 |
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-04-2025 13:33 | okragly (21676 punktów) | "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
1 na 1 | wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów" w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"
jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,
nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki
może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..| quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > > Bazuję na geopolityce.> która dąży do rozpadu UE i NATO, wtedy jak przed 2 wś zostaniemy osamotnieni,> ale wolni, znowy w sejmie wystapi "Beck" i powie, że honor ważniejszy niz śmierć, po czym uciekł do Rumuni.  Nonsens. Do rozpadu UE i NATO dążą różne siły, ale na pewno nie polska geopolityka. Tejże chodzi o zabezpieczenie naszej polskiej przyszłości. A przyszłość ta nierozerwalnie łączy się z trwaniem w sojuszu NATO i UE. |
| quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Stoisz, jak wszyscy, po stronie Żydów zdrajców. Ja bronię dobrego imienia Żydów komunistów, których mordowali Żydzi zdrajcy, na usługach Żydów amerykańskich i brytyjskich.Wiem po czyjej stronie stoję. Nie trzeba mnie w tej sprawie pouczać. A w nawiązaniu do "szlachetnych" pobudek naszego niemieckiego sąsiada, jak się odniesiesz do tego co poniżej? pl.wikipedia.org/wiki/MitteleuropaRządzące elity polityczne Niemiec zaadaptowały ideę Mitteleuropy podczas I wojny światowej przy wytyczaniu celów wojennych oraz planów nowego porządku europejskiego po ewentualnym zwycięstwie Państw Centralnych[6]. Mitteleuropę tworzyłyby marionetkowe państwa (w tym Królestwo Polskie) pod polityczną, gospodarczą i wojskową kontrolą Rzeszy. Rejon miał być wykorzystywanym gospodarczo zapleczem imperium niemieckiego, a jego zasoby miały służyć rywalizacji z Anglią na arenie światowej w celu uzyskania pozycji wiodącego mocarstwa. Organizacja gospodarcza opierałaby się na dominacji Niemiec, które narzuciłyby szereg korzystnych dla siebie umów gospodarczych z podległymi im satelickimi państwami, takimi jak Ukraina czy Polska. Liczono również na to iż nastroje klasy pracującej w Niemczech mogą być uspokojone przy pomocy aneksji terytorialnych, osadnictwa oraz lepszej kondycji gospodarczej Niemiec[7]. Populacja na podporządkowanych terenach stopniowo byłaby germanizowana, także poprzez czystki etniczne na ludności rodzimej i równoległe osadnictwo niemieckie[6]. Niemiecki plan Mitteleuropy podczas I wojny światowej przewidywał znaczną aneksję terytorium Polski (tzw. polskiego pasa granicznego) i wypędzenie z tych terytoriów Polaków oraz Żydów, zastępowanych stopniowo kolonistami niemieckimi[6]. Sama Polska miała być stopniowo germanizowana, także poprzez zmniejszenie populacji polskiej na skutek klęsk głodu[8][9]. Częściowa realizacja tych planów miała swoje odzwierciedlenie w traktacie brzeskim, który usankcjonował gospodarczą i militarną dominację Niemiec na Ukrainie[10]. Dlaczego Cesarstwo Niemieckie miało zbieżny kurs polityczny z tym do czego dążyła III Rzesza? Jak to wytłumaczysz? |
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> >Jest powiedzenie "jak dom gotowy, szykuj się do trumny"; z niego wynika, że życie to rozwój.> raczej chodzi o ogromny wysiłek przy budowie domuSłyszałam to powiedzenie w kontekście sugerującym, że bez końca poprawia się kwestie wykończeniowe, choć funkcjonalnie, to ten dom jest skończony. > w raju czy np. u Eskimosów to kilka godzin. W raju to kobiet zadanie, a Ty nie umiesz  Jeśli jest tak, jak w moim powiedzeniu, a to każdy nie umie (lub, jak wolisz: nikt nie umie). > >Amerykańskie zaranie jeszcze się nie zestarzało.> u zarania zaorali I.n.d.i. an, taka ich konstytucja ("draht nach osten"), i od tego czasu zawsze prą do przodu, po upadku ZSRR zdobyli cały świat, a wiec teraz tylko upadek  Jeszcze nie teraz, jeszcze prą do przodu, z tym ultra imperialnym Trumpem zwłaszcza. Rzymianom też od starożytności do wyciszenia się trochę zeszło. > zmartwychwstanie usazydaW USA jest 5,5 z ok. 15 milionów.
"Stop!" stopkowym mundrościom! |
#169 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >> Bazuję na geopolityce.> >która dąży do rozpadu UE i NATO, wtedy jak przed 2 wś zostaniemy osamotnieni,> >ale wolni, znowy w sejmie wystapi "Beck" i powie, że honor ważniejszy niz śmierć, po czym uciekł do Rumuni.  > Do rozpadu UE i NATO dążą różne siły, ale na pewno nie polska geopolityka.przecież nie chcesz integracji UE, a NATO na pstrym koniu usazyda jeździ > Tejże chodzi o zabezpieczenie naszej polskiej przyszłości.konfliktując się z supermocarstwem, sąsiadem, powiedz swoją mądrość Meksykowi, Kanadzie > A przyszłość ta nierozerwalnie łączy się z trwaniem w sojuszu NATO i UE.ale NATO i UE może nie chcieć sojuszu z Polską, skonfliktowaną z swoim sąsiadem, mocarstwem, będziemy drugą Ukrainą, zostawioną na pożarcie smoka w Niemczech pojawią się głosy że Wrocław, Szczecin, Olsztyn, to ich ziemie zostaniemy z reką w nocniku, dzięki geopolityce, która jest głupia z zasady, patrz profesor balcerowicz posłuchaj przemówienie z lutego 2025 r Jeffrey Sachs w Parlamencie Europejskim, w którym omówił rolę Stanów Zjednoczonych we współczesnych konfliktach. Jego zdaniem kryzys na Ukrainie jest wynikiem długotrwałej polityki Waszyngtonu, mającej na celu rozszerzenie NATO i ignorowanie interesów Rosji. Sachs, który ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z liderami różnych państw, podkreślił, że USA od 1990r dążą do stworzenia świata jednobiegunowego, w którym ich interesy są stawiane ponad normami międzynarodowymi i bezpieczeństwem innych państw. oskarżył USA o aktywny udział w wydarzeniach na Ukrainie od 2014 r. że obalenie prezydenta Janukowycza zostało zorganizowane przy pełnym wsparciu Waszyngtonu. Stany Zjednoczone wypłaciły pieniądze wszystkim uczestnikom Majdanu. Nasze patoelity mówiły że to spontaniczna rewolucja? Według niego Stany Zjednoczone nie tylko sprowokowały zamach stanu w Kijowie, ale także zakłóciły rozmowy pokojowe w 2022 r., kiedy Ukraina i Rosja były bliskie porozumienia. NATO stało się głównym katalizatorem konfliktu. Przypomniał, że Rosja wielokrotnie protestowała przeciwko ekspansji Sojuszu na wschód, ale jej ostrzeżenia były ignorowane. Celem Rosji było utrzymanie NATO (NATO to USA), z dala od granic Rosji. Sachs zauważył, że USA, mimo zapewnień, nadal nalegały na włączenie Ukrainy do sojuszu, co ostatecznie przekreśliło możliwość kompromisu. W swoim przemówieniu ekonomista oskarżył również Stany Zjednoczone o wykorzystywanie Ukrainy jako narzędzia do osłabiania Rosji. Przypomniał, że amerykańscy senatorowie otwarcie mówili o korzyściach płynących z wojny zastępczej, w której giną Ukraińcy, a nie Amerykanie. To świetne wykorzystanie naszych pieniędzy, bo Amerykanie nie umierają. - Sachs zacytował jednego z senatorów. Według niego taka polityka doprowadziła do ogromnych ofiar wśród Ukraińców i destabilizacji regionu. Na zakończenie Sachs wezwał Europę do ponownego rozważenia swojego stanowiska i zaprzestania ślepego podążania za Waszyngtonem. Podkreślił, że przyszłość Ukrainy i stabilność w Europie zależą od umiejętności prowadzenia dialogu z Rosją, a nie od poparcia dla konfrontacyjnej polityki Stanów Zjednoczonych. Europa musi zaprzestać podżegania do wojny i zacząć rozmawiać ze swoimi rosyjskimi odpowiednikami - zakończył. Jeffrey Sachs doradzał Polsce, Ukrainie, Rosji, żyd, zna nasze kraje od podszewki
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
#170 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >>Jest powiedzenie "jak dom gotowy, szykuj się do trumny"; z niego wynika, że życie to rozwój.> >raczej chodzi o ogromny wysiłek przy budowie domu> Słyszałam to powiedzenie w kontekście sugerującym, że bez końca poprawia się kwestie wykończeniowe, choć funkcjonalnie, to ten dom jest skończony.to ciekawe, dom powinienen rosnąć, jak rośnie rodzina, zmieniać się wraz z rodziną ale w domach z betonu jest to kosztowne i ograniczone, taniej przeprowadzić sie > >w raju czy np. u Eskimosów to kilka godzin. W raju to kobiet zadanie, a Ty nie umiesz  > Jeśli jest tak, jak w moim powiedzeniu, a to każdy nie umie (lub, jak wolisz: nikt nie umie).umiesz, umiesz, tylko o tym nie wiesz  > >>Amerykańskie zaranie jeszcze się nie zestarzało.> >u zarania zaorali I.n.d.i. an, taka ich konstytucja ("draht nach osten"), i od tego czasu zawsze prą do przodu, po upadku ZSRR zdobyli cały świat, a wiec teraz tylko upadek  > Jeszcze nie teraz, jeszcze prą do przodu, z tym ultra imperialnym Trumpem zwłaszcza. Rzymianom też od starożytności do wyciszenia się trochę zeszło.dzisiaj czas biegnie 100 x szybciej
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> >Nasi dziadkowie i ojcowie pomagali im zapakować naukowców na statki za free.> >> A jaką Ci naukowcy mieli perspektywę, w obliczu tego co się zrodziło w Niemczech?> W Niemczech zrodziło się to co im zasiano. Może Niemcy sami sobie to zasiali ?? Wiesz kim był Ernst Franz Sedgwick Hanfstaengl i kto mu kazał udać się do Niemiec ?? Wiesz kto wysłał Rudolfa von Sebottendorfa do Niemiec a po wykonaniu zadania wrzucił do Bosforu ?? |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> która dąży do rozpadu UE i NATO, wtedy jak przed 2 wś zostaniemy osamotnieni,> ale wolni, znowy w sejmie wystapi "Beck" i powie, że honor ważniejszy niz śmierć, po czym uciekł do Rumuni.> en.wikipedia.org/wiki/David_L._HogganNa Harvardzie Hoggan uzyskał tytuł doktora w 1948 roku za rozprawę na temat stosunków między Niemcami a Polską w latach 1938-1939. Jego promotor opisał jego rozprawę jako "nic więcej niż solidną, sumienną pracę, krytyczną wobec polityki polskiej i brytyjskiej, ale nie wykraczającą poza to, co tolerują dowody"(...) Winą za wybuch II wojny światowej obarczał rzekomy angielsko - polski spisek mający na celu agresję na Niemcy. Hoggan oskarżył rzekomy spisek, na którego czele stał brytyjski minister spraw zagranicznych lord Halifax , który, jak twierdził Hoggan, przejął kontrolę nad brytyjską polityką zagraniczną w październiku 1938 roku od premiera Neville'a Chamberlaina , któremu rzekomo pomagał polski minister spraw zagranicznych pułkownik Józef Beck w tym, co Hoggan nazwał potwornym antyniemieckim spiskiem. Lepszy był Rydz Śmigły. Z kochanką ukradł co się dało i wywiózł do Monte Carlo. pl.wikipedia.org/wiki/Marta_Thomas-Zaleska W nocy z 14 na 15 września 1939 dwa samochody ciężarowe z meblami i sprzętem domowym marszałka przekroczyły granicę polsko-rumuńską w Zaleszczykach. Wśród wywożonych sprzętów było też sporo będących własnością państwową, m.in. szabla koronacyjna Augusta II Mocnego. W towarzyszących transportowi samochodach osobowych znalazła się nie tylko Marta Zaleska, ale i jej rodzice, siostra Regina, dwie pokojówki, dwie kucharki, lokaj oraz żandarmi z ochrony rodziny marszałka.Dzisiaj są przez propagandę przedstawiani jako wielcy Polacy. "Niepodległa" II RP rozpoczęła swoją wegetację od mordowania, w listopadzie 1918 roku, Żydów we Lwowie a skończyła jak dzisiaj kończy banderowska Ukraina. |
#173 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >chyba, że masz na myśli gospodarczo, politycznie, kulturalnie, to już się stało, Tusk jest tego przykładem (wolę niemieckiego Tuska niz USA Kaczyńskiego)> Są dwa rodzaje zagrożeń dla państwowości polskiej.> Geostrategiczne ze strony Rosji.napadną na nas i co? napadną tez na Słowację, Węgry? może Bułgarię opanują cały świat, jak usazyd? wszyscy będziemy mówić po rosyjsku jak dziś po usazydowsku? > Geoekonomiczne ze strony Niemiec.jakby Niemcy zablokowały granicę to my leżymy i kwiczymy balcerowicz, wybitny polski ekonomista zniszczył naszą gospodarkę > >>Chodzi o "gen" mocarstwowy.> >biologicznie mamy takie same geny a kulturowo, wiele po 2 wś się w Niemczech zmieniło w odróżnieniu od nas> Niemcy to mocarstwo.Polska tez podobno była i się zmyła jako jedyni zdobyliśmy Moskwę, co tam jest ogólnorosyjskim świętem, dniem wolnym od pracy > >>Gdyby to od nich zależało Polski prawdopodobnie dawno by już nie było.> >i co by się stało? przecież Ty jesteś w Anglii, ja nie wyjeżdżając, nie tracąc rodziny, znajomych, miejsca, byłbym w Niemczech lub Rosji> Masz lokajskie myślenie.najlepiej to wyjechać do bezpiecznej Angli i się mądrzyć jak powinniśmy postepowac z Rosją i ginąć, Konopka z Niemiec tez proponuje nam, napaść na Rosję, ale wy jesteście mądrzy > To, że jestem w Anglii nie zanczy, że nie kocham swojej ojczyzny. Rozumiem, że wg Ciebie nic by się nie stało gdyby Polak nie miał swojego miejsca na świecie. Cóż, wg mnie to godne pożałowania nastawinie.wyobraź sobie że jestem Jaćwing, Polska bezpodstawnie zajeła nasze tereny, i nie mam swojego miejsca na ziemi, i nie cierpie z tego powodu.
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Do rozpadu UE i NATO dążą różne siły, ale na pewno nie polska geopolityka.> Żydzi amerykańscy dwa razy nas "wyzwolili" i dwa razy po upływie dwudziestu lat jesteśmy przez nich używani do prowy war. Każdy kto się z nami zada potem jest bankrutem. Największym naszym szczęściem w XXI wieku, jest nieudany zamach stanu organizowany z Polski na Białoruś. 6 mln zł wpompowano w prowodyra zamachu Franciszaka Wiaczorkę. Borysową obdarowano finansowymi nagrodami. 300 mln zł poszło w środki ogłupiania Białorusinów: Biełsat i radio Racja. Zamach stanu na Białorusi się nie udał. CIA pokazowy zamach stanu, z udziałem Żydów, przeprowadziła na Ukrainie. Ukraińców spotkało "szczęście" giną walcząc o "wolność" i "demokrację". Będą w kopalniach spłacać długi. Wierzycielem Żydzi amerykańscy. Podpis na "umowie", w imieniu Ukraińców, złożył Żyd Zelenski. "Wyzwoleni" Ukraińcy będą mieć garby i łapy za kolana. |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Rządzące elity polityczne Niemiec zaadaptowały ideę Mitteleuropy podczas I wojny światowej przy >wytyczaniu celów wojennychNIe było ani pierwszej ani drugiej wojny światowej. Była jedna wojna, którą przeciwko Żydom niemieckim i Niemcom rozpoczęli Brytyjczycy i Francuzi zawierając 8 kwietnia 1904 tzw. porozumienie serdeczne. Żydzi amerykańscy rozpoczęli przygotowania do wojny tworząc 23 grudnia 1913 rok FED a 8 stycznia 1918 r. wydzielając teren "niepodległej" Polski do prowadzenia działań militarnych przeciwko Żydom niemieckim, którzy zdobyli rosyjską bazę surowcową, teren pod tajny poligon atomowy i ogromny zasób ludzki. "Niepodległą" Polskę przyłączono do wojny z Żydami niemieckimi 22 listopada 1918 roku. Wypowiedzeniem wojny Żydom niemieckim było zamordowanie 150 Żydów we Lwowie. W 1937 roku ZSRR stworzony przez Żydów niemieckich został zaatakowany przez połączone siły Żydów amerykańskich, brytyjskich i sowieckich. > Dlaczego Cesarstwo Niemieckie miało zbieżny kurs polityczny z tym do czego dążyła III Rzesza?> Jak to wytłumaczysz?Nie wiem o jaki kurs chodzi. III Rzeszę stworzyli i uzbroili ANGLOSASI. Cesarstwo Niemieckie chciało przejąć rosyjskie surowce. Anglosasi chcieli swoich nazistów użyć do pokonania dzieła Żydów niemieckich ZSRR i też przejąć rosyjskie surowce, przy okazji wykrwawiając Niemców, Sowietów i Żydów niemieckich. |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Najbardziej wolnym człowiekiem jest bezdomny.Aha. To ja jednak wolę zniewolenie własnym domem, do którego inni nie mogą wejść jak do siebie i nie mogą mnie z niego wyrzucić na zbity pysk jak im się nie spodobam albo nie wykonam ich poleceń. Pewnie dlatego walczę o rozproszonie własności, żeby nie żyć i nie pracować na cudzym, nie być od cudzego zależnym i przez to podległym innym. Sądzę, że o wolności przez bezdomność powinieneś pogadać z Ruskimi. Jeśli Cię dobrze zrozumieją to nie tylko odpuszczą zabór Ukrainy ale jeszcze oddadzą Rosję amerykańskim Żydom, przez co się ostatecznie wyzwolą. Bo chyba nie masz na myśli, że dla mnie bezdomność a dla Ruskich cały świat? Bo gdybyś to właśnie miał na myśli, to mielibyśmy ze sobą problem. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Była jedna wojna, którą przeciwko Żydom niemieckim i Niemcom rozpoczęli Brytyjczycy i Francuzi zawierając 8 kwietnia 1904 tzw. porozumienie serdeczne. Żydzi amerykańscy rozpoczęli przygotowania do wojny tworząc 23 grudnia 1913 rok FED.Tak, tak, tak! Niemcy o niczym innym nie myśleli jak tylko o tym, żeby stworzyć dobrobyt innym narodom. Roboty przymusowe były częścią tego wielkiego planu. pl.m.wikip(*)Roboty_przymusowe_w_III_RzeszyWcale nie chcieli zabierać, niewolić, panować, wyzyskiwać, budować piramid i innych monumentów na cześć swojej wielkości i wspaniałości, tylko zamierzali pracować od świtu do nocy, żeby tłuściutcy obcokrajowcy mogli bez żadnego wysiłku wychować po 10 dzieci w totalnym przepychu. Już Ci uwierzyłem, jakbym nie znał niemieckiej chciwości, bezwzględności, arogancji i poczucia wyższości. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Pewnie dlatego walczę o rozproszonie własności,Buyahahahahahahahahahahahahahahahah Wróg spółdzielczości, który w dodatki pieerdoli głupoty, że spółdzielnie przeradzają się w spółki w skrzynkach na listy A PYTANY O PRZYKŁAD UDOWADNIA, ŻE NIE WIE O CZYM PISZE, fanatyczny zwolennik koncentracji własności w zamian za ochłap pisze "walczę o rozproszonie własności" Kto ma dom, może mieć drugi a potem czwarty Ty to nazywasz rozproszeniem własności????? PISZ PO POLSKU!
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Kto ma dom, może mieć drugi a potem czwarty> Ty to nazywasz rozproszeniem własności?????Piszesz jakby w waszym prymitywnym i brutalnym kapitalizmie opartym na tajemnicach i przemocy nie mógł i nie miał. Takie zarzuty to postaw sobie przy lustrze a nie mi. Poproś waszego przyszłego prezydenta, żeby oddał mieszkanie po prostu Panu Jerzemu a nie tam kolesiom pod szyldem fundacji, którzy obiecają mu w tajemnicy zwrot hajsu za sprzedaż.  youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Kto ma dom, może mieć drugi a potem czwarty> >Ty to nazywasz rozproszeniem własności?????> Piszesz jakby w waszym prymitywnymDo prymitywnej mamusi pisz na priv, dalej nie czytam Ile lichwiara bierze dotacji do prywatnej posiadłości? Odpowiedz MERYTORYCZNIE zamiast zmyślać Kto ma dom, może mieć drugi a potem czwarty, to twój postulat. Kto nie ma domu, nie ma prawa do oszczędności ani kredytu, nie ma prawa mieć domu. Ty to nazywasz rozproszeniem własności? Podaj przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy Napisałeś, że tak się dzieje PODAJ PRZYKŁAD! Ile lat będziesz jeszcze udowadniał, że poradzisz publicznie się wysrać w stacji metra?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|