 |
250 tysięcy za 1 uchodźcę?! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-05-2016 00:07 | Brzostowski (7067 punktów) | 250 tysięcy za 1 uchodźcę?!
-1 na 7 | Idę na taką wymianę. Zamieńmy 1 uchodźcę za 250 tysięcy... KODowców ! Niech jadą się ubogacać kulturowo, do ... Francji, Niemiec... do Angeli... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..#61 3 na 5 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > >Powielamy kłamstwa o milionie ukrainców który przyśnił się pani premier> >www.polity(*)6,1,nasz-milion-ukraincow.read> Odróżniasz uchodźców-Ukraińców od Ukraińców?Ja tak ty i premier z dobrej zmiany macie z tym spore problemy, próbując przyrównać uchodźców do imigrantowi ekonomicznych i to czasowych. Na tej zasadzie niemcy anglicy i francuzi przyjeli parę milionów polaków. > >Tym bardziej nie widzę obaw o przyjęcie uchodźców przyjmiemy a oni i tak zwieją do Niemiec...> a guzik, chodzi o to, aby nie mogli tak uczynić. Czyli my ich przjmiemy, oni będą chcieli pojechać dalej, a tu go Niemcy złapią i ... do Polski.Jak już ci odpisał Pan Rafał Poniecki to znowu nam nawieją do rajchu. Jesteśmy takim rajem, że nawet zabiedzenie imigranci od nas nawiewają a pan się tu kłoci o to czy ich przyjąć. No śmiechu warte. > >Tak mamy brać z losowania każdy kraj chciałby sobie wybierać tych bierzemy tych nie istotą jest, że każdy musi przyjąć bo tego wymaga sytuacja.> A dlaczego nie? JEśli dla Niemców to obojętne, a dla nas nie. To przecież chodzi o to aby rozwiązać problem, a nie sprzeczać się o nieistotne kwestie.To są bardzo istotne kwestie tylko taki ideolog jak pan może twierdzić inaczej. Jest jasnym, że nikt nie pali się do przyjęcia imigrantów każdy chciałby sobie wybrać i co i w końcu nikogo nikt by nie przyjął taka prawda. W dodatku biorąc pod uwagę takich talibów jak pan nie jestem wcale pewny czy chce mieć tu więcej chrześcijan. > >A czemuż to mają być względem nas solidarni jak tylko przychodzi co do czego to wrzeszczymy coś o odszkodowaniach za drógą wojnę światową, nie chcemy brać za nic odpowiedzialności i co krok wołamy od unii kasę na rozwój. Faktycznie no pędzą być solidarne z nami.> Sorry kolego. My, Polska weszliśmy do UE na zasadach wynegocjowanych, ustalonych przez wszystkie strony. My nie wyciągamy ręki po kasę, tylko ta kasa jest elementem naszej obecności w UE. Inne kraje, w tym te, które są płatnikami netto (dopłacają tym biedniejszym), mają inne korzyści z tej współpracy. Te korzyści są zarówno ekonomiczne (otwarcie rynków: słabych z mocnymi, jak myślisz kto na tym korzysta?) jak i polityczne (np Niemcy stają się dzięki UE graczem światowym).Dostajemy też te pieniądze w zamian za bycie solidarnymi także w takich przypadkach. Niestety to jest właśnie moment kiedy Niemcy mówią sprawdzamy i okazuje się, że ekipa z dobrej zmiany ma ich w dupie. Poczekamy do głosowania nad następnym budżetem i Niemcy też pokażą gdzie mają nas. No ale przecież politycy z dobrej zmiany nie muszą prowadzić polityki na dłuższą metę po co im to. |
#62 2 na 4 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > >A te 10% to skąd pan wziął mogę wiedzieć.> -Za szybko pisałem....10 % to kobiety z 50 % "prawdziwych" Syryjczyków.A ja pytałem o źródło > -Nie miał. To były układy aliantów. Armia Andersa nie poszła tam siedzieć i się szarogęsić, tylko zebrać siły i dalej walczyć. Może to samo zrobią uchodźcy syryjscy? Czy z wdzięczności za to, co ktoś kiedyś komuś...mamy pozwolić na niszczenie naszej cywilizacji? Nie można mieć ani pretensji do byłych zaborców, winić dzisiejszych Niemców, czy Rosjan, że ich przodkowie zabijali naszych przodków, ani też obciążać się jakimiś zobowiązaniamu z przeszłości narodów, tym bardziej, że każdy jest jakimś tam...mieszańcem. Żyjemy tu i teraz i powinniśmy działać racjonalnie, co nie wyklucza przyzwoitości.Tak żyjemy tu i teraz ja pokazałem, ze w przeszłości bywaliśmy w trudnej sytuacji. Nie chce by w przyszłości sytuacja się powtórzyła, oraz by ktoś kiedyś stwierdził, że a to Polacy pukają do naszych granic strzelać jak 50 lat temu mój ojciec prosił o azyl to mu odmówili to naród samolubnych buców. > -Jasne, czekać i popełniać błędy zachodniej lewicy, w imię porawności i humanizmu, który islamska część uchodźców ma daleko gdzieś, a nawet go nie rozumie, patrząc na to jak potrafią traktować swoje kobiety. Znasz bajkę o żabie i skorpionie?> Tak dalej histeria, zauważ że akuratnie o przyzwoite traktowanie kobiet walczy właśnie ta cholerna lewica. Na razie muzułmanie we Francji stanowią jakieś 8% populacji, w Niemczech jakieś 6% faktycznie tłumy i kalifat pełną gębą. Zacznę się obawiać kalifatu jak ich będzie 50%. |
#63 2 na 2 | dajmonion (3663 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > Teraz jest nowy rząd, który próbuje zredukować rozwarstwienie (500+),Nie ma żadnych poważnych danych naukowych, że ten program wypali. Ot przekształcono kraj w jedną wielką instytucję pomocy społecznej. Mogliby przynajmniej nazywać rzeczy po imieniu. Ludzie myślący kategoriami: daj, daj wybierają populistyczne rządy, a te są potem zakładnikami własnych obietnic. Dlaczego nie przekazano pieniędzy na przekwalifikowania górników. To by było sensowne posunięcie. Przecież tego problemu nie da się inaczej rozwiązać jak tylko poprzez zmianę kwalifikacji. Jak program 500+ nie wypali i zrujnuje gospodarkę to będą się potem nieboraki wałęsały po świecie. > zaprezentował program Morawieckiego (uszczegółowienie ma niedługo być opublikowane).Ciekawe kiedy i czemu już nie od dawna. Skoro ten 'plan' jest taki cudowny to jego szczegółowa prezentacja zapobiegłaby kolejnym obniżkom ratingu i dalszemu degradowaniu waluty. To trochę wygląda na wciskanie kitu. > Może i ten rząd nie robi tego bez wpadek, bez niedociągnięć, ale przynajmniej próbuje i chce to >zrobić.Jakie wpadki i niedociągnięcia? Ludzie chyba nie są aż tak głupi, by nie widzieć, że to głębokie zmiany strukturalne, a nie kwestie kosmetyczne. > Z historii Polski wiadomo, że kluczowe zmiany nigdy nie zachodziły u nas bez walk lub na >granicy prawa (Konstytucja 3 maja, kwietniowa, okragły stół, itd...). A takie własnie zmiany >są Polsce potrzebne.Wiedza o czynnikach rozwoju gospodarczego nie jest wiedzą ezoteryczną. I to na jej podstawie powinno się podejmować decyzje, a nie na bazie historiozofii. > Daj kolego temu rządowi 2 lata. Zobaczysz zmiany.Ewentualne zmiany powinny już teraz mieć solidne uzasadnienie. Przy tak kosztownych i ryzykownych projektach nie można mówić: poczekamy, zobaczymy. Już od dawna powinny toczyć się wszędzie wzmożone dyskusje na temat szczegółów planu Morawieckiego. Tymczasem mija pół roku i co? Co ma rozruszać gospodarkę, bo zadałem ci wyżej to pytanie i cisza. Wzmożona konsumpcja? Prof. Orłowski wyjaśnił w jednym z wywiadów, że to może być co najwyżej czynnik wspomagający.
dajmonion |
| dajmonion (3663 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | Ten obraz, który tak emocjonalnie nakreśliłeś jest mocno przesadzony. To nie jest tak, że ludzie tyrają, wypruwają sobie żyły, a ci wstrętni politycy tylko żerują na ich krwawicy. Bardzo wielu ludzi nie chodzi do wyborów albo wybierają rockmena albo głosują by komuś dokopać. Co na przykład takiego strasznego zrobił Komorowski, że przegrał? Poza jego zbytnią pewnością siebie?
dajmonion |
krystkon_1976 (4491 punktów) (zablokowany) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > Dostajemy też te pieniądze w zamian za bycie solidarnymi także w takich przypadkach. Niestety to jest właśnie moment kiedy Niemcy mówią sprawdzamy i okazuje się, że ekipa z dobrej zmiany ma ich w dupie. Poczekamy do głosowania nad następnym budżetem i Niemcy też pokażą gdzie mają nas. No ale przecież politycy z dobrej zmiany nie muszą prowadzić polityki na dłuższą metę po co im to.Kasa rządzi nie tylko ludźmi lecz całymi narodami. |
#66 4 na 4 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | . >Dla mnie hipokrytą i wieśniakiem ze słomą w butach jest ten kto: Każdy kto nie podziela z Panem wiary jest obrzydliwcem, którego Pan swoim jadem opluć potrafi. Wyzwisk parę Pan tu nazbierał i szczodrze, acz głupio, teraz obdziela nimi swoich oponentów. Przykro mi, iż Pan choć tu uparcie ewangelizuje i klepie od lat w kółko to samo, niczego z tego co inni tu piszą zrozumieć nie potrafi. Jak widać to ja tu piszę jest tak samo jak Pański Bóg całkowicie dla Pana niepojęte. Nie święci garnki lepią, ale ja za Pana się nie oczytam, nie nabiorę sprawności intelektualnej ani kultury. To każdy musi zrobić sam, niezależnie skąd się wywodzi. Uprawiać wieśniactwo można nawet mieszkając w samym śródmieściu stolicy, czy na Żoliborzu.> Myli się Pan.Zapewne nie raz, jestem w miarę normalnym człowiekiem, ale błędy czy pomyłki należy merytorycznie wykazać, a Panu tu to się nie udaje. Wyzwiska i epitety nie są argumentami, tylko dowodem na ich brak. > Ja brzydzę się hipokryzją intelektualną.Pustych deklaracji to Pan tu już setki złożył. Intelektualna uczciwość jest definiowana jako uznanie konieczności bycia uczciwym w stosunku do siebie i używania takich samych standardów wobec siebie i innych. Trzeba być identycznie rygorystycznym wobec dowodów przeciwstawnych, jaki i potwierdzających to w co wierzymy, a także dostrzegać rozbieżności, niezgodności i braki w spójności w swoim myśleniu, by móc je w przyszłości poprawić i uspójnić. Tak, staram się takim być i Pan nigdzie i nigdy mi nie wykazał, iż tak nie postępuję, choć stale mi to, bez pokrycia w faktach, zarzuca. To zresztą jest Pańska hipokrytyczna metoda zarzucanie własnych nieprawości innym.
Przeciwieństwem uczciwości intelektualnej jest intelektualna hipokryzja, czyli taki stan, w którym nie zwracamy uwagi na to, czy nasze poglądy są spójne, czy nie, dopuszczamy niekonsekwencję i nierówność w osądzaniu siebie i innych. Przecież wypisz wymaluj to co tu podkreślone opisuje Pańskie postępowanie na naszym forum. Jeżeli Pan twierdzi, iż moje to proszę to pokazać i wykazać, a nie podejmować próby złośliwej dyskredytacji, poprzez przeróżne wyzwiska. > BEKA z LEMINGÓW!> Mi brak wiary nie przeszkadza mieć szacunek dla człowieka.No właśnie następna pusta deklaracja. Tylko mała grupka na tym forum posiada Pańską głęboką wiarę we własną rację i tak szczerze nienawidzi swoich oponentów, nie podzielających jego wiary. Manipulacje deklaracjami, które Panu już ogrom osób wykazało, to też dowody hipokryzji intelektualnej, którą Pan u innych się brzydzi, ale sam permanentnie tu uprawia. @@@ . |
| Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | . Poniżej ilustracja poziomu możliwego dyskursu z panem Brzostowskim. www.racjon(*)m.php/z,0/d,4/s,708980#w709116Zamiast przeczytać i odnieść się do wypowiedzi, to zmyśla wymyśla i manipuluje www.racjon(*)m.php/s,708980/z,0/d,4#w709131Czy potrzeba jest lepszych dowodów? ___________ > Każdy ma swoje rozumienie hipokryzji i wieśniactwa. Dla mnie hipokrytą i wieśniakiem ze słomą w butach jest ten kto: Każdy kto nie podziela z Panem wiary jest obrzydliwcem, którego Pan swoim jadem opluć potrafi.> 1) Gdy sam rozprawia o bogu, gdy inny (jego światopoglądowi) towarzysze o bogu rozprawiają, to nie ma dla niego problemu fakt braku dobrej definicji boga. Gadają sobie i już. Jednak gdy ktoś inny o bogu rozmawia i z rozmowy może wynikać coś niewygodnego o bogu np. szansa na to że może On istnieć, to wtedy krzyczy taki jeden z drugim o tym, że nie ma dobrej definicji boga, czyli nie ma o czym gadać, a ten co gada o bogu to głąb i już.Niewiele osób poza panem Brzostowskim na naszym forum tego nie zrozumiało: Tak naprawdę to nie chodzi mi o żadną odpowiedź tylko o zebranie w jednym miejscu wypowiedzi poważnych i mocno uczonych katolików na temat Boga, aby i Pan Brzostowski mógł się czegoś tam nauczyć. W tym Pańskim wątku wszystko powtórzyłem, a tam, gdzie uznałem to za konieczne uszczegółowiłem.www.racjon(*).php/s,668549/z,0/d,27#w670401www.racjon(*).php/s,668549/z,0/d,27#w670414I co? I nico! Pan jest teflonowy i wszystkie merytoryczne argumenty spływają po Panu jak woda po kaczce. > 2) Sam siebie określa jako racjonalistę i piętnującego głupotę wszelaką.Znowu malutki manipulo. Tak, uważam racjonalizm światopoglądowy za optymalną postawę poznawczą i staram się nim kierować, a na głupotę jestem wrażliwym i ją wykazuję. Co do piętnowania to anim katolik, ani jestem w posiadaniu stosownych narzędzi. Przecież choćby i Panu już wielokrotnie wypisywanie tu głupot wykazałem, ale gdzie to do piętnowania, gdy nawet tym przed swoim sołtysem Pan się chwali. > Jednak gdy jemu bliscy śwaitopoglądowo forumowicze, wypisują głupoty, sprzeczności, czasem wręcz brednie, to milczy.To jeszcze jeden dowód, iż Pan zajęty pisaniem niewiele czyta lub znowu Pan zwyczajnie, jak to ma Pan w zwyczaju, kłamie. Reaguję na głupotę wszystkich - włącznie z własną, gdy czasem mi się przydarzy - tyle tylko, iż racjonaliści, przy ich postawie poznawczej, znacznie mniej od fideistów błędów popełniają, a gdy im się już przydarzą, to zdecydowanie słabiej się przy nich upierają. Zaś gdy brak uporu, to nie ma o co wieść długiego sporu. Myślę, iż łatwo zauważyć, iż jak kilka razy gdzieś się pomyliłem lub głupotę napisałem, a ktoś mi to pokazał, to przepraszałem i z głupoty się wycofywałem. > Ewentualnie zasugeruje coś delikatnie, wskaże coś do poczytania.Panu też wskazywałem i to wybitnych intelektualistów podzielających z Panem wiarę w świat nadprzyrodzony, ale Pan się uważa za mądrzejszego nawet od papieży, którzy Pańskim zdaniem nie potrafią właściwie opisać ani wiary, ani stosunku do Boga. Pan wszystko wie lepiej, tak jak w danym momencie Panu pasuje i wcale przy tym nie zauważa, iż się kompromituje. > BEKA z LEMINGÓW! Mi brak wiary nie przeszkadza mieć szacunek dla człowieka.> Gdy jednak jakąś głupotę lub sprzeczność, nawet nieznaczącą napisze jego przeciwnik świtopoglądowy to wyje o głupocie jak ranny pies. itd...No cóż, Pańskie wyzwiska jednoznacznie świadczą o Pańskim poziomie oraz braku argumentów merytorycznych. Mam zwyczaj bardzo dokładnie, z linkami i w kolorkach, wykazywać ewidentne błędy, sprzeczności, kłamstwa i manipulacje, a głupota to sama się przy tym ujawnia. @@@ . |
#68 2 na 2 | KORUND (4922 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > >>A te 10% to skąd pan wziął mogę wiedzieć.> >-Za szybko pisałem....10 % to kobiety z 50 % "prawdziwych" Syryjczyków.> A ja pytałem o źródło-Internet. Jedno z nich: pikio.pl/k(*)cow-przybywajacych-do-europy/#> Tak żyjemy tu i teraz ja pokazałem, ze w przeszłości bywaliśmy w trudnej sytuacji.-Na razie w trudnej są ci, którzy wpuszczają wszystkich jak leci, nawet Szwecja. Jestem za przyjmowaniem Szwedów, gdy będą wiali na południe. Wybaczam im nawet "Potop". > Tak dalej histeria, zauważ że akuratnie o przyzwoite traktowanie kobiet walczy właśnie ta cholerna lewica.-Feministki europejskie mają gdzieś prawa innych kobiet, walczą o kolejne przywileje dla siebie. Nie zabierają głosu w sprawach kobiet naprawdę prześladowanych, upokarzanych przez islam. Wolą wymyślać bzdury, że to taka tradycja, że np. lubią nosić hadżib i burkę, a nawet że to ich wolny wybór. Przyzwyczaiły się do "walki" tu gdzie wolno, i gdzie prawo jest równe dla wszystkich. Pewnie wolą omijać temat traktowania kobiet przez muzułmanów, bo wówczas ich postulaty, żale, pretensje, rzekome krzywdy, w porównaniu z tym, co muszą znosić kobiety w islamie, jawią się jako zwykłe fanaberie. > Na razie muzułmanie we Francji stanowią jakieś 8% populacji, w Niemczech jakieś 6% faktycznie tłumy i kalifat pełną gębą.-I już potrafią sparaliżować ulice Paryża podczas masowego kiwania się w stronę Mekki. Już istnieją muzułmańskie getta, strefy z prawem szariatu, według europejskich standardów totalnego bezprawia, zalegalizowanej przemocy domowej, pedofilii wielożeństwa, wylęgarnie i ochronki dla terrorystów. > Zacznę się obawiać kalifatu jak ich będzie 50%.-Wtedy to można zacząć się pakować. Tylko dokąd...USA, Australia? |
#69 2 na 4 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! |
> >A ja pytałem o źródło> -Internet. Jedno z nich:> pikio.pl/k(*)cow-przybywajacych-do-europy/#I gdzie tam piszą następujące rzeczy > -Byle nie z frajestwa. Uchodźców jest w tych tłumach ok. 10 procent. Reszta łapie się na "krzywy ryj", od północnej Afryki po południową Azję. Często nawet nie potrafią nic powiedzieć o Syrii. A stąd też część to zatwardziali muzułmanie z elementem terrorystycznym włącznie.Bo ja widzę, że nagle z 10% uchodźców z Syrii zrobiło się ich 50%. A że kobiety i dzieci stanowią mniejszość to też zrozumiała kwestia spróbuj przepłynąć sobie w drewnianej tratwie morze ciekawe czy większe szanse będą mieli mężczyżni czy kobiety. No i to, że jest w tej grupie spory odsetek mężczyźni nie oznacza, że nie są to uchodźcy. W dodatku te 50% to wszystkie osoby które próbowały się przedostać do Europy jasnym jest więc, ze w liczbie tej znajdą się chociażby Afgańczycy u których chyba też jest wojna jeżeli dobrze pamiętam. > >Tak żyjemy tu i teraz ja pokazałem, ze w przeszłości bywaliśmy w trudnej sytuacji.> -Na razie w trudnej są ci, którzy wpuszczają wszystkich jak leci, nawet Szwecja. Jestem za przyjmowaniem Szwedów, gdy będą wiali na południe. Wybaczam im nawet "Potop".Na razie Szwedzi nigdzie nie wieją za to co roku tysiące Polaków wyjeżdża na ten cholerny zachód przesiąknięty tym strasznym lewactwem i okupowany przez złych muzułmanów. > >Tak dalej histeria, zauważ że akuratnie o przyzwoite traktowanie kobiet walczy właśnie ta cholerna lewica.> -Feministki europejskie mają gdzieś prawa innych kobiet, walczą o kolejne przywileje dla siebie. Nie zabierają głosu w sprawach kobiet naprawdę prześladowanych, upokarzanych przez islam. Wolą wymyślać bzdury, że to taka tradycja, że np. lubią nosić hadżib i burkę, a nawet że to ich wolny wybór.I do cholery mają do tego prawo, czy feministki powinny wtrącać się do ubioru zakonnic. W tedy kiedy kobiety są bite poniżane i prześladowane w tedy ich rekacja powinna następować. Nic nie mogą jednak poradzić na to, że kobiety przesiąknięte pewną ideologią tak a nie inaczej postępują. Zauważ jakie opory czynią nasi polscy talibowie jak im się feministki wpieprzają w życie wystarczy spojrzeć na konwencję antyprzemocową i walkę ugrupowań z pod znaku krzyża z nią. > > Na razie muzułmanie we Francji stanowią jakieś 8% populacji, w Niemczech jakieś 6% faktycznie tłumy i kalifat pełną gębą.> -I już potrafią sparaliżować ulice Paryża podczas masowego kiwania się w stronę Mekki. Już istnieją muzułmańskie getta, strefy z prawem szariatu, według europejskich standardów totalnego bezprawia, zalegalizowanej przemocy domowej, pedofilii wielożeństwa, wylęgarnie i ochronki dla terrorystów.Tak tak istnieją normalnie sodomia i go moria. > >Zacznę się obawiać kalifatu jak ich będzie 50%.> -Wtedy to można zacząć się pakować. Tylko dokąd...USA, Australia?A ja powtarzam na razie to z naszego kraju kto żyw spieprza na ten straszny zachód. |
#70 2 na 4 | piotr35 (1843 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > 10 % to kobiety z 50 % "prawdziwych" SyryjczykówWedług oficjalnych danych (na grudzień 2015 roku) niemieckiego urzędu do spraw migracji i uchodźców (BAMF - Bundesamt für Migration und Flüchtlinge) wśród osób, które złożyły wniosek o azyl w Niemczech w 2015 było 49.1 % kobiet i osób niepełnoletnich. www.bamf.d(*)zahlen-zu-asyl.html?nn=1694460Z tej samej strony skrupulatni Niemcy wyliczyli, że z 176.465 osób, które złożyły wniosek o azyl w Niemczech od stycznia do marca 2016 roku jest 20% kobiet pełnoletnich i 30.7% dzieci niepełnoletnich płci obojga. |
#71 3 na 3 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! |
> Bo ja widzę, że nagle z 10% uchodźców.....A ja widze, ze z terminu "uchodzca" robi sie hucpe i zbija polityczy interes. Uchodzca nie jest sie jesli: - Przybywa sie z bezpiecznego kraju (gdzie prawa człowieka podlegają zasadniczej ochronie) - Przybywa sie z bezpiecznego kraju trzeciego, który zapewnia im dostęp do postępowania o nadanie statusu uchodźcy; - gdy status uchodźcy został im już nadany w innym kraju. 99% przybyszy nie plynie tratwa bezposrednio do Europy zachodniej. Wedlug definicji w Niemczech i Polsce uchodzcow nie powinno byc w ogole, bo po drodze musza przejechac pezez kilka bezpiecznych krajow. No chyba, ze tytul uchodzca dziala na tej samej zasadzie co tytul prezydenta: dozywotnio. BTT: najwiecej o "uchodzcach" (i ich przyjmowaniu) deliberuja osoby, ktore takiego "uchodzcy" nigdy na oczy nie widzieli. Zapraszam wszystkich, ktorzy tak cieplo i milo o "uchodzcach" mowia do Berlina. Popatrzymy sobie na zywo jak sie integruja, jak sie ladnie zachowuja, jaki porzadek po sobie zostawiaja. A pozniej kazdy zwolennik bezwarunkowego przyjomwania "uchodzcow" wezmie sobie jednego do domu na pare miesiecy i pokaze, ze nie jest mocny tylko w mordzie i wytykaniu innym, ze sa nietolerancyjni  |
#72 2 na 2 | KORUND (4922 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > Na razie Szwedzi nigdzie nie wieją za to co roku tysiące Polaków wyjeżdża na ten cholerny zachód przesiąknięty tym strasznym lewactwem i okupowany przez złych muzułmanów.-Do pracy, zarabiać. Okupacji islamskiej jeszcze nie ma, ale są regiony gdzie boi się zapuszczać policja i zdecydowana większość przestępstw, w tym gwałtów, jest popełniana przez imigrantów, muzułmanów. I to nie lewica zbudowała potęgę gospodarczą zachodu. Ta ją teraz trwoni. > >-Feministki europejskie mają gdzieś prawa innych kobiet, walczą o kolejne przywileje dla siebie. Nie zabierają głosu w sprawach kobiet naprawdę prześladowanych, upokarzanych przez islam. Wolą wymyślać bzdury, że to taka tradycja, że np. lubią nosić hadżib i burkę, a nawet że to ich wolny wybór.> I do cholery mają do tego prawo, czy feministki powinny wtrącać się do ubioru zakonnic.-Zakonnica wybrała sobie taki stan. > W tedy kiedy kobiety są bite poniżane i prześladowane w tedy ich rekacja powinna następować. Nic nie mogą jednak poradzić na to, że kobiety przesiąknięte pewną ideologią tak a nie inaczej postępują.-Postępują tak jak im każą męscy opiekunowie, nikt ich nie pyta do czego są przyzwyczajone. Mają wyznaczone gdzie pójść, z kim rozmawiać, jak się ubrać. Europejki z kolei są przez nich postrzegane jako dziwki, które same się proszą...", bo dekolt, sukienka itp. > >-I już potrafią sparaliżować ulice Paryża podczas masowego kiwania się w stronę Mekki. Już istnieją muzułmańskie getta, strefy z prawem szariatu, według europejskich standardów totalnego bezprawia, zalegalizowanej przemocy domowej, pedofilii wielożeństwa, wylęgarnie i ochronki dla terrorystów.> Tak tak istnieją normalnie sodomia i go moria.-I religijna ciemnota unikająca "zachodniej" edukacji. Wolą posiedzieć w meczecie posłuchać cennych kazań mułłów, zapewne o tym jak pokojowo współżyć z niewiernymi psami. |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > Zapewne nie raz, jestem w miarę normalnym człowiekiem, ale błędy czy pomyłki należy merytorycznie wykazać, a Panu tu to się nie udaje. Wyzwiska i epitety nie są argumentami, tylko dowodem na ich brak.> > Ja brzydzę się hipokryzją intelektualną.> Pustych deklaracji to Pan tu już setki złożył. [url=http://kogni.wordpress.com/2011/07/21/intelektualna-uczciwosc-%E2%80%93-posiadanie-takich-samych-standardow-zarowno-dla-siebie-jak-i-innych/] Intelektualna uczciwość jest definiowana jako uznanie konieczności bycia uczciwym w stosunku do siebie i używania takich samych standardów wobec siebie i innych. Trzeba być identycznie rygorystycznym wobec dowodów przeciwstawnych, jaki i potwierdzających to w co wierzymy, a także dostrzegać rozbieżności, niezgodności i braki w spójności w swoim myśleniu, by móc je w przyszłości poprawić i uspójnić.1) Gdy sam rozprawia o bogu, gdy inny (jego światopoglądowi) towarzysze o bogu rozprawiają, to nie ma dla niego problemu fakt braku dobrej definicji boga. Gadają sobie i już. Jednak gdy ktoś inny o bogu rozmawia i z rozmowy może wynikać coś niewygodnego o bogu np. szansa na to że może On istnieć, to wtedy krzyczy taki jeden z drugim o tym, że nie ma dobrej definicji boga, czyli nie ma o czym gadać, a ten co gada o bogu to głąb i już. 2) Sam siebie określa jako racjonalistę i piętnującego głupotę wszelaką. Jednak gdy jemu bliscy śwaitopoglądowo forumowicze, wypisują głupoty, sprzeczności, czasem wręcz brednie, to milczy. Ewentualnie zasugeruje coś delikatnie, wskaże coś do poczytania. Gdy jednak jakąś głupotę lub sprzeczność, nawet nieznaczącą napisze jego przeciwnik świtopoglądowy to wyje o głupocie jak ranny pies. itd...
BEKA z LEMINGÓW! |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > > Przez najbliższe lata polska gospodarka będzie rosła w przyzwoitym tempie, a rzady PiS wzmocnią ten trend.> A to ciekawe. A co ma wzmocnić ten trend?1) pobudzenie popytu wewnętrznego, 2) uszczelnienie systemu podatkowego (oszczędności), 3) wzrost eksportu, 4) wzrost inwestycji krajowych i zagranicznych wywołamy ulepszeniem systemu podatkowego, wprowadzeniem mechanizmu inwestycyjnego z zaangażowaniem aktywów spółek Skarbu Państwa, tworzeniem towarzystw funduszy inwestycyjnych przez spółki Skarbu Państwa, 5) odejście od polaryzacyjno-dyfuzyjnego modelu rozwoju na rzecz rozwoju równomiernego, 6) budowa systemu dyplomacji ekonomicznej, 7) walka z koprupcją i biurokracją, 8) wprowadzenie szeregu udogodnień dla małych firm (lista w programie PiS), 9) wprowadzenie systemu zwiększającego udział sektora MŚP w przetargach publicznych, 10) reindustrializacja i repolonizacja tego co się rozsądnie da zrepolonizować.
BEKA z LEMINGÓW! |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: 250 tysięcy za 1 uchodźcę?! | > Co na przykład takiego strasznego zrobił Komorowski, że przegrał? Poza jego zbytnią pewnością siebie?NIC, nie tylko strasznego, po prostu NIC nie zrobił przez 5 lat.
BEKA z LEMINGÓW! |
1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|