 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-11-2019 16:23 | okragly (21676 punktów) | 15 lat
1 na 1 | Usłyszałem w radio, że z wyższym wykształceniem żyja 15 lat dłużej od tych z niższym. 1)czy to się uwzglednia w emeryturze, np. dwie osoby jedna wyższe, druga niższe, zgromadziły taki sam kapitał 399 000 zl, to ten niższe, o którym wiadomo że umrze 15 lat wcześniej powinienen dostawać 3x wieksza emeryturę 2) jak wszyscy skonczymy studia to wzrośnie nam o 15 lat długość życia? 3) może podwyższyć wiek o 15 lat tym z wyższym, a z niższym zostawić. (w kontekście wyższego wieku emeryt uchwalonego przez PO) 4) jakie inne przyczyny życia krócej z niższym? może to wina Tuska  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..#286 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > a Twoich podatków jakoś nikt nie chce płacić, nie poradzisz uzasadnić ich celowościElita nie chce, robole nie rozumieją co jest grane, to też się elita postarała żeby nie rozumieli. Podatek ma jedną istotę. Rozpraszac własność. Czytaj władzę człowieka nad człowiekiem. |
#287 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | Nadal nie odpowiedziałeś: Po co ci wolność wejścia do mojego sadu? Po co chcesz tam wejść? A przecież dotyczy to nie tylko sadu, ale też domu. Łazienki, kuchni sypialni... Po co chcesz tam wejść? > >a Twoich podatków jakoś nikt nie chce płacić, nie poradzisz uzasadnić ich celowości> Elita nie chce, robole nie rozumieją co jest grane, to też się elita postarała żeby nie rozumieli.Nie ma "roboli". Obudź się. Są robotnicy mający jednak jakąś własność i jakoś nikogo z nich nie przekonałeś. > Podatek ma jedną istotę.> Rozpraszac własność.1 Gówno prawda panie ekonomisto. Podatki są płacone w zupełnie innym celu, powinni cię tego nauczyć na ekonomicznym uniwersyteciku we Wrocławiu 2 Twój podatek skupia własność w jednym ręku i wcale ci to nie przeszkadza > Czytaj władzę człowieka nad człowiekiem.Budujesz swój konstrukt na mantrze: "Własność = władza" założenie fałszywe i konstrukt fałszywy Jedynym argumentem jest twoja zawiść:
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#288 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Nadal nie odpowiedziałeś:> Po co ci wolność wejścia do mojego sadu?> Po co chcesz tam wejść?> A przecież dotyczy to nie tylko sadu, ale też domu. Łazienki, kuchni sypialni...> Po co chcesz tam wejść?Wynajdziesz sobie pytanie, które pytaniem nie jest tylko oskarżeniem i będziesz je powtarzał 1000x licząc, że przekonasz innych, że ujawniając ich mienie i opodatkowujac ich mienie w miejsce podatku od biedy VAT, zamierzam ich okraść. Ja też potrafię zadawać takie pytania. Dlaczego bronisz mienie przed ujawnieniem i opodatkowaniem, w zamiarze pozostając zwolnionym z innych podatków i opłat oraz bardzo, bardzo chorych rozliczeń podatkowych? Dlaczego? Czy rozumiesz, że odpowiedź na to pytanie nasuwa się sama? Dlaczego bronisz tajemnic skoro wszystkie oszustwa, cała kreatywna ksigowosc opiera się na tajemnicach? Niech zgadne. Bo wasze dążenie do sprawiedliwości jest odwiecznym kłamstwem. Nigdy jej naprawdę nie chcieliście. Pozadacie tajemnic, bo jesteście oszustami, klamcami, manipulatorami, bo przejawiacie chora żądze władzy nad drugim człowiekiem. |
#289 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Nie ma "roboli". Obudź się. Są robotnicy mający jednak jakąś własność i jakoś nikogo z nich nie przekonałeś.Skoro każdy coś ma i każdy jest właścicielem, to wszycy wybiorą w demokracji znikomy podatek od własności, bo kto chciałby płacić podatki? Co oznacza za zapłacisz podatku znacznie mnie niż współcześnie. Zgodzisz się ze mną? Chyba, że jesteś świadom swoich perfidnych kłamstw to się nie zgodzisz. Robole na tym forum nie zgadzają się że mną, bo ich tu nie ma. Są w robocie, gonią swój ogon, ciągną w kieracie, nie mają takiego komfortu jak Ty czy ja, żeby sobie pisać, co chcesz przez cały dzień. Gdyby robol spróbował tak jak Ty, czy nawet ja, to jutro leci na pysk z roboty a pojutrze państwowy komornik go eksmituje na bruk, ku chwale Panów właścicieli. |
#290 2 na 2 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: 15 lat | > >Dostałeś subwencje, dopłatę, zwolnienie z podatku lub jakąś inną pomoc dla Panów z krwawicy biedoty?> Nie, to twój wymysł chorego z zawiści pseudoumysłu> Podobnie jak w tym wątku:> www.racjonalista.pl/forum.php/s,801372> i wielu innych twoich wpisach> Kłamstwo i szkalowanie to jedyne woje argumentaToć to cholera bierze na takiego matoła. Czytam i niedowierzam. A jak był windykatorem, to był bezlitosny, czy litość z niego się wylewała? Był bezwzględnym typem. Kupił wtedy ziemię biorąc kredyt, którego nie chce spłacać, bo odsetki stały się większe jak sama rata kredytu. Idiota nie zrozumie, że sam sobie sra w swój życiorys. Wini wszystkich dookoła. System, instytucje skarbowo-bankowe, ludzi mu nie pochylających się nad jego gównianymi problemami. Szkoda gadać.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność. |
#291 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | Nadal nie odpowiedziałeś: > >Po co ci wolność wejścia do mojego sadu?> >Po co chcesz tam wejść?> >A przecież dotyczy to nie tylko sadu, ale też domu. Łazienki, kuchni sypialni...> >Po co chcesz tam wejść?> Wynajdziesz sobie pytanie, które pytaniem nie jest tylko oskarżeniemJest pytaniem i nadal brak odpowiedzi. Nie ma odpowiedzi. Musiałbyś się przyznać do psychicznej choroby. Normalny człowiek nie ma ochoty nieproszony wchodzić do cudzej sypialni. Normalny człowiek widząc na drzwiach WC "zajęte" nie widzi w tym właaaaaadzy siedzącego na muszli U ciebie zawiść jest już chorobą Oskarżeniem było to: Cytat: I twoi zleceniodawcy, właściciele kopalni też jest jechali na państwowych dotacjach od biedy? Nie podzielili się nimi z Tobą? Nie upiles niczyjej krwii dla własnego dobrobytu?
Tym bardziej nie rozumiem dlaczego własność chcesz utrzymać w WIELKIEJ TAJEMNICY, żeby nikt (w znaczeniu biedota, bo ceaniaki wszystko wiedzą), nie dowiedział się co kto ma i skąd to wziął.
No i po co Ci te TAJEMNICE? Dlaczego chcesz innych karać za wyjajawienie prawdy?
Ale to twoje słowa. Hamerlik: Cytat: Na pytanie nie potrafisz odpowiedzieć?
Pierwsze dwa umiejetnie pominąłes?
> Ja też potrafię zadawać takie pytania.> Dlaczego bronisz mienie przed ujawnieniem i opodatkowaniem, w zamiarze pozostając zwolnionym z innych podatków i opłat oraz bardzo, bardzo chorych rozliczeń podatkowych?Kłamiesz. Nie pozostaję zwolnionym znów mi dorabiasz gębę.
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#292 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > >Nie ma "roboli". Obudź się. Są robotnicy mający jednak jakąś własność i jakoś nikogo z nich nie przekonałeś.> Skoro każdy coś ma i każdy jest właścicielem, to wszycy wybiorą w demokracji znikomy podatek od własności, bo kto chciałby płacić podatki?Nikt. Dlatego każda partia postulująca likwidację podatków sromotnie przegrywa wybory. Zauważyłeś? nie, bo żyjesz w odrealnionym świecie. Nie dostrzegasz rzeczywistości. > Co oznacza za zapłacisz podatku znacznie mnie niż współcześnie.> Zgodzisz się ze mną?Nie zapłacę niczego, bo wydzielę płot jako osobną działkę - do domu i sadu nie będzie dojścia - będą bez wartości dla nabywcy - nikt nie zechce kupić - nikt nie wyceni, wartość zerowa, podatek ZERO Moja firma ma wartość jedynie mojej głowy, nie do wyceny - wartość zero Rozmawialiśmy już o tym, nie mam ochoty tłumaczyć ci rzeczy oczywistych jak świadkowi Jehowy W niczym nie obaliłeś argumentów tylko płakałeś że pracujesz przykuty do maszyny bez dziennego światła. W NICZYM NIE OBALIŁEŚ ARGUMENTÓW! Zacznij przyjmować argumenta zamiast powtarzać mantry > Robole na tym forum..> Są w robocie, gonią swój ogon, ciągną w kieracie, nie mają takiego komfortu jak Ty czy ja,> Gdyby robol spróbował ...Wytrzeźwiej. Nie ma roboli, Nie ma w Berlinie ludzi, których opisujesz Sachsenhausen wyzwolono w kwietniu 1945 i ty jesteś jednym przykutym do maszyny. Skończ jarać to gówno
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#293 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Musiałbyś się przyznać do psychicznej choroby. Normalny człowiek nie ma ochoty nieproszony wchodzić do cudzej sypialni. Normalny człowiek widząc na drzwiach WC "zajęte" nie widzi w tym właaaaaadzy siedzącego na muszliTrochę już poznałem się na waszej NORMALNOŚCI w wg waszej normalności normalny nie jestem. Z waszej perspektywy mogę być nie tylko nienormalny lecz nawet chory. Wszytko przez to, że w moim umyśle rozwija się instynkt społeczny, który Wam jest obcy, nieznany, dla Was niezrozumiały, niepojety. Gdybys osobnikom budującym monarchie absolutna zaproponował demokrację, nawet tę waszą tajną i pośrednia, to uznałby Cię za nienormalnego i chorego tak jak Ty uznajesz mnie. W waszych głowach wciąż panują prymitywne instynkty. Sądzisz, że jesteś cwany i przez swój spryt dobrze sobie radzisz ale jesteś po prostu prymitywny. |
#294 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > >>Dostałeś subwencje, dopłatę, zwolnienie z podatku lub jakąś inną pomoc dla Panów z krwawicy biedoty?> >Nie, to twój wymysł chorego z zawiści pseudoumysłu> >Podobnie jak w tym wątku:> >www.racjonalista.pl/forum.php/s,801372> >i wielu innych twoich wpisach> >Kłamstwo i szkalowanie to jedyne woje argumenta> Toć to cholera bierze na takiego matoła. Czytam i niedowierzam.> A jak był windykatorem, to był bezlitosny, czy litość z niego się wylewała? Był bezwzględnym typem. Kupił wtedy ziemię biorąc kredyt, którego nie chce spłacać, bo odsetki stały się większe jak sama rata kredytu. Idiota nie zrozumie, że sam sobie sra w swój życiorys. Wini wszystkich dookoła. System, instytucje skarbowo-bankowe, ludzi mu nie pochylających się nad jego gównianymi problemami. Szkoda gadać.> Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.Wasze prawa i instytucje są doskonałe, tylko świat podły. Wszytko przez patologie społeczną. Tylko powstaje pytanie skąd patologia w tak doskonałym systemie? |
#295 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > >>Dostałeś subwencje, dopłatę, zwolnienie z podatku lub jakąś inną pomoc dla Panów z krwawicy biedoty?> >Nie, to twój wymysł chorego z zawiści pseudoumysłu> >Podobnie jak w tym wątku:> >www.racjonalista.pl/forum.php/s,801372> >i wielu innych twoich wpisach> >Kłamstwo i szkalowanie to jedyne woje argumenta> Toć to cholera bierze na takiego matoła. Czytam i niedowierzam.> A jak był windykatorem, to był bezlitosny, czy litość z niego się wylewała? Był bezwzględnym typem. Kupił wtedy ziemię biorąc kredyt, którego nie chce spłacać, bo odsetki stały się większe jak sama rata kredytu. Idiota nie zrozumie, że sam sobie sra w swój życiorys. Wini wszystkich dookoła. System, instytucje skarbowo-bankowe, ludzi mu nie pochylających się nad jego gównianymi problemami. Szkoda gadać.> Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.Nie martw się Wenancjuszu i tak przejdzie nad tym do porządku dziennego. Jesteście zaprogramowani na określony zestaw zachowań. Tego nie sposób podważyć. Zbudzisz się rano i będziesz robił to samo co dzien wcześniej, co rok wcześniej, co robił twój tatuś, co robił twój dzidziuś, bo w koncu to ich memy panują nad twoim umyslem. Zaprogramowanego instynktu nie pokonasz. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | Trochę inaczej zapytam: Uwiera cię "władza" wynikając z własności Uwiera cię zakaz wchodzenia do mojego domu Po co ci wolność wejścia do mojej sypialni? Po co chcesz tam wejść? Czekam na odpowiedź
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > Trochę inaczejNo inaczej. Zaskoczyłes mnie. Nie wiem co ma odpowiedzieć. Ludzie bardzo zmieniają się. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | Po co ci prawo wejścia do mojego sadu i mojej łazienki Po co chcesz tam wchodzić? Znów Hamerlik doszedł do tego, że jedynie udowodnił skretynienie swojego naćpanego "mózgu" znów zaplątał się we własną zawiść jak w pieluchę teraz zostało tylko użalanie się plucie jadem, malowanie chochoła i wydziwianie jaki ten szarley jest zły bo ciulowi z Lądka zjadł nerkę Wiele jeszcze na mój temat wymyślisz? Matkę ci zabiłem, zgwałciłem córkę? Miej resztki honoru i odpowiedz Po co ci prawo wejścia do mojego sadu i mojej łazienki Po co chcesz tam wchodzić?
I nie zamiaruję ujawniać mojej własności ani płacić wydumanego podatku od muszli! Po co chcesz tam wchodzić? > >Musiałbyś się przyznać do psychicznej choroby. Normalny człowiek nie ma ochoty nieproszony wchodzić do cudzej sypialni. Normalny człowiek widząc na drzwiach WC "zajęte" nie widzi w tym właaaaaadzy siedzącego na muszli> Trochę już poznałem się na waszej NORMALNOŚCI w wg waszej normalności normalny nie jestem.A ty musisz wchodzić do zajętej łazienki bo jeśli ci nei wolno to władza srającego cię ogranicza i znów się bidusia zesrała i rozpłakała Znów ucieczka w lamenta zamiast odpowiedzi buuuuuuuuuuu jaki ten świat jest złyyyyyyyy jaki ten szarley jest podłyyyyyyy wykorzystuje swoją władzę i nie pozwala mi wejść do swoje łazienki kiedy sraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a ja biedny robol za 15 000 zł /miesięcznie nie mam na szajspapier i muszę zabrać jegoooooooooo buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Żałosny jesteś
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| szarley (54913 punktów) | Odp: 15 lat | > Nie wiem co ma odpowiedzieć.Prawdę. Po co ci prawo wejścia do mojej własności, Do mojego sadu i mojej łazienki Po co chcesz tam wchodzić Proste pytania; Napisałeś że ogranicza się władza wynikają z własności Ogranicza cię zamknięcie od środka łazienki w której ktoś.... Zboczony jesteś do porzygania
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#300 1 na 1 nic nie mówię (2812 punktów) (zablokowany) | Odp: 15 lat | > >Nie wiem co ma odpowiedzieć.> Prawdę.> Po co ci prawo wejścia do mojej własności, Do mojego sadu i mojej łazienki> Po co chcesz tam wchodzić> Proste pytania;Po co chcę ujawnić i opodatkować twój patent? Żeby robol mógł mieszkać w swoim mieszkaniu i nie musiał wynajmować go od podobnych do Ciebie za 70% swojego dochodu. Po to. Ale to tylko cel pośredni. Bo dalej wyzwolony cokolwiek spod panowania właścicieli robol zacznie rozwijać się, w jego umyśle pojawia się wyższe emocje związane z jego samodzielnościa. A dalej to już wyższa forma współdziałania i większy efekt synergii. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|