 |
"Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-04-2025 13:33 | okragly (21676 punktów) | "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji"
1 na 1 | wojne na Ukrainie spowodowało "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji", powiedział śp Franciszek, papież, czym wzbudził moje zaufanie i podziw Podnoszenie wydatków na zbrojenia do 2% PKB nazywał "szaleństwem" (my wydajemy 5%). "Prawdziwą odpowiedzią nie jest - więcej broni, następne sankcje i sojusze polityczno-militarne, ale inny sposób zarządzania światem; nie przez pokazywanie zębów" w marcu 2024 r. zasugerował Ukrainie wywieszenie "białej flagi"
jak byłem z kimś w konflikcie i byłem słabszy fizycznie, nigdy nie podejmowałem walki, ale gdy do niej doszło zawsze się poddawałem i do dzisiaj nie mam z tego powodu żadnych traum, do dzisiaj uwazam że zrobiłem dobrze i zrobiłbym po raz kolejny gdyby była taka potrzeba. Ukraina tez by tak zrobiła ale była sterowana zewnętrznie, przez usazyda, miała, ma, upokorzyc Rosję, zmusic do uległości w stosunku do usazyda, po wyborze Trumpa się zmieniło, dziś to UE zagrzewa Ukrainę do walki na śmierć. Tu Rosja wystepuje jako straszak, diabeł wcielony co mi się podoba, ale to kosztuje życie miliona słowian, dlatego mam informację do Ukrainców, walczycie o narodzenie Cesarstwa Europejskiego Narodu Niemieckiego, doszło do tego że my Polacy prosimy Niemców by się zbroili, by zjednoczyć europę pod flagą niemiecką. Cesarstwo Europejskie Narodu Niemieckiego,
nasz JP2 chodził na pasku usazyda i Niemiec, też zagrzewałby Ukraińców do walki
może dlatego nasi katolicy nie lubili śp papieża?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej..#196 1 na 1 | quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > W 1937 roku ZSRR stworzony przez Żydów niemieckich został zaatakowany przez połączone siły Żydów amerykańskich, brytyjskich i sowieckich.Kto to byli Żydzi sowieccy? > >Dlaczego Cesarstwo Niemieckie miało zbieżny kurs polityczny z tym do czego dążyła III Rzesza?> >Jak to wytłumaczysz?> Nie wiem o jaki kurs chodzi.Wiesz. Kurs na opanowanie Europy środkowo wschodniej i wschodniej. To opanowanie miało charakter kolonialny. Narody zamieszkujące te tereny miały zostać albo zgermanizowane albo fizycznie zlikwidowane. To jest coś czego nie można ignorować. pl.wikipedia.org/wiki/Mitteleuropapl.wikipedia.org/wiki/Lebensraum |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Pomińmy na chwilę genezę nazizmu w Niemczech, co do której nie ma między nami zgody. To jednak >nazizm opanował Niemcy, więc nie ma się co szczególnie dziwić, że wielu wolało zmienić miejsce >pobytu.> Uważasz, że symbiozę Żydów z Niemcami, która dawała obu stronom niesamowite korzyści zniszczyli Niemcy ?? Niemcy wydawali miliony marek na Żydów fizyków atomowych a na końcu postanowili ich oddać amerykańskiemu Żydowi Bernardowi Baruchowi a resztę zabić ?? Powtarzam, ja stoję po stronie Żydów mordowanych a Ty po stronie Żydów, którzy mordowali Żydów. Ja wiem co mówię, Ty gadasz co usłyszałeś i co ktoś napisał, z celowo pominiętymi najważniejszymi FAKTAMI. |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > Narody zamieszkujące te tereny miały zostać albo zgermanizowane albo fizycznie zlikwidowane.> Bzdury. Żydzi niemieccy opracowali ideologię komunistyczną, która miała być podstawą interesów wszystkich narodów Europy i każdego jej mieszkańca z osobna. Władze "niepodległej" II RP wypowiedziały wojnę tej koncepcji już 22 listopada 1918 roku, mordując 150 Żydów we Lwowie, kradnąc i paląc ich domostwa. Władze "niepodległej" Polski przyłączyły się do Brytyjczyków i Francuzów, którzy już 8 kwietnia 1904 roku wypowiedziały wojnę Żydom niemeickim i Niemcomm zawierając w tym celu tzw. porozumienie serdeczne. Władze "niepodległej" II RP wpuściły Brytyjczyków i Francuzów już w 1920 r. Oprawcy Żydów i Niemców zjawili się u nas jako tzw. misja międzysojusznicza do Polski. W 1937 r. w ZSRR rozstrzelano wszystkich co kierowali komunistyczną propagandą. Byli to w 100 % Żydzi a wymordowali ich własnymi łapami ŻYDZI. Rezydenci NKWD też w 100% byli Żydami i też ich wymordowali ŻYDZI. 5 października 1938 roku powołano do działania cztery szkoły propagandy ANTYNIEMIECKIEJ. Kierownictwa znowu sami Żydzi. Teksty szkalujące Niemców dla tych szkół pisał Żyd Ilja Erenburg. ru.wikiped(*)кОвиŃMoisei Markovich Akselrod (1898-1939) był starszym oficerem radzieckiego wywiadu. Kapitan Bezpieczeństwa Państwowego (20.12.1936). Rozstrzelany w 1939 r., zrehabilitowany pośmiertnie.(...)Aresztowany 16 października 1938 r. podczas pełnienia służby. Oskarżony o "udział w kontrrewolucyjnej prawicowo-trockistowskiej organizacji terrorystycznej w ramach NKWD". Wpisany na listę L.P. Berii - A. Ja. Wyszynski z 15.2.1939 w I kategorii. 20 lutego 1939 roku został skazany na karę śmierci przez Kolegium Wojskowe Sądu Najwyższego ZSRR . Został stracony tego samego dnia wraz z 29 innymi skazańcami, w tym jego współpracownikami z INO NKWD ZSRR G. N. Kosenko i A. A. Liman-Mitrofanowem . Miejscem pochówku jest "grób nieodebranych prochów" nr 1 krematorium Cmentarza Dońskiego . 24 września 1955 roku został pośmiertnie zrehabilitowany przez Naczelnego Dowódcę Sił Zbrojnych ZSRR.Żyd Akselrod znał pięć języków. Zamordowali go Żydzi dlatego, że kiedyś rozmawiał z Żydem Lwem Dawidowiczem Bronsteinem. ru.wikiped(*)Ń"ОвиŃJewgienij Adolfowicz Jewgienijew ( -Szeptycki ) ( 1897-1939 ) - oficer odpowiedzialny NKWD ZSRR w okresie Wielkiego Terroru, major bezpieczeństwa państwowego (1937). Rozstrzelany w 1939 r. Uznany za osobę niepodlegającą resocjalizacji. Urodził się w żydowskiej rodzinie kapelusznika.pl.wikipedia.org/wiki/Sołomon_MazoSołomon Samojłowicz Mazo (ros. Соломон Самойлович Мазо, ur. 7 czerwca 1900 w Dyneburgu, zm. 4 lipca 1937 w Charkowie) - funkcjonariusz radzieckich organów bezpieczeństwa, komisarz bezpieczeństwa państwowego III rangi. Żyd, po ukończeniu 1918 gimnazjum studiował na Wydziale Prawnym Uniwersytetu w Charkowie i w Wyższej Wojskowej Szkole Armii Czerwonej (1920). 29 listopada 1935 mianowany komisarzem bezpieczeństwa państwowego III rangi. Odznaczony Orderem Czerwonego Sztandaru (3 kwietnia 1930) i dwoma Odznakami "Honorowego Pracownika Czeki/GPU". Zastrzelił się. |
#199 1 na 1 | quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Pomińmy na chwilę genezę nazizmu w Niemczech, co do której nie ma między nami zgody. To jednak >nazizm opanował Niemcy, więc nie ma się co szczególnie dziwić, że wielu wolało zmienić miejsce >pobytu.> >> Uważasz, że symbiozę Żydów z Niemcami, która dawała obu stronom niesamowite korzyści zniszczyli Niemcy ??Nazizm. Tak wielu go zaakceptowało, że wielu zniszczono życie. Głównie Żydom. > Niemcy wydawali miliony marek na Żydów fizyków atomowych a na końcu postanowili ich oddać amerykańskiemu Żydowi Bernardowi Baruchowi a resztę zabić ??Gdyby nazizm nie zyskał tyłu sprzymierzeńców co zyskał wielu Żydów by ocalało. Wielu nie musiałoby uciekać. Dlaczego nazizm w Niemczech zdobył tylu wyznawców? > Powtarzam, ja stoję po stronie Żydów mordowanych a Ty po stronie Żydów, którzy mordowali Żydów.Nie stoję po stronie morderców, lecz zależy mi na prawdzie. > Ja wiem co mówię, Ty gadasz co usłyszałeś i co ktoś napisał, z celowo pominiętymi najważniejszymi FAKTAMI.To prawda, że opieram się zarówno o to co przeczytałem jak i o to co usłyszałem, ale nie uznaję tego za coś ujmującego. Niby dlaczego? Mam własne zdanie na temat tego co przeczytałem i usłyszałem, umiem też myśleć krytycznie. To swoje zdanie właśnie wyrażam. |
#200 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >Wyobrażasz sobie żebyś z kimś prowadził rozmowy biznesowe ??> Wyobrażam siebie, że międzynarodowe rozmowy biznesowe powinny być poprzedzone wymianą kulturalną i naukową.mamy konkurs chopinowski 2025 i prawie połowa zawodników (65) to Chińczycy przyjechali grać w tą grę, a od usazyda mamy tylko bron, najwięcej na świecie (tu jesteśmy wicemistrzem świata, pierwsi są Saudowie), wojna dla niego to złoty interes
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
#201 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >> Do rozpadu UE i NATO dążą różne siły, ale na pewno nie polska geopolityka.> >przecież nie chcesz integracji UE, a NATO na pstrym koniu usazyda jeździ> Jestem zwolennikiem konfederacji, Europy ojczyzn.Konfederacja państw - związek państw oparty na umowie międzynarodowej w celu prowadzenia wspólnej polityki zagranicznej. Nie ma scentralizowanej władzy. Państwa tworzące konfederację pozostają suwerennymi podmiotami prawa międzynarodowegoKonfederacja panstw jako konstrukcja przejściowa do federacji, inaczej rozpad gwarantowany, a więc Polska osamotniona jak przed 2wś pomiędzy Niemcami a Rosja > NATO to nie tylko USA. jesteśmy kwiatkiem do kożucha. > >>Tejże chodzi o zabezpieczenie naszej polskiej przyszłości.> >konfliktując się z supermocarstwem, sąsiadem,> >powiedz swoją mądrość Meksykowi, Kanadzie> Kto się z kim konfliktuje?jeśli Kanada zgłosi akces do UE, USA ja zajmie, tak jak Rosja Krym (bez walki) > Polska też ma interes w tym by pomost nie był zdominowany przez siły rosyjskie. W przeciwnym razie odbije się to na naszym bezpieczeństwie.jeśli Rosja będzie czuła się bezpiecznie, bezpieczni będziemy MY Rosja napadła na Ukrainę z poczucia zagrożenia
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
#202 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >> Są dwa rodzaje zagrożeń dla państwowości polskiej.> >>Geostrategiczne ze strony Rosji.> >napadną na nas i co?> >napadną tez na Słowację, Węgry? może Bułgarię> >opanują cały świat, jak usazyd?> >wszyscy będziemy mówić po rosyjsku jak dziś po usazydowsku?> Dążą do neutralizacji naszego regionu.Finlandia była neutralna, Szwecja też, jak oni cierpieli co by było jakby Ukraina ogłosiła neutralność? co by było jakby Polska ogłosiła neutralność? > >jakby Niemcy zablokowały granicę to my leżymy i kwiczymy> Dziś to nasz sojusznik. Grunt to wydobyć się z pozycji "montowni" i uzyskać status huba gospodarczego.jest możliwe tylko jeśli otworzymy się na Chin w tym montownie (mieliśmy produkować ich auta elektryczne ale Polska się nie zgodziła) inaczej porazka, nasz wybitny ekonomista, profesor balcerowicz zaorał cały nasz przemysł, myśl techniczną, ekonomiczną
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
#203 1 na 1 | quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > > Narody zamieszkujące te tereny miały zostać albo zgermanizowane albo fizycznie zlikwidowane.> >> Bzdury. Żydzi niemieccy opracowali ideologię komunistyczną, która miała być podstawą interesów wszystkich narodów Europy i każdego jej mieszkańca z osobna.Gdzie można o tym przeczytać? |
#204 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >"Wyzwoleni" Ukraińcy będą mieć garby i łapy za kolana.> Czyli oni wg Ciebie nie mają prawa do reorientacji?> Ukraina ma być rosyjska, albo ma nie być jej wcale?tak jak Meksyk, może być proamerykanski albo nie będzie go wcale tak jak Polska, może byc prounijna lub nie będzie jej wcale masz złego boga tj INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, to śmierc też dla narodów np Kurdowie, wierne psy usazyda, zostawione przez niego do wyginięcia
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
#205 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > >> Narody zamieszkujące te tereny miały zostać albo zgermanizowane albo fizycznie zlikwidowane.> >>> >Bzdury. Żydzi niemieccy opracowali ideologię komunistyczną, która miała być podstawą interesów wszystkich narodów Europy i każdego jej mieszkańca z osobna.> Gdzie można o tym przeczytać?W tym samym źródle, w którym można przeczytać, że niepodległość Polski w 1918 - 22 wywalczył jakiś Baruch, dyktując Wilsonowi orędzie, a Piłsudski, Paderewski, Dmowski, Korfanty, Witos i kilka milionów zaangażowanych także zbrojnie w Legiony, powstania i wojnę z bolszewikami leżało wietrząc brzuchy W tym samym źródle dowiesz się też, że w 1939 Polska napadła na Niemcy na polecenie brytyjskich Żydów W tym samym źródle dowiesz się, że Birkenau, Majdanek i Treblinkę wymyślili brytyjscy Żydzi, żeby wyeliminować komunistów W tym samym źródle dowiesz się, że w Norimberdze sądzono uczciwych ludzi. Tym źródłem jest gówno Thotera, w którym umaczał swój palec i pisze brednie Nie oczekuj, że Hamerlik - bis odpowie na Twoje pytania o źródła. Przecież widać, że żyje w urojonym świecie własnej wizji chistorii
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#206 1 na 1 | quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> Konfederacja państw - związek państw oparty na umowie międzynarodowej w celu prowadzenia wspólnej polityki zagranicznej. Nie ma scentralizowanej władzy. Państwa tworzące konfederację pozostają suwerennymi podmiotami prawa międzynarodowegoUszczegóławiając to nie miałem na myśli konfederacji sensu stricto. Nie widzę możliwości prowadzenia wspólnej polityki zagranicznej. > Konfederacja panstw jako konstrukcja przejściowa do federacji, inaczej rozpad gwarantowany, a więc Polska osamotniona jak przed 2wś pomiędzy Niemcami a RosjaSkąd pomysł, że rozpad gwarantowany? > >Polska też ma interes w tym by pomost nie był zdominowany przez siły rosyjskie. W przeciwnym razie odbije się to na naszym bezpieczeństwie.> jeśli Rosja będzie czuła się bezpiecznie, bezpieczni będziemy MYA kto Rosji zagraża? Określona wola narodów obszaru postradzieckiego? |
#207 1 na 1 | quick (6858 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> Nie oczekuj, że Hamerlik - bis odpowie na Twoje pytania o źródła. Przecież widać, że żyje w urojonym świecie własnej wizji chistoriiWychodzi na to, że kawał ze mnie naiwniaka. A tak zupełnie poważnie to myślę, że może coś być w archiwach. Obiecałem sobie, że znajdę czas i poświecę się poszukiwaniom. Mam przekonanie graniczące z pewnością, że znajdę tam potwierdzenie swoich własnych słów i twierdzeń, niż miałbym tam znaleźć to o czym pisze Thoter. |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> >Bzdury. Żydzi niemieccy opracowali ideologię komunistyczną, która miała być podstawą interesów >>wszystkich narodów Europy i każdego jej mieszkańca z osobna.> Gdzie można o tym przeczytać?Nawet w internecie, tylko nie po polskiemu. Ile Żydzi amerykańscy i brytyjscy wydali na pokonanie komunizmu Żydów niemieckich ?? W 1937 r. udało się połączonym siłom żydowskim pokonać i przejąć ZSRR stworzony przez Żydów niemieckich. Chińczycy, z dala od Anglosasów i Watykanu, dzięki komunizmowi, dokonali cudów, które na nich ściągnęły gniew oczywiście Anglosasów. Anglosasi nie mają takich możliwości rozprawić się z Chińczykami, takich jak mieli z Żydami niemieckimi i Niemcami. |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" |
> Czyli oni wg Ciebie nie mają prawa do reorientacji?> Ukraina ma być rosyjska, albo ma nie być jej wcale?> Ukraińskimi reorientacjami steruje CIA. Ukraina jest w identycznej sytuacji jak była "niepodległa" II RP. Kolejny otumaniony zasób ludzki używany do proxy war w interesie Żydów amerykańskich. Front na Ukrainie stoi w miejscu, Rosjanie się okopali i strzelają z bezpiecznych punktów. Żyd Zelenski dowozi im pod lufy Ukraińców z łapanek. Jak się Ukraińcy skończą to wtedy front ruszy i nikt go nie zatrzyma. Rosjanie testują nowe bronie. Mają poligon doświadczalny o jakim każdy może marzyć. en.wikipedia.org/wiki/Helmuth_Weidling50 000 cywilów zostało celowo zarażonych tyfusem i umieszczonych w "obozie tyfusowym" w rejonie Parichi na Białorusi, na drodze nadciągających sił Armii Czerwonej, w nadziei, że spowoduje to masowy wybuch tyfusu wśród żołnierzy Armii Czerwonej.Widzisz jakie Niemcy stosowali metody i to Armii Czerwonej nie powstrzymało. |
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Odp: "Szczekanie NATO pod drzwiami Rosji" | > najlepiej to wyjechać do bezpiecznej Angli i się mądrzyć jak powinniśmy postepowac z Rosją i ginąć, Konopka z Niemiec tez proponuje nam, napaść na Rosję, ale wy jesteście mądrzyUkraina to nie Rosja i nikogo nie namawiam do napadu na Rosję ale do wyczyszczenia Ukrainy z rosyjskich żołnierzy. Z otwarciem się na Rosję kulturalnie, naukowo, gospodarczo i z wyraźnym ostrzeżeniem dla rosyjskich żołnierzy, że mają czas wycofać się z Ukrainy a jak nie to do piachu. Gdyby cały świat podjął się zadania wyczyszczenia Ukrainy z rosyjskich żołnierzy to nie byłoby problemu. Niestety świat woli przyglądać się rzezi i ją finansować. youtu.be/5VCiU1osa3w |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|