 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-11-2019 16:23 | okragly (21676 punktów) | 15 lat
1 na 1 | Usłyszałem w radio, że z wyższym wykształceniem żyja 15 lat dłużej od tych z niższym. 1)czy to się uwzglednia w emeryturze, np. dwie osoby jedna wyższe, druga niższe, zgromadziły taki sam kapitał 399 000 zl, to ten niższe, o którym wiadomo że umrze 15 lat wcześniej powinienen dostawać 3x wieksza emeryturę 2) jak wszyscy skonczymy studia to wzrośnie nam o 15 lat długość życia? 3) może podwyższyć wiek o 15 lat tym z wyższym, a z niższym zostawić. (w kontekście wyższego wieku emeryt uchwalonego przez PO) 4) jakie inne przyczyny życia krócej z niższym? może to wina Tuska  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..#196 2 na 2 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Weź Ty człowieku napisz jaśniej o co Tobie chodzi, do cholery. Ja w Twoim towarzystwie nie przebywam i \nie mam pojęcia o czym Ty piszesz. masz jakieś pretensje, może i słuszne, ale z tego co napisałeś nic nie wiadomo. Daję słowo przedwojennego harcerza.To proste i oczywiste. Nadmiar władzy jest dla społeczeństwa szkodliwy tak samo jak jej niedobór. I obojętnie jak ta władza jest ukonstytuowana, czy to dyktatura wojskowa czy kapitalizm z potężnie skoncentrowana własnością. Nadmiar władzy prowadzi spoleczenstwo do dysfunkcji, regresu i rozpadu. W gruncie rzeczy nikomu z członków spoleczenstwa nadmiar władzy nie opłaca się, nawet wladcom, bo u nich rozwija się związana z tym agresja i perwersja. Zatem muszą być mechanizmy ograniczające koncentrację władzy. Takim mechanizmem może być jawność. Takim mechanizmem może być podatek od własności. Zmiana sposobu kreacji i emisji pieniądza. Wprowadzenie supersekretarza jako przeciwwagi dla superkapitalisty jest tylko pozornym rozproszeniem władzy. To jest zaledwie podział władzy na 2, niewiele zmienia w kwestii jej koncentracji. |
#197 2 na 2 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: 15 lat | > >>>TAK? / NIE?> >> >TAKBrak słów pogardy. Ty chyba nie masz lustra...> >Ty chyba nie masz lustra, że propagujesz podatek od biedy.> >I jeszce gardzisz mną za to, że propaguje podatk od własnosci.> >Chciwość wyzarla Ci mózg.> Czytasz własne słowa? |> przecież to TY chcesz, żeby emeryt mający mniej dochodu niż sam Twój Kindergeld płacił podatki na CIEBIE Rozumiesz to co sam piszesz??> Koniec rozmowyNie denerwuj się przez takiego nieuka i lawiranta, uciekającego od odpowiedzialności (nawet do Niemiec) za swoje słowo, za czyny niegodne pochwalenia w Polsce, za tchórzostwo, za skłonność do krętactw, za słabość charakteru, za nieprzystosowanie się do bycia członkiem społeczności (nawet niemieckiej), za brak inteligencji definiowanej jako umiejętność szybkiej dostosowalności do zmiennych warunków bytu, za brak wiedzy podstawowej o życiu nawet od rodziców, ogólnie najdelikatniej mówiąc za inność nie zrozumiałą. Myślę, iż jesteśmy zgodni mniej więcej w ocenie tego indywiduum. Widać i tacy nieszczęśni mają prawo żyć. TYLKO K..WA DLACZEGO MAJĄ TRUĆ ŻYCIE INNYM? NIE WIEM. Dlaczego mamy być wyrozumiali dla takich? Nic po naukach uniwersyteckich. Dobrze, że on w Niemczech, tam go osadzają w szyku z miejsca i się nie pi..lą. W Polsce by zrobił czasem karierę polityczną. Ciesz się, że go w Polsce nie ma. Marna to radość ale zawsze. Byłby gorszy jak Lewandowski, Czarnecki i Pawłowicz razem wzięci. To by się Kaczyński cieszył dopiero. Byłby lepszy jak Macierewicz w pie..doleniu głupot.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#198 2 na 2 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Szarley:> Cytat:Czy emeryt mający 1600 zł emerytury o działkowy ogródek którego się dorobił przez 40 lat pracy ma płacić podatki na utrzymanie młodego, zdrowego człowieka K H-K, który ma dochód kilkunastokrotnie wyższy i mieszka w luksusowym mieszkaniu w dobrej dzielnicy stołecznego miasta, ale mieszkanie wynajmuje? >TAK? / NIE? > Hamerlik - Konopka:> Cytat:TAK > A teraz przeczytaj jeszcze raz pytanie i odpowiedź.> Wytłumaczę ci:> Dwóch ludzi :> 1 emeryt mający działkowy ogródek i 1600 zł emerytury> 2 Hamerlik mieszkający w luksusowym mieszkaniu w Berlinie i mający ok. 20 000zł/miesiąc> Który z nich jest bogatszy?> Który w twoim świecie zapłaci drugiemu podatek?> Zjedz mu jeszcze nerkę> Masz w domu lustro?> Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzebyDokładniej mówiąc dochód ponad 1900 netto minus na wejściu 1100 mieszkanie, 100 prąd, 70 komunikacja publiczna. Czyli już 630 zostaje a jeszcze miesiąc się nie zaczal. I nie wypominaj mi po 1000x Kindergeld bo nie zapomniałem i w ostatnim miesiącu chyba z 7 dni chodziłem głodny do roboty wyjadajac wszytkie możliwe starocie. Ale tu zawsze coś wypada, ostatnio z 700 w sumie za niestaiennictwo na rozprawie jak chciał urwać z czynszu bo go zalala deszczowka, potem z 500 za to że nie wypowiedzialem karty rabatowej sprzed 2 lat, która kupiłem żeby zaoszczędzić 10 ale się okazało, że trafiłem na kosmicznych cwaniakow, potem wyjechałem banem poza strefę AB czego nie wiedziałem koleje 100,potem spóźniłem się z czynszem więc sprawa po 15 dniach była już u prawnika a za wezwanie od prawnika +250, potem splacamy z żoną debet że starej karty więc doliczaja 200 kwartalne za odsetki. Także z tymi 630 nie poszalejesz, zwłaszcza kiedy w okol pełno cwaniakow, którzy bazując na państwowym przymusje próbują Cię okraść dosłownie ze wszystkiego. Takie robią pułapki że w życiu nie wylapiesz, że ktoś znowu próbuje Cię okraść i naiwnie dajesz się zwabic. Próbuję teraz ostrożniej ale wśród chciwych i bezwzględnych ludzi, ktorzy mają za sobą przemoc państwa to naprawdę jest trudne. |
#199 1 na 3 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Nie denerwuj się przez takiego nieuka i lawiranta, uciekającego od odpowiedzialności (nawet do Niemiec) za swoje słowo, za czyny niegodne pochwalenia w Polsce, za tchórzostwo, za skłonność do krętactw, za słabość charakteru, za nieprzystosowanie się do bycia członkiem społeczności (nawet niemieckiej), za brak inteligencji definiowanej jako umiejętność szybkiej dostosowalności do zmiennych warunków bytu, za brak wiedzy podstawowej o życiu nawet od rodziców, ogólnie najdelikatniej mówiąc za inność nie zrozumiałą. Myślę, iż jesteśmy zgodni mniej więcej w ocenie tego indywiduum. Widać i tacy nieszczęśni mają prawo żyć. TYLKO K..WA DLACZEGO MAJĄ TRUĆ ŻYCIE INNYM? NIE WIEM.> Dlaczego mamy być wyrozumiali dla takich? Nic po naukach uniwersyteckich. Dobrze, że on w Niemczech, tam go osadzają w szyku z miejsca i się nie pi..lą. W Polsce by zrobił czasem karierę polityczną. Ciesz się, że go w Polsce nie ma. Marna to radość ale zawsze. Byłby gorszy jak Lewandowski, Czarnecki i Pawłowicz razem wzięci. To by się Kaczyński cieszył dopiero. Byłby lepszy jak Macierewicz w pie..doleniu głupot.> Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.Ach znowu Ci dobrzy ludzie i ten zły. Znowu Ci moralni i ten nie. Znowu oddzielamy zairna od plew. Będziesz wspierał Szarleya, poczuje się pewniej i znowu dostanie furii. Tak bez wsparcia trochę opanował agresję. |
#200 2 na 2 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Dobrze, że on w Niemczech, tam go osadzają w szyku z miejsca i się nie pi..lą. W Polsce by zrobił czasem karierę polityczną. Ciesz się,Z zasady nie uczestniczę w tajnych wyborach ani czynnie ani biernie, uznaje to za niemoralne, nie grozi Ci moja kariera polityczna w świecie wg waszych prymitywnych zasad, w przypuszczalnym znaczeniu tego wyrażenia. Nie ustanowie Ci prawnego przymusu wyjawienia mienia pod groźbą kary. Taka forma wpływu na Ciebie zupełnie mnie nie interesuje. Interesuje mnie jedynie przekonanie Ciebie i dobrowolny akt z twojej strony. Nie ma na to szans bez groźby? Trudno. Będę musiał z tym żyć i z tym umrzeć licząc jednak, że dam dobry przykład i przez ten przyklad uczynię świat choc odrobinę lepszym niż jest |
#201 2 na 2 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Weź Ty człowieku napisz jaśniej o co Tobie chodzi, do cholery. Ja w Twoim towarzystwie nie przebywam i \nie mam pojęcia o czym Ty piszesz. masz jakieś pretensje, może i słuszne, ale z tego co napisałeś nic nie wiadomo. Daję słowo przedwojennego harcerza.A Ty Wenancjuszu, czy tak jak Szarley i farmer też popierasz tajny kapitał, podatek od biedy VAT i kreację pieniądza pod postacią wysokooprocentowanego, państwowo, przymusowo egzekwowanego długu wobec prywatnych osób? Czy Ciebie też nie razi rozwój prywatnej własności i władzy człowieka takiego jak Musk w tajemnicy i w zmowie przez urzędników państwowych z użyciem środków wyegzekwownych w podatku od chleba od bezdomnego zlomiarza i zbieracza butelek? Bo ja to wiedzę tak, że każdy rozwój władzy / prywatnej własności zawsze kosztuje utratę wpływu i kontroli innych nad własnym życiem, tzn. kosztuje utratę przez innych wolności. Czy też należysz do pokolenia emerytów z własnością zakorzeniona jeszcze w PRLu, których obchodzi tylko, żeby kasa była na koncie i żadnego podatku do zapłacenia a czy to kosztuje kogoś utratę wolności i przywiązanie do maszyny w ciemnej hali pod lampa jarzeniowa bez widoku słońca macie tam gdzie u Was słońce też nie jest widoczne - znaczy w dupie? |
#202 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | Szarley: Cytat:Czy emeryt mający 1600 zł emerytury o działkowy ogródek którego się dorobił przez 40 lat pracy ma płacić podatki na utrzymanie młodego, zdrowego człowieka K H-K, który ma dochód kilkunastokrotnie wyższy i mieszka w luksusowym mieszkaniu w dobrej dzielnicy stołecznego miasta, ale mieszkanie wynajmuje? TAK? / NIE? Hamerlik - Konopka: Cytat:TAK A teraz przeczytaj jeszcze raz pytanie i odpowiedź. Ludzie naprawdę biedni mają opłacać twoje luksusy? Ty płacisz 1100 euro za najm mieszkania, a emeryt, który ma tyle na 3 miesiące ma ci to finansować z podatku od altanki? Ja mam ci to finansować podatkiem od skromnego sadu? Masz w domu lustro? Nie widzisz swojej chciwej i nieuczciwej gęby? > Dokładniej mówiąc dochód ponad 1900 netto minus na wejściu 1100 mieszkanie,... ale zamiana mieszkania na tańsze nie wchodzi w grę, luksus musi być > 100 prąd, 70 komunikacja publiczna. Czyli już 630 zostaje a jeszcze miesiąc się nie zaczal.I już się matematyka nie zgadza kłamco. Już pominąłeś Kindergeld oszuście (2,5 tys zł po opłatach!!! polski robotnik z taką kasą budowałby dom) > w ostatnim miesiącu chyba z 7 dni chodziłem głodny do roboty wyjadajac wszytkie możliwe starocie.Rzygam twoimi konfabulacjami. Znam Berlin, ŻADEN ROBOTNIK W BERLINIE NIE CHODZI GŁODNY. TO ZAMOŻNE CYWILIZOWANE MIASTO. > Ale tu zawsze coś wypada, ostatnio z 700 w sumie za niestaiennictwo na rozprawieTo trzeba się było stawić. Proste > potem z 500 za to że nie wypowiedzialem karty rabatowej sprzed 2 lat,To trzeba było wypowiedzieć Proste > potem wyjechałem banem poza strefę AB czego nie wiedziałemTo trzeba było wiedzieć. Proste > potem spóźniłem się z czynszem więc sprawa po 15 dniach była już u prawnikaTo trzeba płacić w terminie. Proste > potem splacamy z żoną debet że starej karty więc doliczaja 200 kwartalne za odsetki.To trzeba było nie brać debetu > Próbuję teraz ostrożniej ale wśród chciwych i bezwzględnych ludzi, ktorzy mają za sobą przemoc państwa to naprawdę jest trudne.Rzygam twoimi konfabulacjami. I doprawdy nie rozumiem, dlaczego inni mają płacić podatki na twoją głupotę
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#203 2 na 2 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: 15 lat | > >Weź Ty człowieku napisz jaśniej o co Tobie chodzi, do cholery. Ja w Twoim towarzystwie nie przebywam i \nie mam pojęcia o czym Ty piszesz. masz jakieś pretensje, może i słuszne, ale z tego co napisałeś nic nie wiadomo. Daję słowo przedwojennego harcerza.> A Ty Wenancjuszu, czy tak jak Szarley i farmer też popierasz tajny kapitał, podatek od biedy VAT i kreację pieniądza pod postacią wysokooprocentowanego, państwowo, przymusowo egzekwowanego długu wobec prywatnych osób?Co to jest ten tajny kapitał? A Ty chciałbyś pożyczać i nie oddawać mimo umownych przyrzeczeń? Znam takiego jednego z tego forum. > Czy Ciebie też nie razi rozwój prywatnej własności i władzy człowieka takiego jak Musk w tajemnicy i w zmowie przez urzędników państwowych z użyciem środków wyegzekwownych w podatku od chleba od bezdomnego zlomiarza i zbieracza butelek?Państwo jest bogate przez bogactwo swoich obywateli. Bogacenie się nie jest grzechem choć nieraz demoralizuje. A chleb wypieka piekarz, któremu za tą umiejętność trzeba zapłacić, bo on musi z kolei kupić mąkę na następne chleby. To tak w ogromnym uproszczeniu. > Bo ja to wiedzę tak, że każdy rozwój władzy / prywatnej własności zawsze kosztuje utratę wpływu i kontroli innych nad własnym życiem, tzn. kosztuje utratę przez innych wolności.O co Tobie znów chodzi? Utratę wolności innych czy utratę kontroli właścicieli nad innymi? Bo to tak mi jakoś wygląda, że coś poplątałeś. > Czy też należysz do pokolenia emerytów z własnością zakorzeniona jeszcze w PRLu, których obchodzi tylko, żeby kasa była na koncie i żadnego podatku do zapłacenia a czy to kosztuje kogoś utratę wolności i przywiązanie do maszyny w ciemnej hali pod lampa jarzeniowa bez widoku słońca macie tam gdzie u Was słońce też nie jest widoczne - znaczy w dupie?Gdzie jest taka praca? Cholernie mnie to ciekawi. Kto powiedział, że jesteś tam niewolnikiem? Epistemologia słowa niewolnik jest jasna. Ten, któremu odebrano wolną wolę wyboru. To nie masz prawa zmienić pracy? Co Ciebie trzyma w takiej pracy? Pozwól że odpowiem za Ciebie. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to na pewno o pieniądze. Jeśli to taka podła praca, to pewnie są i kłopoty z zatrudnieniem. Więc właściciel płaci więcej niż na innych stanowiskach co jest elementem przyciągającym uwagę. Twoją więc wolą (a jednak nie jesteś niewolnikiem) było podjąć taką pracę bo lubisz mieć pieniędzy więcej, więc jesteś przesiąknięty tą ideologią pieniądza na którą plujesz. W końcowym efekcie nie wiem o czym w końcu piszesz. A w te ciemne piwnice bez okien i łańcuchy to nie wierzę. Nie w XXI wieku. Koloryzujesz i to nieumiejętnie.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#204 2 na 2 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Hamerlik - KonopkaPodpisz się swoim nazwiskiem skoro moje przywołujesz 1000x. Nie zrobisz? Typowe u tchórzliwego cwaniactwa. > Ludzie naprawdę biedni mają opłacać twoje luksusy? Ty płacisz 1100 euro za najm mieszkania, a emeryt, który ma tyle na 3 miesiące ma ci to finansować z podatku od altanki? Ja mam ci to finansować podatkiem od skromnego sadu?> Masz w domu lustro?1100 na zachodzie Belina to żaden luksus, to wielkomiejskie ceny spowodowane dziadowskim systemem społecznym, w którym wszystko posiadają starzy, cwani, chciwi bezwzględni ludzie pod przykrywką globalnych koncernów subwencjonowanych z podatku od biedy. W waszym systemie stwarza się tylko pozór dochodu, taki pic na wodę, marchewka na kiju przywiązana do karku. Cały twój dochód minutę po wypłacie przejmują różne koncerny mieszkaniowy, energetyczny, komunikacyjny a Ty zostajesz z niczym poza długami i karnymi odsetkami od odsetek, które rosną szybciej niż zdołasz je spłacać. Aaaa zostaje Ci jeszcze spolegliwość i nieustająca praca, oczywiście ku chwale Panów. > Nie widzisz swojej chciwej i nieuczciwej gęby?Widzę mieszkanie wynajmowanie od Vonovi, która zgromadziła blisko 500.000 mieszkań i chwali się miliardowym zyskiem w EUR w 1 rok. Potrafisz podzielić 1.000.000.000 EUR na 500.000 mieszkań, żeby policzyć ile udoili w rok, również na moim czynszu 1.100 > ... ale zamiana mieszkania na tańsze nie wchodzi w grę, luksus musi byćWolałbyś, żebym z dziećmi przeprowadził się do kawalerki? A wtedy Ty wespół z innymi wiekowymi właścicielami przejęlibyście mieszkanie, które opuściłem, z dochodów kapitałowych, przez jakiś fundusz inwestycyjny, podzielilibyście mieszkanie na 2, i wydoilibyście z biedoty 1500 zamiast 1100 ?? > I już się matematyka nie zgadza kłamco. Już pominąłeś Kindergeld oszuście> (2,5 tys zł po opłatach!!! polski robotnik z taką kasą budowałby dom)W Berlinie, rękami pracowników najemnych? A może w Krotoszynie, bo Krotoszyn z tego słynie? > Rzygam twoimi konfabulacjami. Znam Berlin, ŻADEN ROBOTNIK W BERLINIE NIE CHODZI GŁODNY. TO ZAMOŻNE CYWILIZOWANE MIASTO.Byłeś w Berlinie? Czy powtarzasz materiał propagandowy, informując wszystkich o rozkwicie i rozwoju? > >potem z 500 za to że nie wypowiedzialem karty rabatowej sprzed 2 lat,> To trzeba było wypowiedzieć> ProsteCo za dziadowsko-złodziejska natura. Nie interesuje Cię działania, świadczenie wzajemne a jedynie to, że za cwaniakami stoi państwowy aparat przymusu. Dlatego tak protestowałeś, kiedy ja za istotę umowy stawiałem obustronną wolę współdziałania, wpierając mi, że istotą umowy jest przymusowa egzekucja. Dla takiej złodziejskiej natury jak twoja, wystarczy zgodzić się i nieważne czy w stanie niewiedzy, błędu, niezrozumienia, nie ważne czy uzyskujesz cokolwiek w zamian, wystarczy zgodzić się, żeby mieć prawo do użycia przemocy. Dziwię się, że taka złodziejsko-bandycka natura, w ogóle potrzebuje jakiejś zgody, nawet jednorazowej. Że nie bierze sobie po prostu przemocą wszystkiego co chce. I taka złodziejsko-bandycka natura prawi mi morały! Wymawia mi od rzygowin moralnych! Arogancja cwaniaków nie zna granic. |
#205 1 na 3 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Co to jest ten tajny kapitał?Własność, którą boicie się ujawnić, bo jeśli ją ujawnicie, to stracicie zdolność manipulacji drugim człowiekiem i wówczas nie da się innego człowieka łatwo zrobić w konia. Wówczas, żeby coś od niego uzyskać będzie konieczne też dla niego coś zrobić - a kto by tak chciał? Na pewno nie Wy. > A Ty chciałbyś pożyczać i nie oddawać mimo umownych przyrzeczeń? Znam takiego jednego z tego forum.Chciałbym pożyczać wyłącznie od systemu pieniężnego, pod zastaw swojej własności, i tylko wobec systemu pieniężnego być dłużnym a nigdy wobec lichwiarza. Kosztem debetu z systemu pieniężnego miałby być podatek od własności, którego jeżeli nie zapłacę, jeżeli nie zdołam zapłacić, to utracę własność na rzecz innej osoby, która moją własność wyceniła najwyżej i od której dostanę środki pieniężne w zamian za utraconą własność, wystarczające na pokrycie zaciągniętego debetu, a może jeszcze mi zostanie na nabycie mniejszej własności. Chciałbym, żeby pieniądz nie był kreowany i emitowany poprzez lichwę. Potrafisz sobie wyobrazić świat, w którym lichwa zostaje zastąpiona podatkiem płaconym przez właścicieli pracownikom najemnym? A skąd. Dla dziadostwa lichwa i przemoc egzekucyjna to fundament egzystencji. Bez przemocy ani rusz. Każdy musi się bać, że go cwaniacy zrobią w konia. Zaprzęgą do kieratu, z którego już nigdy się nie uwolni. To jest wasza dziadowska rzeczywistość. |
#206 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | szarley: Cytat:Czy emeryt mający 1600 zł emerytury o działkowy ogródek którego się dorobił przez 40 lat pracy ma płacić podatki na utrzymanie młodego, zdrowego człowieka K H-K, który ma dochód kilkunastokrotnie wyższy i mieszka w luksusowym mieszkaniu w dobrej dzielnicy stołecznego miasta, ale mieszkanie wynajmuje? >TAK? / NIE?
> Hamerlik - Konopka: Cytat:TAK jesteś moralną rzygowiną > >Hamerlik - Konopka> Podpisz się swoim nazwiskiem skoro moje przywołujesz 1000x.Znasz moje nazwisko i adres. Jest jawne na fR. Leniu, nie chce się szukać tak jak nie chce się pracować? Zarabiasz więcej niż 10 polskich emerytów i żądasz, żeby emeryci płacili na twoje luksusy? Naprawdę rzygać się chce na twoją "moralność"
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#207 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Znasz moje nazwisko i adres. Jest jawne na fR. Leniu, nie chce się szukać tak jak nie chce się pracować?Nie ma na twoim profilu. Nie chce Ci się go powtórzyć w każdym poście jak mojego? Wstydzisz się swojego nazwiska? Co by twój ojciec powiedział? > Zarabiasz więcej niż 10 polskich emerytów i żądasz, żeby emeryci płacili na twoje luksusy?> Naprawdę rzygać się chce na twoją "moralność"A na twoją moralnosc, nazywajacego właścicieli emerytami, zaklamanego do szpiku kości człowieka, rzygać Cię się nie chce? Dziwne, bo ja na taką ohydna manipulacje, reaguje odruchem wymiotnym. |
#208 2 na 2 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Dobrze, że on w Niemczech, tam go osadzają w szyku z miejsca i się nie pi..lą. W Polsce by zrobił czasem karierę polityczną. Ciesz się, że go w Polsce nie ma. Marna to radość ale zawsze.Taka przyszłość mi zgotowaliscie. Ale chyba nie tylko mi? Więcej przychylności i zrozumienia doznasz od obcych. ------- Ach przepraszam zapomniałem, że z chwilą narodzin każdy jest odpowiedzialny tylko za siebie  Znaczy za to, żeby nic nie stracić a jedynie zyskać. |
#209 2 na 2 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Gdzie jest taka praca?Pojedz, do którejkolwiek z waszych specjalnych stref ekonomicznych, w których zachodnie koncerny zwolniliscie od opodatkowania zaspokajać się podatkiem od biedy, żeby zaoraly rodzimy biznes, zaobserwuj płaskie hale, które tam stoją i spróbuj policzyć okna Możesz nawet zrobić zdjęcie okna, jeśli je tam znajdziesz i opublikuj na forum. To może być sensacja. ----- Potem możesz jeszcze pojwchac do centrum metropolii o poobserwować wieże należące do zachodnich koncernów i funduszy inwestycyjnych. Policz w tych wieżch okna. A potem znajdź odpowiedź, skąd ta różnica w liczbie okien. Gdybyś nie wiedział, w którym iść kierunku, w poszukiwaniu odpowiedzi to mała podpowiedź. Poobserwuj też nowoczesne kurniki i chlewnie pod kątem ilości okien. |
#210 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > >Gdzie jest taka praca?> Pojedz, do którejkolwiek z waszych specjalnych stref ekonomicznych,Nie pracujesz w takiej strefie > zaobserwuj płaskie hale, które tam stoją i spróbuj policzyć oknaPracowałem w kopalni, tam nie ma okien, mam być takim frustratem jak ty? > Potem możesz jeszcze pojwchac do centrum metropolii o poobserwować wieże należące do zachodnich koncernów i funduszy inwestycyjnych.Wystarczy pojechać do luksusowej dzielnicy Berlina i zobaczyć jak mieszka Hamerlik - Konopka. Niewielu Polaków mieszka w takich luksusach, a ci, którzy mieszkają raczej nie są beneficjentami netto systemów podatkowych Stać Cię na mieszkanie za najm którego płacisz tyle ile polski listonisz zarabia przez dwa miesiące. Po opłaceniu wszystkich opłat zostaje ci pensja brutto polskiej salowej. Żyjesz jak pączek w maśle i pyerdolisz że chodzisz głodny do pracy Nawet nie mam pomysłu na co można wydać tak olbrzymie pieniądze jak twoje, skoro niczego nie masz,
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|