Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
21-04-2025 13:33okragly (21676 punktów)"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
Ocena 1 na 1
wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw
Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów"
w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"

jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,

nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki

może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..
szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Jawność jest potrzebna?
Pokaż na przykładzie tatusia. Ile dostał na odbudowę posiadłości.
Nie? Więc jawność jest zbędna

Ucieczka

>>Nadal czekam na przykład spółdzielni, która przemieniła się w spółkę w skrzynce na listy
Ucieczka

>Dlaczego w rękach robili zostawić tyle owoców ich pracy,
Debilu, po to właśnie zakładałem spółdzielnie, żeby owoce pracy należały TYLKO do pracowników a nie do twojej mamusi i tatusia - darmojadów.
Niestety musieliśmy też płacić na ich pomiot.
Ucieczka

>>DLACZEGO JA MAM PŁACIĆ A HAMERLEŃ MA TYLKO ŻREĆ?
>>za trudne pytanie?
>Płaci ten, który posiada i ma władzę właścicielską.
Płaci ten, kto pracował, żre hamerleń i hamerutracjusz.

Na czym polega właścicielska władza Hamerlikowej w Lądku?
Goście muszą myć podłogi, bo jak nie to wzywa swoją kapitalistyczną policję?
Ty idioto
Prawo do korzystania ze swojej własności nazywasz właaaaadzą
Dobrze, że trzymam się z daleka od tego KL Lądek i Konopków, którzy gościom każą myć garnki

>Skoro można ich ze wszystkiego okraść i kupić sobie za to złote klamki do domu?
Mamusia czy tatuś?
Ucieczka

>Po co się ograniczać i mieć wzgląd na innych zamiast brylować na przyjęciach mając każdego za nic?
Mamusia czy tatuś?
Ucieczka

>Władza właścicielska kosztuje odpowiedzialność za dobrobyt podwładnych.
pokaż odpowiedzialność mamusi i tatusia
Ucieczka

Pisałem o różnicy między dziennikarzem ujawniającym prawdę o korupcji i ochroniarzem ujawniającym prawdziwe plany ochrony metra
Ucieczka

DLACZEGO JA MAM PŁACIĆ A HAMERLEŃ MA TYLKO ŻREĆ?

To, że wymyśliłeś sobie, że każdy kto coś ma ma płacić na twoje koryto, to tylko twój wymysł
Nie ma uzasadnienia

>Kto nic nie posiada i jest całkowicie zależny od cudzych posiadłości i władzy właścicieli ten nie płaci lecz uzyskuje dochód gwarantowany.

To, że wymyśliłeś sobie, że każdy kto coś ma ma płacić na twoje koryto, to tylko twój wymysł
Nie ma uzasadnienia

>Nie ma w tym podziału na Hamerlikow i szarleyow,
Dokładnie jest
Ja płacę , ty żresz

Dlaczego?
Bo ja pracowałem, szporowałem i budowałem, a ty chlałeś

>Nie jesteś godny zaufania anonimowy użytkowniku internetu bez twarzy.
Nie jesteś godny zaufania anonimowy użytkowniku internetu bez twarzy. Ja, to co tu piszę mogę ci powtórzyć w twarz przy świadkach
Ty, twarzą w twarz wyprzesz się swoich słów, stać cię na rzucanie gównem, pomówienia i zmyślenia tylko anonimowo w necie
Powtórzysz w oczy zarzut lichwy?
Powtórzysz w oczy zarzut lichwy?
Powtórzysz w oczy zarzut lichwy?
Powtórzysz w oczy zarzut lichwy?
Powtórzysz w oczy zarzut lichwy?
Powtórzysz w oczy zarzut lichwy?
Powtórzysz w oczy zarzut lichwy?
Powtórzysz w oczy zarzut lichwy?
Powtórzysz w oczy zarzut lichwy?
Powtórzysz w oczy zarzut lichwy?
Powtórzysz w oczy zarzut lichwy?

Nie, bo jesteś psim gównem pozbawionym godności


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>Nie jesteś godny zaufania anonimowy użytkowniku internetu bez twarzy.

Powtórzę: przy okazji wizyty w Berlinie, jestem gotów spotkać się z tobą w publicznym miejscu
Czy powtórzysz wtedy swoje zarzuty, że oszukałem pracowników i żyję z lichwy, człowieku bez twarzy nazwiska i godności?

Powtórzysz???
Znam odpowiedź

"Ja, Krystkon - Hamerlik - Konopka jestem psim gównem bez honoru i wszystkie zarzuty piszę tylko na obcojęzycznym, niszowym forum, kiedy nie widać mojej twarzy i bez trudu można się zniesławień wyprzeć mówiąc >ktoś się podszywa< "

Mylę się, chciwa szumowino?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Jawność jest potrzebna?

100x już ci wyjaśniałem co jawność kapitału zmieni w stosunkach społecznych ale ty nie słuchasz i w kółko powtarzasz te same pytania, żeby sprawić wrażenie przed innymi, że ta kwestia nie została wyjaśniona.

100x zwracałem twoją uwagę na to, że jawność kapitału dotyka sfery, która dzięki waszemu tfffuuuu "prawu" do tajemnic jest nietykalna.

100x mówiłem o związku jawności kapitału z potencjałem do rozwoju różnic społecznych.

Bronisz prymitywnych i brutalnych norm społecznych.

Bronisz potężnych różnic społecznych, których nic nie uzasadnia poza waszą chciwością.

Chronisz zwierzęta przed transformacją do ludzi, bo dżungla panuje w twojej głowie, w niej się urodziłeś i w niej chcesz umrzeć.

Oby jak najszybciej.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Powtórzę: przy okazji wizyty w Berlinie, jestem gotów spotkać się z tobą w publicznym miejscu

Nigdy nie składałes takiej oferty i niczego nie powtarzasz. Nie wierzę przy tym w ani jedno twoje słowo.

Ale ok, spotkajmy się, porozmawiamy twarzą w twarz. Zapraszam.

>Czy powtórzysz wtedy swoje zarzuty, że oszukałem pracowników i żyję z lichwy, człowieku bez twarzy nazwiska i godności?
>Powtórzysz???

Powtórzę to co dziś wyraziłem, że jesteś mentalnym złodziejem, bo w to wierzę, jesteś ideologiem złodziejstwa, wyzysku, zniewalania i destrukcji.

Masz pasożytniczą naturę przez co nie pojmujesz związku władzy z odpowiedzialnością. Żądasz władzy nad innymi w oderwaniu od wszelkich zobowiązań jak kiedyś właściciele niewolników.

Ale może zmienię zdanie jak się z tobą spotkam w twarzą w twarz.

Zapraszam cię do domu Herthastr. 1B, 14193 Berlin albo gdziekolwiek obok jeśli tam będziesz czuł, że twój złoty zegarek jest bezpieczny. Mogę pójść na taki kompromis.

Przyjechałbym do ciebie już dawno do twojego domu ale po 15 latach, tysiącach godzin rozmów, nie mam pojęcia gdzie żyjesz.

Żeby być bardziej uczciwym to chyba gdzieś na Śląsku pod czeską granicą ale to tylko domysły, bo bardzo dbasz o tajemnice, o to żeby mieć wpływ na innych ale bez żadnej odpowiedzialności.

Władza bez odpowiedzialności to twoja dewiza jak zresztą wielu innych pasożytów w dziejach ludzkości.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Pytanie o przykład spółdzielni, która przekształciła się w spółkę w skrzynce na listy w mocy
Pytanie o różnicę w karaniu dziennikarza i ochroniarza w mocy

>>Jawność jest potrzebna?
>100x już ci wyjaśniałem co jawność kapitału zmieni w stosunkach społecznych

Nie sto, ale tysiące razy uciekasz od odpowiedzi
Slogan - mantra - gówno - ucieczka
Zadałem proste pytania.
Przykład krów
Pytanie o wybór pracy i mieszkania
Pytanie o pole pod lasem
Argument, że TY SAM chronisz swoje tajemnice w mocy

Ja nie bujam w chmurach twoich urojeń. Mnie interesuje konkret

Jaką decyzję podejmiesz, jeśli się dowiesz, że właściciel firmy w której pracujesz ma yacht wart miliard $
To proste pytania i brak odpowiedzi świadczy, że jawność nie ma DLA CIEBIE znaczenia

>Bronisz prymitywnych i brutalnych norm społecznych.
Gówno nie jest argumentem

>Bronisz potężnych różnic społecznych, których nic nie uzasadnia poza waszą chciwością.
Dalej nie czytam
Gówno nie jest argumentem
To, że nie mam ochoty karmić twoich dzieci nie jest chciwością.
Nie mam zamiaru pracować na ciebie, bo ty nie zrobiłeś niczego dla mnie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>Ale ok, spotkajmy się, porozmawiamy twarzą w twarz. Zapraszam.
>>Czy powtórzysz wtedy swoje zarzuty, że oszukałem pracowników i żyję z lichwy, człowieku bez twarzy nazwiska i godności?
>>Powtórzysz???
>Powtórzę to co dziś wyraziłem,

Czy powtórzysz wtedy swoje zarzuty, że oszukałem pracowników i żyję z lichwy, człowieku bez twarzy nazwiska i godności?

Takie było pytanie

>Żądasz władzy nad innymi w oderwaniu od wszelkich zobowiązań jak kiedyś właściciele niewolników.
Pieeeerdolisz

>Zapraszam cię do domu Herthastr. 1B, 14193 Berlin
Nie. Nie mam ochoty stracić zegarka, bo "nie uznajesz tajnej i nieopodatkowanej własności"
Miejsce publiczne, przy świadkach, pod warunkiem, że powtórzysz zarzuty lichwy i oszustwa

>Przyjechałbym do ciebie już dawno do twojego domu ale po 15 latach, tysiącach godzin rozmów, nie mam pojęcia gdzie żyjesz.
Nie ujawniam złodziejowi adresu

>Władza bez odpowiedzialności to twoja dewiza jak zresztą wielu innych pasożytów w dziejach ludzkości.
Znów nazwałeś swoich rodziców pasożytami, ale oczywiście nie twarzą w twarz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Miejsce publiczne, przy świadkach, pod warunkiem, że powtórzysz zarzuty lichwy i oszustwa

Potrzebujesz oskarżeń i konfliktu, żeby nie liczyć się z potrzebami innych ludzi.

Gdy ze swoimi kolesiami w ten czy inny sposób pozbawicie innych wartości i ludzkiej godności w swoich głowach, wtedy nie będziecie musieli się z nimi liczyć i wciąż wierzyć, że dobrzy jesteście i sprawiedliwi.

Jak ja już dobrze znam mechanizm psychiczny budowy swojej wartości na poniżaniu innych.

Jak Putin nie chcesz żadnego porozumienia ani kompromisu tylko chcesz posiadłości i władzy, bo ci się w głowie jawi, że jesteś wyższą formą życia i ci się należy.

Trzeba wam obu wyjaśnić, że to nie jest prawdą i jeszcze, że władza wiąże się zawsze z odpowiedzialnością za podwładnych.

Nie można być właścicielem i panem świata nie będąc odpowiedzialnym za najemnych roboli bez żadnych posiadłości całkowicie zależnych od waszych posiadłości i waszego planowania.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Miejsce publiczne, przy świadkach, pod warunkiem, że powtórzysz zarzuty lichwy i oszustwa
>Potrzebujesz oskarżeń i konfliktu, żeby nie liczyć się z potrzebami innych ludzi.
Potrzebuję potwierdzenia twarzą w twarz, przy świadkach tego, co napisałeś anonimowo na forum

Zadałem proste pytanie.

>Gdy ze swoimi kolesiami w ten czy inny sposób pozbawicie innych wartości i ludzkiej godności
Sam się pozbawiłeś godności rzucając oskarżenia przestępstw bez cienia dowodu

Ty pozbawiasz innych prawa do godności rzucając zarzutami, a potem szumnie głosisz o odpowiedzialności za słowo.
Postępuj wg swoich zasad fanatyczny miłośniku prawa tajemnic i wrogu podpisywania swoich słów


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Sam się pozbawiłeś godności

Raczej ją odzyskałem kwestionując waszą "moralność", "normalność", wasze "wartości" i waszą prymitywną "kulturę".

Widzimy świat innymi oczami.

Na razie nic nie wskazuje na to, żebyśmy mogli się w jakikolwiek sposób porozumieć albowiem nic nas nie łączy lecz wszystko dzieli.

Mamy sprzeczne i wykluczające się mentalności i osobowości. Nie należymy do jednej grupy.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>Potrzebuję potwierdzenia twarzą w twarz, przy świadkach tego, co napisałeś anonimowo na forum

Całą uwagę skupiasz na sobie i ewentualnie na mnie, żeby zatuszować społeczne znacznie moich słów.

To jest tylko kolejny chamski trik psychologiczny. Manipulowanie emocjami innych ludzi, pomagające wam robić ich w konia.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>Sam się pozbawiłeś godności
>Raczej ją odzyskałem
Zarzucając mi przestępstwa, anonimowo w necie, czego nie odważasz się powtórzyć przy świadkach?

>kwestionując waszą "moralność",
Dalej nie czytam, do mamusi - pasożyta pisz na priv

O twojej "moralności" świadczy pochwała wydawania Żydów Gestapo
gorszej rzygowiny nie spotkałem

>>Potrzebuję potwierdzenia twarzą w twarz, przy świadkach tego, co napisałeś anonimowo na forum
>Całą uwagę skupiasz na sobie
Powtórzysz twarzą w twarz swoje oskarżenia?
TAK/NIE?

Proste pytanie, zwolenniku "odpowiedzialności za słowo"

Pytanie o przykład spółdzielni w mocy
Pytanie o różnice w tajemnicy dziennikarza i ochroniarza w mocy

Oczywiście ni powiesz, fanatyczny miłośniku tajemnic mienia ile twój tatuś dostał dotacji do prywatnej posiadłości. Hamerliki mają prawo do tajemnic

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>O twojej "moralności" świadczy pochwała wydawania Żydów Gestapo
>gorszej rzygowiny nie spotkałem

Nigdy nie chwaliłem kolaboracji z nazistami opętanymi nienawiścią do Żydów.

Wymyśliłeś to, żeby zmanipulować emocje innych.

Napisałem, że nie pozwalam nikomu karać innych ludzi za prawdomówność i nikomu nie daję do tego prawa.

Jak również, że każdego kto ukarze innego człowieka za prawdę, innemu na to pozwoli albo da mu do tego prawo będę uznawał za niebezpiecznego bandytę i tak też będę go traktował.

Obojętnie w waszej prymitywnej kulturze, będziecie nazywać go funkcjonariuszem państa, sędzią, egzekutorem prawa.

Każdy człowiek, który poluje na innych ludzi za wyjawienie prawdy musi zrozumieć, że również na niego będzie urządzone polowanie i zapłaci za całe zło jakie uczynił na świecie.

Nikomu się nie upiecze.
Jeśli wcześniej umrze to wszyscy będą pluć na jego grób i nauczać swoje dzieci, że to była najgorsza ze wszystkich szumowina, ludzki pasozyt.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
Pytanie o spółdzielnie w mocy
Nie chcesz merytorycznej rozmowy na argumenta i skupiasz się na bzdurkach

>>O twojej "moralności" świadczy pochwała wydawania Żydów Gestapo
>Nigdy nie chwaliłem kolaboracji z nazistami opętanymi nienawiścią do Żydów.
>Napisałem, że nie pozwalam nikomu karać innych ludzi za prawdomówność i nikomu nie daję do tego prawa.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,940614#w941133
Cytat:
Nie, nie pozwolę ci karać, więzić, bic czy zabijać prawdomównych szmalcowników.


www.racjonalista.pl/forum.php/s,940614#w941138
Cytat:
Choćby prawda zabiła milion ludzi a nawet 100 milionów nikomu nie wolno tknąć nawet palcem człowieka prawdomównego, bo ten człowiek jest święty tak samo jak prawda.


I jak zwykle bezhonorne psie gówno będzie udawało że to nie ono to napisało

>Obojętnie w waszej prymitywnej
Do prymitywnej mamusi pisz na priv, dalej nie czytam

Przypominam: ile dostał tatuś dotacji do posiadłości w Lądku?
Rozumiem, tajemnica

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi szarley
>I jak zwykle bezhonorne psie gówno będzie udawało że to nie ono to napisało

Prawo do prawdy obejmuje absolutnie wszystkich w tym szmalcowników.

Jeśli ktoś wyjawia prawdę, to nie wolno go tknąć nawet najmniejszym palcem, nawet gdyby w konsekwencji zginął miliard ludzi.

Prawda nie zabija, prawda chroni.

To człowiek zabija człowieka a nie prawda.

Prawo do tajemnic to żadna ochrona społeczna lecz społeczna destrukcja.

Wcale nie chodzi ci o Żydów kryjących się za ścianą tylko o ukrycie rozkładu kapitału.

O to, żeby wasza prymitywna i fałszywa kultura nie została zdemaskowana. Po to chcecie ścigać innych za prawdę. Żeby nikt się nie odważył zdradzić waszych tajemic.

youtu.be/5VCiU1osa3w

szarley (54913 punktów)Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
W odpowiedzi Hamerlik Konopka
>>I jak zwykle bezhonorne psie gówno będzie udawało że to nie ono to napisało
>Prawo do prawdy obejmuje absolutnie wszystkich w tym szmalcowników.

Więc przestań pipcyć, ze nie pochwalasz nazizmu
Q.E.D

>Jeśli ktoś wyjawia prawdę, to nie wolno go tknąć nawet najmniejszym palcem, nawet gdyby w konsekwencji zginął miliard ludzi.

Znam twój pogląd, moralna rzygowino, jesteś fanatycznym zwolennikiem mordowania ludzi w imię swoich chorych idei. Dla zmyły nazywasz to moralnością. Zmienisz zdanie, na pogrzebie swoich dzieci.

>Wcale nie chodzi ci o Żydów kryjących się za ścianą tylko o ukrycie rozkładu kapitału.
Ile dostał tatuś dotacji do posiadłości?
Rozumiem, tajemnica

>O to, żeby wasza prymitywna
Do prymitywnej mamusi pisz na priv

Pytanie o spółdzielnię w mocy.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365