Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bitcoin osiąga nowe ATH

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
20-11-2020 20:390363669D4A7247F71657625173BEC3B8124D127C (858 punktów)Bitcoin osiąga nowe ATH

BTC osiągnął dzisiaj najwyższą cenę w historii względem złotówki:



I to bez jakiejkolwiek rządowej przemocy, zastraszania i wsadzania do więzień.

Kiedy wreszcie pogodzicie się z wyższością wolnego zdecentralizowanego pieniądza nad reżimową walutą ?

.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Dalej..
#151
14-01-2021 19:28
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
A że żaden z nich nie będzie tego kupował i sprzedawał na swoje nazwisko to sie nie połapiecie co sie dzieje na rynku.
Chaos jest potrzebny, również po to żeby zapewnić rynek zbytu na hard i soft ware.
Mnie ten bitcoin od początku śmierdział szczególnie jak usłyszałem, że ludzie wykupują go za złoto.
Ja tam sie nie znam ale jak braknie prądu to co wtedy?

#152
14-01-2021 19:32
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
Także ja bym się tak nie ekscytował.
Giełda nigdy nie służyła do wzbogacania graczy.
Pierwotnie miała chyba wzbogacić emitentów akcji.
ALe nie znam się na giełdzie. nie znam sie na ekonomii i w ogóle sie prawie na niczym nie znam.
Za to mam nosa jak ktos chce mnie wydymać co zasadniczo nie jest jakimś wielkim talentem bo prawie każdy chce

#153
14-01-2021 19:37
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
ALe jak ktoś chce wierzyć w upadek "współczesnego" systemu finansowego dzieki wynalezienieu przez japońskiego hackera bitcoina i masowe wzbogacenie się wszystkich dobrych ludzi którzy to kupią to moim zdaniem ma nasrane w bani

#154
14-01-2021 19:40
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
Jedyne w czym bitcoin ma pokrycie to rozwój gigantów z krzemowej doliny i zwiekszenie popytu na ich towary i usługi, które są zinfiltrowane jak zgwałcone dziecko po sekcji zwłok

#155
14-01-2021 19:42
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
Że niby jak to sobie wyobrażacie ten cud ekonomiczny?
Wszyscy zostaną milionerami i będziemy robić bonga bonga każdy na swojej własnej prywatnej wyspie?
A potem wrzucicie to na fejsa żeby sie pochwalic?


#156
14-01-2021 19:46
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
Dawać lajki niewdzięczni ciułacze

#157
14-01-2021 19:53
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
Każdy chce na tej planecie wykorzystać każdego.
I wiem to z perspektywy każdego dla jasnosci.

#158
14-01-2021 19:55
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
Jak ktos jest zaineresowany chotycznymi przewidywaniami przyszłości z bit coinem jako walutą światową i czem to sie skończy dla szarego obywatela świata to palec do budki

Hamerlik Konopka (19905 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
>>kwestionuję ich uprawnienia ale nie łamię ich praw
>A kto napisał
>"Dla mnie wasze prawo to jedynie źródło wiedzy, w jakiej sytuacji zostanę przez Was zaatakowany."
>oraz
>"Oczywiście będę unikał waszych służb, wiedząc, że mogą mnie skrzywdzić, ale kiedy tylko odwrócicie wzrok zaraz wasz zakaz złamię."
>?

Widać bywam sprzeczny, co świadczy o mojej niestabilności emocjonalnej.

Raz jestem na ścieżce wojennej drugim razem na drodze do kompromisu.

Wciąż nie jestem wystarczająco dojrzały.

Chciałbym prozumiec się z innymi ludźmi ale nie potrafię tego dokonać.

Hamerlik Konopka (19905 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
>Dawać lajki niewdzięczni ciułacze

Musisz uspokoić swoją psyche, bo to jest bez sensu.

Może jesteś zły, może rozczarowany, może nieszczęśliwy ale dezorganizacja to żadne rozwiązanie.

Żeby ktoś Cię wysłuchał musisz prowadzić rozmowę a nie monolog, przy czym nie licz w odpowiedzi na pomyślne słowa.

Zycie jest trudne i nikt nie ma obowiązku myśleć jak Ty, tym bardziej kiedy twoje myśli są zdezorganizowane i samodestrukcyjne.

Każdy intelektualista ma święty obowiązek opanować własne emocje.

Jeżeli chcesz być osobą myślącą to Opanuj się albo gin.

Swiadomosc boli ale każdy rozwinięty człowiek musi znieść ten ból.

Przestań się nad sobą rozczulać i przeżywać jaki świat jest zły. Lament i oskarżenia nic nie zmieniają. Zmienić może tylko stawienie czoła temu czemu czoła stawić się nie da. Nikt za Ciebie nie zrobi. Albo zrobisz sam albo nikt. Zrozum to wreszcie i naucz się rozmawiać co może stać się podstawą jakiegoś nowego konstruktu. Albo oszalej, zapij się i gin. Natura nie takich wykończyła i działa się dalej bez przerwy.

#161
14-01-2021 20:42
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

Czy jest tu jakaś policja.
Pedarasta mnie napastuje

#162
14-01-2021 20:47
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi Hamerlik Konopka

>Musisz uspokoić swoją psyche, bo to jest bez sensu.
>Może jesteś zły, może rozczarowany, może nieszczęśliwy ale dezorganizacja to żadne rozwiązanie.
>Żeby ktoś Cię wysłuchał musisz prowadzić rozmowę a nie monolog, przy czym nie licz w odpowiedzi na pomyślne słowa.
>Zycie jest trudne i nikt nie ma obowiązku myśleć jak Ty, tym bardziej kiedy twoje myśli są zdezorganizowane i samodestrukcyjne.
>Każdy intelektualista ma święty obowiązek opanować własne emocje.
>Jeżeli chcesz być osobą myślącą to Opanuj się albo gin.

A myslałem, że ja jestem nienormalny

#163
14-01-2021 20:50
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
A gdzie ja napisałem, że jestem intelektualistom?

Pisze sobie o tym jak Musk i Gates chca wydupczyć frajerów, któzy uwierzyli w bit coina.
Ja nie zainwestowałem w bit coina bo lubie swoją dupe

#164
14-01-2021 20:52
 Ocena 1 na 1
keeen (235 punktów)
(zablokowany)
Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
Pewnie zaraz mi napiszesz, że nie moge lubić swojej dupy tylko mam ją kochać i wyzwolić tkwiacą w niej wewnętrzną świadomość i miłość do pederastów

Hamerlik Konopka (19905 punktów)Odp: Bitcoin osiąga nowe ATH
W odpowiedzi keeen
>A gdzie ja napisałem, że jestem intelektualistom?
>Pisze sobie o tym jak Musk i Gates chca wydupczyć frajerów, któzy uwierzyli w bit coina.
>Ja nie zainwestowałem w bit coina bo lubie swoją dupe

Musk i Gates nie kontrolują btc.
W ich interesie jest panowanie waluty państwowej, to w jej obliczu stali się ludzkimi bogami, btc im w tym nie pomógł.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Dalej..

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365