 |
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-04-2025 13:33 | okragly (21676 punktów) | "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
1 na 1 | wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów" w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"
jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,
nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki
może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Twierdzisz, że jest głupią cipą, która wydała się za zadłużonego faceta nie pytając o wielkość długu. albo też nie powiedziałeś jej o długu, a wtedy jesteś oszustem. oszukałeś ŻONĘTwierdzę, że prawo do prawdy, prawo do pokoju, normy określane w jawnej demokracji bezpośredniej, publicznie jawna księga kapitału pod kolektywną kontrolą, nielichwiarski pieniądz państwowy, podatek wyłącznie od własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki to fundamenty przyszłego społeczeństwa, do którego będę należał ale nie ty i nie dlatego, że zostaniesz odrzucony ale dlatego że nie będziesz miał zdolności tak żyć. Jesteś w umyśle starą, prymitywną i brutalną gwardią i tak umrzesz. Następni ludzie nie będą już żyć społecznie tak jak ty. Ewolucja wykona następny krok. Będziemy was pamiętać ale nie będziemy was już rozumieć. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | PRZYKŁAD SPÓŁDZIELNI Nudzi mnie pytanie o uzasadnienie twojego poglądu Pytałem czy w Berlinie powtórzysz zarzuty przestępstw wobec mnie Ile lat mam o to pytać? > >Twierdzisz, że jest głupią cipą, która wydała się za zadłużonego faceta nie pytając o wielkość długu. albo też nie powiedziałeś jej o długu, a wtedy jesteś oszustem. oszukałeś ŻONĘ> Twierdzę, że prawo do prawdy,Ujawnij prawdę Za ile poszła twoja działka Mamy prawo do prawdy Nie? Wg ciebie tajemnice prowadzą do ludobójstwa, fanatyczny miłośniku tajemnicy mienia Nie pipc, że nie masz wiedzy, bo obrażasz żonę mamusię już nazwałeś darmojadem pasożytem i dziwką Żona jest kretynką bo wzięła dłużnika nie pytając ile ma długu? Ja nie potrzebuję tajemnic Ty bez nich umrzesz jak stara hamwersuka i stary hamerchuj > Jesteś w umyśle starą, prymitywną Twoja żona to tania kyurwa dla psów Gówno nie jest argumentem, postaraj się zrozumieć
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Ujawnij prawdę> Za ile poszła twoja działka> Mamy prawo do prawdy> Nie?Nie wiem, nie ja sprzedawałem. Zapytaj funkcjonariuszy twojego państwa, może oni coś o tym wiedzą. To przecież wasza sprawiedliwość i wasz styl życia a nie moje. > Ja nie potrzebuję tajemnic Ty bez nich umrzesz jak stara hamwersuka i stary hamerchujA jednak głosisz, że kary dla ludzi prawdomównych godne są i sprawiedliwe. Wymyślasz do tego przykład szmalcowników jak wcześniej właścicieli altanek działkowych ale każdy, kto ma trochę oleju w głowie, domyśla się, że idzie o polowanie na zdrajców tajemnic waszych posiadłości. Chcecie wszystkich zastraszyć, żeby nikt nie miał odwagi mówić prawdy, bo prawda podważa waszą wartość, wasze prawa, należności i władzę. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > jestem ciulem, mam gówno zamiast mózguPytałem o spółdzielnie Cieszę się że wreszcie odpowiedziałeś > >Ujawnij prawdę> >Za ile poszła twoja działka> >Mamy prawo do prawdy> >Nie?> Nie wiem, nie ja sprzedawałem.Kłamiesz Zapytaj tę głupią cipę, która się za ciebie wydała, nie wiedząc ile masz długu IDIOTKA. Nie wierzę, że znalazłeś aż tak skretyniałą samicę , chyba, że ją okłamałeś. Wtedy jesteś oszustem Mamusię nazwałeś darmojadem tatuś wg ciebie pasożyt żona idiotka Córka dziwka Współczuję
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> Można wyprodukować 1000 bomb atomowych, wykrzykiwać do kamer groźby ich użycia i wciąż >pozostawać "dobrym człowiekiem".> www.konfli(*)-plutonowych-glowic-jadrowych/Według szacunków w czasie zimnej wojny Stany Zjednoczone wyprodukowały łącznie około 70 tysięcy głowic jądrowych wszystkich typów. Nie wszystkie były używane jednocześnie. Szczyt przypadł w połowie lat 60. Amerykanie mieli wtedy w arsenale około 31 tysięcy głowic. Większość z nich była głowicami plutonowymi. Materiał rozszczepialny produkowano w większości w fabryce plutonu w Hanfordzie w stanie Waszyngton, natomiast przerabianie surowego plutonu na wkłady do głowic jądrowych następowało w zakładach Rocky Flats Plant w stanie Kolorado. Wydajność wynosiła około 1000 wkładów rocznie.Hamerlik, wyprodukowano już setki tysięcy bomb atomowych. Do zniszczenia życia na Ziemi wystarczy tysiąc. |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Mamusię nazwałeś darmojadem> tatuś wg ciebie pasożyt> żona idiotka> Córka dziwka> WspółczujęPoczekam chyba aż ci trochę zejdzie z amoku. Bo o czym ta rozmowa? Rozumiem, że jesteś wściekły przez to, że kwestionuje waszą "kulturę" ale takie jest życie. Nic nie jest na pewno i nic na zawsze. Niech zwycięży najlepsza kultura, która karmi, zabezpiecza i rozwija. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Hamerlik, wyprodukowano już setki tysięcy bomb atomowych.> Do zniszczenia życia na Ziemi wystarczy tysiąc.Dokonały tego prymitywne istoty powodowane chciwością i strachem. Z tymi prymitywnymi istotami łączy mnie jedynie czas i przestrzeń. Zdarzyło się niestety, że stąpamy po jedynej planecie i oddychamy tym samym powietrzem czego bardzo żałuję. W zasadzie nie różnią się od wirusów czy bakterii, które też są dla zdrowia i życia niebezpieczne. Dla mnie człowiek, który w ten czy inny sposób przyczynia się do powstania bomby atomowej, daje innym do niej prawo albo toleruje tych, którzy je budują jest bandytą i jak bandyta winen być przez wszystkich moralnych ludzi traktowany. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Mamusię nazwałeś darmojadem> >tatuś wg ciebie pasożyt> >żona idiotka> >Córka dziwka> >Współczuję> Poczekam chyba aż ci trochę zejdzie z amoku.Jak zejdziesz z amoku, to może przeprosisz swoją rodzinę Te wyzwiska dla nich TY wymyśliłeś TY nazwałeś rodziców pasożytami. żonę idiotką a córkę dziwką.Ty, nie ja NIE WIERZĘ, że nie wiesz za ile sprzedano twoją ziemię. NIE WIERZĘ. Żadna kobieta nie wyda się za zadłużonego faceta nie wiedząc ile ma długu Wg ciebie tajemnice są złe, są nawet przyczyną ludobójstwa ZA ILE ZLICYTOWANO TWOJĄ ZIEMIĘ? TAJEMNICA! > Bo o czym ta rozmowa?Ja proponowałem o spółdzielniach, ale zhamerliczyłeś. 100 razy zadawane pytanie i zawsze ta sama odpowiedź - ucieczka > Rozumiem, że jesteś wściekły przez to, że kwestionuje wasząZnów gówno rozumiesz Mam prawo być wściekły, bo zarzucasz mi przestępstwa
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Mam prawo być wściekły, bo zarzucasz mi przestępstwaWyzysk w waszej "kulturze" nie jest złamaniem normy lecz jest normą. Działanie na szkodę drugiego człowieka dla własnego zysku w waszej "kulturze" jest bardzo dobrze widziane. Nawet jeśli zarzucam ci czerpanie pośrednich korzyści z wyzysku innych ludzi i motywowaną tym ideologiczną propagandę prymitywnego i brutalnego kapitalizmu opartego na tajemnicach i przemocy to o jakim przestępstwie mówisz w waszej "kulturze"? W waszej "kulturze" za wyzysk i wzbogacenie się na redukcji drugiego człowieka otrzymuje się medale państwowe a nie karę. Co ty pieprzysz? Potrafisz nazwać to przestępstwo? Bzdury, które mają wprowadzić innych w stan niezrozumienia, z kim i z czym mają do czynienia. youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Mam prawo być wściekły, bo zarzucasz mi przestępstwa> WyzyskZarzuciłeś mi lichwę i oszustwa Powtórzysz w twarz? Nie, bo masz godność psiego gówna > w waszejDo mamusi pisz na priv, dalej nie czytam Za ile poszła twoja działka? Tajemnica  Podasz przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy? UDOWODNISZ własne słowa? Nie, bo masz też inteligencję psiego gówna
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Zarzuciłeś mi lichwę i oszustwa> Powtórzysz w twarz?Ich ideologiczne wsparcie. O tobie samym nic szczególnego nie wiem, bo skrzętnie ukrywasz informacje o sobie. Wszystko o czym tu mówimy powtórzę ci w twarz gdy się już spotkamy patrząc ci prosto w oczy. Przyjedź do mnie albo podaj swój adres to ja przyjadę do ciebie. Nie musisz się bać znamy się już od 15 lat. Więcej czasu ze sobą spędziliśmy niż z własnymi żonami i dziećmi. > Podasz przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy?Wszystkie, które kiedyś istniały ale już nie istnieją, bo zastąpiły je jednoosobowe spółki kapitałowe z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzące działalność w skrzynkach na listy, o nieznanych właścicielach i też nierzadko podstawionych "słupach". Ot wasza tfffuuuu "kultura". youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Wszystko o czym tu mówimy powtórzę ci w twarz gdy się już spotkamy patrząc ci prosto w oczyDobrze. przy okazji przyjazdu do Berlina dam ci znać. Przy ludziach powtórzysz, że utrzymuję się z lichwy i oszukałem robotników na budowie. To napisałeś, mając w stopce moje nazwisko. Jesteśmy umówieni Przygotuj dowody lichwy i oszustwa. > >Podasz przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy?> Wszystkie, które kiedyś istniały ale już nie istnieją,Podasz przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy? Nadal ucieczka Jeśli powołałem spółdzielnię zadaniową i potem ją rozwiązałem to nie stała się spółką tylko została rozwiązana, twój argument jest chybiony czekam na przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy Nadal ucieczka > Ot wasza tfffuuuuPluj na mamusię nazwałeś ją pasożytem i darmojadem to i napluć możesz
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Dobrze. przy okazji przyjazdu do Berlina dam ci znać. Przy ludziach powtórzysz, że utrzymuję się z lichwy i oszukałem robotników na budowie. To napisałeś, mając w stopce moje nazwisko.> Jesteśmy umówieniDobrze. Powtórzę, że jesteś bałwochwalca lichwy i guru wyzysku, że propagujesz bogactwo zbudowane na destrukcji innych - przy ludziach. Dowodem będzie wszystko co napisałeś na tym forum. Możesz to nagrać na wideo i następnie pobiec z tym do waszych kapitalistycznych sądów, żeby tobie wypłacili moje wynagrodzenie za pracę najemną na cudzym jako rekompensatę za to, że kwestionuję twój autorytet i twoją sławę. Nie boję się waszych sądów i waszych komorników. Jakoś sobie z nimi poradzę. Nie uda ci się w ten sposób zmanipulować mnie psychicznie. Mam w dupie twoje groźby i wizje mojej biedy, bo nie mówię tego co chcecie usłyszeć. > Jeśli powołałem spółdzielnię zadaniową i potem ją rozwiązałem to nie stała się spółką tylko została rozwiązana,> twój argument jest chybionyKiedyś żywienie, ubieranie, zabezpieczenie mieszkaniowe i wszystko inne opierało się na współwłasności, głównie państwowej. Dziś opiera się na jednoosobowych spółkach kapitałowych o nieznanych właścicielach, nierzadko obcokrajowcach, działających w skrzynkach na listy. Zatem przestań pieprzyć. Tworzycie świat dla jednoosobowych spółek kapitałowych z ograniczoną odpowiedzialnością w ty mi pieprzysz, że jesteś zwolennikiem spółdzielni pracy. Rzygam od tych twoich kłamstw! youtu.be/5VCiU1osa3w |
| szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | Podasz przykład spółdzielni, która zamieniła się w spółkę w skrzynce na listy? Nadal ucieczka Krystkon, pytam o przykład TWOJEGO twierdzenia Ty twierdzisz, ty uzasadnij Jeśli się pomyliłeś , to wolno ci się przyznać do pomyłki > >Jesteśmy umówieni> Dobrze. Powtórzę, że jesteś bałwochwalca lichwyNie, powtórzysz, że żyję z lichwy. Wydrukuję twoje wpisy, w których to piszesz wraz z moim nazwiskiem. Powtórzysz, że oszukałem robotników na budowie. Przed sądem powtórzysz, że sędzia jest bandytą > Możesz to nagrać na wideo i następnie pobiec z tym do waszych kapitalistycznych sądówDalej nie czytam do mamusi pisz na priv, może ma na usługach jakiś kapitalistyczny sąd Jeśli pozwę cię to będziesz musiał pokazać DOWODY na lichwę i oszustwo Pisałeś o odpowiedzialności za słowo. Powtórz w oczy, przy świadkach dokładnie to, co pisałeś na forum Droczę się, bo wiem, że twoja odpowiedzialność za słowo jest ujemna W sądzie powiesz "nie ja to pisałem, ktoś się podszył pod moje nazwisko"
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Pisałeś o odpowiedzialności za słowo.Nie tylko. Również o odpowiedzialności władcy za podwładnych. > Powtórz w oczy, przy świadkach dokładnie to, co pisałeś na forumNie muszę. Moje wypowiedzi na forum są podpisane moim nazwiskiem i przewijającym się adresem zamieszkania Herthastr. 1B, 14193 Berlin, spod którego teraz to piszę. Żaden bochomaz na żadnym wydruku nic w tej kwestii nie zmienia. Jeśli kiedyś podpisywałem się nickiem zamiast własnym nazwiskiem z dowodu to z dwóch powodów: 1. Tkwiłem mentalnie jeszcze w waszej kulturze, odczuwałem podobne do was emocje mailem podobny rozum ale to się istotnie zmieniło przez ostatnie lata. 2. Byłem tu wielokrotnie banowany za wyrażane treści, niezgodne z oczekiwaniami administracji. Za każdym razem kiedy administracja domyślała się mojej tożsamości blokowała moje konto. Żeby coś dalej wyrazić musiałem otwierać nowe konta. To powtarzało się dziesiątki razy, nie trzymałem się zasad wyznaczonych mi przez innych. Nie czuję, żeby stosowanie przeze mnie nicku w przeszłości było jakimkolwiek potwierdzeniem dla waszej "kultury". Z jednej strony byłem za mało dojrzały a z drugiej spotykała mnie spora agresja ze strony obrońców waszej "kultury", która jak widać ciągnie się do teraz. Ale daje się już wyczuć, że wasza "kultura" słabnie. Wkrótce będziesz dinozaurem. youtu.be/5VCiU1osa3w |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|