego cytowania poprzednika" i jest cacy na mocy regulaminu, który mówi, że "należy wycinać cytaty, do których wypowiedź się nie odnosi". A tylko odpowiadający wie do której części cytatu się odniósł (przynajmniej co do zasady). > Oczywiście według Wielce Szanownej Pani, czytelnik na naszym forum bez Pani pouczenia różnych manipulacji, fałszowań, mącenia, kręcenia i kłamstw sam nie zauważy, dlatego musi tu Pani permanentnie wszystkich pouczać co jest mądre, moralne, sensowne, kulturalne. Na każdy temat ma Pani swoje zdanie i przy tym zawsze Pani ma rację, a czasem miewa Pani i dwie racje na jeden temat. Więc o czym tu jeszcze rozprawiać?Możemy pociągnąć temat o "kastrowaniu teksów oponenta". 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
| dzentelmen (2000 punktów) | Odp: Komu odpowiada linkowanie? | > To stara metoda "mędrca", zwłaszcza w stosunku do tych, którzy trafiają go argumentami i w stosunku do tych z którymi ma na pieńku. Mędrzec boi się napisać sam coś, zająć konkretne stanowisko, bo potem, w innej dyskusji można Go z łatwością wypunktować.A Tobie to się udało? Bo nie pamiętam. A mędrcem to może i on jest, ale dla Ciebie. Pozdrawiam. "Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel. |
#33 -1 na 1 | dzentelmen (2000 punktów) | Odp: Komu odpowiada linkowanie? | > Czy można pokrótce opisać 'o ssooo chooodzzii'?  Pokrótce? Chyba nie, za długa historia. Pozdrawiam. "Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel. |
| dzentelmen (2000 punktów) | Odp: Komu odpowiada linkowanie? | > Każdy ma prawo do własnego zdania i zgodnego z nim postępowania. Panu Irracji wolno mieć swoje, a na przykład panu Dzentelmenowi inne...Ty dzięki za pozwolenie. To jak będzie, przyznasz się i przeprosisz publicznie? Czy mam piłować dalej? "Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel. |
| Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Komu odpowiada linkowanie? | |
#36 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Komu odpowiada linkowanie? | . Czy można pokrótce opisać 'o ssooo chooodzzii'?  > Pokrótce? Chyba nie, za długa historia.www.racjon(*).php/z,0/d,23/s,668549#w670095www.racjon(*).php/z,0/d,23/s,668549#w670126www.racjon(*)m.php/z,0/d,4/s,672935#w673558 Ta Twoja ekwilibrystyka intelektualna to na mnie wrażenia nigdy nie robiła, ty wiesz? Jesteś trochę w tych swoich wywodach nie raz przerysowany. Traktujesz ludzi w rozmowach jak wrogów ideologicznych, tylko wtedy kiedy ich zdanie zbyt odbiega od Twojego. Twoja prezentacja poglądów za to wygląda wyśmienicie, po prostu ręce same składają się do braw. Nie za duży samozachwyt? Może trochę więcej skromności co? I przede wszystkim wyjaśnij jakie ty masz kompetencje? Bo dochodzi z Twojej strony do manipulacji w moją stronę.>A odpowiedzi brak, tak myślałem. Odpowiedzi na co? Na Twój skierowany do Pan Andrzeja zarzut manipulacji?
No cóż, to racjonalistyczne forum i tu obowiązuje zasada, wedle której cieżar dowodu spoczywa na tym, kto dane twierdzenie podnosi.
A im dłużej tego nie wykazujesz, tym bardziej sam wychodzisz na tym coraz gorzej. Od paru postów już prawie cały dzentelmen z Ciebie wyszedł. To miał być żart Panie Andrzeju? Panie Andrzeju, Panu to się nudzi? Wczoraj to samo, dziś to samo, bawi Pana ta perfidna manipulacja? Udzieliło Ci się Panie Andrzeju od Przypadka?Itp. Itd. Mowa trawa, ksiądz bikiniarz. PS. Czytelnik 'dzentelmen' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Komu odpowiada linkowanie?' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,701350#w701476@@@ . |
| Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Komu odpowiada linkowanie? | . > To jak będzie, przyznasz się i przeprosisz publicznie? Czy mam piłować dalej?Myślę, iż to jest już sprawa moderacji, a nie moja. Dalece nie z wszystkim potrafię sobie poradzić. Pańskie "piłowanie", czy też coś innego, bardzo przekracza moje kompetencje. @@@ . |
#38 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Komu odpowiada linkowanie? |
> >Możemy pociągnąć temat o "kastrowaniu teksów oponenta".  > Nie możemy! Jestem zdecydowanie niekompetentny tematach...Dlatego zaproponowałam omówienie tematu, który poruszyłeś.
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#39 -1 na 3 | Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Komu odpowiada linkowanie? | . > Możemy pociągnąć temat o "kastrowaniu teksów oponenta". Nie możemy! Jestem zdecydowanie niekompetentny tematach, w których Wielce Szanowna Pani jest bardzo dobra. www.racjon(*).php/z,0/d,20/s,625242#w626816> Dlatego zaproponowałam omówienie tematu, który poruszyłeś.Nie jestem "dzentelmen", nie dorównuję Państwu ani erudycją, ani kulturą w żadnym z tematów, w których Państwo jesteście wprost znakomici. Dlatego swoje wypowiedzi kieruję do innych czytelników niż Wielce Szanowna Pani. @@@ |
#40 6 na 6 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Komu odpowiada linkowanie? |
> nie dorównuję Państwu ani erudycją, ani kulturąAle nas przewyższasz i manipulacją, i unikami. 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
| dzentelmen (2000 punktów) | Odp: Komu odpowiada linkowanie? | > Myślę, iż to jest już sprawa moderacji, a nie moja. Dalece nie z wszystkim potrafię sobie poradzić. Pańskie "piłowanie", czy też coś innego, bardzo przekracza moje kompetencje.Czyli nie przyznajesz się i mnie nie przeprosisz. Wiesz co ci powiem facet, nie interesuje mnie pod iloma nikami się schowasz, jesteś dla mnie facet bez honoru, rozumiesz? Tak traktować ludzi nie wolno. A ja się w h.ja nie dam zrobić, rozumiesz? Moderacją to mnie nie wystraszysz, zwisa mi ban w świetle bezczelnej manipulacji w stronę mojej osoby. Zdrowia życzę, i więcej wiary w ludzi, bo ludzie są różni. "Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel. |
#42 1 na 3 | dzentelmen (2000 punktów) | Odp: Komu odpowiada linkowanie? | > Nie jestem "dzentelmen", nie dorównuję Państwu ani erudycją, ani kulturą w żadnym z tematów, w których Państwo jesteście wprost znakomici.Cos ci się w mojej erudycji nie podoba? To k.rwa nie czytaj, sadomasohista jesteś? Nie podoba się to nie patrz bo ci oczy wypali. "Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel. |
#43 2 na 2 | dzentelmen (2000 punktów) | Odp: Komu odpowiada linkowanie? | > Ale nas przewyższasz i manipulacją, i unikami.W czym on nas przewyższa? Niech droga Pani nawet nie żartuje. To zwykły manipulant jest, który bawi się cudzym kosztem, rozumiesz droga Pani? Szkoda słów. Pozdrawiam serdecznie. "Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel. |
#44 3 na 3 | Andrzej Bogusławski (52272 punktów) | Odp: Komu odpowiada linkowanie? | . Nie jestem "dzentelmen", nie dorównuję Państwu ani erudycją, ani kulturą w żadnym z tematów, w których Państwo jesteście wprost znakomici. Dlatego swoje wypowiedzi kieruję do innych czytelników niż Wielce Szanowna Pani.> >>>Ale nas przewyższasz i manipulacją, i unikami.> Cos ci się w mojej erudycji nie podoba? To k.rwa nie czytaj, sadomasohista jesteś? Nie podoba się to nie patrz bo ci oczy wypali.> A ty widzę dalej po złości zaczajony jesteś. Facet zdrowia ci życzę bez kitu. Odpocznij od komputera trochę, bo jesteś głęboko widać facet uzależniony.> W czym on nas przewyższa? Niech droga Pani nawet nie żartuje. To zwykły manipulant jest, który bawi się cudzym kosztem, rozumiesz droga Pani? Szkoda słów. Koń jaki jest, każdy widzi.www.racjon(*).php/z,0/d,20/s,622763#w624217> To jak będzie, przyznasz się i przeprosisz publicznie? Czy mam piłować dalej?Myślę, iż to jest już sprawa moderacji, a nie moja. Dalece nie z wszystkim potrafię sobie poradzić. Pańskie "piłowanie", czy też coś innego, bardzo przekracza moje kompetencje. Miałbym zejść do poziomu agresywnie, acz głupio, atakujących. Gdy realnie nic zrobić nie można, to chyba lepiej pozwolić aby tym na co ich stać sami się wykazali i co najwyżej trochę sobie z nich pożartować. www.racjonalista.pl/kk.php/d,67> Czyli nie przyznajesz się i mnie nie przeprosisz. Wiesz co ci powiem facet, nie interesuje mnie pod iloma nikami się schowasz, jesteś dla mnie facet bez honoru, rozumiesz? Tak traktować ludzi nie wolno. A ja się w h.ja nie dam zrobić, rozumiesz? Moderacją to mnie nie wystraszysz, zwisa mi ban w świetle bezczelnej manipulacji w stronę mojej osoby. Zdrowia życzę, i więcej wiary w ludzi, bo ludzie są różni.Na moim podwórku dzieciaki mawiały: Najgorsza choroba, to jak ktoś ma zajoba, a wielki uczony Albert Einstein powiedział: Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej. Dobre mniemanie na własny temat wcale nie dowodem na to, iż dobrze postrzegają nas inni. Najczęściej jest zupełnie odwrotnie. Warto też pamiętać, iż jak bardzo ktoś by się nie starał, to nie zrobi z nas głupca dopóty dopóki nie uczynimy tego sami. Zacietrzewienie nie pozwala dostrzec samokompromitacji, którą nasi czytelnicy dostrzegają bez trudu. _____________ Czytelnik 'dzentelmen' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Komu odpowiada linkowanie?' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,701350#w701609
Czytelnik 'dzentelmen' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Komu odpowiada linkowanie?' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,701350#w701615@@@ . |
#45 5 na 5 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Komu odpowiada linkowanie? |
> To zwykły manipulant jest, który bawi się cudzym kosztem, rozumiesz droga Pani?Ależ ja też się bawię! A najbardziej tym, że potrafię to robić bez manipulacji. 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|